• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Tady jako fakt nikdo není...holky, to to na vás všechny přišlo najednou...????... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Já to věděla, že mě nevezmete sebou....zrádkyně!!!!! :wink: :wink: :wink:
8. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
davlu: klíííííííííd, já tu jsem :slight_smile: ty víkendy tu jsou takové mrtvější .............. nevím, co holčiny vyvádějí :sweat_smile:
8. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahoj holky ------Davlu----- mic si z toho nedělej já měla termín ve čtvrtek a nic v pátek jsem byla v porodnici odhad 4kg a to,že máme hodně velký bříška a je ryïziko,že se při porodu zašprajcne to mě teda utěšili :unamused: akorát na to pořád myslím,takže lepší nic nevědět,ale hlavičku prý velkou nemá a to je ten hlavní bod,kterej si vytlačit musím sama.Dnes jsem byla znova na monitoru asi vše v pořádku nic neříkali naměřili mi vysokej tlak,kterej jsem nikdy neměla spíš nižžší,ale pak ho po půl hodince přeměřili a bylo to asi z vytopenýho auta.Jinak se malá ani nehla nic se nezměnilo,takže mi napsali další kontrolu v úterý,ale v 7 ráno nástup,tak myslím,že už mě tam nechají na vyvolání,buď hned v úterý,nebo ve středu,takže to čekání je fakt na nic májm z toho bobky :sweat_smile: .
8. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Zuzu.... :astonished: :astonished: :astonished: hlavně, že hlavinka je dobrá. To já vím prd. Takže pokud do úterka nic, tak v úterý...hmmm...já jdu v úterý na kontrolu, tak jsem taky zvědavá...ale o tom, že bych měla mít popř. tašku sebou nic neříkal, takže jedu bez ní, abych se mohla ještě na něco vymluvit a jet domu. Beztak jezdím sama autem a musela bych ho vzít domů.
Evit, co vyvádějí? no vždyť říkám, rodííííí...
8. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
davlu, mě dr. ve 33.tt řekla, že má asi dvě kila a náš otesánek si za měsíc klidně nabere další dvě kila... :sweat_smile: prý jsem pohublá, ale co mám dělat, když všechno co sním, si náš hamounek nahamouní pro sebe?... a to toho sním celkem dost... :slight_smile:

holky, kamoška má termín 23.12., tak jsem si dneska dělala srandu, že to určitě bude rodit dřív jak já... :grinning: dneska jsem vysála celej byt a utřela prach a vůbec nic, ani třeba nějakej náznak, akorát prcek hraje v břiše fotbal... :grinning:
8. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
davlu, já pletu svetříček, tak vždycky v mezičase nakouknu... :wink: no a teď jím :sunglasses:
8. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
já doma taky dělám všechno, a neřekla bych, že se nějak šetřím, a taky nic, mimis se ani nepohne směrem dolů, furt mi břicho drží nahoře :grinning: každé ráno se pozoruju, jestli se nezměnil tvar a nic :confused:
Na další kontrolu =monitor jdu ve středu, tak uvidíme, jestli se dozvim neco noveho, minule mě ani zespod nekontrolovala, tak vubec nevim, jestli se neco FYZICKY děje
8. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Jonkar, tak to by tak odpovídalo i u nás na ten 33.tt kolem 2 kil...no co, čekáme prostě výstavní kousky, žádný ,,chcípáčky,, :slight_smile: Mě Dr. taky říká, že na to jakej jsem drobek ( mám pouhých 161 cm) čekám takového obra koloděje...Tak jsme na tom stejně. Jen s tím, že ten tvůj když se narodí byť o týden před termínem, nebude mít tolik jako ten náš, když už tak jako tak jde po termínu...takže ty jsi ještě v naději... :wink:
Jo a pleteš? Bože, to jsem nikdy neuměla, jsem na tohle úplně levá.... :frowning2:

Evit, já taky makám jako šroub. Teď přišel manžel, vytrhl mi hadr z ruky a prý ať mažu odpočívat, že kdyby to teď na mě přišlo, tak budu unavená....
Mě teda Dr. vnitřně nevyšetřuje. Jen mi pomačká pupka z venku, řekne OK a jdu dom... :frowning2:
8. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
no mě většinou vyšetřovala rukou, nebo UTZ, ale naposled jen monitor - mi to přišlo jako zbytečnost, nic jsem se nedozvěděla o blížícím se porodu....nevím no.....
8. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Evit, mě Dr. vyšetřoval naposled vnitřně někdy ve 20.tt, potom jen ty stěry na streptokoka, ale to ani nekoukal zrcátkama ani rukou, nic. Takže já nevím lautr nic a je to možná lepší, protože kdyby mi říkal, že se to hezky připravuje a pořád nic, tak jsem ještě nervóznější. Jo a monitor, to mi vždy řekne je to v pořádku a pá pá za týden...jo a utz jsem měla jen 3x. V 7.tt, v 21.tt a v 31.tt :unamused:
8. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Holky já také držím. Také dělám vše a nic břicho nahoře a mladej ven teda zatím nechce. A to nemám ani ty poslíčky jako vy. Dneska jsme byli u kamarádky co má 4 měsíčního klučinu - no je to radost už se směje a pomalu by chtěl sedět. Nemohla jsem se na něj vynadívat.
8. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
No tak to mě vždycky vyšetřoval dvouma prstama a přitom mi prohmatával břicho,ale ta dr.v pátek se ve mě hrabala asi 5min.a říkala,že je to hodně vnitřní vyšetření a šahala maličký až na hlavičku.Normálně mám z toho už strach myslela jusem,že 4kg macíka budu mít jen já a taky mi to dělá starost jestli bude všechno v pořádku.No mě řekli,že si mám vzít rači dneska tašku,ale nic se nezměnilo,takže mě poslali domů,ale myslím,že i když je to psaný jako kontrola a je ten nástup v 7 ráno,že už si mě tam nechají a jelikož ve čtvrtek to bude týden,co budu přenášet a mám 4kg možná už i víc velký mimi,tak mě prý dlouho nechtějí řenášet.Mám strachchchchchc!!!!!!!!!
8. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Saze-poslíčci to jsem taky zatím nikdy neměla a ani mít nebudu a břicho mám taky pořád nahoře a vidíš můžu skákat ze schodů a do schodů a nic akorát se mi zvýší tlak dr.říkal,že můžu dělat cokoliv,ale,že prcek na to kašle a sám si řekne,kdy chce ven,no jo no stejně je to zázrak,jak se to vevnitř v nás všechno dějě a roste že?
8. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
zuzu: jooooo, i já to dnes říkala, že je to stejnak takový záááázrak - to všecko uvnitř nás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já nevím - a musí břicho klesnout před porodem? Nevím jistě, možná ani ne...... ale tak nějak to vidím jako první indicii - krom odchodu zátky nebo prasknutí vody :grinning:
8. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
davlu - prej JZD :grinning: :grinning: :grinning: - stejne obdivuji vasi odvahu to vubec zkusit!!!
8. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
ahoj holky,
tak se k vám taky hlásím do diskuze. Dneska mám termín na našeho klučíka :wink: ale zatím to teda nevypadá. Jsem 40+4. Naposledy na kontrole ve středu mi Dr. řekl, že se to teda vůbec nechystá a že se ještě určitě uvidíme za týden na další kontrole. Nevíte jak dlouho se nechává přenášet?? Týden od termínu nebo týden od 40tt? Volala jsem si do porodnice kam chci jít a primář mi řekl, že když nic, tak 41+0 by měl být nástup a do 41+6 by se mělo porodit...
Jinak příznaky teda žádný nemám, občas mě tam dole zabolí, ale jinak nic. A hejbu se normálně (uklízím, vařím atd...)
8. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Evita- víš,že nevím jestli musí bříško klesnout já nevím mě nic neotýká,ty tvoje bubáky :slight_smile: jsem zatím vůbec neměla břicho nahoře a zátka vevnitř.Ale malá je připravená k porodu natlačená dole je,ale asi ne ještě tak jak by měla,nebo to vyvolání oddalují jestli to na mě třeba nepřijde,ale pochybuju.

Janča-tak to já nevím říká se,že nechávají přenášet nejvíc 14dní po termínu,ale asi jak kdo jelikož mám už teď v břiše 4kg prcka tak mě nechají asi týden třeba v tom hraje roli i váha miminka,ale fakt nevím
8. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
davlu, se to pletení na těch pidivěcičkách učím a aspoň mám nějakou zábavu... :dizzy_face:
mě teď taky na tý kontrole v porodce nevyšetřoval dr. vnitřně, jen mi natočili monitor, to řekl že dobrý... a udělal utz, aby se podíval na malýho jak leží a jak je velkej - hlavičkou dolů (to už od srpna :slight_smile: ) a zádička má směrem k levý straně, což vím, protože napravý mám okopaný žebra :grinning:

jinak jsem si asi něco přivolala, začínám mít křeče v břiše, bolí mě záda i podbřišek a chvílema mě polívá horko, tak jsem zvědavá, co se z toho vyklube... :confused:
8. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
zuzu: ty nas pletes s tim co mas v ID, mas tam uz 43 tt....
bubáky (poslíčky - pro ostatní :wink:) už zas ani nemám..... tak jednou denne...... ta zatka, kdyby sla nejak vypudit, jak psala jahodarka :grinning:
8. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
jonkar: jůůůůůůůůůůů, že by?
8. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
jonkar: hele nemáš náhodou čekat na mě? :confused: :dizzy_face: :sweat_smile:
8. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
evit, neboj, já myslím, že tak horký to nebude :wink: :grinning:
8. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
jonkar: no uvidíme :slight_smile: máš mobil tu na někoho, kdybys rodila?
8. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Evita-jojo já vím to byl původně termín podle PM,ale jak mi řekli v porodnici dr.ho ani nepočítal,tak se omlouvám.

Jonkar tak to ne nestraš ještě vydrž,aby ses nedivila a Kubík na tebe ještě dneska nebo zítra nevyvoukl

Kdoví,co si ti mrňousové myslí,když začnou pořádně vodět a vidí nás a kolem ostatní lidi :slight_smile:
8. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
zuzu: si to oprav :wink: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
s marikap jsme v kontaktu, kdyby náhodou, tak vám určitě dá vědět :wink: ale moc nevěřím tomu, že to hned tak bude... :grinning:
8. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Evi já jsem na to moc líná za pár dnů tam bude už napsaná maličká pokud u mě nehodlá zůstat do vánoc :grinning:
8. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Jonkar no já nevím třeba maličkej fakt překvapí :slight_smile: a kdyby náhodou,tak musíš dát vědět to je už miminek.

zezačátku jsem si říkala,jaká to bude doba těch 9měsíců,jak to nebude utíkat a hle je to tadyyyyyyy.
8. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
saze, mě se taky ,,bubáci,, vyhýbají...

Zuzu, neboj se...štěstí přeje připraveným a to i psychicky, takže obavy stranou a půjde to v pohodě...
To břicho dle Dr. tvar změní, ale podle jiných porodivších jim prý ani nekleslo, tak to jsem z toho jelen...

Janca, jak v které porodce. Ale vetšinou je to 10-14 dní po druhém termínu...jinak jsem na tom jako ty, od Dr. slyším úplně totéž. Nechodíš do Hořovic??? :wink: :wink: :wink:

Jonkar, tak mě právě malého kontroluje pohmatem přes břišní stěnu místo utz. Pěkně mě promačká, nahmatá hlavičku, tělíčko, polohu v které leží...Jinak mimi leží stejně-hlava dole, zádado leva, zadeček pod levým žebrem, patičky vytlačuje v pravo...a jak to s tebou vypadá???Lepší se to???
8. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Davlu je to věc,ale musíme to zvládnout až budu rodit,tak si vzpomenu na všechny z vás holky,co už máte mimouška doma a že jste to zvládli.

to čekání mi přijde fakt nekonečný,ale třeba Lucinka překvapí a nebude mě trápit vyvoláváním a vyleze dřív.

Holky nevíte jak to vyvolávání probíhá a jakým způsobem se to dá vyvolat??
8. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.