• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Adaj držím pěsti a neboj vše bude ok :wink: , jinak já beru dvakrát denně taky duphaston, takže si myslím,že mimču to spíš pomůže jak uškodí nasadila mě dr kvůli těm mým dvěma potratům co jsem měla loni a ještě jsem trochu špinila vždy večer
23. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
Adajar - také držím palce.
23. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
no teda dajar, ty mas ale luxus :slight_smile: .. to ja se pred lety prestehovala ale jsem s mou gynmudrou sokojena, a o jiny nevim, takze budu jezdit min. hodinu pres prahu!
23. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
tak at ti to dobre dopadne!!
23. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Ad myslím na Tebe.
23. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
Adi, držím mooc mooc palce. Tak to se novinky dozvíme brzy, když to máš tak blízko :wink: Věřím, že to bude OK, když je ti tak blbě....je to paradox, ale bývá to tak :slight_smile:
Já jdu zítra. Poprvé jsem byla přesně 7+0 od poslední MS (minulé úterý), ale srdíčko ještě nebylo úplně zřetelné, tak se taky třesu před zítřejší KO.
23. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
Maui, jdu taky zítra (dopoledne) :dizzy_face: Akorát jdu 5+3 (pokud počítám dobře), tak si mylsím, že ai jdu fakt dost brzo a stejnak nic moc vidět nebude... :unamused:
23. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
Cirrus. jestli jdeš poprvé, tak je to tak akorát...určitě už bude dutinka a myslím, že i embryjko...jen na srdíčko si budeš muset počkat....ale důležitější je, že budeš klidnější a vyloučí se mimoděložní těhu
23. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
cirr, určitě bude gest. váček a žloutk. váček (u mě to tak bylo už v 4+6), já jsem pro to, jít radši dřív, ať se člověk uklidní, že je vše ok
23. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
Já bych tam byla nejradši šla hned, ale jak jsem psala už ráno holkám, moje MUDRa bere těhuly až od druhé vynechané MS (což je v mémpřípadě kolem 13.4.), já sama jsem se tam dostala tím, že jsem řekla,že už mám po druhé vynechané....A teď mám strach, žetam stejně nic vidět nebude a ještě mi vynadá co tam chodím tak brzo :cry:
23. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak jí na rovinu řekni, že jsi měla strach, aby vše bylo ok, jestli je trošku rozumná, měla by mít pochopení a uklidnit tě :wink:
23. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
Teda holky zítra tu budou další kontorly a další držení pěstí.
Cir jak řiká Evatk řekni jí, že si měla strach a kolik by si měla mít? Já myslím, že už i na ultrazvuku něco uvidí neboj hlavu Ti neutrhne.
23. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
Nebo ze sebe udělej trubku , Cirrus, a řekni, že sis to nějak blbě spočítala :grinning:
23. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jako vymýšlet si termíny posledních MS, to mi připadá dost na hraně...lepší je jít s barvou ven :slight_smile: Je to ženská, měla by mít pochopení...
23. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Tak uvidim dle situace, buď pujdu za trubku jak radí Maui a řeknu, že jsem si spletla měsíce nebo ji to reknu, uvidime jak to tam zítra bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Tož kde je ta Adaj???? :confused:
23. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
no taky na ni čekám ! :wink:
23. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak furt nahlížím a čekám na adaj a ona nikde :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz
holky ad se ještě neozvala??? :confused: :confused: ani SMS nenapísala a to my slíbila asi zapoměla :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Hurá, potvrzeno srdíčko, 7tt+3- skoro na den přesně podle ovulace- 13 mm. Byla jsem tak rozjančená, že když mi sestřička měřila tlak, tak jsem měla 120/95- ten spodní docela vysokej, ale říkala, že je to jen tím rozrušením. Dktorka má ale pitomou digitální váhu - váží asi o 2 kila víc než ta naše.
Ale to je tak krásný vidět toho červíčka, jak se různě otáčí, je rozeznatelná část, kde má hlavičku- doktorka se mi snažila ukázat, kde buší to srdíčko.
Řekla mi, že je všechno v pořádku a mám přijít na kontrolu za měsíc.
Tak teď oddychuju doma, je mi zas nevolno jak po flámu, možná zkusím nějaký homeopatika, byliny- to cestování do práce (hodina tam , hodina zpátky)- to je běs.
A mám těhu průkazku!!!!
23. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
kvakulko gratuluju!!!!!!!! a termín ti napsala stejný jako ti vychází tady? na to jsem u sebe docela zvědavá...
23. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahoj, jdu k vám nakouknout :wink:
kvakulka on to počítá od ovulace :confused: :confused: :confused: váhu prosím tě vůbec neřeš :grinning: :grinning: každá váží jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak strašně moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kvakulko, gratuluju :wink: :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
Kvakulko tak to gratuluju.
23. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
já chci také :pensive: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
evi ahojky :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
kvakulko,
koukám, že čekáš miminko po ET, tak to je nádhera, že jste se dočkali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
mury, my si musíme ještě víc jak týden počkat, co? ale dočkáme se, uvidíš :wink:
23. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
ježiš, jsem idiot, já nakoukla do albíčka evičce, to nepatřilo kvakulce to ET
23. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.