• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
marsie-dobry!! :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
holky, drzte mi palce, zitra mam KO v Podoli ...
Nevim, jestli si teda s sebou vzit rovnou kufrik "pro pripad" :confused: ??
ale vlastne si me tam nesmi nechat - jedu si koupit odsavacku (nakonec Avent, jako maj vsichni) a pak si udelam radost a koupim si ten Nattou polstar 6v1 :grinning: ¨- takze si me tam vlastne nechat nemuzou!!!
5. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Marsie :grinning: :grinning: Fakt jsi mě pobavila s tím odkazem :sweat_smile:
No škoda, že mi chybí asi 15 cm výšky, dlouhé blond vlasy a přebývá 10kg, ale jinak celá já :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Marsie, proč by si tě tam měli nechávat?
5. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
:slight_smile: :grinning: sem te odhalila, nelzi :wink:
no, kdyz to tady slysim, jak mermomoci z vas ty mimi pacej.. ale jeste jsem si domluvila schuzku.. takze zitra faakt namuzu :grinning:
5. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
tady je nejak mrtvo - kde jste? to vsichni rodite nebo?? :grinning:
5. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
neee myslim ze rodi vsichni kolem nas jen my dve ne marsi :grinning:
5. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
kocky, nedocitam, esi mame novy miminka, tak gratuluju, ja zitra rano nastupuju do porodnice a kolem jedny by me meli kuchnout, tak snad to na druhej pokus vyjde, esi chcete zpravu, poslete mi nektera cislo do IP, pak poslu smsku, mejte se tu a miminkum at se dari :slight_smile:
5. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
I kdepak rodit! Uplácávám Plivníka, aby se nemlel, a koukám na Pramen panny, muž se zrovna opíjí po badmintonu :slight_smile:
5. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
jo, ja malou ted konecne taky zpacifikovala - Milkou :grinning: - cely den jsem jedla jen zeleninu a brokoli polevku .. kvuli depce z madam Klum :wink:
5. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
Já se z Vás holky zblázním Vás číst,tak ani člověk nemusí moc psát,protože se u toho tak natlemí jak blázen,ale Lucinka i přes ten smích ven nechce.

Tak jdu dneska na monitor kolem 10 a asi si myslím,že mě rovnou v porodnici vyšetří a udělají UZ,hlavně jsem říkala,aby si mě tam nenechali alespoň ještě na ten víkend,by mě mohli nechat doma,ale v mojí porodnici silně pochybuji,tak tašku pakuju do kufru auta,ale sebou si ji nevezmu až kdyby řekli :slight_smile: .

Já když koukám na ty Vaše krásný bříška,tak je mi do breku já mazala a mazala,ale popraskalo mi jako pr..e a o prsou nemluvně,tak si říkám,hlavně,aby byla v pořádku a co nejdřív u mě.

Nevíte můžu ty strie mazat po porodu tím samým krémem jako v těhu Elastin-Q,nebo neznáte nějaký jiný,co by zabíral po porodu??? :wink:
6. lis 2009 v 07:08  • Odpověz
Dobrý ráno. Tak jsem tady na listopadovkách včera (vlastně dnes) zůstala poslední, i když už jsem nebyla schopná něco napsat a dnes jsem tady první. musím vám říct, že to byla noc. Večer jsme s manželem zkusili trochu sexuálních praktik, u čehož jsme se nasmáli jako nikdy víc, ale po několika pokusech se nakonec zadařilo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel šel spát. Najednou hups kontrakce po 5 minutách, ale úplně přesně a každá trvala tak 15-20 vteřin. To začalo někdy v 11:30 a tak se to táhlo až do půl 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem dobalovala tašku, vana nepomohla, no co vám mám povídat. Nakonec se to kolem 4 ustálilo. Teď mě bolí záda jako na MS, ale pohoda, proti té noci. Jak jste přežily vy? Někaké nové info? :slight_smile:
6. lis 2009 v 07:16  • Odpověz
Ááááá, tak Zuzu mě předběhla. No jo jsem louda, než něco nadatluju, tak se vždy změní téma... :frowning2:
Zuzu, nezoufej, strie zesvětlajía stáhnou se. Takhle na ton vypnutým to vypadá velký, ale nebude to neboj. Mazat Elasti-Q i po porodu dokonce doporučujou, ale tim Elasti-Q Exclusive (ten údajně redukuje viditelnost strií). Já zase měla kdysi piercing v pupíku a hnisalo mi to, udělala se mi tam mega jizva a ta mi teď popraskala do všech stran, tak je to kakové jizvaté sluníčko - fujjj....
Držim palec, ať to dopadne na monitoru fajn a aby se ta tvoje kočička rozhoupala sama... :slight_smile:
6. lis 2009 v 07:21  • Odpověz
zuzu-j ja jsem opet tentokrat nemazala nicim a kupodivu nemam vubec nic..jen jak jsem si holila nohy, pred vcerejsi KO, tak jsem natrefila na dalsi hezkou zilu na noze-blee :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marsie-ja mam odsavacku- medelu...dobra-teda u prvniho kojeni mi pomohla moc... :wink:
davlu-sex-co to je??to fakt netusim...
ale radostna zprava-prisla mi materska-od zari jsem byla bez penez, tak jsem rada...volala jsem muzi, jestli mi neposlala nejake penize na ucet a on, ze ne...tak mlcim-nepriznam to :grinning: :sweat_smile:
6. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Zuzu - netrap se tím, všechny bez strijí nezůstaly :wink: Akorát já jsem je měla dost už předtím, takže mi je to tak nějak ukradené - ne že by mě to těšilo, ale žíly mi to netrhá. Naopak, tím těhotenstvím jsem je jaksi legitimizovala :grinning: Magor, no... :grinning:
6. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
ahoj holky..dneska jsem měli akční ráno od 3 o rána.. snad už mi zabere dýl jak na 30 min... :unamused:
6. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky

tak jsem včera byla na kontrole a zatím porod v nedohlednu :frowning2: čípek furt 2cm, u sestřičky mi nešel natočit monitor, prcek nějak protestoval, tak mi ho nakonec nějak dělal dr přes uzv, divně se u toho tvářil a furt tam měřil výšku těch stahů nebo co až jsem si myslela že už se něco děje a pak mi jen řekl v pořádku příští týden se uvidíme :frowning2: jo jinak mi akorát vzal stěry na toho streptokoka a říkal že mám nižší krevní obraz ale naštěstí nemusím nic jíst :slight_smile:

jinak se dívám že řešíte strie- mě se udělaly jen vepředu na stehnech, břicho atím nepraská ale je fakt že ho mažu, používám elasti q a dýňový olej, to nám poradili na kurzu....

saron bobku snad se spaní zlepší :wink:

davlu panečku takto už se možná teď v brzké době rozjede co??? Mě zas po nocích trápí poslíčci :unamused:
6. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky, mě včera opět nejel net ...
a zase jsem musela spát v obýváku, ještě, že máme tak pohodlnou sedačku :sunglasses: ... manža chrápal a malá se k nám nasáčkovala a já ji fakt už přenášet nebudu ... má 15 kg ...
konečně je jasný, že nás veme naše paní dr. ... jen nepřijede domů, protože jsme se přestěhovali a má to k nám z ruky, takže jsme se domluvily, že jak se malej narodí, tak jí zavolám a pak se domluvíme co a jak ... no na 30. nás objednala na tříletou prohlídku, tak doufám, že to sfouknem v jednom, aby jsem se nemusela do Brna točit dvakrát ...
jinak noc byla pohoda ... jen ten záchod ... teď chápu vaše noční vstávání ... chodím třikrát za noc, ukápnou mi tam tři kapičky a můžu jít zase v klidu spát ...
dnes na dvanáctou mám domluvenýho zahradníka, musíme ještě osázet svahy, protože máme strach, aby se zas na jaře neutrhly, jak letos, tak aby byly kořeny už trošku rozrostlý ...
a Zdenálovi jsem napsala seznam, co všechno musí udělat, až budu v porodnici ...
holky, hlavně nezapomeňte pak nahlásit miminka na zdravotní pojišťovně, já se o to při verči nezajímala a šli jsme tam až po šestinedělí a oni mě tam seřvali, že musíme mimčo nahlásit do osmi dnů ...
6. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
slunat tak to mě mrzí s tím záchodem já jdu max 1x za noc ale většinou chodit nemusím, měla jsem takové období že jsem vstávala víckrát a jak píšeš ukáplo jen pár kapek a než jsem si lehla měla jsem pocit že zas musím čůrat, ale teď už je to v pohodě :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky chtěla jsem se vás na něco zeptat.V neděli mám termín a mimi se zatím ven nechystá.Poradíte mi někdo zaručený recept na vyvolání porodu?Mám strach že mi ho nakonec budou vyvolávat a slyšela jsem že je to mnohem bolestivější než normálně.Dík za radu
6. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
dobré ranko, normálka jsem vstávala až v devět!!! krása, i když poslové přes noc teda zase řádili, ale co..
jjik - pár stránek zpět byl odkaz na zaručené recpety..
6. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
jájík ... já si teda, krom sexu, myslím, že nic nezabírá ... verču jsem přenášela od 16.11. a narodila se až 29.11. ...
6. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Když on ani ten sex nezabírá.A nevíš jaká je to stránka?Aspoň přibližně. :cry:
6. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Dobré ránko holky, já noc ok žádný poslíčky nic. Tomíkovi se prostě ven asi ještě nechce. Ale mě by nevadilo kdyby už šel nebo se alespon chystal.
6. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Jajik, přečti si můj příspěvek dnes z rána. Terním mám zítra, sex byl, kontra vydatná a pravidelný a tím to u mě skončilo...Tak ten sex taky zkus, třeba ti zabere ke zdárnému konci...

Sluni, takže 10 dní přes jo???? :astonished: :astonished: :astonished: To nééééé.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Jaji, sory, než jsem to napsala, tak jsi napsala, že sex nezabírá...hmmm...pak snad jen doufat, že dlouho už to trvat nebude...
6. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Dítě má dneska oči jak žárovky- vzhůru od 4 od rána (usnul ve 00:30)- chce si aktivně prdět- tzn. já ho různě nosím , mačkám a on prdí. Teda ty prdy, to je mor- jo a taky chce jíst každý 2 hodiny- ale jen trošinku- prostě si uzobává a mamino, vař mlíko... S tímhle režimem se nedivím, že jsem přišla o mlíko- když by pořád sál, tak se halt nestačilo nic udělat.
6. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Dobré ráno, já se jdu za chvíli krášlit - naposled ke kadeřnici :grinning: jupíííííí
kvakul: pevné nervíky! :dizzy_face:
6. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Evi vem tam prosím i tu moji hlavu díky
6. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
No ale jinak mám děsnou náladu, vstala jsem s příšernou bolestí ramene, tak chodím zamračená a protivná po bytě....no ještě tu nikdo není, bo bych asi byla dnes mooooc zlááááá. Takto jsem jen na sebe :angry:
Mám úplnou depku,a přitom je venku krásně..... nesnáším svoje hormony.................. :cry:
Potřebovala bych spíš masáž než novou hlavu, ale třebas mi to zvedne náladu. Ach jooooooooo :rolling_eyes:
6. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.