• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Veru, ptala jsem se švagrové (měla nohy jako konve) a říkala, že Dr. říkal, že pokud jsou oteklá chodidla a kotníky, tak je to v poho, ale nesmíš trpět na hodně vysoký tlak. Ale pokud otíkají i lýtka a kolena a taky dlaně, tak je lepší zajet k Dr. Tak ať jsou to jen ty kotníky. Ale do porodu už jí to nesplasklo :frowning2:
30. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
dekuji holky za rady... mam otekle vetsinou jen chodidla a kotniky... :frowning2:
dneska jsem musela jet k nasim a myslela jsem ze vazne pojedu v pritelovych botaskach :D jelikoz me vazne nic neni...a to jsem si naivne myslela ze budu nosit v kozacky :frowning2: no smula...
S tema nohama pockam a uvidim co zitra.Pokud to bude jeste horsi zajedu si k doktorovi.. ale dekuji za rady:slight_smile:
30. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Veru, tak je to lepší. Nebo spíš, ať to zůstane jen tak jak to je :wink: Jooo, švagrová taky nosila manželovo boty a na naší svatbu šla v takových těch gumových pantoflích, co je nosí snad každý a ještě je měla po obou stranách nastřižený :grinning: :grinning: :grinning: ...Ale hned druhý den po porodu měla zase nohy jako srna.. :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
lucy: ahooooooooooj, gratulace ještě jednou přímo TOBE - jak se daří??? Jak to zvládáš? Co manža, pomáhá???? A jaké jsou holky? HOdné nebo uplakané????
30. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Tak jak jste na tom? Už někdo rodil? Koukám, že jsou tu už na světě dvojčátka, tak gratuluju :slight_smile: U nás pořád nic, doktor včera říkal, že to zatím nevypadá a možná to ani zase samo nevypukne, jako u předchozího porodu. Takže jdu na kontrolu v pondělí a když do pátka neporodím, tak už budu chodit na kontroly do porodnice a příp. se dohodnem na vyvolání... Už jsem z toho docela otrávená, i když termín mám až za týden, tak snad se to do tý doby pohne.
30. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
veru, otekly nohy jsou bohuzel normalni, pokud nemas vysokej tlak, ja mela s kubou tak natekly nohy, ze mi poradne nebylo videt, kde zacina kotnik a kde lejtko, no konve jako krava a dr to vubec nevzrusovalo, ale pokud chces mit jistotu, tak si nekam aspon zavolej
30. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
lucy, mimi jsou krasny, vitej doma a drzim palce, at se brzo vsichni poradne szijete :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
ahojky holky, teda ja se vazne uz bojim sem chodit! zase dalsi!!!! renatiku - MOOOCC gratuluji!!!! a drzim palecky, at vse lehce zvladate!

dnesni kontrola - vse ok, monitor mi tocili asi hodinu... nejdriv se spalo a pak stavkovala technika :stuck_out_tongue_closed_eyes:, konecne vim, kolik mam CS 5 - pardon - ja jsem asi natvrdla stejne nevim, co to znamena :confounded: ..
30. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Marsie- cs já mám 6 a taky nevím,co to znamená :unamused:
30. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
mě nějaké cs nikdo nikam nepíše ani nehlásí, jsem úplně mimo mísu
a jestli a jaké kontrakce jsou na ktg taky ne, to je s podivem, jak se to všude dělá jinak, nejvíc mě rozladila saze, že jí nedělají monitor, neb nestíhají...
30. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
no me teda monitor delaji, ale vysledky prede mnou taky nikdo nehodnotil .. kde mam cipek a jak vysoko a co je cs vubec netusim .. mudr rekla, ze hlava je kde ma bejt a otevrena nejsem .. to teda jediny vim, bo jak jsem rekla - drzim o 106!!!
30. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
holky, já jsem asi fakt švihlá, ale mám poslední dobou takový hrozný obavy, aby bylo všechno v pořádku, aby bylo mimi zdravý a taky se hrozně bojím, že se mi nebude líbit a tak.. :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Holky, lepší nic nevědět. Pak to přijde a bude...Já taky nevim nic, protože mě vnitřně nevyšetřuje.

Marsi, a tobě z toho přístroje na monitoru neleze takový papír a na něm záznam? Já teda sedím v křesle, obrazovka přede mnou a čísílka skákají. Potom na to PA jukne, řekne, že je vše v pořádku a ten papír mi dá.

Jahod, to je asi normal. Taky to nějak začínám řešit. Jestli nebudu přenášet (máme ten velký váhový odhad, tak aby nebyl malý moc veliký cvalík), jestli ho vytlačím přirozeně, jak asi bude vypadat....
30. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
holky!!! mám 106 v pase!!!! :astonished: :astonished: :astonished:
30. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
jahod já mám taky nervy, aby byla zdravá...

naši dobří kamarádi dnes rodili 16 hodin, chtěli přirozený porod, měli ssebou porodní přání, ale nakonec to vzdali, píchli jí epidurál, nastříhli apod. ... chytli sme z toho ba nervy, až mi z toho asi odešla hlenová zátka nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak to jste mě docela potěšily, že nejsem magor sama..
evatk - hlenová zátka, jo? tak to tu máme co nevidět další mimi.. :slight_smile:
30. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
jahod vůbec by mi to nevadilo, čert vem listopad :wink: :grinning:
30. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Brý večír :wink:
Tak jsem dneska zkejsla v práci do šesti hodin, když to teda bylo fakt naposledy :grinning:
saze, slunatko, renniku - vyvolávat budou kvůli tomu, že jsem na inzulínu. To je praxe naší supermoderní porodky :confounded: Ale už jsem to tak nějak zkousla a začínám se i těšit :sweat_smile: Příští tejden prostě budu máma :sweat_smile:
jahod, asi ti fakt hrabe :grinning: Od kdy máme v 9. měsíci ňákej pas? Já ho ztratila tak v prvním trimu :grinning: Ale líbit se
nám ti drobci budou určitě, vždyť jsou nejmíň z půlky naši, ne? Dopadne to dobře, jinou variantu si ani připouštět nemůžem, i když červík hlodá, to je jasný :wink:
30. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
jahod ještě pas si měřit, to už by mě kleplo, mě stačí to moje neustálé přibírání, mě se to snad nezastaví ani po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 23:11  • Odpověz
Dobré ránko skoro maminy,
tak dneska poslední říjn. den a už začíná náš měsíc. tak všem říjno. mimi ještě jednou vše krásné a těm listopad. pěkný vstup na tento svět.
31. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
ahoj holky, tak nam to za chvili zacne... :grinning:
jezis, mereni se v pase??ja jsem rada, kdyz si nejak zavazu tkanicky-vetsinou to teda narvu na schodech dozadu, pac se mi strasne spatne ohyba...a to jeste oblikam Jenu, takze jsem vzdycky total fofo a pripadne mereni cehokoliv by me asi zabilo...radeji nevedet... :grinning:
evi-ja taky desne pribiram, furt mam chute na zakusky a ted mi manza koupil po tydennich urgovani granko-tak se rozsoupnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Tak já jsem na tom stejně. Dr. říká, že váha před porodem lehce klesne. :unamused: Tak u mě to platit nikdy nebude, protože lednici pravidelně luxuju (bohužel, už padli i zásoby pro manžela až budu v porodce) :grinning: A kafe bych do sebe mohla lít na hektolitry. Samo, že to omezuju, ale ta chuť se tak těžko překonává... :frowning2:
31. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
já mám poslední dobou chuť hlavně na sladké a pořád hlad... asi si tělo žádá zásoby na dobu, kdy bude hůř, no ale do toho mě pálí žáha, takže smrtící kombinace :grinning:
31. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
AHojky :slight_smile:
Jahod tak naprosto stejný pocity jsem měla já, jsem si pak jak se to blížilo říkala ať jsou proboha zdravý, a pak na druhou stranu jsem si říkala co když budou škaredý a nebudou se mi líbit :grinning: Ale neboj to je asi naprosto normální :slight_smile: Až ti miminko přinesou veškeré obavy opadnou :slight_smile:
31. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj :wink:
Jen hlásím, že jsme právě dojeli domů, napíšu později :slight_smile:
Moc děkujeme za gratulaci :wink:
31. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Evit, daří se celkem dobře, i když po císaři jsem ještě hodně utahaná a každý pohyb i umývaní vlasů mě strašně zadýchává. Ale doma už je pohodička, holky jsou uplakaný jen když mají hladík, takže jen se nají, usínajaí, takže zatím to jde, v noci se taky celkem vyspím, budí se jen jednou za noc, tak snad jim to vydrží, jsou to zlatíčka :slight_smile: Ale mám pocit že nějak nic nestíhám ani se najíst, dole už mám 16kilo, takže co jsem vypozorovala tak nějakých 6 kilo byla jen voda.
31. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahojky!
beranku - tak huráá doma i s jachymem :grinning: ... doufam, ze je vse v poradku!

jahod - neboj¨, bude to tvuj nejkrasnejsi poklad! a vec co se ti v zivote podarila!

a pozor - dotahuju se na +19kg a miry... jako miss world :wink: - okolo "pasu" 116... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsou to kecy, ze v zaveru se nepribira - kazdy tyden +1kg ...
31. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky no tak jak jste se bavili o vyšetření mě doktro vyšetří vnitřně se slovy vše v pořádku připravuje se to na porod,pak pokaždý koukne na UZ na srdíčko a jdu si lehnout na monitor na kterej nevidím po půl hodině zapípá sestra vezme papír donese dr.ten řekne vše v pořádku a jdu,takže vím taky hov..!

Jinak já přibírám,že nevím ani jak musím sem dát taky fotky já od začátku těhu přibírám kilo týdně a to i teď 5dní před porodem,jestli budu přenášet,tak nevím kolik bude mít.Ve 37tt jsem měla odhad 3300-3500kg,tak nevím mi ty čtyřkilový budeme.

Gratulace všem maminkám a Lucy holky se budí jednou za noc ty mají výdrž,jestli je normáolně kojíš,tak musíš mít kvalitní mlíčko. :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:)))

tak a od zítřka už jsou to listopadový miminka :grinning:

jahod: vysvětlíš mi termín pas? :slight_smile:))))) já se raději neměřím,nebo bych mohla dostat taky třeba šok :slight_smile:)))

marsie: :slight_smile: no v pondělí mi na kontrole řeknou váhu,tak se pak připojím ze zjištěním o kolik to šlo zas nahoru :slight_smile:
31. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Evi-ja to mam uplne stejne- sladke, sladke, pak normalni jidlo, do toho neskutecne paleni zahy, no proste lahudka, jen jsem rada, ze uz bude za chvili-teda snad konec a ze nenaberu stejne jako s Jenikem, kde se mi podarilo dat nahoru 22kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
davlu-jsem si koupila bezkofeinove kafe a taky je to docela dobry, nejsem teda zadny kafar,ale prijde mi to uplne chutove stejne, jako normalni kavicka :slight_smile:
beranku-to je fajn, ze uz jste doma...jak to proziva Beatka??a jak ty??co miminko?
31. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.