• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
hancet-teeeda, tady se rodi, jak na bezicim pasu-GRATULUJU!! :wink:
28. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
no teda, hancet to nezni moc hezky... :confounded: jsi teda statecna!
28. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
hancet: teda ukáply mi slzy, jsi statečná, jak to bereš, procházka růžovým sadem to asi nebyla, ale jak si napsala sama...máš za to to nejkrásnější, co může být - krásné miminko!!
Ať je vše v pořádku, na fotky se budeme těšit...

No holky, rozjelo se to docela slušně, co :grinning: :grinning:

marsie: já kontrolovala kufr včera :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
jejda, hancet, tak ten konec jsem docetla az ted-docela drama...ale mimi je tu a to je hlavni... :wink:
28. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
tady se to rozpadává, tady se to rodí!
Hancet, gratulace!!!!Úplně ti rozumím- taky jsme měli docela hustej porod, ale vůbec z něj nemám nějakej hroznej pocit- prostě akce, která končí mminkem, nemůže být hrozná- ať se vám oběma daří!!!
28. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
teda hancet! čumim jak umim! tady se to teda fakt rozjelo! holky brzděte!!!
i když já teda dneska poslíčky jedny za druhejma.. :confounded: ale držím plod! :slight_smile:
hancet, moc gratuluju a ať se vám s malým prďolkou daří!
28. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
jů holky, veliká gratulace ode mě i od marikap! :dizzy_face:

já jsem dneska taky povlíkla postýlku a konečně nachystala věci do porodky, tak už klidně můžeme jet :sweat_smile:

marikap psala, že už se celkem nudí a jak tak sleduje, jak probíhaj vyvolávaný porody, tak má z toho trochu strach, že jí ho budou muset taky vyvolávat... no snad si to malá rozmyslí a vykoukne brzo sama na svět... :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
jahod, prid si ke me zahrabat listi - jsem velka konkurentka Hamiltona :slight_smile:))

jinak jsem projela zbytek cekatelek a "zatim" zadna dalsi se nerozesypala... teda fakt zatim..
28. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
jahod, mě to bere od včerejška, dneska jsem trochu vyděsila i nastávajícího tatínka, se mě ptal jestli už jedem... :grinning: navíc malej je od včerejška nějakej klidnější, tak nevím, jestli to má být taky nějaká předzvěst nebo čím to je... :sweat_smile: ale aspoň do listopadu bysme to mohli vydržet :wink:
28. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
marsie - hrabej si sama, já držím plod! :wink:
a ty drž taky, jonkar! říjen ještě ne!!! jsme listopadky, sakra!!!
28. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
Jéjda další mímo je na světě...Hancet,obrovská gratulace k Míšovi a si holka statečná! Jonkar,náš malý je taky od včerejška klidnější.
28. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
no, jahod, jsme matky listopadky a taky si všichni rodí jak urvaní :grinning:
28. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
ja ne, ja rodit nebudu... a ani nevim co jsou to ty vasi poslicci .. :confused:
28. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
marsie mě připadá, že taky pořádně nevím... snad poznám aspoň to že rodím
28. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
já to taky nevidím :slight_smile: ať si každý říká, co chce...
marsie: třeba to přijde naráz...nikdy nevíš, ale raději ještě drž :slight_smile:
hele já podle dr. rodím kažtdým dnem, poslíčky mám, otevřená jsem, zátka fuč, čípek fuč...při mém štětsí budeme přenášet :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
Hancet - moooc gratuluji
Holky já také držím do listopadu!!! I když kdyby to přišlo nevadilo by mi to.
28. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:)))

tak veliká gratulace Hancet a Beránkovi, jo jo pěkně to tu jede, jen co je pravda :grinning:

koukám,že listopadovek tu zbyde snad jen pár či co :slight_smile:))))) to jsou mi věci :slight_smile:)))
28. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
saze mě taky ne, hlavně ať mám za sebou začátek, kdy si nebudu jistá, co se vlastně děje a jsem už v porodnici, budu doma zmatkovat jak lesní včela :frowning2: :fearful:
28. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Jejda, další miminečko. Hancet moc gratuluju...jsi to statečně zvládla. Tak ať je srdíčko ok a ten přístroj můžete hodit do koše.
Teda souhlas se Saze. Listopadovka nelistopadovka-klidně rodím hned teď....uffff :frowning2:
28. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
no, mě to teda upřímně už taky moc nebaví, ale marsie řekla drž plod, tak držim a vy byste měli taky - sakra holky, nebuďte zbabělý!!! :angry:
28. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Hele Jahod - tak já teda DRŽÍM!!! No on se spíše plod drží mě :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Jééééé další mimíš!!!!!!!!!Hancet gratulace!!!!! a ať vše dobře probíhá se srdíčkem!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jůůůůů, vy jste teda, listopad nelistopad rodíte jak o závod!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ostatní: držte plody! :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
jahod neboj, držím! teda aspoň do prvního :grinning: když listopad tak listopad :wink:
28. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Teeeeeeeeeeeda,ďalšie mimi- Hancet gratulujem, hlavne nech je bobísek malý zdravý...inak, ja sa nechystám rodit, teda chystám :slight_smile: , ale v listopadu
28. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky holky gratuluji Hancet, Berankovi i Adel. Holky super. velka gratulace.
28. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jahod, ale já už bych teda držet nemusela... :grinning: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě už by se klidně mohl pustit. 1. termín mám beztak začátkem příštího týdne...Ale při mém štěstí bude malý v podnájmu až do poloviny listopadu... :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Tak předem

Hancet gratulka!!!!!!!!!!!!!!!!! A teda musím dodat, že to co píšeš jak jsi nadšená z potrhané dělohy a dlouhého šití, noooooooooooooooo smekám co můžu...
Takovej hrdina já nebudu.

A tímto se s váma loučím jako 2v1 a zítra v 7 nastupuju na vyvolání.

Myslete na mě a dodávejte mi telepaticky sílu, abych byla borec jako Hancet.

Tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:

PS: Infošky budou od kamarákdy :wink:
28. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
sanuskooooooo... jezis, to uz je doslova za par!!! moooc drzim palce, at to jde jako po masle!!!
28. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Sanus, budem ti drzat palce, nech máš holčičku brzy u seba :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
sanusko-at je to rychlovka-bleskovka :wink:
28. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.