• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ad no jo vyplněnej. A zítra zas do práce a pak k mudrovi.
8. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
adel no ja zitra do prace a pak doma makat a k mudrovi jeste nevim kdy pujdu.
8. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile:,

kama: moc gratuluju a vítej :slight_smile:

holky jinak se u mě začínaj projevovat těhu příznaky - bolesti břicha a prsou nepočítám :slight_smile: ale pocity na zvracení sou fakt šílený - jednu hodinu je mi dobře a další je mi blbě a musim si jít lehnout :frowning2: a ty moje nálady (jednou veselá, podruhý smutná, pak nepříjemná..... chudák manža). Vůbec si nedovedu představit jak budu zejtra celej den fungovat v práci - snad to bude lepší. Pro mimíska vydržim všechno - jenom ať tam zůstane a pěkně se u mě v bříšku zabydluje :slight_smile:.

Jo holky - máte taky teplotu? Já mám 37,1 a normálně mám tak 36,3 - tak snad je ok :slight_smile: Jo a víc spim :slight_smile:.

Co vy a těhu příznaky ?

adel: zejtra držim u Dr. palečky :slight_smile:
8. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
kalli teplota je uplne normalni.
8. bře 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahoj holky! gratuluji vsem novym tehulkam!

Kalli, tak to je mi lito, ze je ti blbe a mas nalady, ale aspon vis, ze vse funguje jak ma :wink: ted jsem si zmerila teplotu a mas 36.9, ale parkrat uz jsem namerila 37 a vic. normalne mivat taky kolem 36.3-36.5

ja jsem mela uplne sileny vikend, vcera jsem byla pracovne v Praze, vratila se v jednu v noci a hned rano o pul osme jsem odjizdela na kseft do Bratislavy. moc jsem toho nenaspala a citim se hrozne. takze nevim, bud je ta moje unava a spavost opravdova nebo tehotensky priznak :unamused: ale aspon jsem na dva dny zapomela na strach z dalsi kontroly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

drzim zitra palce Adelaide, at to dopadne dobre :sunglasses:
8. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
samy preklep, tak se na me nezlobte, takze teploty mam a mivam :confused:
8. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj, k priznakum - docela bolestiva a pry i vetsi prsa, boli me sem tam bricho a zada - ale to muze byt i "diky" zvetsenym vajecnikum po stimulaci (mela jsem po opu ohss), docela spatne spim, pak to dospavam pres den a sem tam je mi soufl, ale pak zjistim, ze mozna z hladu. Teplotu jsem zatim moc nemerila. Tak se mejte, hezky nasledujici tyden a vsem ,ktere ceka kontrola stejne jako me, preju hodne stesti a same pozitivni zpravy!!!
8. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahojky holky je vas je tady vetsina po stimulaci. :grinning: Jinak jsem dneska uz v praci a nejak tomu jeste neverim no, ale jsem stastna.
9. bře 2009 v 07:39  • Odpověz
Jinak jsem mela rano chleba z pastikou a nesedla mi.
9. bře 2009 v 07:44  • Odpověz
ahoj holky..já už začínám mít v MHD taky pocit nazvracený a ráno takové ty mdloby..jinak mě strašně svědí bradavky a dvorce :slight_smile:)
9. bře 2009 v 08:12  • Odpověz
saronka vitej v klubu ja se zacinam pomalu premahat a bojovat se zaludkem super vec. Ale mldloby nemam nastesti. A prsa v tehle podprde dobry,. :wink: Holky ja jsem tedak az za vama no.
9. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky,
no v autobuse ¨mám taky dost jak už jsem psala. Akorát jsem dnes naštvaná. Doktor dnes neordinuje takže k němu půjdu až v pátek, ale snad to uteče.Jo a začala jsem kašlat :unamused:
9. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
ade tak radsi bez domu lezet pekne vis bude to lepsi. No ja v aute docela pohoda. :wink: Ale v praci hruza.
9. bře 2009 v 09:55  • Odpověz
Tak já se asi, holky, usalaším tady u vás. Od 26.2. mám //, ovulace byla 11.2., takže mám termín 4.11.. U doktorky jsem ještě nebyla, chci už rovnou vidět něco pořádnýho - srdíčko, takže půjdu klidně až příští týden. Jinak jsem pěkně náladová, v noci se potím, velkolepě mi rozkvétá poprsí (jakože se už skoro nevejdu do svých podprsenek- manžel je nadšenej)- občas trochu menstruačně zabolí bříško. Blbě spím a mám pěkný chutě na maso, na ryby, na slaný a pikantní věci (na sladký ani náhodou- včera jsem si dala sušenku a bylo mi zle), a taky mi dělá dobře kafe- ale víc než tři nescafé s mlíkem zase nepiju.
Zlehka jsme se snažili tři měsíce- takže napočtvrtý to vyšlo- měřila jsem BT...
9. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
kvakulka gratuluju ke //. Já testila 28.2. dnes jsem měla jít k mudrovi ale není tam tak jdu až v pátek. Snad už uvidí srdíčko protože přesně nevím kdy byla ovulka. Měla jsem delší cykly tak uvidíme.
Ada dnes to v práci už vydržím. Zítra bych měla mít školu, ale nepůjdu tam raaději zůstanu doma a pak uvidím třeba si vezmu dovolenou.
9. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
kvat gratuluji a vitam te tu. Ja testovala 7:3. A k doktorovi pujdu az za 3 tydny.

adel a co delas za praci??? No jako ted je mi zasek dobre dokud tu nebude neco smrdet no.-
9. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
Ada Já pracuju v azylovém domě jako sociální pracovnice. A co děláš Ty?
9. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
adel ja delam ve farmaceuticke firme.
9. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
Aha takže tam těch pachů máš asi dost co?
9. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
ade no mam je nas tadyk 7 na malem prostoru. :frowning2:

Ale ted zasek mam hlad tak zaludek plave kvuli hladu.
9. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
Ada já mám taky hlad takže už dlabu do sebe trochu oběda jinak bych to nevydržela, ale jen trochu chci počkat do dvanácti protože pak už tady nemám žádné jídlo a než dojedu domů tak ať to aspoň trochu vydržím :slight_smile:
9. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Pěkný dopolko holky, já jsem v praci a bojuju.. Dobre je mi tak od osmi vecer, takze prozivam "super"dny..Ale kdyz jsme se snazili,tak jsem si rikala, at klidne zvracim cely dny,jen at jsem v tom.. pro mimco vsechno..ze
9. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
Kami no jasně člověk měl tak strach aby otěhotněl že? My se snažili skoro rok přítel už měl jít málem na spermio tak jsem ráda, že to vyšlo a člověk pro mimi zvládne i špatně od žaludku co?
9. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
to jo, ja jsme byla v unoru na kontrole, jestli je vse o.k. a ze prijdu kdyztak v lete,kdyby se nedarilo a ono uz to bylo hotovo:slight_smile:
9. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
a ve kterym jsi tydnu, adellaido? mas tam porad snž..
9. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
Kami nevím dnes jsem měla jít k mudrovi, ale měl na dveřích napsáno, že dnes neordinuje takže k němu jdu až v pátek takže až do pátku zatím nevím v kterém jsem týdnu.
9. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
tak presne ja to taky nevim, napsala jsem sem posledni menzes a pekne mi prideli 7.tyden:slight_smile:zatim to tak bude,asi az pozdej pozna doktor, jak je to presne..myslim, ze zpocatku to dela taky podle menzes..
9. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
Kami já to podle poslední MS napsat nemůžu protože jsem měla delší cyklus takže mimi bude určo mladší. Před třemi týdny kdy jsem u mudra byla na konzultaci tam ještě nic neviděl takže to sem napíšu až po konzultaci s ním.
9. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
musim jit neco delat..pekny den
9. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj krásný den.
9. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.