• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Mar no co myslíš, krásný miminko :grinning: :wink:
My jsme taky strašně zvědaví :sunglasses:
25. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
cvičenka s balónky.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
holky, normoš pověrčivá nepověrčivá, právě jsem složila kočárek (a dala do něj i fusak :grinning: ) :sweat_smile: , byla to teda fuška, protože návod byl teda horší než skripta, ale hotovo, teď čekám, jestli z toho porodím nebo to rozdýchám... :grinning:
25. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
sanus - jsem si na tebe v posledni dobe vzpomnela - cervene nebo ruzove nalakovane nehty (samo na rukou - nohy jsou na jine rovnobezce a sirce..) jsou ted jedinou znamkou me zenskosti!!! jo, pak teda jeste parfem..

jahod - no jen rekni, balonky, hamiltona a listek do Moullin rouge...
25. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
sanus - no prave se docela desim, nekdo tady psal, ze je holcicka "cela tchyne" ... to s prominutim bych si asi "skákla" ..

jahod - a jeste mi prozrad, kdo ti navrta tu policku???
25. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Jahod dejchej :grinning:

Mar jo jo nohy jsem si byla dát tenhle týden rozmazlit, ale bez laku, kdo to má pak slakovávat. Teď na ně nedostanu a pak nebude čas.......... A jak píšeš, má ženskost je v nehteh na rukou, řasenka (sem tam lehce stíny) a voňavka. Hadry pořád střídám dokola a na melíry nějak nezbyl čas :sweat_smile:
25. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Marsie,z té podoby na tchýní se taky obávám! Sanus,četla sem o tom Hamiltonu že pokud mamina nechce,tak ho může odmítnout a to že vyvolá porod není zaručený. Zítra jedu na KO do porodky a sem zvědavá jestli si mě tam už nechají.
25. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Monter jo jo je mi to jasný, ale já co znám holky, tak to všechny rozhejbalo. A radši dám přednost tomuhle hmatu než aby do mě llili v kapačkách oxytocin nebo v tabletách........ po tom Ham... se to rozjede přirozenějc......... aaaaaaaaale samo třeba budu mluvit jinak až uvidím jak si dr navlíká rukavice................ :grinning:
No zejtra poreferuju co se dělo a nedělo.

Já se pro dnešek loučím a zítra nějak odpol nahlásím stav po KO. Tam zase ztvrdnu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tak pa a brou

A jako vždy, kdo bude v noci rodit, mějte to rychle za sebou :dizzy_face:
25. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Monter zítra 40tt coooo :grinning: :grinning: :grinning: Škoda, že tady není pískací smajlík. To je neuvěřitelný.

Tak brou :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
¨sanus - drzim pesti!! at ti to dobre dopadne ... a treba se ti Hamilton i zalibi :grinning: :zipper_mouth:
25. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
monter - snad se nas ta pohroma vyhne!!!

hele, jahod zmizela .. ji to fakt teda vycerpalo.. - snad nerodi vedle smontovaneho kocarku :confused:
25. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Sanus,na každé záleží jak se rozhodne. Mě samotné příjde vyvolání porodu nepřirozené...teda pokud je to nezbytné. Dyť to mimčo určo ví kdy je nejlepší vylézt. Já dnes začala 39tt a od zítřka za týden mám TP.
25. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
teda holky,tady to začne padat každý den určo :slight_smile:))))) hrozně to letí...

jahod: ještě s tím porodem počkej, času dost :slight_smile:

sanus: tak hodně štěstí a držím palce :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Dobrý večer, miminká su všetky nádherné...ešte raz gratulujem všetkým maminkám, nech majú z detičiek len radost a hlavne nech sú prckovia zdraví
tak sa mi zdá, že ja porodím ako posledná...
všetkým držím palce na kontrolách, ja idem vo štvrtok
Marsie- ty si zase objednaná na piatok?
25. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
ufff, jsem tady, sorry, řešila jsem uplakanou ségru v anglii a nákup foťáku, zase mě to zmohlo, ale dobrý, nerodim
teď musím dát pořádnou koupel, protože nám od zítřka až do úterka nepoteče voda, vůbec nevím jak to přežiju..?
25. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojky, tak já zas proflákala víkend ... užívám si skoro víc, jak bez malé ... Zdeněk ji měl v sobotu v práci, jeli do Třebíče, pže tam mají novou stavbu a Z. tam prej ještě nebyl, tak jsem uklidila a pak proležela celej den, měl ji totiž i na úklid okolo baráku ... a včera si ji vzal hned ráno na hřbitov a ke tchýni a pak byli zas venku ... večer v šest nám dovezli dřevo do krbu, ale to jsem objednala přes sousedy a byli tak hodní, že ho Z. pomohli hned uklidit, takže taky pohodička ...
no ale dnes nám to zas začíná a pže tady prší, tak nevím, co budeme celej den dělat ...
jen mě tak napadlo, míníte některá vydržet až do listopadu, nebo budem všechny rodit už v říjnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
slunatko-hahaha, ja jsem taky nabyla pocit, ze se vsichni rozhodli rodit v rijnu :grinning: ja bych teda radeji az v listopadu...a nejlepe 22, to mam narozky, ale to bych uz asi neprezila, pac mam dost uz ted a to jsem vstavala o pul 7.....tady je zatim obstojne...ale ven se mi moc nechce...
26. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj, tak já se snad už z nejhorší rýmy dostala , ale víkend pekelnej jen jsem ležela a funěla - fakt paráda.
Já myslím, že já budu rodit až v prosinci - zatím to na porod nevypadá, zítra frčím do poradny tak jsem zvědavá zda něco nového.
26. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ránko, já určitě taky v listopadu!!!!!!!!!!! A ne snad v prosinci, to bych praskla!!! Včera večer malé dělalo takový rambajs, že jsem si říkala, že se snad začíná něco dít, že to není možné, ale nic to nebylo, jen děsné manévry. A nebo že by tancovalo u superstar???? :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
dobré ránko

tak včera jsme přemontovali korby na kočárku a zkusili dát autosedačku do auta, hlavně to první nám dalo zabrat, uff...
nevím jak vy, ale já mám pořád hlad, chuť k jídlu, hlavně na sladké a jak tady někdo psal, že od 38. týdne se nepřibírá - tak to není vůbec žádná pravda, ach jo :cry: , a to se ještě dost hlídám
a noci už jsou pro mě fakt horor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Brý ránko :slight_smile:
Tak mi odpadnul chlap s rýmičkou a bolením v krku a vypadá to, že umře :grinning: Toš jsem ho zaopatřila a vyrazila do práce, i když jsem to dneska neměla v plánu, ale copak kdyby na mě ten smrtelnej bacil taky skočil... :grinning:
sanus, jahod - pořád melou o tom vyšším riziku selhání placenty v době termínu porodu u cukrovkářek :pensive: Nevím, ale o pár cukrovkářkách z okolí vím, vyvolávali dřív všem(všechny ovšem rodily v plzeňský fakultce), takže se tomu nejspíš nevyhnu :cry: Minule jsem byla v poradně u příjemný doktorky, bude tam prý i ve čtvrtek a pokud prý bude konstalace čípku nakloněna, zkusí mi trochu pomoct. Netvrdí, že hned k porodu, ale v kombinaci s večerním sexováním, by to prý mohlo minimálně to vyvolání usnadnit :sweat_smile: Nástup by viděla na neděli nebo pondělí, nejdřív na pravidelnej monitoring miminka a od poloviny týdne zkusí zátěžový oxytocinový test, pak se uvidí. Takže počítám s vyvoláním koncem 38.týdne, což už není zas tak hrozný, je to v podstatě v termínu :sweat_smile: Vše je ovšem podmíněno čtvrtečnímu ultrazvuku placenty, měření průtoku pupečníkem a zavodnění prcka :sweat_smile:
26. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
evi-ja jsem taky o vikendu excelovala ve sladkem...nejedla jsem snad nic jineho, nez sladke a to se me v patek na kontrole doktor ptal, jestli mam v poradku cukrovku, ze mimi je vetsi asi o 2tt - toz nevim, ale me se zda, ze se proste taky relativne hlidam-teda oproti minulem tehotenstvi rozhodne...
26. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
kremb mě by zajímalo, kolik bych vážila, kdybych se teda vůvec nehlídala... bych asi strhla váhu :grinning:
26. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
hoj holky, tak jsem pro změnu taky v práci.. :sunglasses:, abych se nenudila, jinak evi, já jsem totálně prožraná, včera jsem si koupila milku pro diabetiky a celou jsem jí na posezení sežrala, za posledních 14 dní mám nahoře kilo, takže můžeš být v klidu, jsi normální... :sweat_smile:
já teda hodlám rodit taky až v listopadu, buď by se mi líbilo 17. nebo 22., zítra jdu do poradny na monitory, tak uvidíme, co nám řeknou..
jinak holky, stal se zázrak a náš biootec našel rodný list, takže snad i dneska půjdeme na matriku nechat ho zapsat a miniatura bude mít i tatínka.. :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
dobre ranko!
slunatko - me se reklo drz plod a stale tak cinim :grinning: - ja bych nejradsi az v prosinci, aby byla v nasich znamenich... ale to asi bych uz fakt praskla...

saze - to uz te trapi aĺe dlouho, nechces zkusit neco silnejsiho, kdyz paralen a caje nezabiraji??

evi - no, korbu uz jsme zkouseli - jde teda snadno - to byl i muj parametr pri vyberu kocarku, ale stale jsme se nedokopali k tom to zusit namontit vajicko do auta .. chudinku tam pak uksirujem...pac faakt nevim, jak se to dela..:confused:
jinak ja uz se uklidnila s tim zranim, ale minuly tyden to bylo fakt strasny... nejedla jsem snad nic jineho.. proste si telo a mimi reklo, co porebuji! mezi tydne +1kg :angry:... celkem +16kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:

spagetko - co je to sex??
26. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
jahod! - no ne.. te napinal skoro do posledni chvile :wink: ... a co fotacek - uz taky mas?

lulko - jo, ja jdu na KO zase v patek rano.. uz v pul 9 tam mam byt .. to mi teda vubec nedela dobre takovy vstavani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
marsie nám to nacvaknutí hluboké korby jako takové jde dobře, i nacvaknutí autosedačky, spíš byl problém zjistit, jak oddělat sportovní korbu a co tam má zůstat před montáží té hluboké... máme 2 návody a na každém byl obrázek trošku jiný :confused: , ale už to je, kočík je nachystaný jako ostatně vše ostatní, zbývá jen porodit ten obsah :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
marsie, taky budu pátrat v paměti, už ani nebudu vědět, kam sáhnout :grinning: :grinning:
jahod, no tak paráda, nebude prcek polosirotek :slight_smile: A 17.11. je blbej datum, lepší je 16. to by pak měli prckové doživotní volno po pařbě :grinning:
U nás probíhá mezi příbuzenstvem a kamarádama tipovací soutěž o tekutou cenu a v listopadu přišli na pár zajímavých dat :grinning: Prej nesmím rodit 2.11., páč by měl narozky na památku zesnulých :grinning: Pak nesmím 7.11. páč to je VŘSR a slavný výstřel z Aurory :grinning: No a prej 17.11. by si z něj dělali prču, že je revoluční dítě. Tak nevím, můžu já vůbec někdy rodit? :sweat_smile: :grinning:
Co se korby týče, vůbec jsme to nezkoušeli, ani jsme netrénovali montáž sedačky do auta či podvozek. Jak tak koukám, asi bychom měli :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
marsie - foťák zatím nemám, nemůžu se rozhodnout kterej.. :unamused: fakt jsem bezradná..
spaaget - mě se právě toho 17.11. líbí kvůli tomu, že by to byl "sameťák" :wink: , 20 let poté.. :grinning:
26. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem slanila do "sklepa" k noham a udelala si péďu... byla to teda fuska, ale rikam si, ze na porod si to zada neco decentniho nez rudej lak na nohach...
a asi si dam inzerat - "hledam sve ztracene kotniky!.."

jahod - ja mam uz druhej olympus mju - a jsem teda s nim moc spokojena, ale chapu, ze ty jako technickej typ mas mozna jine pozadavky...
26. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.