• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
tak na mlíku jsem závislá... naštěstí se po něm nepřibírá... :slight_smile: jinak vyloženě sladký - to si kupuju ty piknik mlíčka :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
jahod, já když zahlásím, že Kubík má chuť... tak se mi přítel vždycky směje... :grinning: ale já bych toho přece nikdy tolik sníst nemohla, ne? :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
jonkar, njn, ti naši cizopasníci se prostě rozhodli, že nám zničí těla... :rolling_eyes:
marsie nebo lull - když chodíte do poradny nosíte s sebou pořád ranní moč nebo čůráte na ten proužek přímo v podolí?
2. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
no nic holky přeju dobrou noc jsem nějaká unavená tak jdu chrupkat :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
holky, tak rano jsem prijela do porodnice na prijem a behem dne se anesteziolog s gynekoloogem domluvili, ze planovanyho cisare musime odlozit, pze sem nastydla a v moci mam nejaky bakterie, takze mam cas do patku se vykuryrovat, dyl asi cekat nemuzeme, pze prej hrozi, ze to bricho po prvnim cisari nemusi vydrzet a mohla bych rupnout, fakt nervy jako prase, dr domluvenej, manza dovcu, moje mamka taky, takze zase vsechno preorganizovat, no den uzasnej :frowning2:
2. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
marie, no to je teda síla! to by bylo něco na moje nervy..
2. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
marie, to teda vůbec nezávidím... lepší je fakt nevědět, kdy to příjde... :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
no holky, me nejvic nasralo, ze jsem vcera jeste fakt volala dr, a on ze ne, ze pokud neni teplota, nic tomu nebrani a dneska az v pul sedmy vecer mi rekli, ze se to odklada, po celodennim lezeni na pokoji a cekani na zitrek..
2. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
marie: no tak to je humus přístup lékařů...... :angry: :angry: :angry:

dítko mi v břiše dělá psí kusy :slight_smile:
Já ujíždím na lentilkách, horalkách od sedity, miňonkách a v podstatě když je chuť tak na čemkoli sladkém :slight_smile: mazec.... při kojení se sladké nesmí, no to bude asi velký skok :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme

Mě naštvali v superstar, že vypadla ta Markéta............ :angry: :angry: :angry: moje oblíbenkyně.........ach jooooooooo.... ne, hlasy neposílám, ale líbila se mi no...........
2. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Marie - tak to je teda soda. Drž se holka.
Také jedu sladké ve velkém, lízátka sladké ovoce a sušenky to je moje.
2. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Marie, tak to mi je luto, viem si predstavit ten stres :unamused: dúfam, že mna nevrátia z porodnice 1.den pred císařem- by ma asi porazilo (slušne povedané )
2. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Marie a kde? Na Bulovke?
2. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
mě by to teda pěkně vytočilo :angry: úžasnej přístup... :confounded: kdyby třeba řekli, že je potřeba to přeléčit, tak že to o den odloží, ale nechají si tě tam a přeléčí tě... tak budiž, ale nechat tě tam celej den a pak tě poslat domů... :rolling_eyes:
2. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
oni mi puvodne rekli, ze tam do stredy budu lezet a pak se uvidi, ale to sem nechtela, pze mi neni dobre min 10 dni, takze za dva dny se to nezmeni, navic tam lezet dalsi dva dny a pak aby mi rekli, prijdte za tyden, to by me hrablo...je to v nymburce, ale zase musim rict, ze ac je to porodnice stara, zadnej luxus, tak personal naprosto spickovej, lidskej pristup...
lulko a kdy jdes ty na cisare?...me trosku dr neska vystrasil, kdyz mi rekl, ze bych se mohla roztrhat
2. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
marie-to je teda fakt sila... :angry:
evita-ja kdybych rok a 7 mesicu, co jsem kojila nejedla sladke, tak bych asi umrela...takze ja jsem u kojeni snedla snad tuny sladkeho, nepribrala jsem,ale ani jsem nezhubla... :wink:
2. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
MArie, ja idem vo štvrtok do poradne do Podolí a tam by mi mali oznámit presný termín, ale malo by to byt ten příští týden
mne mudra povedala, že mam tu jízvu moc hezkú, tak neviem čo tým chcela povedat...
2. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
lulko a proc teda jdes na cisare?
2. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
malý je koncem pánevním a v Podolí po prvom císaři sa uprednostnujú aj druhý porod císařem, takže by ma to aj tak neminulo
2. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
aha, tak to jo, me dr prave rekl rovnou, ze to bude cisar, kdyz prvni byl taky cisarem, ja byla i rada, pze nemam pekny vzpominky na prvni porod, takze me neska prekvapilo, ze je k tomu u me vlastne i padnejsi duvod :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahoj holky,
se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla.Ale v poslední době mě dost pobolívá v podbřišku, malá už teda pořádně tlačí, takže nevydržím moc dlouho sedět. Natož u PC. Co je nového? Nějaké další mimi?
2. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
ja som mala aj prvý naplánovaný kvoli polohe- že mám asi nejaký divný tvar delohy, je to proste zvláštne, že obidve deti sú otočené zadečkem dolu
tak hlavne sa vyzdrav, nech máš už holčičku pri sebe
2. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
tak jsem uz lepe... dala jsem koupel a susenky Club maslove a "odplynovala se" :astonished:

jahod - jakto ze se nemuze magnezko???? :confused: to nevim?? - uz moc nenosim, curam rovnou tam :wink:

marie - jejda, holka to te teda fakt lituju... to je hruza, clovek uz je psychicky pripravenej a ono nic.. no tak hlavne at se to zlepsi!!!
2. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Marsie, asi bych řekla proto, ze v 9. mesici jsou kontrakce v pořádku a netřeba je zastavovat? :slight_smile:
2. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
halooo je tu ještě někdo?Doufám, že jste už všechny neodešly.Teď jsem si přehodila net na notebook, takže u toho můžu ležet :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
marsie - magnézko sice ničí křeče, ale taky se pak ty svaly nenapínají, takže děloha netrénuje na porod. Takže je lepší nechat to tak, někdy to holt nacvičit musí, i když je to opruz.

Což teda je - dneska na kontrole všechno v pohodě, už třetí kontrolu mám stejné cs (4), prý si ještě počkám. Tak si nejsem jistá, jestli mám radost :grinning: Když jsem zahlaholila, že mi tvrdne břicho šíleným způsobem (tak poslední tři dny prakticky pořád), zahlaholil doktor v odpověď, že to všem, že je to tím tlakem. A dneska mě navíc krom tvrdého břicha, žáhy a permanentní bolesti kolem stydké kosti chytil navíc strašlivý záchvat horkosti, jestli takhle vypadají návaly, tak potěš... Vzpamatovávala jsem se asi hodinu. Ale hlavně RADOSTNĚ, že jo...! :grinning:
2. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz
Ahojky holky gratuluji vsem co rodili poctive ctu jen nepisu nejak neni nalada a moc co ted. :wink:
2. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz
Ahoj holky

evit mě taky naštvalo že vypadla Markéta- je to rodačka z našeho města :unamused:

marie to je mi líto že ti to odložili, člověk už se psychicky připravený a pak takový šok, drž se!! :wink:

rivka dívám se že máme stejný termín porodu :slight_smile: já mám taky CS 4, nebo spíš měla jsem a teď jdu na ko ve čtvrtek tak uvidím co mi řekne....zkracuje se ti čípek??? Mě se minule za 3 týdny zkrátil ze 3 na 2 cm tak jsem zvědavá co teď....vůbec bymi nevadilo kdybych rodila dřív jsem už jak balon co má každou chvíli prasknout...
3. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Rennik - netuším, nic neříkal, akorát že musím vyděržať, pioněr :sweat_smile: Spíš ne, když ty hodnoty zůstaly stejné.
3. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky,tak já jdu na monitor dneska a asi naposled ve čtvrtek mám rodit,ale asi nebudu nic mi není je mi snad čím dál líp.Abych vysvětlila ty moje poatený týdny tady v tabulce jsem to zadávala podle PM,ale jinak mám termín teď ve čtvrtek.holky nevíte jak dlouho mě nechají asi tak přenášet?Malá měla ve 37tt odhad 3 300-3 500g ,tak snd mě nenechají dlouho já mám celkem strach asi by bylo lepší porodit neočekávaně než takhle čekat a vědět,že je mi dobře a čekat každý den nejhorší je,že mi nic není břicho netvrdne nohy neotýkají a malá je taky vevnitř klidná.Děkuju.

Jinak já mám dneska zase žravou pekla jsem dědovi do nemocnice tvarohovou bábovku s rozinkama,ale asi mu jí sežeru,jak tady voní.
3. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
tak tady v Brně zas nechtějí o druhým císaři moc slyšet ... snaží se, aby druhý porod šel normálně ...
3. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.