• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Já letos neobdarovatelné osoby ženského pohlaví obšťastním něčím z Fler.cz - pro babičky jak dělané. No a zbytek kdo si co řekne...
21. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
No co se děje? Tady se dneska nerodí? Já myslela, ze teď už bude každy den jedna..? Nebo se jako dnešek přeskočí a zítra budou dvě od Lucy? :wink:
Já mám dneska narocnej den, kontrola z FU, jedna valná hromada a pak další kolo auditu, no to si dam. Jo a večer navíc biootec. Tak vám přeju hezky den a držte plody!

Davlu-dík za objasnění. :slight_smile:
22. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Dnes jsem se teda vůbec nevyspala malá zkoušela všechny únikové cesty ale naštěstí je stále se mnou.

Dnes mám kontrolu jsem zvědavá co mi řekne :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
no tak kde všechny jste rodíte?????

já nespím od 3hodin , všem co můžou spát upřímně závidím :wink:
22. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj :wink:
Vítám nové příchozí :slight_smile:
Davlu, odhad váhy miminka v 31tt máš úplně krásný. My jsme měli obdobný. U dcery jsme měli váhu ještě vyšší a narodila se s necelými 3,5kg, v tomto týdnu je to fakt jen odhad :wink: A nějaké CS o přicházejícím porodu opravdu nevypovídá. Taky mi ho dr. neříká, proč taky... Vlastně žádný nález ti nevypoví o přicházejícím porodu, bohužel, příjde to až bude vše připravené, tak klid :wink:
22. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Jinak o EPI-NU jsem četla až po prvním porodu. Myslím, že u dcery by mi stéjně nepomohl, protože já jsem netlačila vůbec, nezvládla jsem to. A teď věřím, že to bude lepší a nějak se zapojím i já :sweat_smile:
22. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Tak já o EPI-NU neslyšela nikdy a asi bych to ani nezkoušela. Rodila jsem už dvakrát a vždycky musely střihnout, někdo holt užší a někdo širší. A teď už tam mám jizvy tak už to nebude elastické vůbec.
22. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj, ja o epinu viem, ale bol by mi na nič- minulé tehu som mala stále zanety, takže by som do seba nič necpala :slight_smile: a cs som mala do poslednej kontroly, kdy mi naplánovalo císaře 0, takže tá info mi tiež bola na....
zajtra mám poslednú KO u svojej mudry, tak som zvedavá, či má ten náš hlavounej hlavičku stále hore :wink:

Jahod, ja som posledné 2.t rozožratá, hlavne by som mlsala stále sladkosti, zajtra na obed urobím žemlovku :wink: mňam
22. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Já v posledních dnech taky více jím a pak si vždy říkám, že si při klystýru vzpomenu :grinning:
22. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak pozdrav uff je naprosto přesný!
Tak jsem si všechno stihla pročíst, no probraly jste toho hodně.... :slight_smile:
Já měla odhad váhy v 32+6 -> 2,5kg, takže žádný drobeček. Mám trochu obavy, že bude mimi moc velké, a půjdou na mě s císařem..... :frowning2:
Jinak porodu se nebojím, ale ani se netěším, spíš jsem zvědavá, jak to bude probíhat.
Pažravá nejsem, na testu na těh. cukrovku mi totiž naměřili 11,5, já se vylekala, a pročetla si co a jak na webu, takže jím co 3hod. menší porce. O týden později, už na diabetologi,i mi naměřili 3,3, takže mě opravdu stačí jíst co 3hod., a ty porce nemám nijak brutálně malé. Za tu dobu jsem si na to zvykla a když příjde moje hodina, tak jdu lovit. :slight_smile: Žádné zvláštní chutě nemám...
22. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Beránku :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
No a dárky na Vánoce řeším průběžně celý rok, ale nikdy mi to nějak nevýjde.
Co koupit manželovi vím, s tím nemám problém (pár drobností, co ho potěší + klasika, ponožky, trenýrky, toho není nikdy dost!). A možná si koupíme společný dárek - kolečkové brusle. Jinak největší dáreček bude samozřejmě mimi!!
Problém mám spíš s rodiči a ségrou..... mrknu na ty webovky, co jste tu vložily, třeba mě něco trkne.
22. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Tak tady už se řeší vánoce? Tak to teda já nevím co komu a hlavně nic nemám. Akorát děcka chcou peníze, prej už pro ně neumíme nakupovat a oni si rádi nakoupí sami v po vánočních slevách. Už to tak bylo i loni a supr, měli hromady věcí za pár kaček a to si oba potrpí na značky :wink:
22. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Vianocami sa ešte nezaoberám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Natalke mám nakupené nejaké veci, takže to je v pohode, ale manželovi vobec neviem a to má ešte na Mikuláša narodeniny....
tchánovcom vyberie niečo manža v práci, robí v obchode s počítačmi a elektronikou+ dokupime nejakú kozmetiku... a našim asi to isté- nejako mi je to tento rok jedno...nemám náladu sa stresovat
22. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Tak my vánoce taky neřešíme. Domluvili jsme se s nejbližší rodinou, že si dárky už dávat nebudeme, všichni vše mají.... Ale nějaká kosmetika se vždy najde.
Rritulko, u vás chápu, že puberťáci už moc dárky od rodičů neocení :sweat_smile:
22. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky tak se jdu rozloučit, za dvě hodky mě vyzvedne manža a odveze do porodky. Tak to tady jdu pobalit, poklidit, jdu do sprchy a trošku se uklidnit :grinning: Tak snad nás tam nebudou dlouho držet a brzy nás pustí domů :wink: Pak dám vědět až se vrátím, pokud by někdo chtěl vědět info dříve napište mi č. tel. do IP :wink: Mějte se pěkně a až přijdu ať je tady plno nových miminek :wink:
22. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Lucy, už se moc těšíme na zprávu o holčičkách a moc držím palce, aby vše bylo v pořádku a všechny jste byly rychle doma :dizzy_face:
22. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Lucy moooc držím pěst a teda potichu závidím, že už budeš mít to vše za sebou a holčinky u sebe!!! :slight_smile:
Když tak ať nám vloží manža fotky holek až budou na vás na tom světě už koukat :wink:
22. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
lucy82 -> držím pěsti, ať vše dobře dopadne!!
22. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Lucy: moc držíme palečky, vše bude ale určitě v pořádku :slight_smile: !!!!! myslímena tebe :wink: Máš na někoho to číslo??
22. říj 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
Holky děkujiii za podporu, písnu Lulce a Beránkovi :wink: Bože jsem nervozní jak prase před porážkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jdu do tý sprchy :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Lucy, tvou nervozitu naprosto chápu :unamused: Drž se!!
22. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
lucy: to je naprosto přirozené, že si nervozní, ale počkej jak uvidíš poprvé holčičky, na všechno zapomeneš!!
22. říj 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
Lucko - hodně štěstí
22. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Lucy: držím palečky!!!!!!!!!!!!! Všechny co mám, i mimiskovy! Ty to zvládneš a brzo budeš ta nejšťastnější máma dvou nádherných holčiček!!!!!!!!! Už se nemůžu dočkat, až se vrátíš a ukážeš nám fotečky!!!!!!!!!! Hodně štěstí, ať je to vše v pohodě a pořádku, a ať to máš rychle za sebou! PAPA!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
dobre ranko - zda se, ze jsem ten hnus prekonala a na dnesek se i vyspala! jinak s tim sladym beru zpet - vecer jsem sezrala skoro celou milku, bueno a musli tycinku a mala na mou dusi dala pokoj a byla jako andilek!!!!!! takze je to jasny - ceka nas metoda "cukr a bic" :grinning:

Lucy !!!!! - holka jedna, drzim ti moc palecky, at to zvladnes!!! a holky at te moc netrapej...

teda jsem z toho v soku .. to to vsechno nejak rychle uteklo :pensive: :cry: :cry:
22. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Marsie - mám stejný pocit - po umělém oplodnění když jsem byla doma hned od prvního měsíce jsem si říkala to doma nemůžu vydržet a hele on už je konec a skoro se jde na věc.
Nejhorší je, že nám takhle uteče i čas s mimčem a za chvilku zase do práce a miminko do školy.
22. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Taky se přidám, dneska jsem potkala jednu mou učitelku ještě s gymplu...už má druhé odrostlejší dítko, ještě teda v kočárku, ale zírala jsem jak z jara, neodpustila jsem si poznámku, že pak - hlavně na dětech - člověk vidí, jak to utíká :fearful: :fearful:
22. říj 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
No nenaděláme nic... :unamused: :unamused: proto razím teorii, chce to si užívat každý den jak nejvíc to jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
Taky mi to uteklo, když jsem šla v sedmém měsíci na nemocenskou, tak jsem si říkala, jak to asi vydržím do konce, a za chvíli tady budeme mít prcka :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.