• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Saronka,vítejte doma...dívala sem se ti do albumu a Sofinka je krásná!
24. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Mon děkujeme..co tady nového???
24. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Tady se začalo rodit o 106! Už ste přestěhovaní v novém?
24. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
saronka: jůůůůů, to je rychlost, malá má 3 dny, se dívám, a vy už jste doma!!!!!!!!SUPER!!!! Velké gratulace a hodně zdraví Sofince i mamince!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sofinka je úžasná, takový koblížek k zulíbání!!!!!!!
A tady se fakt rodí o 106 :grinning: :grinning: :grinning: mazec věci se tu dějí!!!!!!
24. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile: Jsem tady na skok a dočíst vás je teda fuška....
Orlik, Terezka je kočka. Se ti za ní budou otáčet kluci ještě v kočárku, až jí z těch vlásků uděláš culíky... :slight_smile:
Kvakul, tak já na tebe čekám na epi-nu a když už mi bylo divný, že si se na nás nepřišla dýl podívat, tak jsem našla tuhle diskusi a zjistila, že nechodíš nikam :frowning2: Ale mysleli jsme si to, že asi někde rodíš...Takže vééééélkáááá gratulace k malému ,,kvakulátku,, . Malej jé krásnej...tak ať vám dělá jenom radost. :slight_smile: A to, že to epi-no k ničemu nakonec nebylo, tak to vůbec neva, když máte takového zdravého kloučka. :slight_smile:
Saronko, tak ať se Sofince doma líbí... :slight_smile:
24. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahoj Saron vitej doma.
24. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
holky, já jsem z těch vašich miminek úplně naměkko :dizzy_face:

mě dneska chytla uklízecí mánie, chudák přítel to taky pěkně odnesl - jsem ho zapřáhla, tak konečně odvezl z pokojíčku všechny krabice a čeká ho vysávání a vytírání... a já se chystám na žehlení a pak si snad konečně taky zabalím tašku do porodky... :grinning:
24. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
saronka taky už jsi doma, super, sofinka je hezoučká, tak si to doma spolu užívejte!!!
24. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahoj holky, vidím že tady se taky rodí v plném proudu. Některé mate termín jako já a mimča máte už u sebe, já vám tam šíleně závidím...já chci už taky, at dělám co dělám malé se hold na tady ten svět nechce.

Tak všem maminkám a jejich miminkům přeji hodně štěstí a hlavně zdraví.
24. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
No páni, 3 dny tu nejsem a ono se rodí o 106 :astonished:
rritul, lucy, kvakul - moc gratuluju k drobkům, ať jsou zdraví a spokojení :dizzy_face:
adaj, konečně doma :dizzy_face:
Já byla ve čtvrtek na dia a v rizikovce. Z diabetologie už mě "vykopli" , v rizikovce oznámili, že příště poslední kontrola, na které se domluvíme na termínu nástupu do porodky :sweat_smile: CS 0, ale prej to o ničem nevypovídá, na monitoru byly kontrakce o intenzitě 40, ale já o nich opět nevěděla :sweat_smile:
Co se mého hnízdění týče - jahod, v klídku, já nemám ještě ani smontovanou postýlku :grinning: Ale dneska přijeli naši na návštěvu, tcháni tu byli taky, takže otcové pomohli manžovi zútulnit okolí baráku, abychom konečně zkolaudovali a matky se vrhly na vnitřek a umyly okna, vycídily kuchyň, koupelku a skončily vytíráním :sweat_smile: No nebránila jsem jim :grinning: Takže zahnízdily místo mě :sweat_smile:
24. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj,

nepatřim sem, ale chtěla jsem se zeptat, co byste v tom úplně prvotním období starání se o miminko nejvíc uvítaly, myslím tím to, co je nejvhodnější dárek pro nastávající rodiče. Ještě žádnou výbavičku nemají. Zvažujeme rychlozavinovačku, kojící polštář nebo co???
24. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
spaaget, no tak to zní skvěle, taky bych možná potřebovala nějakou tchýni.. :slight_smile:
když tě vykopli z dia, tak už si jako ani nepícháš? a co dělá miminko? je pořád zavodněný, nebo se to zlepšilo?
24. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj :wink:
U nás stále nic, pracujeme, pracujeme, nemáme čas rodit :sweat_smile:

Za nejvhodnější dárek považuji plínky, pokud budou používat papírové. Těch není nikdy dost a pokud se koupí Pampers, tak většinou všem vyhovují a zlobit se nebudou.
24. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Všechna nová miminka jsou moc krásná :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
skafandrik - to je dobrej dotaz, zrovna nedávno jsme o tom mluvili s přítelem, protože se mě na to každý ptá, resp. rodina. záleží na tom, kolik do toho chcete vrazit. my třeba skoro všechno máme, takže přítel říkal, ať nechám babičky místo blbostí nechat založit třeba nějaký spoření s tím, že platit už ho budeme sami, já nevím no, ale fakt je, že většina maminek výbavičku má..
24. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
jj, s těma plínama je to fakt, taky je ke kamarádkám nosím místo hadříků..
24. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
S Jahodarkou zcela souhlasím, založení stavebního spoření, příp. s nějakým příspěvkem opravdu potěší, ale je to spíš asi pro rodinu. Pokud jde o kamarády, tak většinou se dává nějaký materiální dárek a jeden balík plínek fakt potěší a není to zrovna věc za pár korun.....
24. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ad plíny - zatím nevím, co budou používat.
Ad spoření, to rozhodně zakládat nebudeme, chceme něco věcného.
A tahle kamarádka právě výbavičku nemá, takže cokoliv, já jsem rozhodnutá pro tu rychlozavinovačku, která se dá pak používat jako hrací deka, jen jsem chtěla vědět, zda se dá uplatnit, to samý platí pro ten kojící polštář - myslíte, že tyhle věci se dají využít?
24. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
skafandrik- myslím, že i kojicí polštář je prima- dá se do něj i pěkně uložit mimčo jako do hnízdečka:slight_smile:
24. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Kojící polštář je určitě taky dobrá věc.
24. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
ahojky - jsem zpet - dens to byl perny den ... byla jsem na chate pro leseni a pak u nasich na jidle..
sem se prezrala tak, ze jsem zase nemohla ani dychat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo

jahod - postylku uz mam oblecenou, pres ni staci hodit deku...
nove mam uz i vyvarovacku do mikrovlnky a obleceni na vanoce :grinning: - videla jsem ho v kramu a rikala si , ze tohle ty holce rozhodne udelat nemuzu - tak jsem ho dostala :confused:
24. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
a kde jste ten polštář objednávali?
24. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
http://www.hracky-vybavicky.cz/76-kojici-polstar/282-kojici-polstar-cocoon-plus-6-v-1-nattou-active-play/

skafandrik, já mám doma tenhle, teda v jiné barvě a je úplně super na spaní a určitě pak bude dobrej i ty další jeho funkce :wink: ale záleží, kolik do toho chcete investovat... jsou i mnohem levnější...
24. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
jonkar - ja jsem tenhle presne chtela - jen porad vaham ... ta cena je celkem dooost :sunglasses:
24. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
já mám kojící polštář Anita, kuličkový, taky jsem docela spokojená, ale cena je taky cca 1200-1500 Kč
24. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
aha.. takze je to prast jako uhod ..
mne je zase nejak soufl... uz to teda zvladam doost spatne... :frowning2: :frowning2:

jinak trochu se mi zvedlo sebevedomi na monitorech ... ostatni hrosice mely teda pekne znicenou kuzi .. jedna holcina i takovy jako cerny strie.. no, to jsem teda rada, ze brisko mam jen obri ale nepopraskyny... ze by fakt platilo kdo, maze ten jede :confused:
24. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
no, tak to si teda myslím, že neplatí.. :confounded: já mažu snad od 5.tt a břicho mám teda bez strií, ale zadek a nohy mám fakt příšerný a už se mi začínají dělat i na prsou.. :frowning2:
zrovna dneska jsem říkala kamarádce, že mám po tom těhotenství totálně zhuntovaný tělo a to jsem ještě nezačala kojit - hnus fialovej - to jsou oběti!!!
24. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky....ufff :slight_smile:
To byla zase noc....
Já začala mazat až teď ke konci a nemám strie ani nemám bříško popraskané, takže to mazání asi na každého nepusobí. Není těhule, jak těhule.
Já o kojícím polštáři zatím neuvažovala, myslíte, že je to nezbytný pomocník?
25. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno, jsem úplně zapomněla, že se dneska posunuje čas :grinning:

marsie, je to celkem dost, ale vzhledem k tomu, že se dá použít na spaní, na kojení i pro miminko, tak jsem do toho šla... :slight_smile:
25. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.