• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
zezul nechává se většinou přenášet 2 týdny pak to vyvolávají ale kdoví třeba při té váze miminka by to vyvolali dřív :wink:

rivka- jo to doktoři rádi říkají, že musíme vydržet, no já jsem fakt zvědavá na sebe, třeba na tom budu podobně jako ty...
3. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem byla na kontrole v porodnici a vše ok. Porodní cesty uzavřené, monitor bez kontrakcí, - už mi ho dělali sami od sebe, a vše ok. Tak jsem ráda.
3. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Rennik - já se na druhou stranu nedivím, však bobci dobře vědí, proč tam zůstávají :slight_smile: Sice je to už o nervy (dneska mi je skoro jak včera, akorát ty návaly nemám, ale jinak darmo mluvit), ale jen ať se v klidu dopíkají...
3. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
jo to jo, každý den navíc je pro ně lepší, ale kolikrát si už říkám že bych už chtěla aby byl venku, dneska je mi nějak divně od žaludku, zas mám nohy jak konve a celkově se cítím prostě divně.... tak snad to přejde a bude zas dobře :slight_smile:

saze super že ko dopadla dobře :wink:
3. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Rennik - to může bejt od tlaku venku je fakt hnusně.
3. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojte holky, promiňte, že vám sem vpadám, ale Monterka mě poprosila, abych vám dala vědět, že se včera ve 20:20 narodil Lukášek - 51cm a 3,6 kg. Možná mi ještě v průběhu pošle fotečku, tak bych se zase ozvala :wink:
3. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Jůůůůůůůůůů další mimiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Děkujeme za zprávičku gabi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
MAMINKY
ADAJAR - 24 let - Kladno - TP14.11.,DANIEL- nar. 10.8.2009 (26+0), 880g, 33cm;
MAUI - 35 let - Usti n.Orlicí - 58 - nar. 16.9. (33+0); holčičky SOFIE 1760g, 11:11 a SARA 1670g, 11:12;
ORLIK - 29 let - Tábor - 69kg/80kg - nar. 25.9., 8:20 - TEREZKA - 2,4 kg, 47 cm;
KVAKULKA- 29 let- Praha- JÁCHYM - nar.17.10., 12:45- 3060gr, 48cm (38 tt);
SARONKA - 27 let, Pha Podolí – nar. 21.10., SOFIE - 3,249kg, 49 cm;
HANCET - 32 let - Nový Jičín - nar. 21.10, 0.43 hod, MICHAL , 51cm, 3,86kg;
RRITULKA - 34 let, Olomouc - ANIČKA - nar. 23.10.2009, 3,05 kg, 48 cm;
LUCY82 - 27 let - Jihlava, nar. 23.10. - NELA 2,74 kg, 46 cm a SOFIE 2,72 kg, 47 cm;
ADELAIDE03 - 27 let- Prostřední Bečva - nar. ??? - DENIS , 3.70kg 49cm;
MAJDA.H - 26 let, Havířov - EMIČKA - nar. 26.10.09, ve 23.05hod., 3,98kg, 51cm;
BERANEK - 35let - Ostrava – JÁCHYM– 27.10.2009 (přesně v den TP), 23:14, 3,9 kg, 50 cm;
SANUSKA - 29 let - Pardubice - nar. 29.10., 19:29 hod, CELINE, 52 cm, 3,710kg;
RENAT2 - 25 let - Kutná Hora - nar. 30.10., 3:45 hod. - JAKUB, 50cm, 3,25kg;
MARIKAP - 28 let - Brno - nar. 1.11., 2:30 hod. (CŘ v Praze) - VERONIKA, 52 cm. 3,8 kg;
MONTERKA - 32 let - Brno - nar. 2.11., 20:20 hod. - LUKÁŠEK, 51 cm, 3,6 kg;

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TĚHULKY
EVATK - 31let - 7.11. - Vsetín - 60/78 - čekáme holčičku - Eliška
DAVLU – 25 let – TP 8.11. – Beroun - +12 kg – čekáme chlapečka - Tadeášek
STANINKA77 - 32 LET - Blansko - TP 10.11. - chlapeček Šimon
MARSIE - 31let - 12.11. - Pha Podolí - 65 /82 - holčička - Klára
MARIE_M - 29 let, Praha, TP 15.11., cekame holcicku
SLUNATKO99 - 30 let, Brno - 16.11. - 55/80 - čekáme chlapečka (Ondra)
LILLISEK – 29 let - 17.11. - K. Vary - 57/ 64,5 , čekáme holčičku ( Natálie )
SAZE - 32let - Pha - 17.11. chlapeček Tomášek
VERUSA -21 let-17.11. Moravský Krumlov ( +20kg) čekáme holčičku Natálku
LULLKA - 32 let- Pha Podoli-TP 19.11.- 55/58kg, chlapečka - jméno nevíme
EVITA_IJ - 28 let - 20.11. - Rožnov p. R. - 62 kg/75 kg (37tt) - překvapení pro všechny!
JONKAR - 25 let, Brno - 74 / 79,5 (33.tt) – 22.(19.)11. čekáme chlapečka - KO 22.10.
JAHODARKA - 28let - 23.11. - Pha Podolí - 64 / 76 - čekáme chlapečka (Vojtíška)
IRCATKO - 31let - 23.11. - Neratovice - 85kg/87kg - čekáme holčičku (Kristýnka)
SPAGETKA-30let - 23.11. - Domažlice+5 kg(31.tt)-čekáme chlapečka(asi Kryštof)
LUCIEROB - 26 let- 25.11. (vyvolávání porodu max. 38tt)-Ostrava-70/81- holčička
RIVKA – 29 let - 27. 11. - Praha - čekáme chlapečka a bude to chobotnička!
KALLIMER- 26let - Pha - Bulovka, 59/ + 8kg - 28.11. čekáme holčičku
KATULKA.OV - 26let - Ostrava - 60/ - chlapečka (asi Tomáška)
EVANEK77 - 32let - Brno - 56 / - zatím nevíme
3. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
gab děkujeme za super zprávu!!! Jé Lukášek tak to budeme za chvíli dvě se stejnýma jménama pro chlapečky :grinning: mamince moc gratuluju a Lukáškovi přeju do života jen to nejlepší, veselý start, v životě plno, zdravíčka, štěstíčka, lásky a pohody!!! :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
monterka: velikánské gratulace, Luky se narodil přesně v den TP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je mazec! :sweat_smile: hodně štěstí na tomto světě a dobré zdraví malému i mamince!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
jééé... monterko - moc gratuluju!!!
to je snad jedina , kdo porodil v TP, ne??

rivka, jahod - sem teda fakt nevedela s tim magnezkem .. pomaha mi prave na to pvrdy bricho pod prsama, ktery tak tlaci, ze nemuzu dychat .. zadny jiny krece stejne nemam...
3. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:)))

Monterce veliká gratulace k Lukáškovi :slight_smile:

jinak já včera u dr. CS 7-8, na prst otevřená,takže uvidíme :slight_smile:)))

jinak jsem se dneska ráno měřila a moje míry jsou fakt modelkovský :slight_smile: 102-102-102 :slight_smile:))))
3. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
gRATULUJI monterce k Lukaskovi a prejem hodne stesti.
3. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
monter gratuluju!!!

dneska jsem byla na kontrole, čípek měkký, otevřená na 2 prsty, dneska na ktg byly i kontrakce
doktoři se teďka řídí vyloženě tím prvním termínem - což je dneska - a jsou opatrní, asi kvůli ivf, tak mi dneska dr. říkala, že by mě nerada nechala přenášet, udělala mi asi hamiltona (nebo něco v tom duchu) a mám nastoupit ve čtvrtek ráno do nemocnice na vyvolání, to tam bude můj oblíbený doktor

malá vypadá na průměrnou velikost, cca 3,5 kg
3. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
teda, dalsi miminko-velika gratulace...
proc mam cim dal vetsi strach?? :grinning:
3. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Monter velká gratulace.
Krembonzur - já se také bojim až mi tady drkotají zuby. :grinning:
3. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásíme z domova :slight_smile: Dnes bás pustili, Kubíček je zlazíčko, moc všem děkujeme za gratulace...asi nestihnu dočíst, ale jukla jsem do tabulky a koukám, že máme další mimča, takže gratulace monterce i marikap :grinning:

Jdu stáhnout nějaké fotky a pak napíšu porod, ale žádný román nečekejte :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
evatk: jůůůůůůůůůů, tak to ve čtvrtek budu očekávat sms!!!!! To si ještě napíšem, ale už teď Ti držím palce!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kremb, saze: stává se to čím dál reálnější co???? tolik miminek a řada za chvíli bude na nás!!!! UAAAAA!!!!!!! :astonished:

marsie: ještě min. beranek rodila v TP - má to v tabulce, jinak nevím :wink:
3. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
renat: jéééé vítejte doma a ještě jednou velké gratulace!!!!!!! těšíme se na fotky i na porod! :grinning: :dizzy_face: a ať se Vám doma líbí!
3. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Renat - vítejte doma a těšíme se na foto a popis.
3. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
ani mi nemluvte-pritom nevim, proc se tak desim....asi me trosku nahlodala beranek...to vite, mame stejne stare decka a moje total zavisle decko na me...si to proste nejak furt idealizuju a tak nejak...chjo.... :unamused:
renat-to je fajn, ze uz jste doma a moc to radeji nepopisuj-spise to prikrasli :grinning: :wink:
3. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
renat ahooooooj vítej doma, už se moc těším na fotečky :grinning:

kremb, saze, evit já se taky strašně bojím, furt se mi o tom v noci zdá :fearful: a samé takové blbosti jako že nám nejede auto, nebo že u nás napadlo tolik sněhu že nejde ani vyjít ven z domu a musím rodit doma :astonished: atd...už aby to bylo za náma :pensive:

evat- a ten Hamilton bolel??? tak to ve čtvrtek budem držet pěsti!! :wink:
3. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak porod...nezvaně nečekaně. ve čtvrtek jsem šla po růžovce vykonat klasický rituaál, vana, hygiena a do postele :slight_smile:
Okolo půl1 jsem se vzbudila s tím, že malý se nějak vrtí :slight_smile: ale zatím jsem nic nepociťovala, rozhodně ne porod :grinning: Po jedné hodině jsem uslyšela lupnutí a vytekla voda, působilo to na mě jak klistýr, takže jsem byla asi 3x na WC, od půl druhé kontrakce po 4 minutách, pak po 3, tak jsme jeli.
Do pordnice jsme přijeli po druhé hodině, nezbytená vyšetření, papíry, monitor...Kontrakce zesilovaly, takže se šlo na to, nestihli jsme sprchu, klistýr, míč, nic ... ve 3:45 byl malá nas větě, trochu nástřih, ael nic hrozného...no a to´t vše, na prvorodičku prý fofr :grinning: :grinning:
Jako nebudu machrovat, bolí to, ale na to se opravdu rychle zapomene... :grinning:

fotky v albu
3. lis 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:
Tak včera mě opravdu přijali na tu indukci, celej příjem trval od 11 a zhruba ve 4 jsem se dostala na pokoj.Hrůza, ale budiž jim omluvou, že nás přijímali 12 a já byla poslední-no moc se mi sem nechtělo a taky jsem si chtěla ještě pospat :grinning: Ale za odměnu mám zadara nadstandart, páč jinej pokoj volnej nebyl.Ráno proběhnul oxytocinový test a prej reagujem oba krásně, dokonce i hrdlo se otevřelo na 2, takže mi byl před chvílí udělán Hamilton(au au au :astonished:) a čekaj, jestli se do večera rozjedem sami či ne :sweat_smile: Jinak mám zmasakrovanou ruku, páč se mi ráno pokoušela jedna porodní asistentka v zácviku zavést flexilu a musí se holka ještě hooodně učit :sweat_smile:
monter, moooc gratuluju :dizzy_face:
Jinak se už teda taky pěkně bojím :grinning:
3. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
No Jakoubek je krásnej a porod byl teda fofr a závidím ti to. Tak velká gratulace a jen samé pohodové dny.
3. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
rennik bolel, byl nepříjemný, až mě polilo horko, ale nic extra hrozného, bude hůř

zatím jsem klidná, to přijde zítra, se asi na čtvrtek už vůbec nevyspím
3. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Holky, hodila jsem do svého albíčka Lukáškovu fotečku, tak kukněte...Monterka vám potom určo dodá další a všechno popíše, ale jinak si myslím, že jí porod včera vyvolávali kvůli vysokému tlaku (proto ta strefa do termínu), ale to vám pak potvrdí nebo vyvrátí ona :wink:
3. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
renat Kubík je krásné miminko :grinning: !!!!! ještě jednou gratuluju a byl to teda fakt fofr :astonished:

evatk teda tos mě nepotěšila, snad se tomu v budoucnu vyhnu, ale jak říkáš bude hůř :pensive:

spaget držím palce!!! A jako sestra ti fakt můžu říct že zavést flexilu není někdy tak jednoduché jak to vypadá, někomu praskají žíly ikdyž je to zavedené správně, někomu zas uhýbají, někomu pro změnu nejdou ani vidět, ale znám to i z role pacienta, kdy mě taky dopíchali takže tě úplně chápu :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky. Velká gratulace Monter k malému Lukáškovi - je krásnej, jenom se pomazlit... :slight_smile:

Renat, ať vám to doma pořád klape a malej se má čile k světu.

Jinak jdu dnes na kontrolu, ale určitě nebudu vědět nic nového, protože to bude jen ,,dobrý den, otoky koukám nejsou, cítíte se dobře, tak se uvidíme zase za týden, nashledanou,, A toť vše... :frowning2:

Ale asi lepší nevědět, ptotože kdyby mi říkal nějaké ty CS skóre a stav čípku a otevřená neotevřená, tak bych se víc sledovala a nějaká nervozita by asi přišla. Takhle vím kulový a ani mi nepřijde, že se jako v nejbližších dnech bude rodit... :wink:
3. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Týjo, Renat- expres porod a oba jste v pohodě- co víc si přát? Ať se vám daří!
My s Jáchymkem se postupně smiřujeme s tím, že kojit nebudeme- někdy se prostě kozel nerozdojí...Ach jo... A to jsem si malovala, že budu kojit jak indiánka klidně do dvou let- ale okolnosti Jáchym.narození, ty moje vyflusaný játra, císař (byl přiloženej asi až za 12 hodin po porodu) prostě šly proti tomu, abychom kojit mohli. Ještě se mi sice pořád nějaký mlíko dělá, ale je to pro něj jen jako takový cumel.
Asi by mě laktační poradkyně ukřižovali, ale rady jako "kojte po dvou hodinách", když malej je schopnej u cecku cvičit i přes hodinu a vypít tak stěží polovinu dávky, pak vyrobit příkrm, ohřát a nakrmit- celkem i hodina a půl- a to ho podle nich asi mám za půl hodiny poté vzbudit a přiložit... :rolling_eyes: ---když není po takovým pro nás oba náročným krmení k probuzení nejmíň 4 hodiny.
No nebudu se deptat, porod ani kojení rozhodně nebyly a nejsou podle mých představ-- ale člověk míní a Pán Bůh mění, že...
3. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.