• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adajar: Jůůůů nové albíčko, nový život - paráda, hezky si to užívej!!!!!!

Maliník já mám koupený sáčkovaný, jako normal čaj, a v albu mam návod jak na to, je tam napsáno 1 lžička na šálek. Sladit si ho asi můžeš, to přece ničemu nevadí, možná ale lepší ochutit medem, příp.citronem. Ale da se pit i tak. Teď si davam hrnek denně, a pak budu asi přidávat.....
24. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
evit jojo zaslouzil si nas drobek nove album no nic jdu kojit a pak dokrmovat holky.
24. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
ahojky, já než vám včera napsala, tak mi klekl pc ... asi vir, či co
gratuluju k mimískům ... Kvat, teda to je zážitek ... já se nakonec domluvila na termínu, takže 2.11. se jdu domlouvat na sekci ... nakonec asi ne na obilňák, ale do těch Bohunic, pže dr. který mi bude císaře dělat, tak zrovna slouží tam ...
Evi, centrál je super ... neměnila bych ...
Sanus, já odsávám i s centrálem ... ta odsávačka je uzpůsobená tak, že tam má přímo jakoby regulaci ... prostě to není tak hrozný ... myslím si aj, že na starým vysavači foukala víc, než teď ...
24. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Dala jsem fotky do alba- fotil to manžel, když malýho vytáhli- viděl ho dřív než já, potvora :slight_smile:
Tak máme za sebou první noc doma- malej má v noci den, tak halt spím přes den, no :dizzy_face: - hlavně že vůbec můžu někdy spát, v tomhle to bylo v porodnici pekelný.
Snažíme se pořádne se rozkojit- ty dokrmy umělou výž. jsou opruz- prso si naštěstí nemusím vyvařovat :grinning: . Takže taky pořizuju odsávačku- Medelu
24. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj těhulky, jak se všechny máte? Doufám, že jste ještě kinder vajíčka (2v1). My jsme se vrátily minulý týden v nemocnice a konečně si užíváme doma. Terezka zítra oslaví už 1 měsíc. Je to andílek přes den a ďáblík v noci. Vložím nějaké fotky, ať vidíte, jak rosteme. Občas nakouknu, ale moc nestíhám.

Adajar, to je skvělé, že jste taky doma. Přeju, ať se vám daří.
24. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
kvak: malý je krááááááááááásnýýýý, moooc se Vám povedl!!!! A kolik má vlásků!!!!!!!!! Jůůůů, krásně jste si ho vyrobili, já už chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak snad se to nějak ustálí, i s kojením i s tím spaním v noci/ve dne. Držím palce a informuj nás! :wink:
24. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
kvat hele ja to mam doma tak ze maleho prilozim co vypije vypije pak mu dam ud moje odstrikane a nebo umele, ale musime k tomu jeste veci pridavat vitaminy a tak no a kdyz si odkrkne tak musim odsavat aby mel co nejvic mlicka no.

orlik ahojky gratuluji k Terezce a jak je doma??
24. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
orlik: no ahoooooooooooj maminko!!!!! Velká gratulace znova přímo Tobě!!!!! A tady se to náhodou strašně rozrodilo, mrkni pár stránek zpět, kolik už máme maminek a miminek!!!!!! A šup sem s fotečkama!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Tak to moc gratuluji všem maminkám a miminkům. Hned se podívám.

Doma je báječně. V nemocnici jsme si to bohužel musely prodloužit - Terezka dostala infekci a byla týden na antibiotikách. Ale je už v pořádku. Váží už 3kg a měří 50 cm. Je to hrozný žrout. A taky má otočený režim (ale nemůžu se na ni zlobit - já byla to samé). Co se kojení týče - v nemocnici to bohužel nešlo, tak s tím začínáme, ale nemám moc mlíčka, tak dokrmujeme Nutrilonem. Štve mě to hlavně v noci.
24. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
orlik hele to mame taky ja mela mlicko a ted ho stracim, ale co jde mu dam sveho no. :wink: Jinak hlavni je ze jste doma.
24. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
NO jistě, hlavně že jste doma!!! To už bude všechno dobrý! :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Adajar, jsem ráda, že už jste taky doma. Moc vám fandím, vím jak to muselo být pro váš těžké (a to jsme byly v nemocnici jen 3 týdny). Přeju vám hlavně zdravíčko, Daneček je velký fešák a to ostatní si vybojuje sám.
24. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Kvak a Ad,máte krásná miminka! Když ty vaše poklady vidím,tak se nemůžu dočkat až bude malý na světě. Orlik,super že ste v pořádku a už ste doma!
24. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
teda holky, vy už jste všechny doma i s miminkama..? zní to sice báječně, ale mně to připomíná kolik toho nemám připravenýho, takže jdu asi zase prát, skládat, rovnat, zahnizďovat, u nás to fakt nemá kdo jiný připravit..
nehledě an to, že pořád ještě nemáme zapsaného otce.. ach jo, já to nějak nestíhám..
24. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
dobre poledne!
teda, tady se zase dejou veci...
kvakulko - no, hura zes dala vedet... nase podrzreni, ze uz je uzlik venku se teda potvrdilo! :grinning: Moc blahopreju - a klobouk dolu, jsi teda statecna !!! jo a krasny fotky!!

orik - rada o vas holky slysim !!! hod nam taky fotecku male princezny :wink: - at si muzou tety poplakat...

jahod - nepanikar, vis ze to pak dokoupis pres net :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
marsie - ahoj, jj, dokoupím to přinejhorším z porodního sálu, ale kdo to nachystá doma? :confounded: jsem zoufalá, nešťastná, neschopná.... pomooooooooc...
24. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
jahod: klííííd, ještě máme čas!!!!! měsíc! :wink: tak dýchej zhluboka a postupně to doženeš! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
orlik, adajar, kvakul holky tak to se máte, že už jste s mimčama doma, já vam závidím, že už to máte za sebou....
ať se daří a všechno to zvládáte a ať jste zdraví vy i prcci!!!
24. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Vložila jsem nejnovější fotky Terezky.

ttp://orlik79.rajce.idnes.cz/
24. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ještě jednou - chybělo mi tam písmeno h

http://orlik79.rajce.idnes.cz/
24. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
orlíku - terezka je krásná!
holky, už máte povelčené ty postýlky? ježkovy oči, já jsem dneska nějaká nervní... :sweat_smile:
24. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky,
tak moc maminkám blahopřeji a hlavně ať jste všichni zdraví!! Miminka jsou krásná!!

jahodarka -> já už mám postýlku povlečenou asi měsíc, dr. mě postrašila, že budu co nevidět rodit, tak jsem to honem všechno nachystala. A jinak jsem byla od 7. měsíce na nemocenské, tak jsem měla na všechno čas. Ale neboj, i kdyby to přišlo na tebe dřív, tak to nějak zvládneš!! :wink:
24. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
majdi a máš jí něčím přikrytou nebo to neřešíš?
asi jsem si diagnostikovala hypoglykemický šok (marsie :wink: ), tak jsem se rozhodla, že se jedu zachránit dortíkem a kávou do savoy :angry:
takže zatím se loučím
24. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Orli Terka je taky fešanda stejně jako Jáchymek. TO jse krásný, už jsme včera s manžou taky říkali už aby byla venku, jsme straaaaaaaaaaaaaašně zvědaví jak bude vypadat :dizzy_face:

Jahod kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid, se to nějak dokoupí, mít hlavně plíny oblečení prostě základ.... ten zbytek se nějak sežene.
Povlečení mám z Ikea s takovejma barevnejma pruhama, je to spíš jak pro starší dítko, ale nám se líbilo...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Jdu skontrolovat perník, abych ho nepřičmoudla.....
24. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Orlik,Terezka je kouzelná! Jahod,já mám postýlku nachystanou asi měsíc a přes to igelit aby se na ni neprášilo. Hlavně nepanikař...všechno zvládneš...a nech si chutnat.
24. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
sanus - ať žije cukrovka! :grinning: :sunglasses: :angry:
24. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Kvakul - Jáchym je boží! :dizzy_face:
A Terezka a Daniel taky, samolitr. Vůbec se vám ty děti vedou, vy jste tak šikovní všichni :wink:

Jahod - klid, já ještě taky spoustu věcí ani nemám... jako vyšetření od praktika, dětského doktora, fusak na zimu, vypráno všechno... Jsem nesmírně zvědavá, jestli moje děcko bude holátko, nebo se na to zmotám. Ale je fakt, že u nás by to někdo v nejhorším zařídil, kdybych porodila předčasně... Tak aspoň dobrou chuť, užij dort! :slight_smile:
Já jdu asi zase spát... :grinning: Dneska jsem vstala, umyla nádobí, usnula, po probuzení uvařila oběd a najedla se, usnula... a teď přemítám, jestli si můžu dovolit zase upadnout do kómatu :sweat_smile:
24. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
orlik: Terezka je suuuuupeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takové vlásky!!!!!!!!!!!!!! je úplně k pomuchlování!!!!!!!!!! všechny ty vaše miminka jsou úplně slaďoučké, to je fakt takový zázrak něco takového stvořit v sobě :sweat_smile: jsem úúúúplně na měkko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já ještě taky právě postýlku nemám povlečenou, vypráno vyžehleno jo, ale ve skříně naskládáno, ještě musíme natřít nově udělaný rošt v postýlce, a myslím, že to během týdne už dám dokupy a taky přehodím přes to plachtu nebo igelit. Ať je další věc ready.
Včera jsem vyprala a dnes vyžehlila rychlozavinky. Dnes jsem taky pěkně lenivá, celý den na PC, ale zapla jsem myčku, i pračku dokonce s povlečením, ale s povlíkáním počkám na manžu, ať se nenatahuju jak žaba. Vařit jsem začla až teď, hovězí vývar bublá a mám v plánu hranolky s hermelínem, tak až manža vyrazí na cestu z práce, hodím to do trouby, jsem dneska fakt prostě lenoch lenivý a nechce se mi vyvařovat...
24. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
jahodarka -> postýlka je přikrytá dekou a občas všechno provětrám.
Ale taky ještě úplně všechno nemáme, máme sepsaný seznam a když se mimi narodí, tak manža zajede do Polska a všechno nakoupí v jednom obchodě. Jinak oblečení jsem všechno sakumprask odkoupila od kamarádky, vše co měla po malé, tak naskládala do krabic a já si to odvezla, dupačky za 20Kč a tak. Super nákup :slight_smile:
24. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
ahoj holky..tak my už jsme doma..děkujeme všem za gratulace
24. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.