• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
No tak uvidíme, popravdě od chvíle kdy vím, že zítra půjdu na kontrolu, tak jsem celá nesvá. Mám strach, že tam bude něco špatně :cry: už vím jak se cítila Adajar dneska ráno... :confounded:
23. bře 2009 v 10:20  • Odpověz
saze jsem na pn, když jsem po 1. ko po et mluvila o zrušení pn, dr. mi to vymlouvala, tak jsem na ni radši dala

marsie já jsem chodila na ko každý týden, měla jsem tak jít i teď, ale místní gynekolog má hodně plno, tak proto jdu až 30.
23. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
Ach jo, tak vy už jdete na 3KO a já se třesu strachy, jelikož jdu na první :frowning2: Teď prosím nechci, aby to vyznělo nějak ošklivo, chápu, že jste toho asi musely zvládnout hodně než přišly //, ale mrzí mne, že moje MUDRa mě chce vzít až tak pozdě - co když tam je nějaký problém?? Člověk se těší,plánuje, oznamuje a pak - MA nebo něcopodobného.... :cry: :cry:
23. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
jo jo .. ja jsem na PN a do prace jit neplanuji ..

toho kontrolniho UTZ se taky bojim, hlavne aby tam bylo srdicko a bylo vse v poradku .. dalsi neuspech bych asi neunesla..
23. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky. Dnes jsem zažila příšernou noc - celou jsem probrečela strachy. Když jsme šli spát, najednou ze mě vytekla krev. Břicho sice vůbec nebolelo, ale i tak. Ráno jsem šla hned k paní doktorce - ta mě vyšetřila. Strašně jsem se bála. Pak jsem zase uviděla malého broučínka, jak si tam v klidu roste a tluče mu srdíčko. Trošku jsem se uklidnila, ale i tak mám strach. Nechci nikoho strašit - omlouvám se. Má někdo podobnou zkušenost. Jsem v 7 tt.
23. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
marsie už neplánuješ vůbec jít do práce, ani po 12. tt? já to pořád zvažuji, i když vím, že doma je prostě zaručená pohoda a když půjdu do práce, po 1. týdnu budu litovat, že jsem nezůstala doma
23. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
Katul tak hlavně, že je všechno OK.
23. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
evko, ja chtela po tom UTZ se vratit do prace, ale sef me marodeni abslutne nechape a bere jako vzpouru. Nabizela jsem mu , ze muzu pracovt z domova, ale do prace ze chodit nemuzu a on mi na to rekl, ze to rozhodne ne a ze si hleda za me nahradu.. takze takovemu "...." ani pomahat nechci .. predstavovala jsem si to nejak a realita uplne jinde!
23. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
katul .. mozna sis to sama privodila tim stresem! :unamused: ale hlavne , ze je to v poradku .. pro tebe to je vystraha, ze mas byt v klidu!!!!!! tak nesil a uzivej si srdicko ..
23. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
no, musí to být v pořádku!!! Dala mi i nějaké prášky na podporu těhotenství. Na jednu stranu mám trošku strach, že jsou nějaké hormonální, aby to na drobka nemělo vliv. Ale na druhou stranu věřím paní doktorce, ta určo ví, co dělá.
23. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
Katulko - já po ivf beru utrogestan. a většina holek také aby se tam mimísek držel a nepustil.
23. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
katul co ti dala za prasky?
23. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
mám Duphaston - berou se 2/den: ráno a večer. Budu to brát 10 dní a do té doby mám být doma. 31.3. jdu pak v pořadí na 3. kontrolu.
23. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Katuli, myslim, ze MUDRa ví co dělá,pokud to jsou prášky na podporutěhu, tak to určo nebude škodlivé pro mimísa :slight_smile:
23. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
marsie můj šéf má pro mě teďka naprosté pochopení, o ivf věděl předem a počítal s tím, že když vyjde, tak už nepřijdu (to věděl víc, než já :grinning: )
minulý týden mi říkal, že s mým návratem už nepočítá, že nechápe, proč bych to měla dělat, abych si pak něco nevyčítala, že mám být v klidu a že jeho žena byla taky doma, fakt se snaží být chápavý, i když, jak říkal, ten můj odchod pro něj nebude úplně jednoduchý, ale přeje mi to, tak mě to potěšilo
jen po mě chce, abych se tento týden stavila, něco se tam nakupilo, tak potřebuje vědět, co s tím
chápu, jak musí být nepříjemné mít za šéfa takového "..." jako máš ty

katula snaž se být v klidu, léky určitě zaberou
23. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
Neboj bude to dobrý.
23. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
Evatko - já to mám také ok. Dělám z domu a šéf mi doplácí odměny takže i penízkama to jde.
23. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky bolí vás také záda?
23. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
Záda ne, jenom břicho a točí se mi ta hlava...
23. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
katul .. duphaston je progesteron .. dodava ho aby se lepe bublina vyvijela, takze neboj! my ho mame taky se saze - po ivf ho davaji automaticky..

evko - to je proste muj pech .. vsude to vsichni chapou jen ten muj idiot ne .. neda se nic delat, ja kvuli tomu se nezblaznim.. a hlavne za ten risk me to nestoji ..
vaz si toho jaky to tam mas!
23. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
děkuji za podporu. Jdu na chvíli spát, ta noc dala nervům zabrat.
23. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
Marsie, jj práce je sviňa (viz. můj příběh z dneška), ale za to mimi námto stojí, že? :slight_smile:

Katul, odpočívej...
23. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
katulko já taky beru hormony, už od 12.2. a budu je brát až do konce 12. tt, uškodit miminku nemůžou

mě záda nebolí, je mi blbě jinak...
23. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojky vitam nove a gratuluji holky tak uz sjem dneska 2x zvracela no. A jeste to vubec neutika az za 20 minut tam mam byt
23. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
Adaj, no ber to tak, že aspoň víš, že si těhotná :slight_smile: To máš někde blízko, že seš ještě doma?
23. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
cirr ja to mam predbarakem. takze 5 minut to tam mam.
23. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
adajar tak to se máš

já jsem na jednu stranu ráda že už nemusím dojíždět do caru, doma to mám max 15 min daleko, takže už to snad bude pohodička
23. bře 2009 v 11:15  • Odpověz
Adaj, takuž pomaličku.....držím palce jak jen můžu
23. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
evak no muj starej doktor by byl 2 hodiny a dalsi 2 hodiny cekas u nej. :wink:

holky tak ja jdu zatim papa-
23. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
tak ada držím palce :wink:
23. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.