• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Evatk, moc držím palce, abys to měla co nejdřív za sebou :dizzy_face: :wink:
Spaget, taky se drž!! Určitě už bude miminko brzy na světě :slight_smile:
4. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Pokud jde o mé břicho, tak to mi snad úplně splasklo :confused: Prostě miminko vylezlo, kůži se ulevilo, protože jsem měla tu břišní stěnu hrozně bolavou už 2 týdny. Pro povzbuzení vám můžu dát do alba břicho po týdnu od porodu :grinning:
A začíná mi to břicho snad scházet nebo co, jsem fakt blázen :sweat_smile: :sweat_smile: Prostě nějak nemůžu uvěřit, že před týdnem jsem sotva chodila a měla velké břicho a najednou není, nějak rychle to proběhlo, že jsem si to nestačila ani uvědomit a přišla o něho....no jak říkám, asi blázním :grinning:
4. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
beranek: dej fotku, povzbuď nás :slight_smile:

spaaget: jééééé, to je ale tráááápenííííí, bléééé, tak tfuj tfuj, at se to rozjede samo dnes v noci!!!!!!! A at je to rychle a bez bolesti!!!!!!!!!!!!

Já mám poslíčky, dnes v podstatě celý den mě bolí ten podbřišek, jakoby ty krámy...... no a tvrdne mi břicho chvílema..... bléééé, je to hnus....... začínám být taky nervní, jestli poznám ty pravé kontrakce....ale to asi joooooooooooo :confused: :confused: :confused:
4. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
Spaaget - to jsou horory... Tak ať je to dál už jenom dobré.

Beranek - to jsem si říkala taky, že až porodím, bude mi scházet to hemžení. Muž (statečný, co každý den poctivě poslouchá, jak hekám a fňukám, co mě všechno bolí) se na mě díval jako na magora :grinning:
4. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj tak hlásím,že dens mám TP a nic se neděje naprosto nic zátka celá břicho netvrdne poslíčci žádný,já snad neporodím,ach jo.Zítra mě čeká monitor v porodnici,takže si myslím,že nic a buˇb mě tam nechají,nebo pošlou domů,ale malá bude mít už těch 3800g,to jsem zvědavá,jak dlouho mě nechají s takovým macíkem přenášet,asi nevíte co?

Spaaget-přeju ti ať to máš už za sebou mě to asi taky čeká a mám z toho hrůzu.
5. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
dobré ránko,
tak sleduju, že tady se poctivě rodí, či se aspoň snaží ...
evi, doufám, že prcka už máš u tebe ...
spaget, tebe třeba nechají odpočnout, ale je mi jasný, že už bys to chtěla mít za sebou ... medici stojí za to ... mě tenkrát při oxytocinovým testu přišel jeden zkontrolovat a hlásí s trapným úsměvem na tváři: "Bolí, že?" ... jsem myslela, že ho tenkrát kopnu do (víte kam) blbečka ...
5. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Tak leda holky zkusíme ten sex,dneska večer,ale moc se mi do toho nechce bude to bolet,ale třeba to pomůže :unamused:
5. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
zuzu, oni aj říkají, že cikáni to tak dělali vždy, že než šla ženská rodit, tak ještě sexovali a proto měly většinou pohodový porody, tak třeba se zadaří ... večer na vás budu myslet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Brý ráno, nakukuju, co evča a koukám, žádný nový zprávy, tak snad už jsou holky spolu.
My jsme stále 2v1 :frowning2:
Doktor mě vyšetřil, prohlásil, že oproti včerejšku nález postoupil, že zkusíme ještě kousek odloupnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Toš odloupl důkladně, oproti všem Hamiltonům jsem u tohodle několikrát cítila, jak ty obaly fakt odlupuje :astonished: Holt měl lepší manévrovací prostor :sweat_smile: Když jsem se probrala z komatu, prohlásil, že teď jsme zkusili vyvolat porod po vzoru našich prababiček, pokud to nezabere(on teda myslí, že jo), tak zkusíme zítra naposledy chemii, případně prckovi vypustíme bazén, jinak v sobotu císař :unamused:
Beran, s tím chybějícím pupíkem pupíkem je to nejspíš normální.Sestřenku jsem přistihla několikrát, jak si hladí břuch ještě víc jak měsíc po porodu :grinning:
zuzu, ty se vyvolávání neboj, v tvém týdnu máš určo pokročilejší nález než já 3 týdny před termínem, tak to nebude tak dlouho trvat :wink:
5. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Tak jaká byl noc maminky?? A těhulky samozřejmě taky :wink:
My už trochu jedeme jakýs takýs režim, o kojení si malý řekne sám... včera v 20:00, 24:00, 3:30, 6:30 :slight_smile: takže dobrý, jen nás trochu potrápily prdíky, nemohl se vykadit..ale k ránu se zadařilo, je to mazlíček...každým dnem ho miluji čím dál víc, jestli to ještě jde :grinning: :grinning:

dnes nám přijde paní dr. takže od rána poklízím...malý ještě spinká v postýlce

No a koukám, zda už je nové miminko, ale asi zatím žádná zpráva, evi moc na Vás myslíme a doufám, že už máš prďolku u sebe a porod byl bezproblémový :wink:
5. lis 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
Teda špaget - ty si holka užíváš snad už to bude brzo za tebou. Držím moc palce.
Já včera chytila děsnou depku - brečela jsem manželovi v postel asi hodinu . Dneska už je to lepší.
5. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky..omlouvám se, že vám sem lezu:slight_smile:, jen jsem se chtěla zeptat, mám doma balík Tesco plenek, těch zelených a krakenek mi z nich vyrostl, ubrala jsem jich asi 5-10..nechcete je některá? Jenom za poštovné:slight_smile:
PS:a ktomu hlazení bříška po porodu..občas se mi to stane i teď:slight_smile:..a počkejte, až budete jezdit s kočárem a v obchodě budete popojíždět místo kočárku s nákupním vozíkem..trpí tím už i přítel:slight_smile:)
tak se mějte krásně, všem vám držím palečky a pokud budete některá chtít, pisněte mi do IP:slight_smile:
5. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Dobré dopolednne. :slight_smile:

Holky, taky je u vás tak krásně? Chtělo by to na vychajdu - malého trochu sklepnout dolů... :wink:
Spaget, tak ať už se to někam hne :frowning2: Na tobě už se snad vystřídal celej špitál. Tak se drž :slight_smile:
Zuzu, já mám termín za 2 dny, ale Dr. taky říkal, že vydržím ještě min. týden, že to k blížícímu se porodu vůbec nevypadá a jako ty mám porod. váhu odhadnutou na dost (dokonce na 4 - 4,5 kg), takže jsem se ptala, co s přenášením, že bych ho snad ani nevytlačila a řekl, že vyvolávačka jedině z lékařského hlediska, kvůli pár deka navíc určitě ne. :unamused: Ale každý doktor má jiné praktiky, tak třeba ten tvůj by to viděl jinak. :wink: Ale budeme věřit, že se rozhoupou sami a VČAS!!! :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
uff, teda spaaget, ty si to užíváš! :confounded: vydrž prťka, vydrž, za chvilku máš kryštůfka u sebe, ale je to teda hrůza!
5. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
AHoj, som doma z kontroly, som myslela, že sa dozviem ten termín císaře, ale mám si zavolat až zajtra po 15.hod na kdy mi ho naplánovali, ale bude to určite ten příští týžden
5. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
renat - tak to rada slysim, ze to takhle hezky zvladate!!!!

evi - drzim moc palce!!!!!! sem rikala, ze jsi dalsi na rade :wink: - hlavne at to jde rychle!

spagetko - no co na to rict, ze teda ti to vubec nezavidim... drzim palce a preju, at se toho chopi mimi samo a vyloupne se bez tech prisernejch "lecebnejch" metod!!!

beranku - snad tam to foto ani nedavej nebo me slak trefi... ne ze bych ti to neprala, ale je to teda faaakkt nespravedlivy - proc nekdo taha 20kg lavor a nekdo 7kg a tyden po porodu tam nema nic!!! :angry:

s tim briskem - taky me to napadlo, ze mi budou ty pohyby chybet .. nadruhou stranu, nepredpokladam, ze budu mit takovy stesti jako beranek a zbyde mi tam lavurek, takze kdyz ho budu hladit maskuju to fiktivnim druhym tehotenstvim :grinning:

jahod - jak to s tebou vypada?? porad spinis? volalas tam???
5. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky, tak evatk se ještě neozvala, tak doufejme, že se netrápí a brzo napíše, že má miminečko u sebe :dizzy_face:
Já měla zase před chvíli to bolení podbřišku, ale zas to přešlo...takže jen poslíčci. Nebo jak říkal můj neznalý manžílek v práci "bubáci" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si nevzpoměl na slovo poslíčci. Takže mám bubáky :grinning:
5. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Davlu-jsou to nervy asi je možná lepší porodit nečekaně třeba o týden dřív než čekat do posledního dne a to je hnus pořád si říkám,jestli se malá odhodlá,nebo je tam tak spokojená přitom už se skoro nehýbe nemá místo no uvidím zítra já chodila na monitor ke svýmu dr.,ale ten mě teď po termínu poslal do porodnice a tam jsou zase úplně jin doktoři ktetý neznám,tak uvidím,co mi řeknou vidíš třeba se Tadeášek rozmyslí dřív když jsem měla 2dny tak jsem pořád doufala,ale teď už ne,ale když ti dr.říkal,že vydržíš,tak asi jo,ale kdo ty macíčky má pak vytlačit to budem rozpáraný :dizzy_face:
5. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Zuzu, já se ulkidňuji tím, že spousta známých nebo kamarádek, co už odrodily, vytlačily větší miminko líp, než ty co měly jen ty malé drobečky. A 3.800 gr je v pohodě-zatlačíš u hups...Lucinka je tady. :slight_smile: A to vyvolávání si myslím by šlo dobře. Cesty jsou po termínu zralejší a připravenější než jak to má chuděra Spaget...Ale je fakt, že se uklidňuju a doufám, že to max. do neděle stihneme, ale já úplně cítím, jak malý sedí jak pecivál pod žebrama a dolů se bojí i podívat... :grinning:
5. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
tak jsem prave vygruntila byt ... jsem teda hotova, ale rikam si ze je to furt lepsi nez Hamilton....
5. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Marsie - to jsi teda dobrá já se přes to břicho nemůžu ohnout. včera jsem chtěla vytřít a nějak už to nešlo.
5. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
ahoj holky, tak kontrola ok, nerodime, jen mam vysoky spodni tlak, ktery se jim nelibi, takze v utery zas kontrola a jinak prasky nebo hospitalizace-to jsou vyhlidky...
vysledky krve jim jeste neprisly, ani mudr nevi presne proc to ostrava chce, asi se jim nelibi muj faktor a krevni skupina-pry kdybych potrebovala transfuzi, tak at se neseknou...
marsie-nechces dorazit i k nam?? :wink:
dneska rodi evatk?at to ma rychle za s sebou!! a co spaget?to jsou fakt nervy....
beranku dotaz, videla jsem u tebe v albu fotky, jak beatka cura s tatkou do hrnecku...praktikovali jste bezplenkovou metodu? a jestli jo, chapu to pres den, ale jak to funguje v noci???diky :wink: :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj :wink:
Tak žádné nové miminko? :confused:
No snad to má Evatk už za sebou :wink:

Spaget, ty si teda užíváš :unamused: No nevím, příjde mi to hrozně nepřirozené, mimču se evidentně ven ještě nechce a takhle ho nutí...
5. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Kremb, ty máš určitě RH faktor minus, co? My právě máme s přítelem tu nejblbější kombinaci,která je, já minus, on plus a obě děti mají plus, tzn. že mohly mít obě problém s krví, ale ani u jednoho žádný problém nebyl, po obou porodech jsem byla očkována. Dokonce jsem měla u obou pozitivního streptokoka, to je další kompliikace a teď mi nestihli dát ani ATB, no vlastně se nestihlo nic, ale ty ATB byly nejdůležitější, ale Jáchymek se nenakazil, tak snad to bude v pořádku. Za těch pár minut to ani nemohl stihnout :grinning:
5. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
uplne s tebou souhlasim, beranku, to co vyvadeji spaget se mi taky nepozdava ... snad jen vira, ze vedi co delaj...

saze / krem - nikam jinam uklizet nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: - tenhle rajon mi stacil .. jeste jsem teda myslela, ze pujdu shrabat zahradku, ale pecu na to...

holky, v TV v reklamach uz pecou vanocni cukroví!!!!!! No, tak to fakt me klepne .. ja to teda letos rozhodne nehodlam dramatizovat...
5. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ze Spaget mám úplně husí kůži, ale věřím, že snad to už bude mít za sebou, protože nevím...
5. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
SMS od EVATK:
"Už mě to u mamky nebavilo, tak jsem se vyklubala ven, a to dneska 5.11.2009 v 6.59. Jmenuju se Eliška Tkadlecová, vážím 3,85 kg - no je mě dost.Já a mamka jsme v pořádku, taťka bude po víkendu snad taky ok. Tak hojte."

Hihi, tak je Eli venku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Porod prý trval celou noc, epid. nehrozil, neboť v noci je to problem. Ale Evča psala, že teď už o bolesti neví :slight_smile: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
jee, tak gratulujem k miminku!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
beranku-no ja mam b negativni, rh minus, muz ma neco jineho, uz jsem jednou kvuli tomu o prvni mimi prisla, jenik byl v pohode,ale ted to zase asi zacina nejak haprovat, i kdyz me pokazde preockovali-nevim nevim...
5. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
jo beranku-co ten nocnik?
5. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
MAMINKY
ADAJAR - 24 let - Kladno - TP14.11.,DANIEL- nar. 10.8.2009 (26+0), 880g, 33cm;
MAUI - 35 let - Usti n.Orlicí - 58 - nar. 16.9. (33+0); holčičky SOFIE 1760g, 11:11 a SARA 1670g, 11:12;
ORLIK - 29 let - Tábor - 69kg/80kg - nar. 25.9., 8:20 - TEREZKA - 2,4 kg, 47 cm;
KVAKULKA- 29 let- Praha- JÁCHYM - nar.17.10., 12:45- 3060gr, 48cm (38 tt);
SARONKA - 27 let, Pha Podolí – nar. 21.10., SOFIE - 3,249kg, 49 cm;
HANCET - 32 let - Nový Jičín - nar. 21.10, 0.43 hod, MICHAL , 51cm, 3,86kg;
RRITULKA - 34 let, Olomouc - ANIČKA - nar. 23.10.2009, 3,05 kg, 48 cm;
LUCY82 - 27 let - Jihlava, nar. 23.10. - NELA 2,74 kg, 46 cm a SOFIE 2,72 kg, 47 cm;
ADELAIDE03 - 27 let- Prostřední Bečva - nar. ??? - DENIS , 3.70kg 49cm;
MAJDA.H - 26 let, Havířov - EMIČKA - nar. 26.10.09, ve 23.05hod., 3,98kg, 51cm;
BERANEK - 35let - Ostrava – JÁCHYM– 27.10.2009 (přesně v den TP), 23:14, 3,9 kg, 50 cm;
SANUSKA - 29 let - Pardubice - nar. 29.10., 19:29 hod, CELINE, 52 cm, 3,710kg;
RENAT2 - 25 let - Kutná Hora - nar. 30.10., 3:45 hod. - JAKUB, 50cm, 3,25kg;
MARIKAP - 28 let - Brno - nar. 1.11., 2:30 hod. (CŘ v Praze) - VERONIKA, 52 cm. 3,8 kg;
MONTERKA - 32 let - Brno - nar. 2.11., 20:20 hod. - LUKÁŠEK, 51 cm, 3,6 kg;
EVATK - 31let - 7.11. - Vsetín - nar. 5.11., 6:59 hod. - ELIŠKA, 3,85 kg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TĚHULKY
DAVLU – 25 let – TP 8.11. – Beroun - +12 kg – čekáme chlapečka - Tadeášek
STANINKA77 - 32 LET - Blansko - TP 10.11. - chlapeček Šimon
MARSIE - 31let - 12.11. - Pha Podolí - 65 /82 - holčička - Klára
MARIE_M - 29 let, Praha, TP 15.11., cekame holcicku
SLUNATKO99 - 30 let, Brno - 16.11. - 55/80 - čekáme chlapečka (Ondra)
LILLISEK – 29 let - 17.11. - K. Vary - 57/ 64,5 , čekáme holčičku ( Natálie )
SAZE - 32let - Pha - 17.11. chlapeček Tomášek
VERUSA -21 let-17.11. Moravský Krumlov ( +20kg) čekáme holčičku Natálku
LULLKA - 32 let- Pha Podoli-TP 19.11.- 55/58kg, chlapečka - jméno nevíme
EVITA_IJ - 28 let - 20.11. - Rožnov p. R. - 62 kg/75 kg (37tt) - překvapení pro všechny!
JONKAR - 25 let, Brno - 74 / 79,5 (33.tt) – 22.(19.)11. čekáme chlapečka - KO 22.10.
JAHODARKA - 28let - 23.11. - Pha Podolí - 64 / 76 - čekáme chlapečka (Vojtíška)
IRCATKO - 31let - 23.11. - Neratovice - 85kg/87kg - čekáme holčičku (Kristýnka)
SPAGETKA-30let - 23.11. - Domažlice+5 kg(31.tt)-čekáme chlapečka(asi Kryštof)
LUCIEROB - 26 let- 25.11. (vyvolávání porodu max. 38tt)-Ostrava-70/81- holčička
RIVKA – 29 let - 27. 11. - Praha - čekáme chlapečka a bude to chobotnička!
KALLIMER- 26let - Pha - Bulovka, 59/ + 8kg - 28.11. čekáme holčičku
KATULKA.OV - 26let - Ostrava - 60/ - chlapečka (asi Tomáška)
EVANEK77 - 32let - Brno - 56 / - zatím nevíme
5. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.