• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
a nechápem, vyšetrovala ma vnútorne a hovorila, že tam dole to drží, ale že cs mám 4....to je nejaké nelogické, ne?
29. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojky, tak my jsme taky z5 od dr. ... na porod nevypadám, takže pohodička ... srdíčko bije jak má ... ráno jsem myslela, že mi odchází voda, tak jsem se ho na to zeptala, udělal mi nějakýho maďara (testík) a prej ne, že to vypadá na moč ... tak taky dobrý
29. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
evi však uvidíš, možná se to spustí dřív a nebude se to muset vyvolávat ale jak říkám já mám stejný problém chci svého doktora takže taky doufám že neporodím dřív aby u toho byl fakt on.. :unamused:

slunat tak to je dobře že je všechno ok :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahojky vsem briskum i miminkum :grinning: ..
se teda divim :confused: , cekala jsem, ze tu budou dalsi miminka :dizzy_face:
tak ja davam dohromady posledni vecicky v pokojicku, zrevidivala jsem kufr a jsem uplne z toho unavena :pensive: ...

teda ja koukam , ja se normalne zitra na tu kontrolu bojim jit!!!!
29. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Všem gratulace k dobrým kontrolám
Lulko - nesmutni hlavně aby mimčo bylo ok a jak přijde na svět je jedno.
Mě vám dneska tak bolí záda a tlačí břicho. Jsem z toho pěkně nevrlá a právě jsem seřvala manžela kvůli totální kravině. ach jo.
29. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Velrybko neboj, dnes to bolo v Podolí celkom fajn, bola som u tej rusandy, či čo je- ambulance č.3. išlo jej to najpomalšie, ale bola celkom príjemná- prišla som o 10.h a odchádzala krátko po 11.hod
saze, ja už mám jedneho císaře za sebou, tak už tam budem na operačnom sále ako doma :slight_smile:
29. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahojte dievčatá,
tiež k vám patrím termínom porodu , ale som viac menej len pasívna pozorovatelka vašich osudov....
Všetkým novopečeným maminkam velmi gratulujem a vám ostatným prajem vela zdaru a síl, a hlavne štastné ukončenie tehotenstva v podobe zdravého miminka !!! :slight_smile:

Rennik: IP
29. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
lulko - no, ja tam mam pokazde nekoho jinyho.. jednou tam byla takova mlada, hrozne sympaticka mudr a minule pravy opak stara baba.. ale zase je fakt, ze me tam teda proklepla a honila po baraku po ruznych vysetrenich..
29. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
marsie neboj určitě dopadne kontrola dobře :slight_smile:
29. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Dobrý den, jen podám průběžné zprávy od Sanusky. Trpěla už moc, tak si nechala píchnout epidurál, ulevil jí, protože mi teď sama psala sms, nezdál se jim monitor, tak má zavedené čidlo na saturaci kyslíkem a uvidí se. Doufám, že jí epidurál pomůže od bolesti, ale taky k rychlejšímu průběhu porodu. Nález se začíná měnit, tak šance je, hlavně, aby byl dobrý monitor. Všechny moc pozdravuje.
29. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu po delsi dobe a uplne ziram kolik z vas uz porodilo.. :slight_smile: . To van strasinky moc gratuluji.. Kez bych i ja to mela uz za sebou... :frowning2: . V noci nespim, pohybuju se jak parni lokomotiva, zaha pali.. Navic mimi ma ve 36. tydnu uz 3,2 kg a kdyz to tady tak procitam tak muzu cekat asi peknyho macika... :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
neli děkujeme za info snad se jí to už nebude tak táhnout a konec bude brzo, hlavně aby byli oba v pořádku, kdybys věděla něco nového tak piš :slight_smile:
29. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
nela díky moc za info,tak že jí držíme moc a moc pěstičky :slight_smile:

teda holky já čumím,dneska vlezu na účet a světe div se došla mi MATEŘSKÁ ZA ŘÍJEN, no normálně nechápu, sice mi chybí nemocenská za prvních 5 dní v říjmu,ale to dle mého pošlou až někdy v listopadu,ale mateřskou mi OSSZ poslala už teď, taky Vám to někomu takhle došlo,že za tenhle měsíce ještě teď?
29. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
lill myslím že rivka psala něco takového

asi je to tím, že na mateřské prostě jsi určitou dobu a nic se každý měsíc nedokládá

taky pořád kontroluju účet a eště nic... ste mě navnadily
29. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
evatk: no hele já to ani nečekala, fakt jsem počítala,že to příjde až v listopadu, takže když jsem mrkla na účet a viděla tam tu mateřskou,tak jsem jim chtěla volat,jestli se nespletli... :grinning:

je to masakr :slight_smile:

tak Ti budu držet palce,aby Ti taky došla :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
lill děkuju :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
Lull - a nemůže to být tím, že CS je prostý součet všech měřených hodnot? Třeba tady: http://zena.centrum.cz/atlas/2007/4/2/clanky/cervix-skore-cs-co-to-znamena/ Takže můžeš mít nějakou hodnotu vyšší (měkkost čípku), nějakou nižší (dilatace hrdla), vcelku to bude stejná čtyřka, jako když má někdo 1-1-1-1, ale ty jsi zavřenější. Nebo možná myslela to, že 4 v tomhle stupni těhotenství není nic zvláštního, kdysi jsem sem házela přímo tabulku kritických hodnot, ale už ji nemůžu najít...

Lil - ano, mateřskou jsem dostala já - a taky mi nepřišla nemocenská. Tak třeba na mě s ní nezapomněli :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
holky mě zatím nic nepřišlo, na mateřské jsem od 2.10. tak snad z kraje listopadu dorazí :slight_smile:
29. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
ahojky!!
neli - moc diky za zpravy od sanusky - vyrid ji, ze na ni moc myslime a drzime palce!!!!

teda? vam uz prisly prachy? no to se teda jdu podivat ...
29. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
jé evita už má pokojík, hezkýýý, taky jsem dneska nafotila postýlku
29. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
takze ja mam ucet vyluxovanej :angry: ... me proste socialka rada nema..

jdu se podivat, ja dnes tayk tvorila v pokojicku .. ale nemam cim to vyfotit, takze pozdeji.. jdu se podivat na ty vase
29. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
marsie tak to honem naprav, na váš bejvák jsem taky zvědavá :wink:
29. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
29. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
29. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
evi máte to moc hezké, taky jsme se dali zčásti na tmavý nábytek a je to ale za trest... všechno je na tom hrozně vidět, do toho psí chlupy, pořád uklízím
29. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Evi, to mi povídej :slight_smile: furt utírám prach, i bez psa je to mazec, ale já to věděla, i přes to jsem do toho šla, se nám to prostě moc líbilo :grinning: ale už bych dala asi jiný :grinning:
29. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
evi my jsem předtím měli x let buk všude a už mi to lezlo krkem a k nové sedačce nám nejvíc pasoval tmavý.. nakonec i chodba tmavá a v ložnici a v pokojíku druhý extrém - bílá, tam jsem vycházela z těch kovaných postelí z ikey, k tomu mi nejvíc pasuje bílý nábytek, v kuchyni máme třešeň, taky mi to už připadá moc sladké, ale to předělávat nebudem, max za několik let dvířka, ale za hooodně dlouho, manžel to bude muset rozdýchat... tu kuchyň máme teprve 2,5 roku, musím posečkat :grinning:
29. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Tak všechno se jednou okouká :wink: a s těma chlapama to je vždycky těžké je k něčemu zviklat :grinning: ale při dítěti budeš ráda, že máš tmavší kuchyň - nebudou tak vidět ťapky, já budu furt chodit s hadrem za děckem :grinning:
29. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
evit moc hezký pokojíček, my bohužel žádný mít nebudem, bydlíme jakoby v jedné velkémístnosti kde máme všechno, dokud se neuvolnídalší dva pokoje po sestře od manžela a nebo po babi a dědovi, ti tam mají ložnici a odmítají nám ji dát takže se mačkáme zatím v jednom, ale mohlo by být hůř. No ale trochu mě to mrzí že jsem prckovi nemohla udělat pokojíček, tak máme akorát koutekv s postýlkou.
29. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
Toto je taková půlka pokojíčku, v druhé je pracovna - stůl s PC, tiskárna atd..... ALe časem to bude celý pokoj pro dítko/dítka. Tak držím palce, ať najdete brzy vhodné řešení. DO začátku stejně mimču stačí maminka a postýlka :dizzy_face:
29. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.