• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marsie, broučku, magnesko už si nedávej, v 9. měsíci by se už vůbec nemělo..
2. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
jon, ty mě fakt děsíš, vždyť máme ještě 3 týdny čas, ne?
2. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
jonkar: tak to jsi zralá na porod!!!!! dodej foto! at řeknem, jestli je dole :slight_smile:
Moje je nahoře jak blázen :slight_smile: na porod to vypadá v prosinci :dizzy_face:
2. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
evit, jsem říkala, že mu dopřeju tak čtrnáct dní a pak už by teda mohl ven... :grinning: jinak podle utz to máme dokonce na 19. a už jsem měla požadavek i na 15. tak nevím... :grinning:
2. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
jonkar: a nakonec to bude tento týden, to čuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
hele, není nějaký divný, že já mám celou dobu jenom jeden termín? :confused:
2. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
jonkar, souhlas s evitou, hoď fotku, my ti to posoudíme... :angry:
2. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
jahod: já mam taky jen jeden termín, i když jsem si všimla na jedné fotce z UTZ 16.11. ale doktorka to vůbec nekomentovala, a pak jen řekla, že platí termín 20.11., tak nevím, podle čeho se to mění, nemění, říká, něříká..... neřeš jahod :wink:
2. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
jonkar mě přijde že ho mám pořád dost vysoko, ale když sedím tak si taky rozhodně sedí líp s rozkročenýma nohama,jinak jak píše evit chtělo by to foto ať se můžem kouknout :grinning:
2. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
jahod, tě nechci vůbec děsit... :wink: ale když jsem dneska četla, že Šeredová rodila o 14dní dřív a má 4kilový mimčo... a marikap je o hlavu menší jak já a má skoro 4kilovou holčičku, tak mám trochu strach, jakýho obříka budeme mít :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
rennik to jsem měla včera taky, takové jakoby cukání úplně ustydké kosti, zrovna včera

mě se teda taky líp sedí s nohama od sebe, dneska jsem si stříhala nehty na nohách, na to mám spec. posed... :grinning: :grinning: , mamka už mi tvrdila dřív, že mi břicho kleslo, mě to teda moc nepřipadá... ale dr. říkali, že hlavička naléhá
2. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
evatk: Eviku, tys taky ale nedodala nové foto!!!! můžeš rodit každým dnem a ani nevíme, jak jste vyrostli :grinning: tak šup šup, dnes nebo zítra dodat fotečku, a taky posoudíme, jestli je bříško už na sestupu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
jéžiš, to se mám ještě fotit??? :grinning: :grinning: uvidím zítra, jestli si vzpomenu, když budu v gala... :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
jon, mně ale nepřijde, že by jsi měla nějak velký břicho..? kolik měříš?
2. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
mě klesá snad den ze dne víc a víc... ale má to výhodu, že se ma zas dobře dýchá a dokonce už si zase zvládnu zavázat tkaničky u bot :slight_smile: ale zase je nějak náročnější vstávat z postele a malej se místo do žeber trefuje do pánevní kosti, když se mu něco nelíbí... i když o žebra se dokáže opřít pořád, ale už mi je tak neokopává, jak předtím... se pokusím to nějak vyfotit :wink:
2. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
jon, tak já nevím, já jsem asi nějak úplně jinak těhotná než ty... :fearful:
2. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
jahod, 171cm... mě se nejdřív docela dost zvětšili prsa a dlouho trvalo, než je bříško dohnalo a teď už chodí malej jako první :wink: ale to až teď pár týdnů... jenže váha mimča se moc podle velikosti bříška odhadovat nedá...
2. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
jahod, teď jsi mě fakt rozesmála... :grinning: i když taky jsem si to tudle říkala, když jste se bavili o tom, kolik sníte sladkýho... já mam vždycky chuť, ale stačí, když se na něco sladkýho podívám a už ho moc nesním... tak jednou dvakrát do pusy a stačí... :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak dneska polomáčené a milena a latte mňam

manžel se mě ptal, proč funím... já od jara nemůžu dýchat, mám ucpaný nos a on se mě tak blbě zeptá

já jsem teda zavazování bot vzdala, to se nehodí, zavazuje manžel, ale stačí, když se pro něco sehnu k zemi, je to skoro nemožné, tak asi mi fakt kleslo
2. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
evat, já si opřu nohu o stoličku a v pohodě se tam dostanu... :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
ale ohnout se pro něco na zem je teda fakt docela nadlidskej úkol... :confused:
2. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
som si teraz večer r pupek- obvod je rovný metrák :grinning:
2. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak jsem to zkusila zajíst a taky to nějak nezabírá... tak nevím... :confounded:
2. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
lull - to je teda dost slabý.. :slight_smile: s tím se jdi vycpat a dej si taky polomáčený... :grinning: :wink:
2. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
jahod, mne to stačí :slight_smile: ja som si dnes kupila čoko bonbony Lindt- mňam mňam
2. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
evit jojo přesně tak nějak jsem to cítila, bylo to takové škubání ale fest nepříjemné afakt až úplně dole :fearful:

lull jenom 100cm??? holkyvy máte takové pidi bříška přes obvod??? nebo mě někdo potěšíte a máte víc než já ( já mám 113cm)

já s botama mám taky docela problém, zaprvé se do ničeho nevlezu takže si už půjčuju boty od švagrové o 2 čísla větší :grinning: a za druhé už mi je musí oblíkat manžel, tak tak se ohnu a funím u toho jak prase :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
holky, já jsem fakt děsný prase, právě jsem sežrala 200 g takový tý směsi oříšků s rozinkama - fuj, já si snad fakt namažu ten olejíček na uvolnění bříška... :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
jahod, Vojtíška honila mlsná, co? :wink:
2. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
holky tak to já ujíždím na Kit Kat nebo Tatrankách,Mile a nebo na Lionu to jsou moje nejoblíbenější sladkosti :grinning: ale jinak si neumím představit den bez jogurtu, mlíka a sýru :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
jon, já už se trochu začínám stydět na něj všechno svádět... :sweat_smile: ale já bych přece tolik nejedla, ne? :zipper_mouth:
2. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.