• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Mury,jj to verim, jak rikam, jsem rada, ze jsme ve svem a platime jenom vodu, plyn, elektrinu, internet....(což je nejakych 2000 mesicne)...Navic mame velkou zahradu, kraliky, slepice...Hodne toho mame sveho, kupujeme jenom maso a pecivo...A ňaminky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Navíc výhodou pro mne jest, že teď ještě manžel nemaká naplno (za dva měsíce má státnice) a už tak dobře vydělává, tak doufám, že od září kdy nastoupí na plný úvazek (o prazdninách ho jeste ceka panská jizda Albanie a pak Ukrajina) to bude jeste lepsi...O penize strach nemam....Spise stat se neco s nim....(na to nechci ani pomyslet, on je to nejlepsi co mne v zivote potkalo, nevim co bych bez nej delall :pensive: )
23. bře 2009 v 09:01  • Odpověz
Adaj, zkus to udržet pokud to půjde :frowning2: já dala ráno buchtu no a taky nic moc...jen to kafe to je moje, to mi dela okis na zaludek (ale mam pocit,ze mi prave ono dela binec s tlakem a tocenim hlavy :cry: )
23. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
Mě teda doktorka řekla, že přijít by ženský měli cca 14 dní od vynechané ms - nejdřív!!! protože jinak opravdu není nic vidět, kromě zvětšené děložní sliznice...ale každý doktor¨to má asi jiné.

Jinak teda asi dnešek byl nejhorší, co se rána týče, ze všeho se mi zvedal žaludek (ale nezvracela jse, asi nebylo co)...opra¨vdu jen na prázdno, možná i z hladu...taky jsme to teď vyřešila po svém a dala si párek v rohlíku a croissant s jogurtem, no prasátko, no:slight_smile:
23. bře 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
Tak já dopracovávám diplomku a už mě to nebaví :angry:
Co se týče sociálních dávek no coment. Tento obor studuju a čím víc do toho vidím, tím víc fakt nechápu :angry:
23. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojky holky! po 4IVF se nam konecne objevily na tesiku // - hgc 810, o 3 dny pozdeji jiz 3190! takze doufam, ze to vyslo a dá-li Pán Bůh, v listopadu budeme 3!
Můžu se k vám přidat?
23. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
marsie: no jasně vítej:slight_smile: a přeji at je vše v naprostém pořádku :wink:
23. bře 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky. já nevydržela a zase jsem testovala - no a jsou tam //.
Renat2 máš pravdu já jsem po ivf a šla jsem na kontrolu 3 den po vynechání MS a fakt byli vidět jen 2 tečky a vysoká sliznice. Tak na ultrazvuk kde už asi bude něco vidět jdu 30. A strašně se bojim.
O mimino se snažíme 3 roky bez úspěchu a tohle bylo moje 2 ivf a 2 ket a teprve se podařilo.
23. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
co se tyce toho zaludku - naprosto souhlas.. rano jsem malem hodila savli pri cisteni zubu!!
23. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
Renat2 - koukám na tvé albíčko - cos to měla s kolenem?
23. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
saze...neboj, určitě už něco bude vidět, já byla právě asi 4 dny od vynechání, ale jen kvůli bezpečnosti, odjížděla jsem na hory a trochu jsem špinila, asi tři dny - jako v době ms...tak sjem se šla ukázat doktorce...Byla vidět opravdu jen zvětšená děložní sliznice, na další UTZ si mě pozvala za týden (šla sjem 13 dní od vynechání ms) a už byla bublinka:slight_smile: takže neboj, vše bude určitě v pořádku.
Já jdu taky na další konrolu 30. 3: (3 týdny od poslední) a zas budu doufat, že už bude srdíčko:slight_smile:
23. bře 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Marsie jasně přidej se.
S tou kontrolou je to asi pravda. Já teda byla u mudra na kontrolu jakože mám dlouhé cykly a že bych s tím chtěla něco dělat a mudr ješt neviděl nic, ani zvýšenou sliznici nic a za 4 týdny už miminkovi bilo i srdíčko. Ale rozhodně si myslím, že po vynechání dvou MS je už hodně. Možná si chce být doktorka úplně jístá.
23. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj Marsieeeeee
23. bře 2009 v 09:44  • Odpověz
saze: jo jo, moje koleno, kapitola sama o sobě, prasklý meniskus (30% muselo jít ven:frowning2: a přetržený křížový vaz, takže sečteno podtrženo, jedna operace, jedna plastika vazu a půl roku ležení, děs a hrůza...a nejhorší je, že doted nevím z čeho. Protože sice se mi to stalo v Itálii na lyžích, ale bez pádu...prostě asi úbnava materiálu, ale už je to dobrý:slight_smile: 'tuk ťuk ťuk
23. bře 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
ahoj saze ..
dik, holky - koukam, ze termin 30.3. vede - ja jdu taky na UZT do caru snad uz bude srdicko :slight_smile:
23. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj Marsie, vítám tě a přeji pohodové těhulkování s úspěšným koncem :dizzy_face:
23. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
dobré ráno, gratuluji novým těhulkám, tak já jdu na další kontrolu taky 30.3., z caru už mě předávají k normálnímu gynekologovi, tak snad bude taky tak pečlivý...
23. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Teda holky 30.3. bude velký den co.
23. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
Holky a to všechny jdete na první nebo už na několikátou?? Pořád mi vrtá hlavou, zda jsem to neuspěchala s tím zítřkem... :angry:
23. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
Cirruso - neuspěchala . já už jdu na druhý.
23. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
no mám strach, z toho co říkala Renča - že bude vidět jen zvýšená sliznice... :frowning2:
23. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
neuspechala jsi to, sichr je sichr :wink:
me vzali v caru krev, a pozvali me az za 3 tydny. Jelikoz mi to prislo strasne dlouho, domuvila jsem si u me gyndr jeste jednu kontrolni krev a rovnou me chtela i videt. na utz byla jen bublinka, ale tam kde ma a uz mela nejaky drazky.. coz rikala, ze je dobre znameni.. 30.Teda tady budou litat samy dobry pravy!!
23. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
tak já už jdu na 4. kontrolu, po ivf se to víc hlídá

na 1. kontrolu a utz jsem byla vlastně 17. dní po et, byla jsem v 5.tt, ty když jsi cirruso v 6.tt, neuspěchala jsi podle mě nic, mě už v 6.tt bylo trošku vidět srdíčko
23. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
cirrusko - já byla ve 4tt plus 5 a byla jen vidět sliznice. ty už jsi dál . já myslím že tam něco vidět bude
23. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
nee.. uvidi tam flek, tecku cernou .. ty utz maii i zoom tak to zvetsi a ukaze ti tvou bublinku :slight_smile: a hlavne zkontroluje, zda je spravne , kde ma byt .. jen tam jdi!
23. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
evko - tak to bud rada, u nas to teda nehlidaj vubec .. pozvali me az za 3 tydny!
23. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
no měl by tam být vidět min. gestační váček - černý flek, jak píše marsie
23. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
Marsie - ty jsi také doma na neschopence.? Já jo a doktorka se se mnou vůbec nebavila o zrušení neschopenky
23. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
ahojky kocky, vy jste toho zase nakecaly :grinning: tohle se fakt neda docist

takze vas jdu jen pozdravit, jsem v pohode, nic me neboli, spatne mi neni, zvladam nekourit, pohodka, mam pocit, ze co ma stat, to se stane, takze uz nic neresim a uvidim pristi ctvrtek

snad jste vsechny v poradku, jak nedocitam, nevim, mejte se drzte!
23. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
A ty evatk? Také doma na neschopence?
23. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Jsem v 8tt. a dneska jdu taky poprvé na kontrolu (myslím jako adajar), jsem zvědavá, co bude vidět... Jsem uplně vynervovaná, tak doufám, že mi nebude měřit tlak:slight_smile:
23. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.