• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ranko :slight_smile:

mimísek si to asi rozmyslel, takže noc byla celkem v pohodě, jsem se aji vyspala :sunglasses:

renat, velká gratulace! :dizzy_face:
30. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Další miminka na světě... :grinning: :grinning: :grinning: Tak to veliká gratulace. Ať jsou dětičky zdravoučký jak rybičky a mají se čile k světu.
Teda je fakt, že je ještě říjen a tabulka maminek začíná převahovat než těhulek...
A v pondělí je úplněk a to je statisticky dokázáno, že se rodí hoooodně moc dětí....já už malého přemlouvám, aby šel ven, tak doufám, že to nebude v to pondělí a v porodce nebude stop stav (teď myslím ještě před mým příjmem :astonished: :astonished: :astonished: )
30. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Další miminko to je super. Sanus moc gratuluju.. musela to být fuška.. Celine je kus ženské :slight_smile:) krásné jméno :slight_smile: přejeme vám at se daří a vítáme ji mezi námi :slight_smile:)
30. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Také moc moc gratuluji. jeeee. holky je vůbec ještě někdo těhotný na listopad - mimo mě. :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
saze já.. :rolling_eyes:
30. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Tak Jahod dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
renat-gratuluju k miminku...
dnesni kontrolo ok-opet mi brali krev,uz minule, ale tentokrat si to pry vyzadala ostrava, tak nevim, co se jim nezda-mam blby faktor...
jahod a saze-ja to taky vidim na porod v listopadu a kdo vi kdy... :rolling_eyes:
30. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
renat gratuluju!

jsem zvědavá, kolik nás vydrží ve spodní části tabulky :wink:
30. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
jahod a saze já mám termín až na konci listopadu takže myslím že do říjnovek už se nevlezem :grinning:
30. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
tedy kolik nás tam vydrží do listopadu
30. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
uff, bych nevěřila, jak náročný je umýt si vlasy nad vanou - never more!
30. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
No co je to tady za bordel? :astonished: :astonished: :astonished:
Listopad, dámy, listopad je náš měsíc :sweat_smile:
GRATULACE VŠEM! :dizzy_face:
Mně včera oznámili, že v pondělí odpoledne nastupuju do porodky :pensive: Hamilton se nekonal, neb jsem stále zavřená jak hrad v Karpatech, navíc čípek byl tak vysoko, že na něj mladík tak tak dosáhl, takže v noci z pondělí na úterý zkusí zavést gel na připravení porodních cest a v úterý začnou s vyvolávání tabletama, pak oxytocinem. Poradnu vám ani líčit nebudu, neb to byl fakt zážitek :grinning: Opět přednosta kliniky + medik a medička mi dělali utz a vyšetření. Chudáci ze mě byli tak zmatení... :grinning: Strávila jsem v ordinaci hodinu, samozřejmě s holým zadkem :sweat_smile:
Jinak tatínek nám pořádně znejistěl, když už je jistý, že příští týden budem 3, nějak to na něj v autě dolehlo, že teda asi není ještě připravenej bejt táta a pořád se vyptával, jestli všechno máme. Nakonec jsem radši domů řídila já, neb stále dumal a dumal... :grinning:
30. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
jaho já bych věřila, proto jsem si je nechala tentokrát umýt u kadeřnice
30. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
spaaget - no nejsou ti muži rozkošní? a to čekáme jejich miniatury.. :sweat_smile:
ty jo, už příští týden, jo? a nakonec teda na lochotíně? já jsem z tebe taky trochu znervózněla.. :sweat_smile:
evatk - jj, zavolám si ji na příští týden.. :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Spaaget - to je dobrý dumající otec - ale určitě bude dobrej táta
Spaget - a proč ti to budou tak brzo vyvolávat?
30. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Jo jo na Locháči :sweat_smile: Kdybys náhodou jela za chlapem a přišlo to na tebe, budu ti držet místo na vedlejší posteli :grinning:
30. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
no právě to tu řeším, jedu tam dneska a nevím, jestli si mám vzít pro sichr tašku s sebou nebo věřit listopadu..?
30. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
jahod věř listopadu ... já taky věřím :slight_smile:
spaget, proč ti mají vyvolávat, ty máš taky ještě čas, nebo ne? ... chlapi jsou v tomto super ... Z. byl to samý, jen teď mě překvapuje, jak je klidnej ...
30. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
manžel z toho začíná být taky pěkně vyhukaný, včera večer prohlásil, že na to snad ani není zralý, být otcem... jsem mu řekla, že si to uvědomil brzo... prý mu budu muset být oporou, tak teda nevím, kdo bude oporou mě, se z toho pos... tak napůl to samože říkal ve srandě, ale i tak
30. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
GRATULUJI K MIMINKAM :wink: snad už všechny za chvilenku porodíme... :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
já myslím že chlapi jsou nakonec asi všichni takoví, mě manžel taky nedávno říkal že tomu nemůže uvěřit že bude taťka a jestli si umím představit že už za pár týdnů bude prcek v noci plakat atd.... sice hraje hrdinu ale uvnitř musí taky dumat co ho vlastně čeká :grinning:

spaget pročtak brzo máš nějaký špatný nález???
30. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

tak moc a moc gratulací Sanusce a Renat, to se to tu zase rozjíždí :slight_smile:)))

Jinak já taky věřím v listopad,nebojte se nic :slight_smile: jen aby tomu rozuměla i malá :grinning:

Spaget: tak bude moc a moc držet palečky, moc mě pobavilo jak tatínek dumal,to docela brzo,ale zase třeba ocenit,že vůbec,že? :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahojky holky, děkuji za gratulace :slight_smile: Hlásím že už jsme doma, ale je to náročný tak nějak není čas dočítat nebo cokoliv psát :grinning: A co tady kdo porodil?
holky mi ted usnuly tak mám chvíli času než rozjedou zase svou show :grinning:
30. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
ahojky holky...chci se zeptat... mám děsně natklé nohy.že se nevejdu ani do botasek,myslíte že je to normalní? Přítel mě straší že zajedem na pohotovost,ale to přece k těhu patří ne ? :angry:
30. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
verus, myslim, ze je to normalni, kamaradka je v 21tt, ceka dvojcata a ma to porad... :wink:
30. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
veru a doktora ses při kontrole neptala? nebo je to náhlé?
30. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
:grinning: evatk : ja ma doktora na dve veci s prominutim... a dokonce jsem mu pri kontrole rikala,,ze me snad otíka aji hlava :grinning: .nic me na to nerekl....ted uz jsem prehlasena do porodnice.jedu ta v pondeli na pasy a na ultrazvuk tak se zeptam...me jen trapi,ze nemam co nosit na tec nohach,max zabky... :grinning: jenze ted? av takove zime? :sweat_smile:
30. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
veru to je divne, me se pta na otoky pokazde sam od sebe... pokud jsou moc, myslim, ze to neni dobre, radsi na to upozorni, za to nic nedas
boty si puc od pritele :grinning:
30. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Veru, já bych se zeptala, protože mě se ptá taky pokaždé, takže tam něco být může ... a jestli už se nevejdeš ani do botasek, tak za otočku v porodnici nic nedáš ... nebo jen někam zavolat ...
30. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
ale jak rikaji holky-mozna bych taky pro klid duse nekam zavolala,at nemas nervy cely vikend... :wink:
30. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.