• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marsie taky tomu nerozumím... i s tou genetikou to tehdy dr. zmiňoval... možná jsou opatrnější i kvůli té chybějící cévě v pupečníku a tomu heterozygotu, já nevím, ale přitom když ty nálezy procházejí, tak říkají, že to by nemělo ničemu vadit... radši se už doktorů neptám, beru to jak to je
ale když jsem se už dřív ptala na kurzu, jestli ivf je indikací k tomu, aby mě poslali na velký utz na genetiku, bylo mi řečeno, že nee, nedávno k tomu byl i článek na idnes, že ivf nezvyšuje rizika genetických vad, přitom můj dr. tehdy tvrdil, že jo, tak se mi to v hlavě všechno mele

a s tou kontrolou s tebou souhlasím, taky si radši všechno dopředu naplánuju :wink:
4. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
marsie-ja chci taky rodit 9.11, 11.11., 17.11., 19.11. a posl. termin-22.11.-to mam narozeniny, tak doufam, ze to nejak klapne... :grinning:
nohy nahoru bych si dala-jen s tim jednim deckem, co furt otravuje a neco chce, to proste moc nejde :grinning: :grinning:
kontrola zitra, tak jsem zvedava...
4. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
ja mám vybratý 11.11. tak dúam, že to klapne :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
nonono holky, tady se rozdávají datumy? :grinning: :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
beranek taky špiním hnědě, včera taky, to bylo tím hamiltonem a jestli i dneska to pořád pokračuje, ráno to bylo docela dost
4. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
holky, já bych chtěla 19.11., máte nějaký nápad jak to udělat? :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
a připadá mi, že bych si měla pořádně prostudovat co s kojením a koupáním a já nevím čím vším, z kurzu už jsem všechno zapomněla, měla bych si přečíst poznámky... ale v nemocnici mi řeknou, doufám teda, budu jak tele
4. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Eviku, určitě Ti / nám všechno řeknou!!!!!!!!!!!!! a máme snad nějaký mozek, to zvládnem!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
evi no já nevím jestli se tomu ještě u mě dá říkat mozek... :grinning: :grinning: po 9 měsících doma
4. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
:slight_smile:) teda, beranku .. to me potesila s temi kily, ze jsem sezrala polomaceny .. ale nevim, jestli se podle tebe ridit, kdyz jsi takovej hubenour!

lulko - no tak se tam konecne potkame :wink: :grinning:

krem - vzpomen na tu bezva soutez z filmu s tebou me bavi svet - tak vyhlas - kdyz te jeniku cely den neuvidim (a asi i neuslysim) ... :grinning: :grinning: :grinning:

evi - podle me budes dalsi na rade...
jestli teda te nepredbela modelka lilisek (lil - ja mam miry velmi podobne, ale o prsa mensi:grinning: )
4. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Marsie, zajtra by mi mali povedat termín císaře, takže toho 11. je to reálne :slight_smile:

ja som v porodnici nechala 4.kg a hned prvý týžden doma som zhubla ďalšie 4.kg- nechápem, že som nič nestíhala, ani sa najest, ked tie malé miminká skoro stále spia...teraz to určite pojde rýchle dolu- mám stále tých 7.-8.kg hore a tentokrát sa budem musiet starat aj o NAtalku, takže to bude poriadny záhul...
4. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem včera byla u doktora a opět jsem se nic nedozvěděla jen,že je to v pořádku a taky křivka OK,tak nevím dostala jsem papír do porodnice,že pokud neporodím do zítra v pátek jedu na monitor do porodnice a tam se uvidí,tak počítám,že mě tam nechají pár dnů počkají a pokud neporodím,tak mi to začnou vyvolávat a z toho mám jako prvorodička strach a moc,ale to bych musela dneska večer,nebo zítra do večera začít rodit,protože mám zítra TP,ale nic tomu nenasvědčuje zátka celá nic mi není žádný poslíčci.Holky myslíte že by třeba mohl pomoct sex?Já vím,že nemusí,ale je možný,aby to vyvolalo porod den před termínem?Děkuju.
4. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahojky všem, nestíhám dočítat, takže dočtu později :slight_smile:

Marsie: nikoho jsem zatím nepředběhla a dle méhol ani nepřeběhnu :slight_smile:)) dneska jsem si dala uklízecí den, umyla jsem okno v pokojíčku, vyprala všechny záclony, uklidila byt, dobalila tašku, vyvařila dudlíky a tak a teď pojedu na firmu udělat nějaký faktury,tak uvidíme, jak se to bude večer líbit malý :slight_smile:))) a co se týče těch čísel, tak já mám dojem ,že 102 u prsou mi snad dělají jen záda :grinning:DDDD i když musí se nechat,že takhle velký prsa už se mi asi nikdy nepoštěstí :slight_smile:

Poslíčci zatím u mě nic moc :slight_smile: Jen když se překloním, tak mám pocit tlaku jakoby ze zádu,tak jsem z toho trošku rozpačitá :slight_smile:))))
4. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
a nevíte co spaaget? neměla taky nějaké vyvolání nebo něco, včera mám dojem psala...
4. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj holky, jak se držíte? Doma nemám internet, tak sem vůbec nestíhám chodit. Zaběhla jsem dnes k rodičům, ať vím, jak se máte. My jsme dnes absolvovaly poradnu v 6ti týdnech. Terezka váží už 3,85kg a měří 53cm. Rosteme jak z vody - má tváře jako sysel. Když vás zběžně dočítám, jsem ráda, že už to mám za sebou. Měla jsem původně termín až tuto neděli. A to se budu objednávat na gyndu po 6ti nedělí.
4. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Zuzu - v zásadě se říká, že pokud je dítě připravené, tak porod sex vyvolat může. Uškodit to ničemu neuškodí :wink: A jinak tady na koníkovi jsou babské rady, jak porodu pomoct: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=64407&vGroupOffset=0 - na ricinový olej bych se vykašlala, ale zkusit koření nebo masáž bradavek, to podle mě nemůže ničemu vadit.

Jestli je volba vyvolaný porod / porod vyvolaný přírodními prostředky, prubla bych to, kdybys mohla čekat, až se dítě samo rozhodne, je to něco jiného, tam bych spíš asi počkala...
4. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
orlik! - ahoj ..no, vidis, toto leti... ty uz si uzivas mimi zaprahu a my je jeste mame v brisku :wink:
Jak vam to jde? uz to mas v maliku???

zuzu - co to je sex? ja ti asi neporadim.. ale je fakt, ze kdyby k tomu ted doslo, tak budu v takovym soku, ze bych asi i porodila!!!!!! :grinning: :grinning:

lili - no , jestli to teda neprehanis! takovy vanocni uklid! ty miry mam taky spis pres zada prsa stale nulky :wink: ovsem bricho 113 cm!!!!

dala jsem do alba novou fotku meho batohu - myslim, ze zde mam jasne prvenstvi nebo snad mne nekdo trumfnete???
4. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Holky děkuju no Marsie-sex??? taky užmoc nevím co to je skoro vůbe právě proto to chci zkusit,ale beztak budu v šoku jen já a malá nevyleze :slight_smile: ,i když mám strach stačí mi když mě doktor vyšetřuje dvouma prstama,tak to hrozně bolí natož sex,no uvidíme
4. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
marsie už má i pokojíček nafocený, hezoučký!!!
ta deka, kterou máš v autosedačce - co je to zač a odkud? připadá mi, že to je stejná, jakou okukuju na netu. je tak huňatá jak vypadá, není tenká?
4. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
evi - no tu jsem ulovila na netu - mimibazaru asi za 2kila? je velmi prijemny jako hunata a obsita latkou.. ovsem pri blizsim ohledani jsem zjistila, ze je polske vyroby.. snad se brzy nerozpadne :wink:
4. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Marsie ahoj, máme se dobře. S Terezkou je to už veselejší, je aktivnější - je víc vzhůru a pořád něco kecá. Nemůžu se stěžovat, je to můj andílek. Doma ale nic nestíhám, chce se chovat, tak chovám a domácí práce jdou stranou. A jak se máš ty? Už se těšíš, až bude Klárka na světě co? Tak přeju, ať už je mezi vámi a můžete se z ní radovat.
4. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
marsie: :grinning: no tak přiznám se,že mě se teda prsa zvětšily, i když ne nějak drasticky,takže si raději nebudu stěžovat :slight_smile:))) ale mohlo to být lepší :slight_smile:))))) Koukala jsem na pokojíček, je nádhernej, já snad dneska donutím drahou polovičku,aby mi přinesla postýlku,abych to mohla taky dokončit :slight_smile:
4. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
marsie: kráááásný pokojíček :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: faaaakt!

orlik: to je paráda, jak to letí, už máte 6 týdnů a tos měla teprve rodit, je to prostě život co? A jak to vlastně, že jsi rodila tak brzy?? Co se stalo???
4. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Holky, to mě se prsa snad ještě zmenšily... :frowning2: :frowning2: :unamused: Měla jsem s bídou dvojky a teď...dá se s tím vůbec kojit??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marsie, pokojíček jako pro princeznu. Máme pořízený stejný nábytek. A koukám, že to vypadá parádně :slight_smile: Jen já to mám vše pod zakrývací folií, protože manžela chytil ten hnízdící syndrom místo mě a začal bourat celý barák. On snad chce vyměnit i okna a to každým dnem (snad už) rodíme.... :grinning: :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
ahojky holky.
marsie:krásný pokojíček....
4. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
jaodarka: ja taky spinila po kontrole,ale jenom tak pul dne...
4. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
dneska me bolel bruch... ale tak nejak divne... bolely me aji trisla a jakoby celej spodek..taky to nekdo tak myvate ?
Vcera u nas bylo nadherne bílo,krasne padal snih. Mese to teda libilo jen ¨za oknem :grinning: a dneska je pekne hnusne..jen prsia je zima fuj.
4. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
jejda, co vy vsechno neobjevite :wink: .. dekuji za pochvalu, snazila jsme se aby to bylo strizlive vyreseno :confused: ..
jen mi prosim poradte, myslite, ze mi nekdo privrta na zed tu policku????? :angry: :confused: :angry:

ja jsem dnes nevytahla paty z baraku a odpol jsem si chrupla a je mi teda rozhodne lepe - muzu doporucit :wink:
4. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Marsie, myslíš tu poličku, co nám úplně stejně leží na přebalovacím pultu a nikdo o ní nejeví zájem??? :angry: Myslím, že jí budu přivrtávat já až přijdeme z porodky... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
marsie - tvou radou jsem se řídila celé dopoledne! :grinning: Takže teď konám bramboráky k večeři, abych předstírala aspoň nějakou činnost :rolling_eyes:
4. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.