• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
22. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
teda ten otec v manželkách - ten v čechách to je síla!!!!!!!!!!! jak může být někdo tak blbej a prezentovat se takhle v televizi...
22. bře 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
Teda ty manželky docela síla. Taky nechápu jak může být někdo takový blbec. Někdy na mojeho naávám, ale teď si říkám jak je zlatý.
22. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
jdu do hajan, pžřeji krásnou dobrou no a příjemné ranní vstávání (pro ty, kdou jdou do práce :unamused:
22. bře 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
ahojky těhule, ty manželky fakt děs.Dneska jsem konečně zjistila, co jsou těhu nevolnosti, u prvního jsem to vůbec nezažila, a ted si to asi užiju..Ráno mi začalo být špatně a ještě to neskončilo :confounded: :fearful: :wink:
22. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
cau, vratila jsem se z oslavy, pritel to rekl rodicum, byli moc radi :grinning:

drzim palce na zitrejsi kontrole, uz se zase trochu ztracim - jdes tam ty, Adajar?
22. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
hezký večer, adajar přeju hodně štěstí na ko, rychle jsem proletěla nové stránky, strašně to přibývá, a někde jsem si všimla, že jdeš na kontrolu, snad jsem to nespletla :wink:

ten blb ve výměně neměl chybu, divila jsem se, že uměl nakonec jít do sebe, nečekala jsem to
22. bře 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj,omlouvam se,ze sem vstupuju,pokud nekomu Katuska chybi,nebude mu chybet dlouho,jak ji znam.Odchazi z konika a maze album a slibuje,ze nebude chodit do diskuzi zhruba jednou dvakrat za mesic.A proc?Protoze sem tam nekomu dojde trpelivost.Ano,to cim prochazi je strasny,nezavidim ji to a ani nepreju,ale nebudu ji denne ujistovat,ze vetsi chudinku na svete nenajdu. Takze nebojte,za par dni je tu jak na koni,bez politovani dlouho nevydrzi.Preju prijemny tehulkovani a v listopadu hejno zdravych mimisku :wink:
22. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: Jsem tu dneska první? Tak přeju všem krásný den a šťastné pořízení u doktora :slight_smile: Koukám, že tu včera bylo vzrůšo, tak doufám, že další vzrůša se už budou točit jen kolem miminek :slight_smile:
Mně je zase ble, ale aspoń migréna ustoupila. Musela jsem si včera vzít dvakrát aspoň paralen 500, doufám, že to nevadí :confounded:
23. bře 2009 v 07:39  • Odpověz
Krasne rano holky ja jsem dneska nervozni a je mi blbe fest.
23. bře 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko,

no tak doufám stejně jakou Maui, že tohle už se dořešilo :slight_smile:

Adaj, moooc drzim palecky na kontorolu, na kolik jdes? Myslim, ze vse bude dobry, uvidis :dizzy_face:
23. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
ad kdy jdeš??

dobré ráno všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2009 v 07:59  • Odpověz
cirr a mury jdu v 11:30 a docela to na me padlo jsem nervozni je mi blbe a malo jsem spala.
23. bře 2009 v 08:01  • Odpověz
Mury, i Tobě kočko :dizzy_face: Seš v práci? (nějak mi uniklo, jestli siříkala, že seš teď doma na nemocenské nebo pořád makáš)
23. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
cirr a ty jsi v praci????
23. bře 2009 v 08:03  • Odpověz
cir jsme doma jsme zdravotní sestra minuel sjem do rpáce chodila a nedopadlo to dobře,ale také za to mohla i svatební cesta těžko říct,stejně jsme nachlazená :frowning2: pořád takže raději jsme doma ale jsme zvědavá zda mi to pak napíše gyndař zatím to mám od obvodní :wink:
a co ty??ty pracuješ?
23. bře 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj holky,
Ad držím moooc pěstičky ať je mimiško v pořádku a Ty ať si zase klidnější.
ad to bude dobré ale chápu tě škoda že nemám vycházky držela bych tě za ruku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já tam půjdu sama já to nezvládnu Jirka jde do práce :frowning2: :frowning2: :frowning2:
adel jo jo ja doufam ze budu vic v klidu.

mury ja jdu taky sama manza spi
23. bře 2009 v 08:05  • Odpověz
to bych ho vzbudila :grinning: :grinning: ale Jirka jde bohužel do práce já to tam sama nezvládnu :sweat_smile: :pensive:
23. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
mury no zvladnes. A nebudu ho budit necham ho spat at se vyspinka to az to bude pozdeji budu chtit aby sel semnou
23. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
ahoj holky..ada..chceme pak hlášení..držím moc palečky..
23. bře 2009 v 08:07  • Odpověz
Mury holka neboj zvládneš to uvidíš.
Ad nejhorší je to čekání (teda většinou umě). Pak když už je člověk v ordinaci tak už to nějak spadne.
23. bře 2009 v 08:08  • Odpověz
saron neboj podam hlaseni.

adel no uvidime. :grinning:
23. bře 2009 v 08:10  • Odpověz
Adaj, bude to okis, uvidis...Už se tesim odpo az nam tady budes podavat hlaseni, ze je mimco okis, bije mu srdicko a je krasnéééé (celý tatínek :grinning: )

Add. práce, ne nepracuji. Ocitla jsem sev prekérce - před Vánoci jsem dostala velmi zajímavou nabídku pracovní (byl tomuj obor - jsem personalistka a za hodně penízku), v bývalé práci jsem se domluvila, zaucila jsem nahradnici a za tri mesice jsem odesla. k 16.3. jsem mela podepsat smlouvu v nove firme a 1.4. nastoupit (abych jeste mohla dodelat veci do skoly). 16.3. mi vyšel ráno pozitivní test a vzhledem k faktu, že v té nové práci bych musela hoooodne jezdit,letat letadlem a je to časově náročné, tak jsem musela odmítnout (respektive i oni když jsem jim rekla, ze jsem tehotna tak couvli)...takze ted jsem bez práce a po 4 letech práce bez dovolene, nemocenske nebo jakehokoliv výpadku nebudu mit narok na PPM a rodicak bude uplne smesny... :frowning2: No, životni ironie....Chtela jsem velky plat a budu mit malej rodicak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
cirr nech si napsat neschopenku a urco budes mit narok jen musis na pracak.
23. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
Ty Adaj, já ti přesně teď nevím co a jak, ale já už to na pracáku řešila, tam mne odkázali na sociálku, že ví víc a tam mi právě řekli, že už mě nic nezachrání, tak já ti teď nevím :confused:
23. bře 2009 v 08:22  • Odpověz
cirr no urcite na pracak se musis zaregistrovat a na neschopenku nebo snad po tobe stat chce aby jsi si platila socialni a zdravotni???
23. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
cirr to nechápu kolik budeš mít rodičák?přeci musíš mít také tich 7,5 na 3 roky ne pokud máš odpracováno 12 kalendářních měsíců :confused: :confused: :confused:
23. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: , teda vy jste ranní ptáčata. Všem co jdou dnes na kontroly držím pěstičky, já jdu až na 16h takže ještě hooodně nervů před sebou :grinning:
23. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.