• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
rrit ty jdes taky semnou tak super. :grinning:
23. bře 2009 v 08:27  • Odpověz
jjj jdu a fakt mám nervy :unamused: , uvidíme co mě řekne, včera jsme to oznámili děckám, že budou mít sourozence a to Vám byla reakce, strašně jsme se nachlámali a oni se nakonec pohádali kdo toho cvrčka vezme dřív ukázat do školy no prostě puboši :grinning:
23. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
rrit neboj se chce to hlavne klid.
23. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
No na pracák jdu,tenmi bude platit pojisteni a zravoen vyplacet podporu v nezamest.
no a od narozeni mimca mam narok na „pomalejší čerpání rodičovského příspěvku“ - od narození dítěte (nevznikl-li nárok na PPM) v základní výměře 7 600 Kč do 21 měsíců věku dítěte a dále ve snížené výměře 3 800 Kč do 48 měsíců věku dítěte.

"Pokud otěhotníte po skončení pracovního poměru, nemáte nárok na dávky nemocenského pojištění ze zákona o nemocenském pojištění, kam patří podpora v mateřství., které jsou podmíněné výkonem zaměstnání. V tom případě se musíte obrátit na příslušnou správu sociálního zabezpečení a po narození dítě požádat o dávky sociálního zabezpečení vyplývající ze zákona č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře. Sem patří přídavek na dítě, sociální příplatek a rodičovský příspěvek. Může se jednat i o další dávky, kterou jsou závislé na vaší finanční situaci."
23. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
Rrit, tož tak taky držím pěsti :dizzy_face:
23. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak zas na skok z práce, nesupluji, takže mám dvě hodiny volna, tak ase budu učit, jen jsem byla ráno na té poradě..no a musím říct, že si asi vedení vybralo samo. Jsem v klidu, neřeším to, stejně tak jako oni neřešili problémy s jednou třídou, resp. s dvouma jedinci (mimochodem se tu objevují názory u kolegů stejné jako u mě, ten jeden sem prostě nepatří, řešilo ho středisko výchovné péče v Kolíně, byli tu jednou"!!!!! on an terapie nechodí...takže jasný případ, že není zájem. A bohužel se to všechno zametlo zase pod stůl...a nic, takže docela síla. No holt tam zítra přežiju ještě jednu hodinu , v pondělí jdu na UTZ a pokud vše bude dobré, miminku bude bít srdíčko apod., tak jí to hned řeknu ä jsem si stoprocentně jistá, že mi tu neschopenku napíše.. Je mi to líto, ale musím myslet trochu na sebe a na mimíse. :slight_smile:

nemám ráda, když se k problémlům otáčí zády...je mi to líto, za sebe, i kvůli řediteli, ale řekla jsem mu o co jde, šlo o jednu třídu....
23. bře 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
cirr debilni stat delas na ty poslanecky prasata a pak kdyz nemas praci a cekas dite se stat na tebe vlastne vykasle.
23. bře 2009 v 08:37  • Odpověz
renat bud radsi v klidu aby mimisek rostl.
23. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
ty jo to je síla :angry: :angry: ten stát je fakt na palici :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
mury a to mu tolik platime co???
23. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
Adaj, jj tak nejak. Priznam se, že mé rozčarování bylo velké...Po x letech práce bez jediného dne zameškaného.....mimochodem toto platí ažod 1.1.09, takže výborné načasování :rolling_eyes: No už jsem s tím smířená, máme štěstí, že manžel je docela dobře placenej, bydlíme ve svém a splácíme jedinou pujcku 3000 mesicne, brzo by ale mela byt z části splacená a pak pujdem na 1500 mesicne. No na vyskakování to není, ale co clovek ted uz nadela, prece to mimi nedam pryč :sunglasses:
23. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
O chování našeho státum resp. našich úžasných pánu poslanců, kteří si žijou jak prasata v žitě se traději nevyjadřuji, protože bych s emusela zas rozčílit...je to všecho se vším, jedna pakáž, PAroubek Topolánek, oba jsou stejní a myslejí jen na své zadky.
A sociální politika....tak to mu se směju, nechci být zlá, ale hlavně, že je na dávky cikánům, protoýže kdyby nebylo, je to diskriminace, že....Ať jdou do prdele. Kdejakýmu feťákovi, socce a pod. se cpou prach nas tříkačky, kradou,¨a je to v pořádku.

Celá poslanecký sněmovna by měla jít bydlet do Chánova, Janova a pod. Jsem zvědavá, jak by se jim to líbilo.

Dávky se cikánům exekuovat nesmí, je to proti lidksým právům...hahahahaha, je to asi diksriminace, ale když normální člověk přijde o práci, nemůže oplatiti hypotéku...tak ho tam taky nikdo zadarmo bydlet nenechá a vezmou mu to...
23. bře 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
cir to je jasný ale situace hrozná :frowning2: budte rádi že sjte ve svém ted si vem kdyby se to stalo někomu kdo platí hypošku jak blázen :angry: :angry: já tohle nechápu ale nechci se rozčilovat :sunglasses: :zipper_mouth:
23. bře 2009 v 08:42  • Odpověz
Výplatu vám servou o x tisíc, jen aby bylo na dávky...k čertu s nima...
23. bře 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
cirr to ani nahodou jen si rikam kam to speje ty hajzlove nahore si zijou a lzou nam do oci a me vecne veku strhavaji tolik na platu a co s toho nic. Ja pak nedostanu skoro nic.

renat pekne napsano.

mury hele tyy lidi by to taky zvladli. protoze ti nic jineho nezbyde.
23. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
holky, díky za podporu. :dizzy_face: nejsem z toho nadšená, to každopádně :frowning2: Ale jak říká Mury, naštěstí žijem ve svém, žádná hypoška, jen ty splátky za vybavení a menší přestavby :slight_smile: Ale to si myslím, že zase až tak moc není...A zkusím si pak na mateřské něco najít, na VS jsem dělala i ucetnistvi, tak uvidime :dizzy_face:

Jsem práve volala Mudre a rekla ji, ze mam pozitivni tehu testy a ze bych se rada stavila. Ona vybafla, ze az po vynechání druhe menstruace, jenze ja chtela jit hned (jsem uz z toho nervozni ze nic nevim) tak jsem rekla, ze uz to je druha vynechana...A ted mi to lezi v hlave, muze byt z toho problem ?? (jako ze je mimi male??)
23. bře 2009 v 08:47  • Odpověz
cirr co je to za blbost te pozvat po takove dobe??? No jako rekni ji to stou praci a uvidis.
23. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
Když tady v tom státu myslí ti naši politici hlavně na sebe oni mají vše placené 100%, jak nemocenskou tak i rodičák a to ještě půl roku po skončení v politice, to si oni sami uzákonili takže jim se žije dobře
23. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
Adaj, no já ti nevim, možná,že s tim ma blblou zkusenost nebo nevim, tak jen doufam, ze mi nerekne neco jako mimi je male a kdesi cosi a ja pak budu muset s pravdou ven :confounded:
23. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
rrit a nezapomen na diety a dopravu chudacci vzdyt oni to delaji jen kvuli nam pockej ja se tam dostat udelam toco.
23. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
cirr klidne ji pravdu rekni ja bych se s tim vubec neparala kdyz proste mas strach ma te vzit ted a ne az za mesic to se na me nezlob.
23. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
Až po vynechané druhé? to jsem ještě neslyšela to je docela pozdě, já myslím, že když ji řekneš co a jak tak nebude problém :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
No snad mne vezme a hlavně doufám, že vše bude okis...Se furt budim s nocni murou, že jsem potratila...Nebo, že ma malej nejakou trizomii...A nebo ze nebude srdicko :cry: :cry: uz jsem z toho vcelku na nervy:(
23. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
cir tedy objednat po tak dlouhé době,u nás objednávají po 2-3tt vynechání MS :slight_smile: nechápu :confused: :rolling_eyes:

cir některý by to třeba nezvládli mám kámošku co platí 18 tis.hypotéku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedině že by chlap bral hodně ale to není v jejich případě :frowning2:
cirr no tak ji to rekni a ne az po druhe vynechane to bych ji vymenila
Já doufám...Taky se mi to zdá pěkná blbost, čekat až na vynechanou druhou :unamused:
23. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
mury no tak hold by to ten chlap musel zvladnout a nebo si nekoho k sobe vzit no.
cirr presne tak.
tak já se jdu nasnídat doufám, že do sebe něco nasoukám :slight_smile:
23. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
ja jsem ted do sebe soukala hodinu banan a asdik pujde do zachoda.
23. bře 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.