• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ok, tak já ti teda věřím, na zdraví! :wink:
26. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
marsie - věř mi - odchází... :grinning:
26. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
marsie, to je právě pokračování, byly tam dobrý hlášky, nejlepší je asi tahle "je lepší si to pos... podle sebe, než podle toho, jak ti radí někdo jinej" :grinning:

mar, já jsem ráda, že si ty nehty zvládnu občas ostříhat, lakování si fakt nedokážu představit :confused:
26. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Tak s tím pitím jsem hroznej lajdák. :frowning2: Vůbec totiž nepiju. Jsem ráda, když dám tak půl litru denně a to s odřenýma ušima. :frowning2: A jako netěhu mi stačila třeba jen malá sklenička na den :frowning2: Já asi žízeň zajídám...nebo fakt nevím, proč žízeň nemám...
A souhlas s Jonkar. Taky jsem ráda, že si ty nehty zvládnu ostříhat...o nějakém lakování nemůže být řeč :frowning2:
Holky, vy se tady loučíte, že jdete spát a já se zase děsím další noci. Spát chodím tak ve 2 a usnu až tak ve 3 :frowning2:po hodině návštěvy na wc do rána se tak 5x vzbudím a dívám se na budíka...Vy jako můžete spát?
26. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj holky...tak hlásím, že jsme noc vydrželi :slight_smile: večer teda krušný, takže byla vana, balon, masáž (J. trénuje :slight_smile: když viděl tu lemru, co se tady plazila, tak seám nabídl)..no povolilo to, uvidímě dnes, zatím jakž takž dobrý :confounded:

no k holení jsem se už vyjadřovala...koukám, že by to mohlo být opravdu věčné téma a dalo by to na slušný román :grinning: :grinning: :grinning: (jinak ještě pro doplnění, já se stále holím ve vaně, ale ty kreace a polohy ... bych vám nepříla vidět... :grinning: :grinning: a beru to všechno.

jahod: k pití...já "chlastám jak duha" nebo jak se to říká, taky mám pořád žízeň, takže během dne taky vypiju cca 3-4 l....i teď, když je sychravo apod.
Jinak bych to neřešila, tělo si to žádá, že to pogtřebuje, tak proč mu to nedopřát :slight_smile: a určitě to u tebe může trochu i souviset s cukrovkou..
27. říj 2009 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz
ahojky a dobré ráno,
jahod s cukrovkou to asi souvisí to tvoje pití, protože já odmítla test na cukr a dr. se mě ptal, kolik denně vypiju atd. takže souvislost to má ...
včera jste mě nahlodaly, takže jsem si na dnes či zítra objednala holení od manžela :sunglasses:
já dnes vstávala kolem šesté, přišla si pro mě malá, jestli s ní půjdu na záchod, že je tam tma ... ale já to pak ještě na půl hodiny zabořila ...
27. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko!
Já jsem s pitím taky spíš na štíru, ale teď jak jsem už doma, tak je to lepší, než když jsem byla v práci, piju hodně čaje, vodu z kohoutku, a spíš teď řeším, ať nemám zácpu, po železe, co teď třetí týden beru, mě to celkem trápí. Naštěstí mám Psyllium (vlákninu) a ta mi zabírá, dávám si ji teď poslední dny každý den a je to v pohodě :wink: doporučuju

Mně manžílek včera namasíroval nohy, byly oteklé jak balony. Ne že by to nějak od toho pomohlo, ale bylo to aspoň příjemné :grinning: a pak v noci jsme měli tu věc na tři písmenka (S-E-X) - bylo to fajn, ale hlavně pro něj, já z toho pravda nic moc neměla, ale jsem ráda, že jsem mu dopřála po dlouhé době potěšení :grinning: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:

Davlu: zkus se přinutit a víc pít, mám s tím taky problém, ale MUSIME!!!! A pak hlavně i v kojení, pití je prý úplný základ!!!!!

A kde máme naše maminky, jsou tak zaneprázdněné mimiškama, že na nás už nemají moc časík :sweat_smile: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Brý ránko :wink:
Tak už konečně vím, co jsou to ti vaši poslíčkové, večer to teda bylo hustý a já se modlila, aby to fakt v tý vaně povolilo, páč jsme předtím s manžou zbouchli hrnec česnečky, kterou si poručil na vyléčení té jeho strašné nemoci. Takže jsem si říkala, jenom ať nerodím, páč bych tam buď smrděla po česneku nebo bych furt prděla :sweat_smile: :grinning:
jahod, já taky piju jako duha kolem těch 5 litrů a čím vyšší naměřím cukr, tím víc piju, takže to bude nejspíš souviset :wink:
27. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Hoj

Tak žádné nové mímo jo,

Davlu já teda taky spím blbě a na dnešek to relativně šlo i když jsem spala na půl oka, asi už jinak ani spát nebudu, mi leží v podvědomí to čtvrteční vyvolání porodu........

Holení, spoléhám se radši sama na sebe, jedu po paměti, jediný co si vidím je na třísla. Sjedu to všechno, proužek jsem vzdala tak před 2 měsícema no možná ani ne...... :sweat_smile:

Já se modlím, abych vydržela do toho čtvrtka, podbřišek po tom Hamiltnovi cejtím i špiním, ale snad u toho zůstane........................................

Jahod jsem si dneska na tebe vzpomněla, včera jak jsem si vylezla na kozu, tak jsem ani nemrkla, jen mi dr řekla, že tomu trošinku pomůže a už tam rejdila prstem.
Takže na odpor ani nezbyl čas - což byl asi záměr dr, ten moment překvapení :grinning:
No tak chci nechci, na to nebyl fakt čas. Jen jsem se u toho pěkně orosila, ale říkala jsem si v duchu a bude hůř.......................................... :confounded: :pensive: :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
dobré ránko

tak včerejší kontrola dopadla dobře, v průkazce značka h1, což by asi mělo znamenat otevřená a čípek 1 cm, říkal, že jsem otevřená volně na 1 prst a předal mě k péči do porodnice, nejprv na pondělí, ale jak si procházel znovu všechny moje věci, tak že tam mám jít radši už ve čtvrtek, sice by ty nálezy neměly být problém, ale že u těch rizikových pro jistotu

a nikdo nerodí, divné... :wink:
27. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky..jak je??
27. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré dopolko,já teda spím otřesně...každý den se vzbudím kolem půl4-4h na čurání a už nemůžu zabrat...zaberu až kolem půl6 a o půl8 sem vyspaná. S holením se taky peru a taky to jakštak zvládám po slepu.
27. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem si vás přečetla a s tím holením je to fakt.Manžel nechtěl abych se holila takže docela hrůza,ale předevčírem jsem ho konečně přemluvila a mám to za sebou.Řeknu vám je to děs ten rozdíl doufám že do porodu to nebudu muset absolvovat znova. :slight_smile:
A co se týče toho pití tak já taky zrovna moc nepiju.Mám dny kdy nemusím pít vůbec ale někdy mě to chytne v podvečer a to bych vypila celou Vltavu.Pak ta noc za to taky vypidá.Chodím asi třikrát za noc někdy i víckrát.
27. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Mon já se budím po 2 hodinách na kojení :slight_smile: tedy vlastně než zaberu a než nakojím a přebalím tak po hodině :slight_smile:))
27. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
saronka: a jak se máš Ty, maminko??? Co Sofinka??? Dělá vám radost? Spinká hodně? nebo zlobí? :dizzy_face:
27. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Evi Soifnika je zlatíčko nakojím přebalíme a hned spinká..jen kolem 8 večer do 11 ji mám střídavě na prsu nebo uspávámm v náručí..to má oči jak trnky :slight_smile:)
27. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
jo jinak jsem nabrala 7kg, které už mám dole a jsem na své původní váze..dneska nafotím břicho jak vypadá po týdnu..no je to takové ale HOMER :slight_smile: tak divně se vlní hihi :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Saron- jojo, když má malej "koukání", tak to nemá cenu chtít, aby spal- akorát, že on tuhle dobu má tak od jedný do čtyř v noci- no tak prostě žiju nočním životem s ním:slight_smile:.
Jinak, ženy, jestli jste byly chlastavý v těhotenství, tak se připravte na kojení- já nějak moc pít nemusela, ale při kojení (myslím přímo při akci) mě chytá takovej sušák, že do sebe obrátím i litr tekutiny...
27. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Saron- hih Homer- že jo? že se vlní- takový tak akorát na břišní tance:slight_smile:Já od porodu shodila 9 kg- jde to taky dolů docela pěkně, ani jsem to nečekala
Jinak- je to velký potěšení, zase si vidět na pipinu, moct ležet na břiše atd.
27. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Kvakul - a má to nějakou souvislost s pohyby? Plivník nejvíc řádí od jedné v noci, tak by mě zajímalo, na co se můžu těšit. :sweat_smile:

Jinak žízeň a cukrovka spolu souvisejí, je to jeden z průvodních znaků...
27. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Sar,takže to že nemůžu už zabrat tak to se už připravuju na noční kojení :slight_smile: Jinak já taky piju hodně ale já pila dost aji před těhu...sem zvyklá na 3litry denně.
27. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Tý brďo, zírám jak puk - mně přišla mateřská za říjen. Čekala jsem ji za pár měsíců... :grinning: Že by svítalo?
27. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Krásný den maminy :slight_smile:

já spím poslední dobou taky nic moc, ale poslední dvě noci jsem usnula tak v jedenáct a vzbudila se až po šestý ráno na záchod (jsem tam málem nestihla dojít :grinning: ) a pak hned ještě usnula a probrala se až po devátý a to jen proto, že jsem měla hlad :grinning:
27. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Riv u nás nemá :slight_smile:) malá byla aktivní dost přes den..ted hezky spinká
Kvak tak to jsem ráda že my to máme od 8 do 11 :slight_smile:)) to jsem na tom líp
jinak to pití souhlasím.. hlavně po porodu jsem vypila si 5 litrů :slight_smile:))
27. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Saron - tvá slova mne zahřála u srdce, skýtají jistou naději... :grinning:
27. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky,
tak hlásím, že už jsem doma z kontroly. Změna skoro žádná. HLavička se pořád tlačí a jsem otevřená na 1cm. Takže máme vydržet ještě aspoň 14 dnů.
tak teď vás jdu trochu dočíst
27. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Dobré dopoledníčko...
Taky by mě zajímalo, jestli bude prcek aktivní v čase, kdy ještě když byl v bříšku byl aktivní ? Bože, co sem to napsala? Kdybych nevěděla, co tím myslím, tak nepochopím ani Ň. Prostě, jestli se ty aktivní chvíle v bříšku krejou s těma, kdy už je na světě. No snad to chápete... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kvakul, holky na epi-nu se po tobě shánějí...to víš, že mě to nutí naprášit jim, že vím, co s tebou je a že už je Jáchym na světě, ale přeci jen to není moje starost, tak kdyby jsi měla někdy ,,hodně volného času, nevěděla co s ním,, (ha ha ha :grinning: ), tak jim to tam dej vědět. Čekáme tam teď jedno mímo za druhým...

Jo a to pití je ke kojení základ...Hlavně, že to vím, ale pro to abych pila víc, nic nedělám.. :angry:

Holky jak já vám závidím, že si už lehnete na břicho... :frowning2: Já jinak spát neuměla. A taky už si vidíte na to holení :slight_smile:
Jo a těhu otoky mě naštěstí minuly. Nemám v sobě zadrženej ani mililitr vody. Švagrovka měla ke konci nohy jako když napustíš gumovou rukavici plnou vody :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
dobré skoropoledne :slight_smile:

tak hlásím,že včera na kontrole vše ok. Dr říkal,že teď už můžu rodit,kdy chci,že je mu to fuk, nález stejný jako minule, CS7,takže prý pohoda :slight_smile: vzal mi stěry na toho streptokoka a když už jsme u těch kil tak já za týden stihla nabrat 1,5 kg, ale uklidňoval mě,že je to jen voda,že si nemám dělat vrásky ( to se mu to kecá :grinning: )

no koukám,že holení se tu hojně probíhalo,tak to já to řeším strojkem a vzhledem k tomu,že nemám moc veliký břicho,tak když se trošku víc snažím,tak si tam dolu i trošku vidím :slight_smile:)))
27. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj, jsem zpět z kontroly a co myslíte? :sweat_smile:
Pořád stejný nález, odhad váhy máme už 3550g a v pátek další kontrola. Pokud nic, tak až za 7-10 dnů po termínu porodu se začne něco dít - nejspíš nástup do nemocnice....no začíná to být zajímavé. Jinak dr. říkala, že by mi tipla podle velikosti břicha mnohem menší dítě a moje bolesti jsou dány už velkou dělohou, která tlačí na orgány a nezbývá než vydržet :unamused: Prý je to v tomto stadiu normální, jen já jsem měla u Beatky to štěstí, že jsem nic takového od začátku až do konce neznala :wink: Akorát mi už asi skákaly na monitoru kontrakce, protože se mě sestra ptala, jestli cítím bolest v podbříšku nebo mi tvrdne břicho....a já nic necítím, břicho jak šutr není z tvrdnutí, ale je to stabilní poloha dítěte, asi jsem fakt divná :grinning:
27. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahojky holky... stim holenim je to docela sranda :grinning: ja se holim ve sprchovym koutě po slepu :grinning: ... chtěla jsme se vás zeptat..leze na mě chřipka,mám ucpaný noc a krk v ohni a k tomu ještě teplotu...Nevite co si můžu vzít? aby mě to ustalo? dělám čaj si dětsky ale nepomáhato
27. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.