• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky, všechny zdravím a marikap a tatínkovi (skvělému informátorovi) moooooooooooc gratuluju k miminku!!!! Paráda, první LISTOPADOVÉ MIMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A kdepak máme monterku, má termín dneska! Nerodí nám? :wink:

Já taky byla poslána k obvodní a zubaři, ona si mě jen zapsala, připsala do těhu průkazky že jsem měla v dětství šelest na srdci a poslala mě na kontrolní echo srdce. U zubaře jsem byla 2x. Jednou na kontrolu a podruhé, když mi vypadla plomba. Dětskou doktorku mám domluvenou.

jahodarka: taky se mi děsně vlní břicho, i tatínek si toho užívá :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
evit zrovna jsem se koukala na seznamu, teda macek co??? :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Docela jo, na to, že rodila předčasně. :confused:
2. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj :wink: My se snažíme doma vytvořit nějaký režim a je to dost náročné :sweat_smile:
Nahlížím jestli není nějaké nové miminko....a vidím, že je to první listopadové :slight_smile:
Marikap, moc gratuluji k Veronice a přeji, aby vše bylo bez problémů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:)))

tak moc moc gratuluji Marice a moc díky manželovi za zprávičky :slight_smile: je to milé,když se protějšky takhle ozvou :slight_smile:

no nás za chvíli čeká dr.tak se pak ozvu, mějte se tu zatím krásně a všem hezký den ( i když u nás tu leje jak z konve :frowning2: )
2. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Beranek a jaký režim.. já zatím jedu na systému vzbudí se..kojím, přebalím dám lehnout..a tak dokola po 2 hodinách.. jen v noci se budila po 3 :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Saron, my máme kromě narozeného miminka ještě to větší, které vyžaduje pozornost a péči celý den a nenechá se jen tak odbýt tím, že se musím starat o Jáchymka :sweat_smile: Musíme skloubit vše tak, aby nikdo "nestrádal" a hlavně, aby Beatka byla v pohodě :wink:
2. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jinak musíme klučíka i hodinu nosit, aby usnul, jen tak si nelehne a nespí :grinning:
2. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Dnes si taky říkám, že to byla pohoda s tím jedním miminkem, ale zase jsem byla více vyklepaná, vystresovaná, nevěděla co dělat....teď mi spíš chybí ty ruce navíc :grinning: :wink:
2. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky, tak nakukuji jestli jsou nějaká nová miminka :slight_smile:

My se zatím budíme v noci po třech hodinách, přebalím, nakojím a dám dudlana a obě dvě mi hned usnou, snad budou tak hodný ještě hodně dlouho :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
A už chci aby vyrostly, všechno je nám strašně velký :cry:
2. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
to je super, že máte tak hodné miminka!!!!! :grinning:
lucy: holky jsou nááááááááádherné!!!!!!!!!!!!!!!! A co Tvoje bříško? Jak vypadá po císaři - máš kila dole? Po dvojčátkách to bude asi těžší, co.
2. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Evitko děkujiii :slight_smile: No kupodivu mám dole 16 kilo :slight_smile: Tak co jsem vypozorovala tak 6 z toho byla jen voda jak jsem byla šíleně nateklá :slight_smile: Ale rosol mám pořádnej, ale každým dnem se zmenšuje tak snad to nebude tak hrozný, až přestane bolet břicho po tom císaři uplně musím začít to břicho zpevňovat :slight_smile: Ale čekala jsem že to bude horší :slight_smile:
Takže vy co máte všichni pidi bříška to nebude problém shodit :wink:
2. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
no pidi bříško nevím :grinning:
Tak to je super, že to tak letí. A krásná nová fotečka! Jůůůůůůůůůůů, já chci mít taky u sebe už jednu takovou princeznu, nebo cipíska :grinning: kdoví co to bude!!!!!!!!! :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jééé Evi vy jste vlastně pohlaví nevíte :slight_smile: Ty jo tak to bude krásný překvápko, no už se těším co to bude :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
lucy malé jsou fakt nádherné :slight_smile: a souhlasím s evit já už chci mít taky mimi strašně u sebe a ty dny tak pomalu utíkají :frowning2: ale už se moooooooooooooc těším!!! :grinning:
2. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
evit nevím proč ale u tebe bych to tipovala na chlapečka :slight_smile: jsem zvědavá co nakonec budeš mít :grinning:
2. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holky ještě si užívejte takovou tu těhu pohodičku kdy žijete jen pro sebe, pak zjistíte že nemáte skoro na nic čas :slight_smile: Já dneska chtěla vysávat a uklízet a manža mě zastavil ať se zklidním že jsem v šestinedělí a ať neblázním že to pak udělá, jsem zvědavá :slight_smile: Ale je to nádherný pocit fakt že jo, mít ty škvrňata u sebe :slight_smile: Mě teda ten konec letěl příšerně, teď chci aby holkám už byl aspo%n měsíc aby jsme se vešly do oblečení :grinning: Velikosti 0-3 měsíce jsou jim mega velký, možná by jim byly věci na panenky :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
lucy z jedné strany máš fakt pravdu že skončí takový ten klídek jen pro sebe, odpočinek atd.. ale z druhé strany ti hrozně závidím že už to máš za sebou a že máš princezny u sebe, musí to být užasný pocit,když se člověk dívá a drží v náručí své děti které byly 9 měsíců v bříšku :slight_smile: Já jsem třeba hrozně zvědavá jak bude vypadat, kolik bude vážit, jak bude velký a tak :slight_smile: a máš šikovného manžela že ti chce pomáhat :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
To teda máš šikovného muže, Lucy. :slight_smile: snad i můj mužík se víc zapojí do domácnosti. I když toho má strašně moc v práci a bude hůř teď před vánoci - je manažer v tesco - tak uvidíme, ještě mám mamču, která mi určitě bude pomáhat, jak ji znám. Už se nabízí, že mi teď umyje okna :slight_smile:

Lucy:jojo, užívám si pohodičky, chystám hnízdečko, je to fajn, ještě pár posledních kafíček s kámoškama a s každou už při loučení říkám: tak příště už s miminkem :grinning: a jo, uvědomuju si to, ale bude to zvláštní, to je jasné, vše se bude točit kolem drobečka, ale já se na to těším!!!!!
A holčičky jsou drobečci, ale neboj, za pár týdnů porostou a nebudeš stíhat objednávat větší a větší oblečky :grinning: a co ty kombinezky? sehnalas dvě stejné na netu a používáte? Chodíte ven?

Rennik: taky se strašně moc těším, jak bude vypadat, na koho bude podobné! A jo, hodně lidí mi tipuje kluka, ale to se nedá takto tipovat, já sama FAKT netuším, co to bude, žádná intuice nefunguje!!!! Takže jsme napnutí už k prasknutí :grinning:
2. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Já mám o 6kg méně, je to zvláštní při váze Jáchymka, ale je to tak. U Beatky jsem měla jen o 4kg méně. Ale celkově si připadám úplně normálně, nic moc navíc nemám :wink:

My stále budujeme byt, tak je vše provizorně, no nenudíme se vůbec...
2. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
beranku-toz nerozciluj, jsem si delala takove iluze, jak to jako vsechno pujde... :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ale ne, je mi jasne, ze je to narocne a vzhledem k memu zavislemu decku na me, to bude naprosto kalamita...
mas nejake vaky ci neco na noseni??
2. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Zatím jsem nosítko nepoužila, ale myslím, že tu Manducu určitě využijeme. Kvůli aktivitě Beatky budu muset dělat "indiánku" chtě nechtě, ale ještě chvíli počkáme....
Pořád si říkám, že snad bude možné, abych chodila s Betkou do hudební školičky a měla právě Jáchymka v nosítku. Ale začneme asi od ledna.
Kremb, Jeník chodí do těch jeslí? U nás je volno od prosince, tak uvidíme, jestli to vůbec půjde...
2. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
no zatim nechodime vubec, ja jsem mela nastup do jesli a misto toho jsem nastoupila do nemocnice a pak jsem byla 2 tydny nemocna a ted si rikam, jestli nemam rovnou zkusit nejakou skolku...ja proste nevim...jestli ted 14 dnu do terminu porodu to nejak hrotit-protoze to urco budou nervy pro neho i pro me-on proste neni zvykly byt meze me, ale mozna ho podcenuju...tak porad vaham... :unamused:
2. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
AHoj holky,
vítam doma Beránka :slight_smile:
Nat chodí do moniškoličky každý pondelok od 9 do 11.30h a som zvedavá, či to budem nejako zvládat aj s malým. Musím ist 2.busmi a hlavne mi ide to, že ked bude napr.ráno spat, to ho chudáka mám budit? Určite budem rada, že mi bude spinkat a nie aby som ho násilím budila a hned ráno s ním niekde cestovala.Som fakt zvedavá, že ako to všetko zvládnem...ono sa to sa to fakt strašne rychl blíži a ja si poriadne neuvedomujem, že na budúci týžden už budeme mat 2.deti
2. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Evit ještě ven nemůžeme až budeme mít 3 kilča, takže uvidíme ve středu jedeme na kontrolu tak jsem zvědavá jestli něco holky přibraly :slight_smile: Ale myslela jsem že bude stačit velikost 0-3 měsíce a bohužel je to obří. I ty kombinézky, nakonec jsem sehnala dvě stejný do jedný by se vešly obě dvě :frowning2:
2. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
lucy: to jsou takové drobinky drobinečky? jůůůůůůůůů, je to rozkošné.......... Ale vydrž, to přijde, teď se aspoň v klidu doma sžijete, odpočineš si, zahojíš se a pak holky trochu odrostou a budete toho víc podnikat. Neboj, to přijde! :grinning:
Stejně zajímavé, já mám v sobě většího macíka než jsou tvoje princezny a ven se mu zatím nechce :grinning: je to sranda na tom světě! A případně zkus mrknout,aspon v tesco mívají i velikost 0-0 - vyloženě novorozenec, jestli Ti úplně ve všem plavou....
2. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
evit já nevím proč ale už předtím než jsem vůbec byla těhotná tak jsem měla takový pocit že prostě na milion procent bude první kluk, a ono fakt jo, navíc každý kdo mě viděl ze známých tak ani jeden člověk netipoval holku všichni prostě kluka-nechápu... tak jsem zvědavá jestli jsem se u tebe trefila nebo ne :grinning:jsem napnutá k prasknutí co budeš nakonec mít :grinning:

lucy nebojkej ony holčičky fakt brzo vyrostou do těch správnývh velikostí, ale jak píše evit skus ty oblečky 0-0 já jich mám pár doma a připadají mi pidi až mám strach že jestli budu mít větší mimčo tak se mi do nich nevejde :grinning:
2. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
ahojky všem,

tak jsem zpět z kontroly, vše je ok, dr. říkal,že čípek už tam není, a že jsem otevřená na jeden prst,takže uvidíme,co se z toho vyklube :grinning: ale jsem v klidu, strašil už před 14 dněma a nic :slight_smile:)))
2. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.