• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jojo, porod je pohoda, podívejte se ke mně do pasu :sweat_smile: (no za pár týdnů si pak řekneme tu pravdu, zatím zůstaneme u té pohody :grinning: :grinning: ).
21. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
No já taky začínám mít pocit, že Kvakulka už bude mamkou :wink:
21. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
ahoj holky,
gratulujeme k dalšímu mimču, ať se malé na světě líbí ...
vítám nové mamči ... a o balonku slyším taky poprvé ...
já v pět odevzdala malou, jela se sousedkou do cvičení, tak jsem dnes viděla aj odpolední katastrofický zprávy na Nově, když je totiž malá doma, tak to pro jistotu ani nepouštím, protože je to samá havárka a vražda ...
včera jsem měla stejnej večer, jako jste popisovaly ... bylo mi hrozně, dejchala jsem jak o život ... hrůza
dnes mi švagrová dokonce řekla, že už nesmím řídit ... to by mě zajímalo, jak bych se dostávala z bodu A do bodu B ... zítra valím na (asi) poslední ko k dr., na nějaký stěry, tak ho zkusím ukecat, aby nás změřil a odhad váhu ...
21. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
gratuluju saronce k miminku a tiše závidím, že už to má za sebou... a ta rychlovka!

včera a předevčírem jsem se cítila jak spráskaný pes, unavená jak u chřipky... když jdu na velkou, bolí mě dost břicho, už je to takové divné

cs u mě dr. nijak neznačí, takže vůbec nevím o co go... jen dnes mi řekl, že jsem otevřená max na 1 prst, ktg dělali 2x, poprvé malá asi spala a sestra konstatovala, že je to ok, ale doktor chtěl vidět reakce při pohybech, takže další dvacetiminutovka a průtok v pupečníku je ok
21. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Krásný den všem :sunglasses:
Saronko, gratulujem a přejem Sofince krásnej a pohodovej život :dizzy_face: no, závidím tu rychlovku, taky bych to tak brala :sweat_smile:

já jsem dneska uchozená... asi dvě hodiny jsem ťapkala po městě po nákupech, pak jsem dojela domů a asi hoďku po mně moje drahá polovička s tím, že jede do Hornbachu, jestli nechci jet s ním... to víte, že jsem jela, když tam maj tolik krásných věciček :grinning: takže další hoďka a půl chození... a nakoupili jsme mnohem víc věcí, než bylo původně v plánu :sunglasses: ale teď mám pocit, že nedojdu ani na záchod... :confused:

zítra jdeme na KO, tak jsem zvědavá, co nám dr. poví za novinky... :slight_smile:

holky, já mám takovej nepříjemnej pocit, jako by mi nad pupíkem trochu mrtvilo bříško, nevíte, co by to mohlo být? :frowning2:
21. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Já jsem taky dnes uchozená........ dnešek byl fakt pohybový den, ale že by mi to pomohlo, jak mi tvrdí mamča, že se musím hýbat - to říct nemohu, když si lehnu/sednu, tak sotva vstanu - tak mě bolí v kříži..................... no prostě vstávám jak stará babka a s děsnou bolestí..............

jonkar: nad pupíkem? tam mě někdy píchá, ale mrtvit? nevím, co to bude, že by taky poslíci? :confused:
21. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahojky těhulky.
Tak musím pogratulovat Saronce k mimísku malému hodně zdraví aby malá byla a taky mamince přeji hodně mlíčka. :slight_smile:

Tak já byla v čera na provním monitoru.
vše je vnaprostém pořádku malému krásně bije srdíčko a zdá se že se mu zatím u mně v bříšku líbí.
Jdu na další Ko další uterý.
Jen mně včera naměřila vyší tlak takže mně braly krev 3.zkumavky a pokaždé když někam dojdu tak mně něco najdou nebo berou krev.
už aby to bylo brzo za mnou a já už jenom se těšila z malého a zceličké rodinky.
21. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
davlu - ježkovy oči? :zipper_mouth: nafukování balónku, jo? :sweat_smile: ta představa je teda dost děsivá..
evit - :grinning: nezapomínej, že kvakulka je taky snad jako jediná z nás "obšťastňovaná", tak nevím, jestli jsme taky neměly tlačit balónek.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
teda pořád mi vrtaj hlavou ty balónky.. :sweat_smile: to je teda jako fakt příprava na porod nebo nějaká erotická pomůcka? sorry, jestli se ptám jak blázen.. :sweat_smile:
21. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
holky taky jste tak rozežraný? já bych poslední týden sežrala co vidím, cukrovka necukrovka..
21. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
uff... tak jsem tu taky.. teda je to drin prochrapat cely den na gauciku ... sem zvedava co budu delat v noci :zipper_mouth:
a je mi porad blbe.. :frowning2: :frowning2:

jahod - uz tu prci sla rec otech baloncich, ja teda bych tam nestrcila ani ň natoz 32cm ... myslim, ze u porodu 1x to staci.. trebovat to rozhodne odmitam ..

ad - no hurááá tak uz jdete domu i s brouckem! to je super.. jen tatinek asi bude muset jet na 2x ne? za tu dlouhou dobu ste se tam museli uplne zabydlet :wink:

staninko - jsi tu dlouho nebyla!!!

vitam nove tvare :slight_smile:)
21. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
marsie - ahoj, byla jsem dneska v tom mexxu a fakt tam skoro nic není.. :frowning2: na holky ještě jakžtakž, ale kluci mají tentokrát smůlu.. žádní kybernetičtí mravenci se nekonali.. :frowning2: ty se celý den válíš a nejsi ani na koníku? tak to už je vážný.. :slight_smile:
21. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Jahod já jsem prožraná jak zub, cukr necukr, kdyby mě dr viděla ta by mi dala.............. :confounded: Ale mě to nejde nějak ovládnout, jestli podvědomí porodu potřebuje nějak načerpat energii bo co... a přesně jak píšeš, na sladké. Jak jsem to celé těhu neměla, tak teď............................ :sweat_smile:
21. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
jahod - hmm.. sem si to myslela ... a vitej do klubu prispevatelu odtahovym sluzbam.. to fakt nase.., vid? co by za to bylo cybermravencu :wink:

sanus , jaho - jen papkejte, dokud muzete ( a teda nekolabujete!!!) ja mam normalni nechutenstvi :pensive: za cely den jsem snedla 4 housky... ach jo
21. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
Mar ty se mááááááááááááš. Co bych dala aspoň za pidi nechuť....... :pensive:
21. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
tak já mám taky žravku, sladké - perte to do mě! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Marsie-To máš pravdu že jsem tu dlouho nebyla ale čtu vás občas moc nemám času jak jsem měla dříve měla jsem tu máti tak je tu pomerně více ona než já.
A jinač hlavně že jste všeci pořádku a mimísci taky. :wink: :slight_smile:

Vítám taky novou těhulku. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
sanus - neni to nic dobryho, nemas co zavidet! fakt ... radsi bych nekontrolovatelne zrala..
21. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Já dnes koupila super kojící podprdu, dodám foto - je sportovní, růžová a jen za 300,- :dizzy_face: A taky začínám nakoupovat dárky k Vánocům, pač až se TO narodí, tak se už nikam moc nedostanu :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
evi já už jsem pár dárků objednala ze stejného důvodu... akorát babičce chci koupit pouzdro na brýle a klíčenku a nemůžu najít na netu nějaký e-shop, kde by měli obojí vhodné
21. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
sanus, evit - to mám radost, že v tom nejsem sama. :angry: jsem fakt jak otesánek, sežeru na co přijdu, nechápu.
marsie - ani mi tu odtahovku nepřipomínej
jinak teda náš biootec opět exceluje, říkala jsem mu teď po telefonu, že vybírám foťák, protože žádný nemám a jeho je rozbitej a spravovat se asi nevyplatí, a on mi říká: "jako na co foťák?" na co asi, na mimino... grrrrr no a on se mě zeptal, proč ho jako nemůžu fotit mobilem, že on jím fotí všechno... no comment..
21. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Holky prosím vás a co máte za inspiraci k vánocům??? Mě vůůbec nic nenapadá :frowning2:
O manžovi to ani nezmiňuju, protože on nic nepotřebuje, všechno má, nic nechce, no tak pak kupujte.... :rolling_eyes:
Ale co mamce, ségře to netušíííííííím a kraviny kupovat nechci.....
21. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
sanus, já to poslední roky řeším různejma voucherama, asi to není ideální a pro mě fakt nejpohodlnější.. :sweat_smile: takže dávám kadeřníky, masáže, solný jeskyně atd.
21. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
No to já dám taky poukaz. CHodíme všechny 3 k jedné nehtařce a zároveň kosmetičce...... no ale dál????
TO ještě má mamka před vánocema narozky a ségra svátek - ale to jsme na štěstí zaveli jen žranice, že k svátku si dárky kupovat nebudem, jen se někde půjdem nacpat.....
No to jsem zvědavá jak to se špuntovou budem zvládat.............................
21. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
no tak jim kup poukaz i na nohy.. :wink:
21. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
sanus- ja to tento rok budu resit poukazkama do ikea, c und a, a cinestaru.... :wink: me proste nic jineho nenapada a litat po obchodech nehodlam...jen teda Jenikovi neco koupim...s manzou si koupime novy vysavac, takze to vypada asi tak.. :wink:
21. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
My si dáme s manžou k vánocům MIMINKO :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes jsem mu náhodou koupila knížku a už mám z dřív 2 trenýrky :grinning: prostě tradičně :grinning:
Furt kupujem ještě něco do bytu, tak to moc hrotit nebudem, dáváme si dárky průběžně pořád :grinning: :sweat_smile:
Spíš taky pořešit naše a dva bráchy, švagrovou a kámošku s 3letým klučíkem :slight_smile:

Dobré tipy na dárky jsou na www.naoko.cz :grinning: tak se mrkněte.
evatk: takový eshop mě nenapadá, kde by měli obojí :angry:
21. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
No jo jedině že bych manžovi koupila plíny :grinning: S ním to má taky z poloviny společného, tak proč ne... :grinning: :grinning: To by na mě teda zíral....
No většinou to budou poukazy nooo, pak pro každého jedno překvápko aby si jako rozbalili dárek a je to.
Nejkrásnější stejně bude ten bramborovej salát a řízek :grinning:
A samo ty serepetičky kolem vánoc - jako světýlka a výzdoba

Tak dneska pa
21. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
já jsem manželovi objednala tričko tatínek v zácviku z www.babytricka.cz a přikoupím pak ještě nějaký parfém a krém nebo tak něco
jinak mamka i ségra chtěly povlečení v určitých barvách, tak jim pak taky už jen drobnosti, taťkovi vždycky kupujeme knížky - regionální literatura, to vždycky zabodujeme
a miminko samozřejmě největší dárek pro všechny
21. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Evit, my měli v tom 31.tt odhad jako vy, taky 1.800 gr, ale Dr. mě vystrašil odhadem porodní váhy a to 4 kg i více. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám, že se spletl. Tím tě nechci strašit, naopak věřím, že když tobě řekl, že nemáš čekat obříka, tak by se mi to taky mohlo vyhnout... :unamused:
Jinak žádný další utz mě už nečeká ani těsně před porodem. Vyšetření vnitřně mi dělal někdy v půlce těhu naposledy, takže nějaké CS, stav čípku je u mě ve hvězdách. Že to prý stejně doktorovi nic neřekne kdy se to schyluje k porodu....

Na epi-no je celá diskuse, tam je toho napsáno až až, ale cvičí se tak 6 týdnů před porodem, takže kdyby nějaká ještě chtěla, tak už to stejně prošvihla. A je to regulérní gynekologická pomůcka na přípravu pochvy, svalů a hráze před porodem. Tak 90% uživatelek z diskuse díky němu nebylo nastřiženo a potrháno...Někdy založím album a hodím fotku epi-na...

Co já bych dala za nějaký spánek. Kupodivu mám síly více než jako netěhu, gruntuju celý barák, dnes jsem byla na 4 hodiny v práci (květinářství), do pelechu se odebírám až tak ve 2-3 v noci, potom se tam jen tak mrskám a prokládám to návštěvami wc...prostě noc je pro mě jako horor, počítám minuty, ale přes den se mi spát nechce ani trochu...

Jinak též žeru jak prokopnutá. Chytlo mě to tak před týdnem. Nejvíc bych teď pila kafe. Chuť bych měla tak na 5 za den, ale omezuju to na 2 malé...
21. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.