• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj :wink:
Naše dítě asi čeká na svůj stanovený TP nebo nevím :sweat_smile: Ale moje švagrová, taková čarodejnice přes numerologii tvrdí, že dobré datum je 28.10., tak mi nezbývá než držet, i když je to fuška, málem se nemůžu ani pohnout, jak se mi dítě vykulilo ven, jsou mu vidět úplně obrysy těla, šílené...
26. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Marsie - jsem slanila - mě fakt pobavilo.
Mě se ta rýma pořád vrací , dneska už je to lepší - tak snad už to bude za mnou.
Já jsem teď pořád tak spavá, budím se co 2 hodiny ale i přes den si musím lehnout.
26. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
beranek: to chce fotku!!!!!!!!! ukaž obrysy miminka!

marsie: taky jsem svoje kotníky neviděla ani nepamatuju. A to jsem vždy říkala, že moje kotníky jsou nejhezčí částí mého těla :grinning: :grinning: :grinning: vždycky se mi prostě líbily, narozdíl od nohou "bývaly" krásného tvaru, NOT ANYMORE! :rolling_eyes:
Doufám že je to dočasné! A po porodu se vše vrátí k normálu, aspon relativně :wink:
A taky se dnes chystám na nehty, mám sytě tmavou růžovou, asi to sundám. A hlavně potřebuju ostříhat nehty... jsem zvědava zda to zvládnu.... :angry:
A ještě jsem vám neříkala, jak jsem se holila tam dole :slight_smile: jsem připravená na porod, holátko - ale byl to boj, asi hodinový!!!!!!!!!!!!!!!!! no mazec. Teď to už jen udržet.... A jak jsem se rozchechtala, když jsem se viděla v zrcadle - připadala jsem si jako tlusté dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
beranku - ja asi menim nazor, rodit chci odpoledne - nebo max zitra!!! uz je mi fuk datum.. pres ten lavor se fakt nic neda delat!!!
26. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
marsie - já tomu právě vůbec nerozumím, foťáky fakt nejsou moje doména.. :confounded: rozhoduju se mezi nikonem, canonem a finepixem, ale jak říkám, fakt vůbec netuším, jestli to jsou dobré volby.. :pensive: hledám něco malinkýho, ale rychlýho
beránku - hoď nám fotku
jo, já si včera alespoň zvládla ostříhat nehty na nohou, taky mi to teda dalo docela zabrat, ale lakování bych teda asi nezvládla a pedikúru teď nějak nestíhám..
horší je, že já se budu muset asi zase oholit a to je pro mě vždycky noční můra, fakt se vždycky pořežu a ještě to není všude.. :confounded: ach jo..
26. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
hahhaa, to je sranda jak myslíme na stejný věci... :grinning:
evit - tlustý dítě - směju se jak blázen.. :grinning:
26. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
kdyby jen oholit, ale občas to chce aj ostříhat a tak jsem zase nůžkamy šla trochu do masa :frowning2:
jahodarka: přesně jak říkáš "a ještě to není všude" :angry:
26. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jahod - záleží nejenom na výrobci, ale i na konkrétním typu foťáku... Nejlepší je stanovit si nějaké kritérium, na kterém ti nejvíc záleží, a podívat se po testech. Obecně všechny malé foťáky mají problém s focením na vyšší "citlivost" (obrázky focené ve větší tmě jsou "zašuměné"), otázka je, jak se s ní vyrovnávají (někde je vidět hodně zrníčko, některé to jakoby vyžehlí, čímž se ztrácejí detaily).
Obecně - Canon, Nikon i Fuji (to je ten Finepix, pokud vím) jsou slušné značky...
26. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
To by mě zajímalo, kde se v mém příspěvku vzalo slovo zrníčko. Chtěla jsem říct zrnění, dítě mi zoperovalo nějaké centrum v mozku, aniž bych si toho všimla... :unamused:
26. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
AHoj, tak ja mám v plánu rodit 11.11. ale ak ma náhodou kuchnu, tak myslím, že to bude bud 13. al. 16.11.dříve ne
26. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
holky mate take nervozní nohy??to uz nejsou křeče, ale takovy pocit, že těmy nohamy, potřebují pořad mlátit jak blazen.Toto mě trapi každou noc před spaním!! :angry: pry chybi magnesko, ale ten je v posledním měsici zakazan,a tak nezbyva nic jiného než počkat až to odezní :unamused:
26. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
rivka - a bude hůř... :angry:
26. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
tince - moje nohy myslím nemají potřebu mlátit jak blázen.. :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Tince, ja mám ten istý pocit a trvá to už asi 2.mesiace- hlavne ma to chytá večer, najradšej by som si ich odrezala- hlavne od kolien dolu- a ked som v posteli a chcem zaspat, tak musím stále kopat a nejako s nimi krutit, aby to prešlo
26. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Přidala jsem vám do alba fotku břicha, fakt se mi mimčo vykulilo ven a nemůžu se ani pohnout :grinning: Špatně se to fotí, ale opravdu mám na břichu jednu bouli napravo a druhou nalevo :sweat_smile: Asi za chvíli prasknu :unamused:
26. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
jahod - sem se divala a pokud tvuj pozadavek je "neco malinkyho" - sla bych se podivat do datartu a osahala bych si je tam .. asi v teto kategorii bych volila ten canon .. podle me je vice user friendly .. ale to zalezi na tvem pocitu .. no a pak koukni na net a objednej to pres nej.. byva to tak o tretinu levnejsi - a jak vime, mame rady slevicky :slight_smile:)
26. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Beranku, myslím, že je to juž posledná foto s pupikom, nabudúce pridáš už malého beránka :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Já jsem teď viděla fotky od kámošky - fotí digitální zrcadlovkou a nádherné fotky. Já osobně jsem na focení antitalent a bez automatu se nehnu. A navíc my máme doma dost velký foťák a třeba ven, když chodím s Beatkou se mi ho nechce nosit z důvodu velikosti a váhy a nejvíc bych ocenila malinký automat, asi si ho koupím, protože pak nám chybí takové momentky z hřiště atd.
26. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
beranku - :grinning: teda, souhlas s lulkou, priste bude maly beranek na brisku .. me se teda taky brisko bouli ven, ale vzdy jen jako prechodne..
26. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
beranek: no je mazec, jak Ti to bříško kleslo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mazéééééééééééc, za chvíli je mimiš venku!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
beranku - no, musím uznat, že už máš břicho.. :wink:
ještě k těm foťákům, je jasný, že nejlepší fotky uděláš z pořádný zrcadlovky, ale já právě chci něco na ty rychlý momentky, co vytáhnu z kapsy..
marsie - jj, to je jasný, že ho koupím přes net, mám je už vytipovaný, kde jsou nejlevnější, popř. kde mi dají nejvíc dárečků, teď už se jenom rozhodnout kterej. blbý je, že já mám trochu úchylku na imageový věci a samozřejmě se mi nejvíc líběj ty foťáky, který jsou nejslabší technicky, proto takové dilema.. :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Čagos, tak kopíruju ze Sanusek,

Droběna má odhad 4.000g (3.960 - 4.230), nález stále stejnej, čili žádnej, trochu pro prst otevřená, dr prej trošku potrápila (nevím jak to bolí, když trápěj normálně...), třeba se to rozjede samo, když ne, nástup ve čt 7 ráno na vyvolání.................................................................. Kdyby se cokoli nezdálo, tak mě prej řízne, ale nejdřív to zkusíme klasicky....

Někdo nám porodil? :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
A jdu si kopírovat údaje z papírů a průkazky abych mohla pak někdy srovnávat nebo vzpomínat............až mi to v porodce seberou.... :wink:
26. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
dobré odpoledne všem :slight_smile:

dneska je nějaký zmatek, musím podat DPH a do toho ještě spousta jiné práce,chjo chjo...

sanus: Droběna mě fakt pobavila :slight_smile:))) no hlavně,že jste ok zatím :slight_smile:

já za chvíli vyrážím na finančák, oblíbenou to instituci a pak razím na kontrolu k dr.tak jsem zvědavá,co mi řekne,tak zatím všem ahoj a držte se
26. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
jakpak to, ze vam rikaji i vahu??? :confused: me teda to rekli na poslednim UTZ v nejakym 26tt... minule, kdyz jsem se ptala, tak mudr mi rekla, ze jsou dulezitejsi veci :unamused: a prej ze evidentne nestrada .. to asi jak videla múj obri bruch :fearful: ...

sanus - ale teda, musi vaha to rozhodne neni.. ale zase to neni zadnej podmirak :wink: , je videt, ze se proste mela dobre!! :grinning:
26. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
jahod - aha chapu, zkratka "IMAGE JE BUH"... :wink:
26. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Mar když je těhu cukrovka, tak mít odhady musíš, protože většinou cukrovkářký dětičky jsou větší... :sweat_smile: :rolling_eyes:
26. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj holky,taky mám po KO...na porod to vůbec nevypadá. Další KO ve čtvrtek.
26. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Monter u mě to taky na porod vůbec nevypadá a nejdýl ve čt rodím......... ani tě nijak nechtěj "rozhejbávat"? Ono asi není důvod viď, když nic netlačí...................
26. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Sanus,mám termín 2.11 a nic neříkal. Možná kdybych měla ten tlak na prd tak asi jo,ale práškama se srovnal.
26. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.