• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
°MAMINKY
ADAJAR - 24let, Kladno - TP14.11.,DANIEL- nar. 10.8.2009 (26+0), 880g, 33cm
MAUI - 35let - Usti n.Orlicí - 58 - nar. 16.9. (33+0); holčičky SOFIE 1760g, 11:11 a SARA 1670g, 11:12
ORLIK - 29let - Tábor - 69kg/80kg - nar. 25.9., 8:20 - Terezka - 2,4 kg, 47 cm ¨
KVAKULKA- 29 let- Praha- Jáchym- nar.17.10., 12:45- 3060gr, 48cm
SARONKA - 27let, Pha Podolí – nar. 21.10., Sofie - 3,249kg, 49 cm
RRITULKA - 34let, Olomouc - ANIČKA - nar. 23.10.2009, 3,05 kg, 48 cm
LUCY82 - 27let - Jihlava - 68/79 - nar. ??? - Nely 2,74 kg, 46 cm a Sofie 2,72 kg, 47 cm
ADELAIDE03 - Prostřední Bečva - 27let - Denis, 3.70kg 49cm

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
°TĚHULKY
°BERANEK - 35let - 27.10. - Ostrava - 57kg/67kg - chlapeček- jméno je překvapení
°KALLIMER- 26let - Pha - Bulovka, 59/ + 8kg - 28.11. čekáme holčičku
°MONTERKA - 32let - 2.11 - Brno - kluk
°SANUSKA – 29 let – 2.11. - Pardubice- čekáme holčičku
°MARIKAP - 28 let - TP 4.11. - Brno - 51.2/67.4 - cekame holcicku
°RENAT2 - 25 let - TP 4.11.- Kutná Hora - čekáme chlapečka (Jakub), + 14kg
°EVATK - 31let - 7.11. - Vsetín - 60/78 - čekáme holčičku - Eliška
°DAVLU -
°MARSIE - 31let - 12.11. - Pha Podolí - 65 /80 - holčička - Klára
°MARIE_M - 29 let, Praha, TP 15.11., cekame holcicku
°SLUNATKO99 - 30 let, Brno - 16.11. - 55/80 - čekáme chlapečka (Ondra)
°LILLISEK – 29 let - 17.11. - K. Vary - 57/ 64,5 , čekáme holčičku ( Natálie )
°LULLLKA - 32 let- Pha Podoli-TP 19.11.- 55/58kg, chlapečka - jméno nevíme
°EVITA_IJ - 28 let - 20.11. - Rožnov p. R. - 62 kg/75 kg (37tt) - překvapení pro všechny! -jména řešíme
°JONKAR - 25 let, Brno - 74 / 79,5 (33.tt) – 22.(19.)11. čekáme chlapečka - KO 22.10.
°JAHODARKA - 28let - 23.11. - Pha Podolí - 64 / 76 - čekáme chlapečka (Vojtíška)
°IRCATKO - 31let - 23.11. - Neratovice - 85kg/87kg - zatím nevíme
°SPAGETKA-30let - 23.11. - Domažlice+5 kg(31.tt)-čekáme chlapečka(asi Kryštof)
°LUCIEROB - 26 let- 25.11. (vyvolávání porodu max. 38tt)-Ostrava-70/81- holčička
°RIVKA – 29 let - 27. 11. - Praha - čekáme chlapečka a bude to chobotnička!
°STANINKA77 -
°SAZE - 32let - Pha - 17.11. chlapeček Tomášek
°KATULKA.OV - 26let - Ostrava - 60/ - chlapečka (asi Tomáška)
°EVANEK77 - 32let - Brno - 56 / - zatím nevíme
*HANCET 32 let - 4.11. - Nový Jičín - (37tt 83kg, takže +16kg) Michal nebo Michaela ´
-VERUSA -21 let-17.11. Moravský Krumlov ( +20kg) čekáme holčičku Natálku
27. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
takze aby jste videly, jaka jsem pani Colombova - vypatrala jsem, ze adellaide uz to ma taky za sebou ... viz foto v jejim albicku... http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=175222
jen nevim datum, kdy ze se to udalo ...

teda, kolonka maminek se teda faakt rychle rozrusta!!!! :zipper_mouth: :pensive:
27. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
to jseš teda detektivka! :wink: jenom někdo zkopíroval neaktuální tabulku..., ale to je fuk.
myslíte, že by se do té tabulky mohlo psát i v kterém tt kdo porodil? já abych věděla jestli už můžu nebo ještě ne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
jahod, ty nic nerod, cukr pod jazyk a drz plod !
okopirovala jsem ale tu opravdu posledni tabulicku :confused: :fearful:
27. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
marsie někdo to okopíroval blbě už před tebou, všimla jsem si toho, esi se mi bude chtít, tak to opravím
27. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Držim! :wink:
Holky, neví někdo co ta marika? už by měla rybičku taky vyprdnout, ne?
27. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
tak jsem koukala na tu adel a denis je poměrně macek, tak to asi o moc dřív nebylo, ne?
27. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
dobre rano, ten kdo vymyslel zmenu casu-to byl jeliman, desko mi vstava uz pred 6 :angry:
tak dalsi mimi-gratuluju- a chyta se me dalsi deprese.... :grinning:
28. říj 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahoj holky...tak co je nového??

A další mimi, to je super, adel gratulace :slight_smile:
28. říj 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz
Kvakul - já si matně pamatuju, že když jsem kdysi byla asi tři měsíce na pracáku, taky to posílali takhle napřed... A asi holt Praha 5 má pilné zaměstnance správy - nebo mám kliku na zaměstnavatele...

Hele, ještě jsem se chtěla zeptat, jak jste na tom s Jáchymem s látkovkama a s oblečením? 50? 56? Abych věděla, jestli začít panikařit :slight_smile:
28. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Riv- to je velmi prekérní s těma velikostma- ted ze začátku jedeme látku a papír tak napůl- podle mé chutě- k doktorce v noci papír- přes den látka- Jáchym je krátkej (ale ted už má skorem těch 51 cm), ale i když mu ubalím mega čmeláčí zadek (vícevrstevná + zavazovací Disana -kupodivu se mi to moc pěkně balí:slight_smile:, tak na délku je mu bodýčko 56 v pohodě (ale delší mimin by už asi 62 dal)- šířka není vůbec problém. Bodýčka jsou vůbec dost na tělo, tak je lepší nějaký overal, dupačky, tričko, nebo triko, návleky a tak- ovšem není vůbec šance se nacpat do čehokoliv jako tepláčky- co má gumu přes břicho, tak tam se nenacpe (páč je fakt jak čmelák).
Jinak, Riv, příjde mi, že v látce se mu líp prdí a tráví, je tam prostě líp utaženej.
Ještě nejsem "látkově" úplně rozjetá. máme trošku potíže s kojením a musím dokrmovat (navíc alternativně injekční stříkačkou, aby si nepokazil techniku kojení- bože, jak někdo může nechtít kojit a říkat, že flaštičky jsou pohodlnější...?), takže se snažím nezbláznit se a všechno kromě krmení si trochu ulehčovat- když mám energii, tak dám do látky, jinak jednorázovka...
28. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
ahojky,
krem, my jí to posunuli a vstává zase kolem sedmé ... chodí spát pořád po večerníčku, ale posunulo se jí to až tak v pondělí ...
mě asi zas blbne PC, začíná se mi přehřívat .. najet na touchpad je o otisky ... pálí jak čert ...
včera Z. dovezl fotky od té fotografky, jak jsme byli v srpnu, tak teď vypnu počítač a jak ho pak pustím, tak to nahraju na rajče a hodím ... teď už bych to nedala ... :cry:
28. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
slunatko-tak my jsme se teda jeste nepredelali a vypada to dost blede...se asi nepredelame... :unamused:
fotky jsme byli fotit v rijnu a maji byt v listopadu, tak doufam, ze aspon nejakou stihnu umistit... :sweat_smile:
kvak-to te obdivuju s tema latkovkama, sice taky o nich uvazuju, jen nevim,jestli na to budu mit energii...jinac zkus koupit takove ty polodupky, co maji siroky lem pres bricho... :wink:
28. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
28. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

dneska byla opravdu hrozná noc, jsem byla víc vzhůru jak spala... :confounded:

jahod, marikap zatím nic, teda jestli neporodila v noci, termín má příští týden a psala, že kdyby nic, tak má slíbený, že jí trošku pomůžou... malé se očividně u maminky líbí a ven se jí nechce :dizzy_face:
28. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
dobré ranko,
teda, chudák mari, to musí být taky hrozný čekat v porodnici na to, až se milostpani zachce vylézt..
dneska jsem se rozhodla, že trochu zkulturním byt a už se to pokusím udržovat, protože kdybych náhodou teď chtěla začít rodit, tak snad nejdřív musím uklidit.. :sweat_smile:
no a když už jsem v tom uklízení, tak už dneska povleču tu postýlku :dizzy_face:
28. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Kvakul - díky za info. :dizzy_face:
28. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Hoj všichni pokupě, tak dobrý, já taky a teda už doufám, že se to dneska nerozjede...... když teda tak třeba až zítra k ránu, ale dřív už by ne, bych to fakt ráda vydržela na zítra mou dr...........................
28. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
sanus - ty jsi teda taky držák.. :slight_smile:
tak jsem povlíkla postýlku a pustila jsem se i do velké, ale musela jsem si dát pauzu, mě už fakt zmůže i taková blbost jako povlíkání peřin, to je děs.. a to jsem si na dnešek naplánovala tolik úkolů..
28. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
holky přidávám se nemám mateřskou za září :slight_smile:)
jinak doporučuji si vzít sebou do porodnice krém na strie..měla jsem šíleně suché břicho a furt mazala.. a taky nedám dopustit na bepanthen mast.. malá má šílený stisk při kojení bolí to jak čert..tak jsem ráda, když si bradavky pak mastí uklidním :slight_smile:
jinak co se velikostí týká je nám 56 docela velká .. i když taky záleží na značce oblečení...
28. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
sar a omýváš bepanten před kojením??? Někdo jo někdo ne........................

Jeee to nám bude určitě 56 malá :grinning: A buud muset hooodně rychle dokupovat věci............ :sweat_smile:
28. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
zrovna tady balím věci a připravuju kupičky, na které píšu popisky typu: přivézt 2. den po porodu, na cestu z porodnice,... připadám si jak magor, ale snad to pochopí i bio.. :sweat_smile:
28. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
holky, jak často čůráte, já poslední dny fakt chodím snad po pěti minutách.. :confused: to je jako normální?
28. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Jahod, tak ti tam špunt tlačí na močák :wink: A jestli piješ aspoň trochu pravidelně, tak tam holt to místo není noo :sweat_smile:
Já to teda tak nemám na štígro a v noci teď chodím tak jednou čůrat.... i když je fakt, žee před spaním moc nepiju.......
28. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:))
tak az na 3X zvedacku na WC jsme se nadherne vyspaly az do 9! Asi vcera na manzu spadl meteorit, dnes je cely rozneznely, Klarce dal i pusinky na brisko a me po snidani namasiroval nozku (tu sloni bez kotniku..) teda jen jednu.. no ale jako zacatek dobry...
jdem na hrbitovy, tak pa odpol...

jahod - ja to musim taky popsat... nebo mu to dam vse do auta a budu si to prubezne odebirat...
28. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Nám je 56 hodně velká, ale se zadečkem vycpaným látkovkou je to tak akorát, aby to šlo zapnout mezi nohama.
To s tím břichem je pravda, jak říká saron- břicho je po porodu opravdu takový----no řekněme zvláštní- mě čeká ještě mazání a masírování jizvy po čísaři, do čehož se mi nechce- nechce se mi na ni ani sahat
Jahod- sranda je, jak po porodu má močák najednou spoustu místa a pojme najednou takový megaobjemy- mohla jsem jít čůrat třebas po 4 hodinách a na pak sedět a čůrat a čůrat a čůrat- a byl toho snad litr- příjemná změna:slight_smile:
28. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Holky dnes sem paní Colombová já...Beránek dnes porodila chlapečka Jáchyma. Viděla sem fotku malého v jejím albu.
28. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
holky, snad dovolíte.. :wink: :slight_smile:

beranek • 1d, 41tt • Dnes ve 14:19

Ahoj! Tak už se ten kluk kouká na svět. Jmenuje se Jáchym, má 50 cm a 3,9 kg a narodil se vcera o čtvrt na dvanáct. Bylo to všechno zase tak rychlé jako minule. Beranka v pul osme dožehlila pradlo a prý už během žehlení začaly kontrakce. O půl 10 jěště maminka tvrdila, že to přejde a tak jsme to radši stopli jak to je často a během 20 minut bylo jasno že jedem. Zapojili jsme tetu do hlídání spící Beatky a o půl jedenácté jsme byli v porodnici. Maminka stihla projít jen přes dotazníky a když přišla na porodní pokoj tak v prvním předklonu při kontrakci začal porod. Sestra už chtěla odcházet a dávala nám pokyny jak se ovladá telefon na přivolání oersonálu, ale na odchodu ve dvěřích se rovnou vrátila zpět a za čtvrt hodiny byl Jachymek u nás. Proběhlo to v pohodě, maminka všechno pěkně vnímala a šlo to jak podle knížky. Trochu si kluk pokřičel a pak jsme se houpali na balonu a moc se mu to líbilo. Oba jsou zdraví a v pohodě. Beatka to přijala v pohodě, ráno si prohlídla fotky a za chvili až se vyspi se pojedem podivat za maminkou do porodnice. V porodnici bylo fajn, vše v pohodě, skvělý personál a příjemné prostředí. Hezký den Vám přeje Taťka Beranek!
28. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
ja práve nakukujem, či Beránek neporodila a prdola je už venku- tak už máme dvoch Jáchymov :grinning: :grinning: :grinning: gratulujeeeeeeeeeeeeem
28. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
28. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.