• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky vy jste nějak akční, jsem se zastyděla a šla udělat aspoň bábovku :sweat_smile: Nu a k večeři budou jen špagety s kečupem, ani mě nehne dělat něco víc. Navíc jsem jela do obchodu autem a měla jsem problém nastartovat, sakra blbá baterka tak držte palce ať zítra odjedu k doktorovi pěcha se mi moc nechce teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
saze já rodím nejpozději 28.10. kdy mě to budou vyvolávat pokud neporodím dřív sama, tak můžu podávat informace v přímém přenosu :grinning:
20. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Lucy budu na tebe a autíčko myslet.
Ritulko - tak to se asi nepotkáme já to vidím že budu ještě přenášet a termín mám až 18.11.
Ale docela bych s tebou měnila. Já se bojim kdy to na mě přijde a jak to poznám
20. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
saze: tak pojďme rodit spolu :grinning: :grinning: :grinning: já mám TP 20.11. :grinning: a jak to poznáme? Prý se to POZNÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já myslím, že nejsme hloupé a určitě to poznáme :wink:
20. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Evitko - asi poznáme. tak jo a kdy teda budeme rodit?
20. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
čaaaaaaaaaaaaaaaau, tak jukámm jukámm.

Tady jste akční v kuchyni???? Taky bych byla, ale bohužel nejsou materiály. Manža dneska nemá čas, zítra asi taky ne (já vlastně taky ne jdu na pedinu :grinning: ), tak nevím kdy pojedem na nákup, seznam mám teda pořádnej.

Jak se cítíte? Já nic nic nic. Už mě to neba. Večer si přijdu tunová, i leažení mě obtěžuje. Nejradši sedím s roztaženejma nohama a břicho mi čučí mezi nima....
20. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Tak tady je pauzička, tak jdu okouknout kuchyň jestli tam něco nesplácám dokupy..... Pak juknu.
20. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
saze: mně se celkem líbí datum 24.11. :slight_smile: ani nevím proč - co tomu říkáš?? :wink: Ale hlavně ať je to kolem toho termínu,pač můj muž nedostane pak v prosinci prý dovolenou :frowning2: tak ale jak poručíš mimču, že :pensive:
20. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Tak mě se líbí 11.11. :wink: Ale pro mě už teda pasé datum..... Tak jsem si vybrala 1. 11. :slight_smile:
Ale uvidíme.....

Tak nikde nikdo, mějte se zatím, zítra zase juknu. Pa
20. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Sanus, ja som sa 11.11. narodila a pre mimiska by sa mi to tiež páčilo :wink:
20. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj :wink:
Tady si už domlouváte termíny porodu? :grinning:
No já mám obavy, že to nepoznám, dnes v noci mi bylo dost blbě a byla jsem dnes i na KO a monitoru, dítě spalo a nález stejný jako před týdnem. V průkazce mám napsáno: neporodí-li, KO v porodnici 27.10. Dnes se se mnou rozloučili u mé dr. s tím, že mě už nechtějí vidět :sweat_smile:
20. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Achoj holky :slight_smile:
jsem dneska byla u zubařky, tak mi tam objevila jeden malej kazík, ale jinak vše v poho :sunglasses:
pak jsme byli na obídku, takže vaření mě jaksi minulo... ale pak jsme byli na extra velkým nákupu, tak si teď připadám jak po výstupu na Sněžku :grinning: ale už konečně mám plínky do porodky a kosmetiku pro prcka, tak už jsme připraveni, teda ještě to někdo musí sbalit, ale jinak máme vše co v porodnici budem potřebovat :sunglasses:

zajímalo by mě, čím to je, že čím víc jsem unavená, tím víc má prcek energie :confused:
20. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Evitko tak jo beru to tvé datum. Tak uvidíme zda poručíme větru, dešti, miminkům. :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
ahoj holky, já jsem dneska byla na "mamadýchánku" - to je sraz mamin s dětma z mé bývalé práce, bylo to prý komorní 4 dospělé a 3 děti cca 2-3 roky + moje břicho. děti byly celkem hodný, ale já jsem z toho teda celá zmordovaná, pak jsem ještě jela předat práci jedné kolegyňce a teď mám pocit, že porodím dneska.
Normálně mě bolí celej spodek jak při zánětu močáku nebo když hodně nastydnete, tak nevím co to zase je. Zítra jdu na poslední KO u mého gyndr., tak jsem zvědavá na nová čísla. Vím, že bych tam měla Vojtíška ještě měsíc dopéct, ale já už bych ho teda fakt poměrně ráda měla venku.. uf, uf, uf.
20. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
ADAJAR - 24let, Kladno - TP14.11.,DANIEL- nar. 10.8.2009 (26+0), 880g, 33cm
MAUI - 35let - Usti n.Orlicí - 58 - nar. 16.9. (33+0); holčičky SOFIE 1760g, 11:11 a SARA 1670g, 11:12
ORLIK - 29let - Tábor - 69kg/80kg - nar. 25.9., 8:20 - Terezka - 2,4 kg, 47 cm

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
°TĚHULKY
°BERANEK - 35let - 27.10. - Ostrava - 57kg/67kg - chlapeček- jméno je překvapení
°KALLIMER- 26let - Pha - Bulovka, 59/ + 8kg - 28.11. čekáme holčičku
°SARONKA - 27let – 1. 11. Pha Podolí , váha + 5KG - holčička - Sofie
°MONTERKA - 32let - 2.11 - Brno - kluk
°SANUSKA – 29 let – 2.11. - Pardubice- čekáme holčičku
°MARIKAP - 28 let - TP 4.11. - Brno - 51.2/67.4 - cekame holcicku
°RENAT2 - 25 let - TP 4.11.- Kutná Hora - čekáme chlapečka (Jakub), + 10kg
°EVATK - 31let - 7.11. - Vsetín - 60/75 - čekáme holčičku - Eliška
°MARSIE - 31let - 12.11. - Pha Podolí - 65 /80 - holčička - Klára
°MARIE_M - 29 let, Praha, TP 15.11., cekame holcicku
°SLUNATKO99 - 30 let, Brno - 16.11. - 55/80 - čekáme chlapečka (Ondra)
°LILLISEK – 29 let - 17.11. - K. Vary - 57/ 64,5 , čekáme holčičku ( Natálie )
°RRITULKA - 34let - 17.11. - Olomouc - 58 / - čekáme holčičku
°LULLLKA - 32 let- Pha Podoli-TP 19.11.- 55/58kg, chlapečka - jméno nevíme
°EVITA_IJ - 28 let - 20.11. - Rožnov p. R. - 62 kg/72 kg (31tt) - překvapení pro všechny! -jména řešíme
°JONKAR - 25 let, Brno - 74 / 79,5 (33.tt) – 22.(19.)11. čekáme chlapečka - KO 22.10.
°JAHODARKA - 28let - 23.11. - Pha Podolí - 64 / 76 - čekáme chlapečka (Vojtíška)
°IRCATKO - 31let - 23.11. - Neratovice - 85kg/87kg - zatím nevíme
°SPAGETKA-30let - 23.11. - Domažlice+5 kg(31.tt)-čekáme chlapečka(asi Kryštof)
°LUCIEROB - 26 let- 25.11. (vyvolávání porodu max. 38tt)-Ostrava-70/81- holčička
°RIVKA – 29 let - 27. 11. - Praha - čekáme chlapečka a bude to chobotnička!
°STANINKA77 -
°SAZE - 32let - Pha - 17.11. chlapeček Tomášek
°ADELAIDE03 - Prostřední Bečva - 27let - 58/ 16.7. 66kg - necháme se překvapit
°LUCY82 - 27let - Jihlava - 68/79 - dvojčátka holčičky Nely a Sofie
°KVAKULKA- 29let - Pha - 74/75(30tt-86kg) - Jáchym
°KATULKA.OV - 26let - Ostrava - 60/ - chlapečka (asi Tomáška)
°EVANEK77 - 32let - Brno - 56 / - zatím nevíme
*HANCET 32 let - 4.11. - Nový Jičín - (37tt 83kg, takže +16kg) Michal nebo Michaela
20. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
holky, nevíte některá co je s tou kvakulkou? a taky tu dlouho nebyla saronka, ale ta doufám, že jen nemá čas v rámci stěhování, i když..?
20. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj holky, co je to to CS?
20. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jahod Sar dneska vkládala nové foto do albíka :slight_smile: O Kvak nevím.

Holky já už bych taky ráda nebyla kindervajcetem..... Do špitálu chodím už 2 týdny. Nálezy žádný, kontrakce taky ne, ale mám toho plné zuby. Příští po bude UTZ tak jsem zvědavá na odhad....
A vůbec se mi tam nechce, protože u nás jsou přííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííšerný čekačky ve špitále. Je to u vás taky tak? Vlastně vy ještě nevíte většinou že jo....
20. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky..zdravím po delší době.. jsem stále 2v1, dneska po poslední ko v dia poradně..pokud prý budu chtít glukometr mi zůstane..jinak jsem otevřená na 1cm od posledního týdne.. doktorka moc toho neřekla..jen prý pokud neporodím do druhého termínu tak jdu na vyvolání..další KO mám zase za týden. jinak CS vůbec nevím jaké mám protože mi ho tam nezapisují..jediné co mi tam zapsali je CS - , tak nevím co to jako mínus má být...
20. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Já jdu na KO zítra, tak jsem zvědavá, co se dozvím já o CS :wink:
saronka: tak Ty to máš opravdu za pár!!!!!! :wink: :grinning:
20. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
no jak se to veme.. druhý termín mám až 6.11. takže max do 6. a pak rodíme vyvolávačkou :slight_smile:))
20. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
Já jsem ještě v porodnici taky nebyla, jdu až v době TP :wink: A TP mám jen jeden podle UTZ.
20. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
ahoj holky

vy jeste vubec nerodite :grinning: a ani ja ne... i kdyz termin mam podle posledniho UZ kolem 22.10

zase ponocuji, dnes byl dlouhy den - manzelova sestrenka ma v prosinci svatbu tak jsem mi pomahala s vyrobou jmenovek ke svatebni tabuli... byla to fuska... a pak jsem musela doplest salu manzelovi - porad kasle a zjistilo se, ze nema zadnou

jsem cim dal unavenejsi a uz se opravdu tesim na porod :slight_smile:

vsecko mam sbalene, pripravene. lozni pradlo a obleceni uz mam vyhezlene a nachystane. a samozrejmosti je taktez taska do porodnice a taska z porodnice, nachystana v autosedacce

zitra planuji velky nakup a musim toho hodne navarit, aby manzel netrpel, kdyby me v patek nechali v Praze
20. říj 2009 ve 23:59  • Odpověz
Dobré ráno všem... tak koukám, že se tu včera div nekšeftovalo s termínama :grinning: :grinning: :grinning: to já bych si klidně taky pár vybrala...mamka (bud. babička) má 26. 10. narozeniny...tak by to byl hezký dárek :slight_smile: ale my máme až 4.11. a pak dokonce 9.11. (ale absolutně nevím, podle čeho to dr. psala...navíc pořád říká, že to stejně bude v říjnnu, haha). Já si čekám na 7. 11. to datum se nám líbí, a přesně tak mi to vycházelo podle početí...tak uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:

dneska jsme si řekla, že budu odpočívat, po tom včerejšku, ale musím ven, vyzvednut oblek z čistárny, lístky do divadla apod. ale vše máme realtivně blízko, tak to není tak hrozné, chození mi nevadí, spíš ta zima... (respektive, že s emusím nabalit jak medvěd)

marikap: teda ty si super nachystaná a sbalená, tebe neůže nic překvapit. :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se za vstoupení do diskuze - ale SOFINKA od Saronky je na světě :dizzy_face:

"Ahoj, tak jsem na světě, ve 4:50 jsem rychlosti blesky poprvé zakřičela. Mám 49cm a 3240g. Zdravi Sofinka Grygarová" :dizzy_face:

...Saronka to měla rychlé - psala mi v noci, že je v porodce, že ji ve 23h praskla voda. Kontrakce neměla a prý kdž do rána nic, tak by ji vyvolávali. No a najednou přišla sms, že je Sofinka tady :dizzy_face: Pak mi ještě psala, že kontrakce měla od půl druhé a otevírala se rychle. Tlačení ji prý moc nešlo, ale Sofinka byla skvěle připravená :wink: Nástřih nemá, jen trocha šití tu a tam. Sofinka je ještě na chvíli na vyhřátí v inkubátoru a Saronka stále na sále kůli tlaku. Na pokoj ale snad už prý půjde brzy a bude jí mít u sebe :dizzy_face: Fotku mám, dám ji k sobě do alba :wink:
21. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
mili: mooooc děkujeme za zprávu a Saronce moc gratulujeme !!!!!!!!!!!! A Sofince přejeme, ať je zdravoučká a čilá a ať se jí na tomto světě líbí!!!!!!!!!!!!! Koukla jsem na fotku, je krásná!!!!

Tak holky a jde to tuhýho :grinning:
21. říj 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
a hned krásné zprávičky, tak saronko obrovská gratulace, Sofinka je nádherná :slight_smile:

No pěkně se to tu rozjíždí, paráda.
21. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
tak to bola teda rychlovka, paráda- gratulujem!!!

Renat, nestraš :grinning: ja som mala pocit včera večer, ked sa malý mlel jak das, že mi praskne voda a som si uvedomila, že ešte vobec nie som pripravená na cestu do porodnice a to všetko, čo nasleduje potom...
21. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj :wink:
No úplně hledím :sweat_smile:
Moc Saronce i Sofince gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Haha, jinak u Beatky mi taky praskla voda ve 23hod, stéjně mám pocit, že ty vody praskají hlavně v noci :sweat_smile:
Mně bylo včera fakt blbě celý den, ale dnes jsem se po delší době zase vyspala a je mi dobře :wink:
Lullko, já vlastně nejsem připravená taky vůbec, hlavně psychicky...
21. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.