• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
rennik: mě taky z 90 % tipujou kluka, že mám břicho dopředu, a dívám se na Tvoje poslední foto - taky ho máš úúúúplně dopředu špičaté!!!!!!! a už veliké!!!!! :grinning: Budeš rodit ve FM? Rodila tam nedávno známá a spokojená. Ja jdu do Valmezu.
2. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
ahojky, tak teprve teď jsme se dostali k manželovi do práce .. takže čekali jsme na dr. asi hodinu a půl ... zjistila jsem, že je to primář :sweat_smile: ... sestřička mě posadila na monitor a nic ... seděla jsem tam hodinu a nic ... tak třepala břuchem, budila, a co myslíte, zase nic ... tak jsem ho lechtala já a máme čtvrthodinovej monitor ... úspěch ... jak dojel dr., tak si mě hned vzal do ordinace a dělal mi průzkum čípku, UTZ atd. ... oznámil mi, že příští pondělí máme nástup na KO, kde zjistí, jestli je vše tak, jak dnes, tak jdeme na císaře v úterý, ale jestli se mi změní čípek, otevřou porodní cesty či tak, tak půjdu na vyvolání a uvidíme co a jak ... takže jsem ještě letěla k dr. na internu, kde mi udělal předoperační vyšetření, EKG, tlak, krev a konečně jsme od tam odjeli ...
2. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
Beranek to je jasný dvě děti je fakt záhul.. každé chce jinou péči jak píšeš.. a chce to víc rukou to pocituju i s tím jedním :slight_smile:)
jinak každý by rád k nám na návštěvu jenže my to tu ještě tak zabydlené nemáme..v kuchyni místo lampy máme úsprnou žárovku, kupu kabelů kolem televize..no když je pozvu tak jen s tím že nemám uklizeno a nemám dokoupeno :slight_smile:)
2. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
saron: at Ti dají 6 týdnů pokoj, máš nárok se aklimatizovat v klidu a pro mimi to taky asi není dobré :angry:

beranek: tak uvidíte příští týden :wink:
2. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
evit nene já budu rodit v Třinci, Frýdek jen jen okres, ale pocházím z Třince, do nemocnice to mám 5 minut, navíc je to moje pracoviště ( myslím nemocnici- ale dětské :slight_smile: ) jojo to že mi jde dopředu to mi taky každý říká ale já si stejně přijdu šíleně oplácaná na všechny strany, těch 13,5 kila už je fakt znát... a ty už máš taky veliké bříško :grinning:
2. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
sluni teda prckovi se asi chtělo moooooc spinkat že nic nedělal :slight_smile: a na to vyvolání by jsi šla taky v úterý???
2. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
ahoj holky, tak já to vidím tak, že monterka už bude asi maminka a evatka tu taky není, tak mám podezření i na tu..
nemáte o někom zprávy?
2. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
jahod kdoví třeba už jsou fakt maminky, a nebo v tom horším případě se ještě trápí někde na sále :pensive: snad se brzo něco dovíme :slight_smile:
2. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
jahod neboj, ještě držím!!!
2. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
ahojky holky !!!
priznam se, ze maricin manzel me svym slohovym cvicenim na tema porod normalne rozplakal ... ale opravdu pred nim smekam...
a vam ostatnim garantuju, ze takovyhle vykon od meho muze ocekavat nemuzete... ne ze by byl negramot, ale radeji tuto funkci sverim osobe zenskeho pohlavi :wink:

jaho - ja bych se teda vubec nedivila, kdyby porodily obe :astonished: ...
2. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
evi - uff... mame obavy ... musis se ted hlasit casteji :wink:

jinak monterka (41tt)! je od čtvrtka v nemocnici :frowning2: hospitalizovali ji kvuli vysokymu tlaku 135/90 a navíc ze je ET,tak si ji chce dr. pohlídat
2. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
evatk - no tak dobrý, máš na někoho číslo? já jsem normálně nervózní za tebe! :sweat_smile:
marsie - buď v klidu, náš bio by to taky nezvládnul, ale já mám naštěstí internet v telefonu.. :sunglasses:
2. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
jak to víš, colombo?
2. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
holky, koupila jsem od saloosu dětský uvolňující olej na bříško a tak krásně voní, že bych si ho nejraddši namazala sama, ale jestli by mi ho to uvolnilo, to teda nevim, nevim.. :sweat_smile:
2. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
jahod číslo má evita, tak by dala vědět

zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá

dneska jsem shlédla pár poporodních videí na youtube a úplně jsem se u toho dojala :cry: :cry: :cry: :cry: mě z toho už šibe
2. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Achoj holky,

kdo říkal, že teplá voda pomáhá při poslíčkách? :frowning2: jsem se teď skoro hodinu máchala ve vaně a sotva jsem vylezla, bylo to ještě horší jak předtím... :confounded:

jahod, že se malej prokope ven, si myslím každou noc, to co tam předvádí, fakt občas stojí zato :grinning: včera jsem vlezla do postele a malej měl tak vystrčenou prdýlku, že nám tatínek kulil oči a já měla záchvat smíchu :grinning:

sluni, hospodu má na Veveří, ale dovážku mám jen já - osobní :sunglasses: když se mi nechce chystat jídlo jen pro sebe, tak si nechám něco dovézt :slight_smile: vaří tam kamarádova maminka a fakt moc dobře... :dizzy_face:
2. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
jonkar - to je ale asi divný, že ti vana nepomůže, ne? a jak se ti projevujou poslíčci?
2. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
jahod, bolí mě v podbřišku, jak při mensce a chytaj mě křeče... občas hodně silný bolesti v úplně spodní části zad...
2. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
a někdy i pocit hodně silnýho tlaku na spodek...
2. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
jj, to mívám taky, ale ta vana by ti fakt měla pomoct.. máš to nějak pravidelný?
2. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
jonkar, posledně mi říkali v porodce, že kdyby to trvalo dlouho v kuse, tak mám pro sichr přijet...
2. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
sem ale pani Colombova, co? :wink:

jonkar - treba ta tepla voda na poslicky zabira, ale na porod NE :grinning: :grinning: :grinning: - ¨sem te potesila, co?

jahod - ja bych potrebovala neco uvolnujiciho na brisko - bo sem sotva dorazila domu a mam ho jak sutr a v podkozí me to brni jako blazen... nasadila jsem dva talire boršče a magnesko...
2. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
evatk: jasně, jsem tu každý den, dala bych hned vědět!!!! :wink:

jonkar: já nemám nic krom úplně slabých bolestí podbřišku v průběhu dne.... ale kdybych nevěděla, že to asi jsou poslíčci, tak o tom nepřemýšlím..... božátko, vydržať! :frowning2:
2. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
různě sílný, různě dlouhý, ale v podstatě celej den, v noci mě to budí jak kdy... já jdu v pátek na kontrolu do porodky, tak uvidíme, co mi tam řeknou... ale myslím, že když malej pořád tak řádí, tak ven asi ještě nechce... :sweat_smile:

teď ukazovali ve zprávách těhotný slonice, prý jsou těhotný 22 měsíců... :astonished: si vůbec nedovedu představit mít takový břicho dva roky... :sweat_smile:
2. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
jonkar že by se rozbíhal porod??? :fearful: fakt se říká že když jsou to poslíčci tak se ti uleví a že když je to porod tak to nepřejde...
2. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
mě poslední dny břicho bolívá jako při menzes, i záda, v pátek mě až polívalo horko, to jsem byla přesvědčená, že se to rozjede, ale nic... a přes noc se to uklidní
2. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
marsie, takhle to mám už přes týden... tak doufám, že takhle dlouho rodit nebudu :grinning:

ale holky, co bysme pro ty naše mrňousky neudělaly, že? :wink:

jenom doufám, že nebudu přenášet... tohle ještě měsíc, tak fakt nevím... bych pak asi musela jet na léčení do lázní... :grinning:
2. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
jonkar: tak měsíc snad ne!!!! Nestraš, jsi 2 dny po mě, já nechci čekat celý měsíc!!! :dizzy_face: Teoreticky je to možné,ale prostě NECHCU! :wink: hihi, no uvidíme, jak se ty naše dětičky rozmyslí. Ale tohle musí být vyčerpvávající, kdyžTě to tak dlouho trápí!
2. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
mě bolí jen občas jako při MS a jinak záda, ale několikrát se mi stalo že jsem cítila strašný tlak dole v podbřišku, ani to neumím popsat ale spíš to píchalo a tak jakoby měl malý každou chvíli vypadnout ven, ale po chvilce to vždycky přešlo... tak nevím co nás čeká v dalších týdnech
2. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
a jak jste na tom s bříškama? já ho mám tak nízko, že když sedím, tak jenom z nohama od sebe, aby se mi tam vůbec vešlo... :confused: jinak to vypadá, že ho mám posazený na klíně... ale tak sedět moc dlouho nejde...
2. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.