• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky...sice jsme tu byla už ráno, ale nějak jsme pak ještě padla, a těď nakukuji, zda se některému z miminek nezachtělo na svět .-)
U nás brzké ráno bylo trochu krušné, 3x jsem byla na WC měnší průjem), a od 4hod jsme se svíjela v bolestech.

Na 10hod jsem měla kontrolu a evidentně jsem překvapila, že jsem dorazila... a pěšky....takže dle dr. to moje běhání rán by taky mohl být příznak, že se to blíží.... ty bolesti ráno byly zřejmě už slabé kontrakce...já tomu teda nerozumím, CS je 8, nález prý krásný, takže dr. by se nedivila, kdybysme jeli třeba ještě dnes, že prostě to CS narůstá konstatně....tak nevím, no a podle ní se příští týden už neuvidíme. Prý u mě je vše v pořádku a , vše volné na průchod (asi prcka a teď to je na něm ... děj se vůle boží hihi.
Monitor tentokrát dobrý, byl vzhůru
(omlouvám se, že to je tak zmatené ale já jsem byla tak konsternovaná...nevím z čeho, asi z únavy, takže jsem moc těch info nepobrala...ale to důležité snad jo).
Každopádně věřím dr.. že třeba můžeme jet i dnes, ale taky třeba až zítra, za týden apod. .. :grinning: :grinning:

Tak a jdu dočíst...
26. říj 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz
Tak koukám, že jste zase probíraly holení.. :grinning: :grinning: no co Vám budu povídat, i u nás boj...včera jsem to zas schzovala jak někdo psal skoro hodinu....a mylsím, že to bylo naposled, co jsem to zvládla sama...z vany už lezu jak hroch, musím se přetočit...no p...(i když někdy mi je spíš do breku :grinning:

lili: ať KO dopadne dobře, dej vědět...a FÚ...to je taky jedna z mých oblíbených institucí...
26. říj 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
renatiku - ty uz taky zacinas, jo??? no to je teda dobry..

holky, neblbnete a drzte jeste chvilku!!!! :fearful:
26. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
marsie: já zatím držím, ale prý je to opravdu dle nálezu na spadnutí...ale neboj, při mém štěstí pak bud ještě přenášet :grinning: :grinning: Ve středu začínáme 40tt, tak uvidíme, zda to doklepeme...je teda fakt, že dneska je první den, kdy má hyperaktivita z minulých dnů klesla...

a konečně mi přišly i ty poslední kaťata, jsou úžasný :slight_smile: hned jsem je dala do pračky.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
Hele Mar a jak dlouho by jsi chtěla držet? U nás se 39tt považuje jako rození v termínu, tak cooo :grinning: To víš holka, věčně těhu nebudem už je to prostě tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :confounded: :grinning:

Renat se máš, že se otevíráš :frowning2: :frowning2: :frowning2: Mě štve, že v případě vyvolávání mám komplet tuhle otevírací proceduru před sebou..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
26. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
renat: tak hodně štěstí, kdyby to přišlo :wink: :wink: :wink: :wink: DRŽ SE! :dizzy_face:
26. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj, jen nahlížím :wink: Vidím, že máte na mé břicho stejný názor :sweat_smile:
Mně je teda hrozně už týden. Já se prý otevírám minimálně 3 týdny a nic z toho.... Taky mám noci, kdy chodím na záchod a mám křeče a pak to přejde. Už se těším na opravdické bolesti, au au :unamused: Zítra mám kontrolu v porodnici, tak se zkusím nějak dohodnout co dál.

Renat, jak čtu, trochu jsme podobné, já taky neustále běhala, ale už jsem asi doběhala :grinning:
26. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
uff, jsem doma z práce, alespoň tam ale nemám čas myslet na to co všechno nemám.. :sweat_smile:
i když teda, dámy, máme otce!!! :dizzy_face: jupíííííí! už jsem z toho byla fakt lehce nervózní, ani ne z důvodu, že bychom byli bez papírovýho tatínka, ale napadaly mě už i takový věci, že kdyby se nedejbože něco stalo, tak by mrňousek musel do kojeňáku - jj, já vím, na takový věci radši ani nemyslet, ale zahormonovaná ženská.. :sweat_smile:
nejede náhodou zítra někdo do podolí?
26. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Ahoj těhulačky. Jsem byla dnes celý den v práci, tak teď padám na hubu, tak jdu zamáčknout oko. :wink:
Tak vás jdu jen pozdravit, juknout, kdo rodí, kdo nerodí, kdo se už připravuje...Zítra jdu na KO, ale nic od toho neočekávám. Zase přijdu Dr. se zeptá jestli je mi dobře. Koukne jestli nemám oteklý nohy a jdu dom. Toť vše.
Tak se jdu ještě oholit... :astonished: To radši komentovat nebudu. Minule to podle hmatu dopadlo dobře, potom kontrola zrcátkem...a.. :astonished: :astonished: :astonished: Fakt lepší to oholit komplet vše. :sweat_smile:
26. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Jahod, ja idem až vo štvrtok a Marsie v piatok
26. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
davlu - ty jsi měla tendenci tvořit tam ještě nějaké obrázky či co? :astonished:
lullka - to je neskutečnej pech, takovejch mamin tam je a nás musí zrovna rozdělit..
26. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
ja pri tom holení sedim na stoličke a čumím do zrkadla čo máme na vestavené skríni na chodbe,no je to komedia
:slight_smile:
Jahod, to nám robia naschvál, ale neboj potom sa tam všetky 3.stretneme na 6.nedelí :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
:grinning: lullka, tak to musí být vážně pohled pro bohy... :grinning:
26. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
:grinning: to teda je :slight_smile: radšej to robím ked manžel nie je doma...
26. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Páni Renat, už "to" klepe na pupek :sweat_smile: :astonished:
jahod, vloni jsme kupovali švagrovi Panasonica Lumixe DMC LX 2, páč chtěl taky něco do kapsy a je s ním moc spokojenej. My ho máme půjčenej do porodky, páč manža si netroufá brát s sebou naši zrcadlovku, prej se mu budou třást ruce :grinning: Ten švárovo má slušnej zoom i stabilizátor, ale už je to skoro 2 roky starej model, tak těžko říct, jestli dělaj už něco lepšího za přijatelnou cenu :sweat_smile: Jak říká rivka, čti recenze, nás to čeká taky, páč to naše zrcadýlko je sice naprosto úžasný, ale na takový to fofr focení dost nepraktický :pensive:
Ad holení :grinning: :grinning: :grinning: Ve vaně jsem to vzdala, nejlíp to "jde" ve sprše na bobku, ale tu finální předporodní úpravu nechám nejspíš na chlapovi, jestli teda snesu, aby jeho pohled spočinul na oněch místech, neb si tam teď připadám poněkud obrovská :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
spaaget - já bych tam teda chlapa nepustila, bojím se, že už by se mě navždy bál..
já to holení teď dost flákám a jen tak to šolíchám elektrickým strojkem (tím se totiž nepořežu tolik) po slepu většinou nad záchodem, no, ráno to asi zkusím přejet žiletkou, auauau, bojim, bojim..
26. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
:slight_smile:)) sanus - no, drzet zuby nehty :grinning: - ja vim, jen se nejak nemuzu smirit s tim, jak totak rychle uteklo... vzpominam, jak jsem po transferu ani nedychala a kdyz se objevily dve // radeji jsme o tom doma septali.. a ani se nechteli tolik radovat, ze kdyby to nevyslo...tak aby zklamani tolik nebolelo. A najednou je to tu... :zipper_mouth: :astonished:

holeni - tak to uz mam namakany... ve vane na bobku a po pameti ... taky to musi byt pohled pro bohy :grinning: ... pak vylezu jak Bloody Mary :grinning:
a spaget - souhlas!!!! je to ponekud dole obrovske... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Koukám, že téma holení se dlouhodobě ujalo... :grinning:
Já už to mám za sebou. Nejprv jsem to pokosila sama, ale výsledek zase nic moc. Ještě, že je doma manža a doopravil mi tu fasádu sám :grinning: Ale Spaaget, taky říkal, že to tam mám, jak poštípané od vos... :angry: :angry: :angry: Takové pěkně nateklé.... :unamused: Tak mu říkám, že by taky neuškodilo, kdyby ho nějaká ďobla do jeho intimních míst :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
čau, tak já holení vzdala při posledním hodinovém zákroku ... a minule (při verči) mě krásně dohola oholily por. asistentky v porodnici a vůbec .. kašlu už na to ... ony si s tím poradí :grinning:
26. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Holky to je prdel vás dočítat - holení je koukám fakt dobré téma pro pobavení. :grinning: :grinning: :grinning: Se tady řechtám jak prdlá.
26. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
ty jo, davlu, takhle srážet mužské ego, to jsi teda odvážná.. :sweat_smile:
slunatko, možná se na to ve výsledku taky vyprdnu, no uvidím zítra jak to půjde - dnes nám totiž neteče voda..
tak jsem se po docela dlouhé době změřila glukometrem a ejhle hned mi naběhlo 10.. :confounded: asi bych se měla zase začít krotit, dost jsem si popustila uzdu a ono sakra, sakra..
26. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Holky, tu těhu cukrovku vám teda nezávidím. :frowning2: Vůbec nevím, čím bych se stravovala :unamused: A to se teda musí vyvolávat něco před termínem, jo?
26. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
jahod - ty jsi teda faakt klasicka diabeticka!!! to byla moje babi - spolkla na tajnacku dortik a pak se stráááásne divila!!???
26. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
marsie - :grinning: jj, tak nějak to mám.. :wink: ale kašlu na to až teď poslední měsíc, jinak jsem to vážně poctivě dodržovala.. :sweat_smile:
davlu - já doufám, že mi nic vyvolávat nebudou.. uvidím zítra po poradně..
26. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
holky, kolik denně vypijete tekutin? já už teda fakt nevím jestli jsem normální? piju poslední dobou tak 5 litrů a mám pořád žízeň a to za normálních okolností mám problém do sebe nasoukat dva litříky..
26. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
Achoj holky :slight_smile:
saze souhlasím s tebou, tohle dočítat je fakt sranda :grinning:

my byli dneska prohlídnout novou část Olympie, ale jen tak v cukuletu, že tam ještě zajedem... a pak v kině na 2Bobule, jsme říkali docela slátanina, ale taky sranda, jsem se fakt bavila :grinning:

k tomu holení - já to provádím ve stoje ve vaně a na umyvadle mám postavený zrcádko, no zatím jsem si nic neufikla :grinning: jsem to chtěla po svý drahý polovičce, ale prý se bojí, že by mě mohl říznout... ale že se pořežu sama, z toho strach nemá... :frowning2:
26. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
jahod, já mám poslední dobou taky pořád žízeň, čím dál víc... mě dr. říkala že mám hodně pít, že se aspoň nebudu zavodňovat, takže to určitě nevadí, spíš je to lepší... :wink:
26. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
jonkar - ty bobule davali predevcirem v bedne !!! :zipper_mouth: nebo diky uspechu natocili uz druhy dil??? :confused:

holeni.. holeni .. - neprala bych vam videt, jak jsem si dnes delala pedikuru a lakovala nehet.. to bylo taky na oskara :slight_smile:

jahod - no, ono to muze mit prave souvislost s tim cukrem .. radeji se o tento zazitek zitra podel s mudrou..
26. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
no, voda neskodi, ale musi i odchazet :grinning:
holciny, ja to balim .. pa zitra
26. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.