• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
beranku - no to je jasny, takhle nas mucej jeste ani nejsou na svete!
me ta nase potvurka malti zevnitr o 106 - ted jsem zrovna vypravela manzovi, jak jsme se pretahovali o nohu - kus nad pukikem mi najednou vyjela bulka - normalne podle me to byla pata ! tak jsem zatlacila a poslala ji zpatky.. tahle hra ji bavila asi deset minut ... pak jsem dostala kurz karate do vajecniku a mocaku a bylo po hre
:zipper_mouth: ..

ja teda musim zaklepat, ale nalez zadny nemame, dr. rekla jen ze je pekne narvana hlavou dole (coz teda vime a takto je snad uz od zacatku...) a jinak nic... jen me jakoby brni to horni bricho - ta posledni miselinka pod prsama - to mi teda vadi a neni to vubec prijemny!
19. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Já mám taky věci cca do 68, i do 74...ale právě že pak v tom malém mi to přišlo málo...No co kdyžtak budeme převlékat dvakrát denně :grinning:

To jsem rozhodila já tím odkazem...snad brzo skočíme na další stránku, tam by to mělo být už v pohodě...
19. říj 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
teda lill, co to tu čtu? ještě vydrž, brouku! nohy nahoru a drž plod!!! :wink:
já jsem teda holky celej dnešek taky na gauči, teď jsem vyžehlila trochu prádla a jsem z toho úplně vycuclá.. jak to proboha můžete žehlit všechno sami? já jsem asi fakt totálně neschopná lemra.
tak jsem dneska brouzdala po mmb a mma, když vás tak čtu s těma vašema nakupovacíma náladama a nepodařilo se mi přijít na nic, co bych potřebovala... :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jahod - klíd, já si na žehlení najímám otroka... :wink: Akorát úklid ňa štve - počítala jsem, že ještě něco provedu, než Plivník vykoukne, jenže máme okolo baráku pořád lešení (a prach) - to se mi do ničeho velkého fakt nechce. Asi se na to vykašlu a budu ho odmala otužovat přísunem bakterií a jiných pěkných věcí.
19. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
Riv-ani nevis, jakou jsi mi udělala radost :sweat_smile: Muj otrok je bohužel nemocný, takže zehlim i uklizim sama a jsem z toho teda dost špatná.. :sweat_smile:
Fakt teda obdivuju takový ty maminy, který zvládnou chodit do práce, starat se o rodinu, uklidit, uvařit, vyzehlit, vypadat dobře a ještě stihnou jet s rodinou na vikend. Momentálně zvladam tak jednu věc a i ta mě vyčerpá na cely zbytek dne.
19. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz
Ahoj...teda dneska to tady načnu..
Holky kde berete ty otroky ny úklid a žehlení? To bych taky brala,a le já jsem ten bl... co to dělá sám... :sweat_smile: :fearful: no ale udělat to musím.
20. říj 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Ehm... nu - já mám šestnáctiletou sestru bez peněz - žehlení jako jediné velmi nebaví mě i muže, takže se mu pokud možno vyhýbáme. Teď občas žehlím, když jsem doma, ale už zas málo (tvrdne mi u toho břicho), když jsem byla v práci, usoudila jsem, že si budu radši číst, když na to zrovna mám, peníze jsou od toho, aby se utrácely :slight_smile: A jinak vlastním přičinlivého manžela, který nemá strach z prachovky a luxu. Naštěstí (zaplaťpámbu) jsme si hodně podobní v míře ochoty tolerovat bordel, takže si nic nevyčítáme, a uklízí ten, kdo má zrovna víc energie a času. Dokud jsem byla víc doma já (při studiu a s polovičním úvazkem), bylo to na mně, s nástupem do práce jsem vařečku odhodila v dál. No a teď se starám zase trochu víc já, ale ne o moc, od začátku těhotenství jsem jakási přichcíplá.
20. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
ahojky, tak u nás mám slíbenou paní na úklid ... takže si myslím, že ji manža začne využívat v době, kdy budu v porodnici, protože třeba okna už by si to zaloužily ...
holky, co nosíte na doma? ... já už jsem zoufalá ... už se nevejdu ani do svejch tepláků - bokovek ... přibrala jsem i na stehnech, takže mě to všude tlačí ... dnes jsem teda v šatně vzala manželovi tepláky (ještě, že je tak veeeeelikej) ... ale to jsou jen jedny, jinak on nosí i na doma různé rifle, 3/4 a tak, takže nevím nevím ...
20. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ránko, tak ještě tady nikdo nerodí :slight_smile:

S tím žehlením vám teda tu pomocnou sílu závidím, jsem minulý týden žehlila povlečení a ještě pár oblečků, šíleně mě bolely kyčle a funěla jsem u toho jak kdybych běžela maraton a chlap ležel opodál na gauči, notebook na břiše a vesele si surfoval, a ani na moje funění nereagoval, když mu docházelo že už by se mohl blížit konec žehlení tak se nabídl jestli to nemá vyžehlit. Žehlila jsem poslední tričko :angry:
A včera jsem mu řekla ať pověsí prádlo, nakonec jsme věšely spolu a říkám mu ať ty jeho věci (myslela jsem trička) pořádně protřepe že pak se to nemusí ani žehlit, protřepal tričko jednou, takže bez efektu, nakonec jsem to musela udělat sama, a on si záhy vezme trenky a protřepává s nima jak divej :unamused:Tak nevím jestli si ze mě dělá srandu, ale trenky i kdyby měl sebevíc zmačkaný tak bych mu je v žádném případě nežehlila :sweat_smile:

Nu já mám dneska poslední den kdy nikam nemusím, zítra na interní vyšetření, a ve čtvrtek nastupuji, strašně to letí, a mám z toho všeho nějak noční můry, připadám si jak krkavčí matka že se na ně ani tak netěším jako se bojím :rolling_eyes: :pensive:
20. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: Lucy co ty tu ještě strašíš???? Já myslela, že už máš holky u sebe. s tím prádlem my ani nemluv taky si to raději pověsím sama, jelikož my už toho máme fakt hodně a děcka jsou v tom neeej věku tak se převlíkají furt tak bych se z toho mohla u žehlení pos.....

Holky pošlete mi někdo číslo komu bych mohla napsat kdyby se něco dělo určitě nebudu mít počítač po ruce v porodnici dííík

Jé přišla mi návštěva tak zatim pááá
20. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Ritulko - klidně mě posílám do IP a já pak pošlu info tobě jo?
20. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky co vaříte - já bramboračku a víc mě nenapadá a teď jsem měla úžasnej tepelnej nával - uf
20. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Ritt holkám se nějak ven nechce :grinning:
20. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak se musím pochlubit...jsem ještě umyla okna...jsem blázen, vím, a asi to pěkně schytám i od J., ale já se na to cítila, říkám je mo fakt dnes nějak dobře :slight_smile: bez toho bych do tý porodnice odjet nemohla :grinning: :grinning: :grinning: Navíc v pátek přijede ještě návštěva (známý z Ostravy) a to už bych se snad musela stydět, a mýt zataženo, protože byly opravdu už špinavé...
všichni říkali, ať se na to vyprdnu, ale nikdo to neudělá...to jsou všichni chytří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a toho otroka fakt nemám...

Zapla jsem pračku, teď jdu do kuchyně, něco uvařit a udělat nějakou dobrůtku a odpoledne ordinuji odpočinek, slibuji :slight_smile: pokračovat budu zítra, to je taky den :slight_smile:

saze: já asi udělám zapečené brambory s kuřecím masem, špenátem apod. nebo něco v tom smyslu a chci dělat pirohy na sladko ,s tvarohem :slight_smile:

Jupíí přišly mi dva balíčky :slight_smile: z mmb
20. říj 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
Teda Renat - ty jsi ale akční.
ale také musím říct že se mi dneska docela dobře hýbe-
20. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj holčiny!!!! :slight_smile:
Tak já dělám žemlovku, hezky s jablíčkama i tvarohem, mňam!!!!!
Já taky nemám otroka, stále si žehlím vše sama, ale mít nějakou mladší sestru, zapřáhnu ji! Jo, ale co s dvěma bratry,že. Ti aspoň pomohli manželovi vymalovat! A už finišujeme! Pak hodím fotky na střechu, se můžete mrknout, jak jsme si trochu dobarvili byteček. :dizzy_face:
Okna mi slibuje umýt mamka, mám zakázáno od manži i od ní dělat cokoliv se zvedáním rukou, tak je ráda poslechnu. Navíc, jsme v 7.patře, a to mytí oken je dost adrenalin, to si fakt odpustím.......
A s tím věšením prádla.....no je to asi globální problém, bo ani můj muž stále necháme význam "PROTŘEPAT PRÁDLO PŘED POVĚŠENÍM", ale nějaká snaha tam aspoň je, ale nejradši si to stejně udělám sama, že. :dizzy_face:
20. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
lucy: hlavu vzhůru, to není, že se netěšíš, to je prostě jen strach, jak to všechno zvládneš, ale neboj, přijde to všechno krásně samo, zvládnete to s mužíkem tak jako všechny ostatní maminky dvoj- a vícerčátek!!!!!!! :sweat_smile: Já Ti věřím!!!!!! Obavy máš, ale jsou zbytečné. Začni se raději těšit na tu DOUBLE radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak a už mám vše pro mimi na cestu z porodnice :slight_smile: Dnes startuju 9.měsíc, takže mám ještě TEORETICKY 30 dní čas, ale radší být ready....
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3431426&vReferer=
20. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
já chytla rapla...jsem jak m....
Usídlila jsme se v kuchyni a vařím , pořád něco, k obědu byly nakonec špagety se špenátem a kuřecím...jsme se trochu přejedla, prasátko. Ještě jsem udělala kuskusový salát se zeleninou a kuřecím masem a mám připraveno na francouzké brambory...a ještě ty pirohy, ale nějak mě to bavíííííííí

evitko: máš to krásně nachystaní, je to ještě měsíc, ale víš, jak se to říká, štěstí přeje připraveným :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
Renat to je hnízdící reflex před blížícím se porodem, já ho měla před Evkou, furt jsem něco vařila nikdo to nejedl tak byl plný mražák ale já si nemohla pomoct, fakt sranda :grinning:

Tak já mám pro malou už vše připravené ale moji tašku nemám ani koupenou a přitom už za týden mám nástup :slight_smile: to tak strašně letíííí
20. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
rritul: ale to mi bude líto, když to nikdo nebude jíst, se splaší hormony, to budu cpát na potkání, i sousedům :grinning: :grinning: :grinning: zrovna ty věci z dneška se do mrazáku nehodí. nechcete někdo přijet na jídlo?????

Ježíš holky, vám se to tak blíží...za chvíli máme miminka.
Ritul: ještě nebo už jen týden?!? To je síla, neboj určitě vše stihneš koupit :slight_smile: dej se do toho. Přinejhorším zaměstnáíš děti :grinning:
20. říj 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
renat: prý VAM se to blíží :grinning: :grinning: :grinning: a co Tobě, taky jsi už 38.tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
evit: to jo :grinning: :grinning: ale přece jen když jdou holky na plánovaného císaře (vyvolání), tak je to bližší než ty co čekají, až to přijde :grinning: :grinning: protože to může být dnes, zítra ale taky za týden, dva... :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak jsem byla dopol. cvičit,takže teď se pouštím do papírů, hrůza :frowning2:((( včera mi večer teda nějak nebylo úplně nejlíp,už se asi ozvývalo břicho,tak jsem na to zvědavá :slight_smile:

jahod: no neboj se nic,já se budu snažit :slight_smile: jde o to,co bude chtít ta naše malá dračice :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
renat už jen týden ještě toho mám docela dost stihnout ale když se to nestihne než odjedu tak ať se snaží ostatní

lil ty ještě chodíš cvičit??Mě připadá, že se každou chvilku rozpednu, břicho mám jak šutr i po krátké chůzi, máš můj obdiv asi jsem fakt už důchodkyně.
20. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
rritul: přesně tak, super přístup :slight_smile: i ostatní se musí zapojit :slight_smile:

lili: ty chodíš cvičit? mylsíš, že je to rozumné?? To tě samozřejmě nijak nekárám, jen jsem nemohla najít to správné slovo..ale neměla bys opravdu raději víc odpočívat?? ať jde práce od ruky.
20. říj 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
rritul: je to cvičení pro těhule,takže je to přizpůsobený :slight_smile:))) a dá se to , i když dneska už jsem jeden cvik fakt flákala, asi to se mnou jde fakt z kopce :grinning:

renat: :slight_smile: chodím jen jednou týdně a je to těhu cvičení, dr. na to nic neříkal,tak pokud se šetřím, když cítím,že je toho moc, tak snad ok. Krom toho jsem byla zvyklá cvičit před těhu pořád,takže věřím,že tělo něco vydrží :grinning:

no jinak práci už mám hotovou, teď jen čekám,až se vrátí drahá polovička, a chci zavolat na prohlídku do jedné porodnice tady u nás :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
lili: já dnes cviky tak flákám, že ani nejdeu, ale je fakt, že poprvý... :slight_smile: mám áčko, ale zase jsem se doma hejbala opravdu až kam.
když dr. nic neříkal, tak to bude v pořádku...tělo si asi samo řekne...
20. říj 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz
renat2: jo jo přesně tak :slight_smile: já jsem ráda,že občas takhle vyrazím, pak jdeme s dalšíma těhulkama na obídek a je taková pohodička, jsem zvědavá,jestli dám cvíče ještě další týden nebo ne.
20. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Rittulko - super snad jen nebudeme rodit stejně :grinning: :grinning:
tak jsem byla na kontrole u doktora - vše stejné jako před týdnem - porod zatím ne.
po cestě nakoupila tak jdu něco uvařit.
20. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.