• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Evi jo taaaak tak to jsem pomotla. V Kik jsem ještě nebyla..... tak pak dej echo.

A už fakt mizím!

Pa :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
a nedávno nám pes shodil vázu na chodbě, manžel byl samosebou na koni, "vždyť mi to říkal už rok, že se tak stane"... :confounded: , tak tu novou jsem už na zem nedávala
23. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Já právě nějak nemůžu klučičí jména, která mají i holčičí podobu, proto právě třeba Denis by mě nikdy nenapadl, ale stéjně jako Kamil,Lucián, Erik atd...
23. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
Evatk, tak to máš dobrou přípravu na dítě :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
sanus v něčem v tom kiku není o co stát, působí to na mě trošku jak na tržnici, ale člověk spíš musí hledat...

no teď jsem si všimla u každé z nás počtu příspěvků... já jsem teda slabý pisálek, úplný hubkař
23. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Evatk, záleží taky na tom, od kdy jsi registrovaná :wink: Já jsem v době porodu s Beatkou neměla ani 1000 příspěvků, nebyl čas....ale my máme velmi aktivní diskuzi červenec 2007 a tam jsou opravdové drbalky :grinning:
23. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
tak Marikap nám zůstává v Praze, sice jí nabídli, že může jet domů a přijet ve středu, ale kvůli vzdálenosti se rozhodla tam zůstat...

holky, mě to mrně asi vyleze dneska ven přes pupík, je neuvěřitelný, co tam dneska nacvičuje... :confused: :grinning:
23. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Já taky manžela moc potěšila, že chci jméno pro kluka po něm, dojalo ho to! A pro holčičku jsme vymýšleli dlouho, chtěli jsme aby jméno bylo krátké a bez R, až ségra přišla s tím, že by to mohla být Ema - ségra je Eva, já Magda, takže Ema :grinning:
23. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jonkar, já ty stavy, kdy mám pocit, že vyleze břichem mám poslední 2 týdny pořád, pomáhá jedině si lehnout.... Je to fakt šílené a v moudré knize píšou, že pohyby ustávají....hahaha :sweat_smile:

Marikap budeme moc držet palce, ani se nedivím, že zůstává. Holčička bude opravdu větší, už se těšíme :wink:
23. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
majda: my pokud Emu, tak s dvěma M = EMMA a uvažuju i o JOHANNA než jen JOHANA, nevím, přijde mi to hezčí, a univerzálnější vzhledem k budoucnu /international/ :wink:
23. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
beranek jakožto zasloužilá mamina to časem jistě doženu, beztak se na mateřské budu nudit :wink: :grinning:
23. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ty dvojité písmena vypadají hezky, ale dětičky budou mít asi trochu problém, že je budou špatně psát. My máme taky Beatu, a ne Beátu a řešíme to pokaždé, každý píše dlouhé A. A to jsme k tomu přišli ani nevěděli jak, protože sestra se nás po porodu zeptala jestli bude s krátkým nebo dlouhým A a nás to předem vůbec nenapadlo, že jsou možné obě varianty, tak tatínek prohlásil, že třeba s krátkým :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
ber, jsem říkala, že by to o těch ustávajících pohybech měl někdo taky říct prckům... mimísek je akční pořád, ale dneska už je to fakt extrém... a to se mi dr. včera smála, když jsem jí říkala, že nebudem rodit normálně, že vyskočí bokem :grinning:
23. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Evatk, já se vlastně doma jen nudím, prostě pohoda :grinning: No ve skutečnosti je to tak, že člověk se dostane na PC jen v době spánku dítěte, nebo když není dítě doma nebo večer (opět v době spánku dítěte) :sweat_smile: Jinak třeba u nás nemáme šanci, dítě by si tu chtělo sednout a to zase nechceme my :wink:
23. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Já prožívám pohybové extrémy dítěte s posledních týdnech pořád a opravdu je to dost bolestivé :unamused: Nic takového jsem u prvního dítěte nezažila, tak mám opravdu pocit, že mi ta voda musí prasknout každou chvíli, příp. moje břicho....
23. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Taky se mi tam dneska mimčo pěkně kroutí, v poslední době byl docela klid, ale co dneska vyvádí..... No jo, taky to u mě nevypadá na to, že by se mimi před porodem uklidňovalo...
23. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
mna stále tlačí tou hlavou pod prsami a do lavého boku mi stále kope kolenom- to rodeo je hlavne večer , cez den je celkom v pohode
23. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
beranek tak tomu rozumím, taky bych nerada, aby tu dítě vysedávalo a stejně tak s televizí, no je třeba jít příkladem, u mě není problém, ale manžel se bude cukat, jsem zvědavá, jak se nám naše záměry zadaří...
23. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Nám se to daří, ani PC, ani TV.
23. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
beranek tak si pak písnu pro návod, jestli se nezadaří plán A :wink:
23. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Samozřejmě teď v těch dvou letech se už dívá na Kouzelnou školku a večerníček, ale jinak jí to naštěstí nezajímá. Na PC občas pustíme Pepinu, ale fakt nechceme, aby u toho seděla. Někdy je to ale těžké odolat, hlavně, když je špatné počasí a dítě se nudí, protože je zvyklé chodit ven.
23. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
beranek -> fakt? Tak to je paráda. Já mám pocit, že ty dnešní děti neznají nic jiného než PC a TV.... :confounded:
23. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak záleží na povaze dítěte. Já teď sedím u PC jen proto, že nemám Beatku doma, jinak bych tu nebyla...
My chodíme cvičit, plavat, hodně ven a taky je velká milovnice knih, tak čteme a čteme, zpíváme :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Beránku, tak to jsi vzorná mamina. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
To je fakt super! Taky bych to tak chtěla. Vždyť je spousty kroužků a zájmů, co může dítě dělat, a né jen čučet na TV a do PC....
23. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Byli sme trochu nakoupit a u našich. My sme vybírali jména kratší aby se hodilo k přítelovu dlouhému příjmení a hlavně aby nemělo r a ř. S tím kopáním máte pravdu...někdy mám pocit že z břicha vyskočí a teď se mi natlačil až k žaludku. Sanus,sobice je nááádhernááá...já chci takýý!
23. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
ahojky, holky ... tak jsem ted dosedla, docitam a valim bulvy :confused: vemu to poporade ..

ritulko!!! - moc gratuluju k Anicce - jste moc sikovny, holky, ze jste to tak pekne zvladly. Jen teda jsem malem spadla pod stul tvou hlaskou , ze je to cela tchyne!! :grinning: :grinning:
To je vubec mozny??????????????? Ne, tak tohle jestli se mi stane, tak to vazne nepreziju ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lucy !!!- kocko, mooc gratuluji ke krasnym holcinkam!!! A hlavne, ze i tatinek je v poradku :grinning: :grinning: - to asi vecer uz platit nebude :grinning: :grinning:

lulko - nechci ti kazit radost, ale ze te takhle chvali najednou to je dooost podezrely! Narovinu ho klepni - co chce??? :wink: :slight_smile:

evka - tebe a i mozna ostatni potesim - KIKA ma slevu 10% na vše baby!!!!!
takze vsechny se potkame o vikendu v KIKA :grinning:
23. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
jonkar - a jek je to tedy s tou marikoup??? Zustavam jako ze si usetri cetu a ceka na stredu - nebo ji ¨pardon - kuchnou hned???

jinak dnesni KO byla velkolepa - v pul 9 monitor - vsem tam krasne busilo srdicko, my jsme zase chrapaly...takze ve stoje, klepali mi s brichem, i nam zatleskali .. ale bohuzel .. pak se mudr. nelibily me kardio stavy a poslala me na krev a internu ... takze po skoro 4 hodinach konstatovali, ze je to tou anemii - coz samo neni zadna novinka :angry:
23. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
čus pupíkačky, maminky, bříškovci a miminka,
člověk tu dva dny není a jede to jak po másle, no tak teda všem novým maminkám gratuluju a miminkům přeju, ať se jim tu líbí a ať jsou všichni zdraví!!! vážně totiž není nic důležitějšího.
23. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
marsie - pobavil mě tvůj hypoglykemický záchvat :grinning:, taky jsem si dneska jeden diagnostikovala, glukometr jsem měla doma, tak jsem si radši dala v costě jablkový koláč, co bych pro záchranu života neudělala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.