• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Holky já má CS 5 a na porod to prý také zatím nevypadá. tak nevim k čemu to CS vlastně je?
22. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Saze, právě proto mě Dr. nevyšetřuje vnitřne, protože prý můžeš mít CS třeba 5 a rodit můžeš za 5 týdnů, ale stejně tak můžeš mít CS 1 a rodit během pár hodin. Mímo si samo řekne, kdy by se mu líbilo vystoupit a na nějaké CS se...
22. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
majda, občas je to celkem sranda, ale někdy mu slibuju, že jen co vyleze, tak dostane :grinning: ale fakt je, že čím víc se blíží večer, tím víc má prcek energie... no, nemůžu mu to vyčítat, my jsme s přítelem oba sovy, takže nějaký brzký spaní nemá po kom zdědit a brzo naštěstí nevstává... :dizzy_face: jenom doufám, že mu to vydrží i po narození a nebude vstávat moc brzo :grinning:
22. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
S tím CS to bude asi tak jak píše davlu, mě dr. tvrdí od 32tt, že budu rodit každým dnem :slight_smile:
jonkar -> já to taky tak měla, že se mimi vrtělo spíš v noci, začalo tak kolem 11hod. a pokr. někdy až do 1-2hod.
22. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky, jsem z5 z kontroly, vše je ok, malá má něco kolem 3kg a teď už máme domluvený rande ve středu 28.10.v 8.30 na porodním sále, tak se těším :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Rritul, ty už jdeš do porodnice? No vidím, že mě ještě předstihneš :sweat_smile:
22. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Tak rritulko to na tebe budeme moc myslet a já budu připravená jestli pošleš sms ihned informovat holky.
22. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
rritul - budeme se tesit na miminko! hodne stesti!

holky, a ja se s vami pro jistotu loucim - zitra jedeme na kontrolu do Prahy a mozna me tam nechaji, teda doufam, ze me tam nechaji, protoze jsem cim dal unavenejsi a dalsi takovou cestu bych asi nezvladla...

takze kdybych se delsi dobu neobjevila - mejte se krasne, preji vsem rychly a bezbolestny porod a hodne radosti z novych miminek!

budu ve spojeni s Jonkar, takze vsecko se dozvite, papa
22. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
marikap: tak držím palce!!!!!!!!!!!!!! hodně štěstí a ať vše dobře dopadne!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ty jsi z Brna a jdeš rodit do Prahy? Tak šťastnou a rychlou cestu!!!!!!
22. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj,
moc vám sem nenakukuju, ale chci popřát marice ať jí to dobře dopadne :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jo a jonkar,
koukám máme skoro stejný termín a obě budem rodit v brně, já mám vybrané bohunice, co ty? :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
evanek, ahoj,
my to máme naplánovaný k Milosrdným bratřím, byli jsme tam na kurzíku a na prohlídce a moc se nám tam líbilo :wink: navíc je to pro nás nejblíž...
22. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Mari, zítra budu netrpělivě čekat na zprávičky :wink: doufám, že máš s sebou nabalený hodně vlny na pletení :grinning:
22. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Marikap a do ktorej porodnice ideš? Ak do Podolí, tak příští týden mám kontrolu, tak by som ta prišla pozriet, ale tuším razíš do Motola...
22. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojky.. jezis.. teda tady to zacina padat jak hrusky..

ritulko - drzim ti moc pesti, at vse dobre zvladnete a urcite dej zpravu!!!!!!

marikap - holka, nestras! drzim taky moc palecky, at je vse OK a vyhnete se komplikacim! uz tak vas strasili dost, vid.. urcite taky podej zpravu ..
22. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
jonkar, evi ... já mám zas v plánu obilňák ... tak pak musíme vyměnit čísla, kdyby jsme se trefily do stejného termínu :grinning: ... ještě, že těch porodnic není v Brně víc :grinning:
22. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
diky holky :grinning:

Evanek - diky, taky ti drzim palce :wink:

Evita - bohuzel, musim rodit v Praze, chteji me :sweat_smile:

Jonkar - mam nachystanou hlavne ponozkovou a ted asi vytisknu ten navod na ponozky od spicky z e-pleteni - at mam s cim zapasit. jo, dneska mi prisla prize Vivaldi na ten sitovany svetrik, zacinala jsem 2x - asi to nepujde :fearful: des a hruza :confounded: tak jsem to odlozila, treba budu chytrejsi az porodim
22. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
jo, my jdeme teda taky zitra na KO - ale ja se teda fakt rodit nechystam! mam domluveny pristi tydne nejake obchuzky a schuzky a tak - prece to nebudu rusit :wink:

jinak uz je mi celkem dobre - diagnostikovala jsem si mimo jine hypoglykemicky zachvat - po sezrani milky a kinder bueno se mi vratila barva do ksichtu a udelalo se mi dobre... takze holt musim jist prasarny.. :grinning:
22. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Lullka - do Motola... a budu tam uuuuplne sama :confused:

Marsie - dik, budu se pravidelne ozyvat, a hlavne mozna me hned nenechaji...
22. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
hm, tak to nemám až tak blízko a s malou si na takú cestu v takomto pokročilom štádiu netrufnem...
22. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
jů, sluňátko, ty jsi také z brna :grinning: :grinning: :grinning:
a já trdlo chodím do prosincovek :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
já mám obilňák mnohem blíž, ale mám s ním blbou zkušenost, tak tam nechci, v bohunicích na mě byli mnohem hodnější
22. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Lullka - at te to ani nenapadne, musis se opatrovat! jen jsem si musela postezovat :grinning:
22. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Mariko, držím palce :wink: Teda holky, tady se to rozjíždí, která ještě více přesný termín porodu? :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
víte...mělo tam být
22. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
holky hlásím kontrakce po 3 minutách a docela začínají bolet tak jdu pomalu chystat tašku do porodky u třetího prcka to může jít rychleji, tak to vypadá, že se nedočkám toho 28, ještě písnu než odjedu, držte mi pěsti, jinak podám info , mám číslo na seze :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
rritulko, držím všechny palce co jako těhule teď i s malým mám :slight_smile: :wink:
22. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
ritulko!!!!!! jezis marjááá ... no je videt, ze jsi zkusena, ze jdes na to s namornickou rozvahou - no tak rychle posbirej veci a upaluj!!!!! doufam, ze te ma kdo odvest, ze treba tatinek neni v hospode (jako ten muj :angry: )
22. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
marsie,
můj také, navíc on v praze a já v brně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
ja sa picnem, tak to je skoro porod v priamom prenose :grinning: :grinning: :grinning:
ritul, držím palce, nech je prdola rychle a bezbolestne venku

Marsie, ten moj chodí každú stredu na futbal a potom na pivo, takže keby som sa mu chcela dovolat, tak mám smolu a ešte- pravidelne nosí vybitý mobil, takže asi porodím sama doma
22. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
rritulka: hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! drž se!!!!!!!!!!!!! ježkovy voči, tady se to fakt rozjíždí ve velkém!!!!!!
22. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.