• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
holky ještě jsem doma nebojte to zvládnem :slight_smile: a dík za pěstičky pá pá
22. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
jůůů, rittulko, držíme palečky, ať je všechno v pohodě ;)

holky, já už jdu dneska do postele, je mi nějak divně a hrozně mě třeští hlava, doufám, že na mě neleze chřipka... :frowning2:

tak dobrou :wink:
22. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
ritul - tfuj tfuj .. plivu na tebe pro stesti! a drzim pesti!!
lulko - no to je fakt, takove reality show :grinning: :grinning:
evanku - no, jenze ten muj je tam samozrejme "pracovne"!!!
22. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Rritulka - jezisi, tak taky drzim palce! at je vse jak ma byt :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jejdamane,du na vás hodit oko a co to tady čtu...Rritul: držím pěsti ať vše dobře dopadne! Mari: tobě taky přeji ať je vše v pohodě. To je hrůza jak to rychle uteklo a začínáme finišovat!
22. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
jezis marja, tady cllovek chvili neni a mame dalsi mimi (gratulace saronce) a dalsi na ceste - lucy, mari a rittulko, drzte se kocky!!!
22. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
:grinning: Jojo, hlavně že LISTOPAD 2009 a už máme tolik miminek a další na cestě do pár dnů, a to je teprv říjen!!!! Jak já vidím sebe, termín 20.11.= to budu nakonec rodit v prosinci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
Marjá panno, co se to tu coooo??? Jdu dočíst. :astonished:
22. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
jéžiš, tady už se zase rodí, jde z toho na mě úzko :frowning2:
tak opožděně přeju lucy a rritul hodně štěstí a zdravé miminka, snad jsem na někoho nezapomněla?!
22. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
evatk: a ještě marikap si možná zítra nechaj v praze v nemocnici
22. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ritul tak už jsi asi ne asi ale určo v porodce, tak tfuj tfuj tfuj.

Tfuj holky to je strašný už to je tady.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda jako obrazně, ne u mě :grinning:

Lucy byla na tom císaři dneska???????????????????????

Já mám vlnění po celém břiše, někdy mi přijde, že už má dlouhé nehtíky a pěkně mi s nima jezdí po močáku, pak nejvíc pravý bok nožičky a sem tam vystrčí prdítko.
Jinak pocit že vyleze břichem, mám taky dost často....... :sunglasses: :confounded:

Manža teda je hodnej a seká latinu, tenhle víkend už nikam nerazí, bude se mnou doma. Dokud neporodím.... A teda nevím jak u vás, ale u nás mi pořád říkaj návrhy (manža) kdy rodit, jako kvůli zapíjení.... :grinning: :grinning:
Jeho problémy bych chtěla mít.
Ale je docela solidární a je vidět, že nějak moc laxně to nebere. Z něj kolikrát vypadne dotaz nebo myšlenka, že je vidět, že mu to taky leží v hlavě ten porod...................................

No a jelikož špuntice se mi opírá do boku a o močák, tak jdu ležet.

Jo a dotaz::::

Taky vás v noci při otáčení "bolí" břicho??? Jako asi jak to je uvnitř už těžký, tak když se otočím, tak než se všechen ten "matroš" uvnitř zase uspořádá na druhou stranu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A už mizím, tak kdo bude rodit přes noc, tak to mějte rychle za sebou!!! :slight_smile:
22. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jooooooooo a Mari hodně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
22. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Tak krátké porody! :wink:

Sanus - jasné, břicho tíží jako kameň. Hlavně občas má někde šťouchnutý nějaký konec, takže se mu nelíbí, že mu ho přilehnu, vždycky začne bouchat a zkouší se protlačit, než se stáhne. Většinou to řeším tak, že si to břicho podkládám polštářem, to nějak snáší líp. Už mě to ani nebudí - prostě když se otáčím, přehodím polštář a pak si na něj uložím břuch co démant. :grinning:

Akorát tak Kvakul už mě znervózňuje... :unamused:
22. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
VŠEM holkám co dnes rodí, rodily a rodit budou přeju, ať je to rychlé, jde to hladce a brzy plnou náruč stěstí...
Koukám, že jsme se sem s Majdi přidaly a začalo se rodit. Asi musíme udržovat stav ještě nerodících...už se těším na zprávy o nových dětičkách...

Sanus-mám úplně to samé. Funím joko lokomotiva, přehodím ten šutr v břiše a taky mám pocit, že se tam malý přeskládává k obrazu svému. Ty konce... :frowning2:
23. říj 2009 v 00:14  • Odpověz
dobre rano, kocky, tak s tim prevalovanim je to sileny, to mate pravdu, navic mam co delat sama ze sebou, pac jsem zase uz plus 25 kg, ale zjistila sem,ze kdyz mam pres den hodne pohybu, tak me vecer a hlavne v noci silene boli trisla, nedavno me ta bolest vzbudila, auvaj...ale uz to vydrzime, ne? :slight_smile:

hrozne mi to uteklo, to je sileny :slight_smile:
23. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
ritul hodně štěstí ... doufám, že už máš prcka venku ...
evi, já nejsem přímo z Brna, teda trvalým ještě jo, ale vloni jsme se stěhovali a ještě nebyl nikdo, kdo by oběhal úřady :sunglasses: ... ale jinak já rodila na Obilňáku už poprvý a musím říct, že kromě spolubydlících na pokoji naprosto perfektní přístup ... zatím co kamarádka rodila v Bohunicích a říkala, že na šestinedělí to bylo hrozný, sestry protivky atd. ... ale je to tak, jak píšou holky, záleží na tom, na koho narazíš a jakou bude mít náladu ...
otáčení v noci je katastrofa i u nás ... já se pokaždý vzbudím, jak pod sebe rvu ten polštář ...
a ještě musím říct, že doma už se nevážím, pže doma mám 80kg (25 nahoře) zatím co u dr. mám 77 (22 nahoře) :grinning: tak se mi to tak nějak víc líbí :sunglasses:
včera jsem hodila malou ke tchýni, pak jela k tomu dr. a celej den jsem pak doma ležela ... a to jsem potřebovala vysát a vytřít .. ještě, že už se to s malou dá dělat ... hlavně ji baví vysávat, takže jí jen natáhnu hadici do zdi a malá už zvládne vysát (když má teda náladu) třeba celej obývák, nebo spíš jídelnu, na tu ji zneužívám, aby vysála pod stolem ... tomu se říká dětská otročina :wink:
23. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky...všem, které jsou nastoupeny do porodnic přeji, ať se rodí rychle a vše je v pořádku :slight_smile:
23. říj 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko!!!! Ještě jednou na dálku všem rodícím - hodně štěstí a ať je to rychlé!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :dizzy_face:

slunatko: vy máte doma centralni vysavač??? jsi s tím spokojená??

Já dnes začínám 37.tt. letí to je šííííííílenééééé. Právě jsem dala prát rychlozavinovačky a i ten mantinel do postýlky, jak mi radí mamča, ale jinak už mám vše READY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mrkněte na střechu, jak jsme doma vymalovali, ještě to sice není na 100 % dokončeno, pak ještě fotky dodám.
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=133125&vReferer=
23. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky,
to se dějí teda věci, taky všem přeji rychlý a hladký porod!! No jo, teď už bude asi -každý- den nějaká rodit, co? :wink:
Převalování v noci je u mě taky hrůza.... vždycky mi břicho ztuhne a bolí a já funím....
23. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj :wink:
Já už to tady raději nečtu, člověk tu chvilku není a rodí se jako o závod :grinning: :grinning:
Já hlásím, že jsem stále ve stejném stavu, tatínek je na výjezdní poradě od včerejška a přijede až dnes odpoledne....tak chápete, že já nemůžu :sweat_smile:
23. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Jinak doma nedělám vůbec nic, nemůžu totiž chodit, sedět, nic dělat, jen ležím....jsem fakt momentálně aktivní člověk :sweat_smile: :sweat_smile: Mám břicho jako šutr,okamžitě jak vstanu a hrozně mě tlačí pod těmi žebry...
Jinak když se převalím z boku na bok, tak se mi dítě převalí taky na druhou stranu :wink: Většinou se ale převalí sám a v tom mém malém břichu to je docela síla, opravdu bolest, nevím proč to dělá? :confused: :grinning:
23. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Na Kvakulku myslím pořád a dívám se, jestli se neozvala....
23. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Rritulce moc držím pěsti a věřím, že Anička je už na světě :dizzy_face:
23. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Tak já musím manžu pochválit, ten je na příjmu nonstop :slight_smile:
Já taky nic nedělám, ale prý se mám víc hýbat, aby už to bylo...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: pff, já myslím, že je třeba si toho ještě užít, že nic nemusíme, ne? :wink:
23. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Holky jsem zde jenom na skok tak Anička je na světě, narodila se v 00:30 takže už 23.10. má 3,05kg a měří 48 cm nejsem vůbec nastřižená jen asi dva vnitřní stehy, už je mi fajn a malá je celá tchýně. Díky za pěstičky. :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Rritulko, moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám pocit, že to nakonec bylo úplně v pohodě, super :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
My právě miminko přemlouváme, aby ještě počkalo, nemáme domalovaný obývák a pár věcí ještě potřebujeme v bytě dokončit :sweat_smile:
23. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Rritulka, gratulujem, to je krása :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
rritulka: gratulaceeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! hodně štěstí Anince na světě a taky dobré zdraví vám oběma!!!!!!!! Ježkovy voči a celá tchýně??? Ta možnost je tady taky??? Nestraš!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :unamused:
Jej, tak to bylo rychlé..... já chcu taky rychlýýýý porod!!!!!!
23. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Naše dcera je úplně celá skorotchýně :wink: Ale já s tím problém nemám :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.