• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ránko,
tak vana včera celkem pomohla, ale zárověň to vzbudilo mimíska a ten pak tak řádil, že jsem myslela, že buď praskne břicho nebo voda :grinning: no spát se s tím nedalo... :frowning2: a před osmou tu začli bouchat a řezat a já nevím co ještě tam všechno prováděj, takže dneska jsem si spánku fakt moc neužila... :confounded:
4. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojky,
já jsem toho dnes taky moc nenaspala, ale zkusím malou přesvědčit na odpolední spánek ...
má totiž rýmu - druhej den, a večer měla i teplotku, nakonec jsme ji donutili, aby si dala nurofen, ale to už se vzbudila, pak mi oznámila, že mám jít spát dolů, že bude spát s tatínkem, takže jsem šla spát do obýváku ... ale to by nebyla taková trága, kdyby malej nezaujal nějakou divnou polohu, že jsem nemohla spát ani na jednom boku, protože to příšerně tlačilo ...
4. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
dobré ráno, jonkar, jsem ti do alba hodila můj břuch z dnešního rána, ať můžeš porovnat..
4. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
dobré ráno

včera jsem teda měla stavy... fuj, asi po tom hamiltonovi, do toho mám trošku zácpu, kterou jsem neměla za celou dobu

dneska pouklízím, požehlím a dobalím, doufám, že se na zítřek jakž takž vyspím
4. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
ahojky, tak teda ja se pridavam do party - vcera me bylo fakt jak pred kramama i s zaludkem.. jako kdybych mela nervy.. asi uz se telo pripravuje - psychika je ovsem v prd... mam strach jak blazen a bojim se, ze to na me prijde a budu sama :frowning2: - ja to vedela, uz zacinam byt hystericka :pensive:
4. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
marsie já okamžitě taky začnu nervit při takových stavech... jsem nakonec ráda za to vyvolávání, i když i tak mám strach, že nezvládnu bolest, že budu tlačit, kdy nemám a nebudu tlačit kdy mám a samozřejmě aby byla malá zdravá...
4. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
já se přiznám, že mám taky strach ... ale jen proto, že se to rozjede dřív ... taky nevím do čeho jdu ... kdyby se to nerozjelo, tak jsem v klidu ... u císaře už vím, jaký to je ... ale takhle ...
4. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky, tak to je snad nejaka epidemie-ja na tom byla vcera uplne stejne, bylo mi strasne divne, mela jsem pocit, ze snad uz je to tady...no dneska uz jsem zase v normalu, obed, 3 pracky vyprane a pod... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
tak strachy nikomu nepřeju. ale samože jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning:
4. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
evi, to je jasne, ale neboj, nejsi sama... :grinning:
4. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Bré dopoledne. Včera asi neco viselo ve vzduchu, protože se taky můžu přidat do party. Sednu na monitor, v tu ránu nikde ani kousek vzduchu, udělalo se mi blbě a malý se natlačil pod pravé žebra, jako by ho tak dole chtělo něco pokousat :wink: To by se dalo, já matka to nějak zvládnu. Ale sestra mi říkala, že mimi má tep někde mezi 140 - 160 a malý mi v tu ránu lítal někde mezi 180 - 190 :astonished: :astonished: :astonished: Už jsem na ní chtěla zavolat, že je mi blbě a malému asi taky, ale pomalu se to srovnalo, ale Dr. se to taky moc nelíbilo....Uffff, to byl nerv :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evatk, já mám termín jako ty (v pase se to seklo o jeden den), ale co že ty jdeš zítra na vyvolávačku???? :fearful:
4. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
hmm.. mozna je to taky tim "pocasim" - i kdyz teda ja byla vcera vyzdimana jak hadr.. tchyni sem vezla k doktorovi a pak si ji nechali rovnou v motole, odpoledne mi zase mama zakopla a spadla do kaluze.. chapete to??? to mam teda posily!!!!

ja bych fakt radsi sla na to vyvolani, ze proste vis co a jak nebo sand radsi ten cR - takhel jsem hotova, ze nevim, kdy to prijde - a podle vcerejska teda je mi jasny , ze to muze byt kazdou chvili ...
4. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Marsie, ještě, že se má rodina ve slabou chviku o koho opřít.... :grinning: :grinning: :grinning: Holt jsi na řadě až poslední, vydrž holka.... :wink:
Jo a nechci jako nikoho strašit, ale když se dostanete 3 dny před termín a pořád nic (jako já)...už mi letí hlavou myšlenky na přenášení, vyvolávání atd...už aby to přišlo...
4. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
mě už to těhotenství asi neba..
4. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Holky tak já na tom byla včera stejně jako vy, usnula jsem až někdy ve 3 a v 5 hodin byla zase vzhůru. Teď mi lítá břicho ze strany na stranu a mám nerva kdy to na mě přijde. Už aby ty mimi byli venku. Ach joooo.
4. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
saze, asi tak nejak me to neba, pac musim makat a nejde mi to...a hlavne ani nevim, jestli se jeste tesim... :pensive:
4. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
holky já včera začala uklízet vestavěnou skřín v ložnici - vánoční úklid a opřela jsem se o dveře a vysadila je. Dostala jsem vynadáno od manžela ať už se na to laskavě vykašlu.
4. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
krem - ja to mam taky... tesim ja se vubec??? a na co?? :confused: a nehakuj uz!!! zahod to a dej nohy nahoru !!!!
4. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
tak holky já jsem lehce nervózní z toho špinění.. byla jsem přesvědčená, že je to z té kontroly, ale že bych špinila ještě po 24 hodinách? :confused: no nevím, hlenová zátka drží, teď mě trochu pobolívá v podbřišku, ale už fakt nevím, jestli se moc nepozoruju a nevymýšlím si to..
4. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
davlu já jsem neměla předtím měsíčky, jsem po ivf a před stimulací jsem 3 měsíce byla bez menzes a bez ovulace a první termín, který doktorovi naskočil podle utz byl 7.11. a při další kontrole mu naskočilo 3.11. (to víc odpovídá tomu, kdy jsem začala se stimulací a se stimulací se asi začíná na počátku cyklu...), nicméně celou dobu se víc řídil termínem 7.11. a až poslední dobou, kdy mě chtěl poslat už na kontroly do porodnice, že když jsem po umělém, jsou tam přeci jen rizika, začal operovat s termínem 3.11. ... a v nemocnici si taky všímali vyloženě toho 3.11., dr. už minule mluvil o vyvolání a včera doktorka když viděla že jsem po ivf mi řekla, že by nechtěla nechat přenášet... sama jsem z toho paf, na jednu starnu se tvrdí, že po ivf všechno normálně, na druhou stranu dotkoři o rizicích mluví
ale minulý týden jsem potkala sestru svojí kamarádky, která rodila ve stejném věku jako já taky po umělém a té její dr. řekla něco podobného, že by ji nenechala přenášet, že má přeci jen nějaký věk, tak jí to taky vyvolávali. ona sama je doktorka, takže by snad do něčeho špatného nešla, nemohla si to vynachválit, to mi to rozhodování ulehčilo
moc se mi do toho nechtělo, měla jsem sepsaná i porodní přání, ale prdím na to, hlavně aby byla malá ok a ať to mám za sebou a nějak to zvládnu
4. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
jahod, taky si říkám, jestli se někdy moc nesleduju, ale zase na druhou stranu jsme to ještě nikdy neprožily a nevíme co se kdy stane, tak to bude asi tím... :wink: zkus brnknout doktorovi, jestli je to ještě pořád normální... :confused: koukala jsem na bříško a je tak nějak nastejno, já to beru podle toho, že se mi vážně už líp dýchá a zavazí při sezení, což předtím nebylo... :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
jahod - jak vis, ze to neni ta zatka? vzdyt to uz muze byt ono , ne? nebo ti taky delali Hamiltona?,? no, radsi se pozoruj... kdyby se to nejak rozjizelo, tak radsi skakni do Podoli .. nebo nechces tam aspon zavolat??
4. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
holky, já myslím, že za ty naše stavy, částečně může to počasí, kdyby bylo hezky, tak by se to přece jen líp snášelo, ale když kouknu z okna a vidím, že prší a sněží, tak mě z toho chytá depka normálně, natož takhle... :frowning2:
4. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
tak já mám zase celou dobu jenom jeden termín a to podle MS, tak nevím..

jonkar - s tím dýcháním to pociťuju taky :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky

marsie já si myslím že to u jahod zátka nebude, já jsem totiž měla to samé po vyšetření, právě nedávno jsem jí to popisovala, byla jsem úplně stejně vyplašená, taky jsem myslela že je to zátka, ale ta prý vypadá úplně jinak, je to prý lehce narůžovělý až červený hlen...ale já jsem špinila hnědě a to prý je po tom vyšetření, zítra jdu na ko tak možná budu mít to samé jak mě zas vyšetří :unamused:

jahod já mám taky celou dobu jeden termín a to podle MS, prcek celou dobu úplně přesně odpovídá tt, a je fakt že jsem měla MS pravidelnou jak hodinky, co 28 dní :slight_smile: tak uvidíme jestli porodím přesně v den termínu :slight_smile:

jinkar s tím dýcháním- já to pociťuju hlavně v noci, kdysi jsem se absolutně nemohla vyspat, nedejbože lehnout na záda, to bych se asi udusila, spala jsem na 3 polštářích a teď spím jak mimino, kdyby prcek v noci neřádil tak ani nevím že jsem těhotná jak dobře se mi spí :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj, ja som zase dnes na nervy z toho, že sa malý nejako extra nehýbe, vždy skotačí a teraz nič moc
zajtra idem na kontrolu, tak snad bude ok
4. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky, vy moje ustrašené holčiny!!!!!! :fearful:
Jsem zpět z kontroly, dnes proběhl jen monitor,vůbec mě MUDr. nekontrolovala vnitřně, takže o čípku nic nevím. Každopádně na monitoru byly vidět nějaké kontrakce, prý i jedna velká, ale ta se kryla s větší aktivitou miminka. Takže jsem to nějak nezpozorovala... Každopádně mimis se moc neukázal, bylo celkem dost klidné, na to, že pak v autě dělalo v břiše psí kusy! :grinning:
NO takže závěr z dneška je ten, že se tam NĚCO děje, něco se chystá, ale taky to můžou být jen poslíčci, takže nejsem z toho víceméně vůbec chytrá..... :frowning2:
Aspon že výsledky na streptokoka negativní.....
Takže tak :slight_smile: no uvidíme. Podbřišek mě bolí ještě teď, tak uvidíme, jestli to něco přinese, nebo to bude jen takové poslíčí nacvičování :confounded:
4. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jo jinak mám nahoře 14,5 kg. :angry: už stačí, řekla bych! :wink:
4. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
evatk - no, je to teda zvalstni - jsem taky po ivf a krom vstupniho pohovoru v podoli , kdy se me na to mudr ptala.. tak od ty doby absolutne nic s tim nedavaji do souvislosti... a teda nejak zvlast me neresi .. ba na opak.. ja reknu, ze dobry a mudr prozkouma vnitrek, posle na monitor (kde stejne jenom chrapeme (uz vim proc pac tam maj pretopino) a rekne ze za tyden.

Jsem teda zvedava, co tuhle kontrolu... jdu v patek. Asi bych byla pro to vyvolani uz vim i kdy bude to 11.11. - aby se tatinek stihnul o vikendu vožrat, v patek by prisla pani na uklid a my se vratime hezky v nedeli do cisteho... mam zkratka rada nad vecmi kontrolu ... tohle nevedomi me fakt stresuje...
4. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj :wink:
My si momentálně užíváme se vztekající se Beatkou, fakt šílené stavy....věříme, že to brzy přejde :unamused: Každý den mám o kg méně...

Jinak když tak trochu pročítám, podobné stavy a pocity jsem měla taky. Občas trochu pocit na zvracení, hrozně tuhé břicho, několikrát denně na velkou a postupné odcházení hlenové zátky. Původně jsem si myslela, že to není ona, protože u Beťky mi odešla najednou, ale teď odcházela asi týden po kouscích a vůbec to tak nevypadalo. Den před porodem jsem lehce špinila hnědou krví.

Každopádně držím palce, ať to máte holky všechny už za sebou :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.