• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jasně holky dočkáte se. Já jdu 3.4. na druhou kontrolu tak se taky těším až uvidím mimiška.
23. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
evi těhu demence to je o.k :grinning: :grinning: :grinning:

kde je ta ad,já bych jí nejraději zavolala ale bojím se :pensive: :sweat_smile:

evi snad se dočkáme...utíká to nějak pomalu :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Kvakul, gratuluji :dizzy_face: tož to já mám na srdíčko tak dva týdne ještě čas....

Tož kde je ta Adaj, že by někde slavila??
23. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
adelaide to jdeme spolu stejně :wink: :wink: v kolik jdeš já v 11 :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
Kvakulko gratuluji!!!! To je krása, když je vše jak má být :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
Evanku, krásná fotka s manžou :dizzy_face: (ta nová)
23. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
Mury v desset :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
cirrusa,
jsi jen den po mně a moje paní doktorka mne objednala na 31.3., že už srdíčko podle ní bude, dokonce mi slíbila i průkazku,tak i ty ho asi budeš mít dřív. já mám ten den narozeniny, tak to bude krásný dárek :wink:
23. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ne, nejsem po ET, evanku. Díky moc za gratulace, jste moc hodný holky!
Otěhotněli jsme asi po 4 měsících snažení (no snažení, prostě jsme se okolo ovulace družili:slight_smile:, ale o tom, že ovuluju, jsem vděla radší jen já, manžela by to zbytečně stresovalo (ten jen tak přibližně tušil). Ale je teď tak šťastnej- stará se o mě, je hodně ohleduplnej. moje zlatíčko prostě. Moc by chtěl, aby to byla holčička (já bych taky možná víc chtěla holčičku, ale spíš mi to jedno- spíš kvůli němu).
děkuju.... snad přibudou další fotečky s bříškem :wink:
kvakulko,
ale srdíčko je zázrak vidět, viď? Je to nádhera....
23. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
Kvakul přítel chce zase chlapečka pokračovatele rodu, já bych asi taky tu holčičku, ale jak se říká hlavně ať je zdravé.
23. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
mě je to úplně jedno co to bude ale cítím to na kluka :grinning: :grinning: hlavně at je vše v pořádku :sweat_smile:

evi určitě přibydou spousty fotek s bříškem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz
Evanku, no kéž by...Aspoň něco, nějaká naděje kdyby zítra byla...

A ty už si byla na nějaké kontrole??Jééé, tak to bude nádherný dáreček, to máš pravdu :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
Je tak to já mám narozeniny 25.3. škoda, že nejdu na kontrolu :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
jejda tady má každý narozeniny to já je mám až v srpnu :grinning: :grinning: to je daleko :zipper_mouth: :zipper_mouth:

holky co ta adajar jsme na nervy :zipper_mouth: :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
Cirr: ty jdeš zítra na kontrolu? Neboj bude to všechno v pohodě . No a já si myslím, že to srdíčko už bude vidět :slight_smile:
23. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
určitě bude vidět alespoň dutinka :wink:
já byla už 2x na krvi, ale hlídají mne kvůli mimoděložnímu, mám v pánvi srůsty a už jsem jedno měla, tak jsou opatrní :wink:
23. bře 2009 ve 13:47  • Odpověz
Mury taky pořát nakukuju a nic.
23. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
ade,
tak to máš také krásný dárek k narozeninám....
23. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
tak vidím, že se tu namnožily samé kontroly, tak to budou určo samé dobré zprávy a fotečky utz a průkazek atakdále, atakdále, už se těším :wink:
23. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
Já už jsem narozky měla v únoru :cry: Ale manža má za 3 týdny, škoda, že v té době nebude se ještě vědět pohlaví, bych mu ráda dala k narozkám toho syna :dizzy_face:

Mury, já tajně doufám, že slaví..že už bylo srdíčko a šla někam na obídek to zajíst :slight_smile:

Katuli, jj jdu - do Zábřehu na polikliniku...srdíčko asi ještě ee, jsem 5+3 a Evanek to odhaduje cca na konec měsíce, ale hlavně ať je ostatní okiš, ať to není mimoděložní...Ráno jsem měla silné křeče v podbřišku, tak bych byla ráda, kdyby bylo vše okiš... :slight_smile: Co ty, vyspinkaná, odpočatá? :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
cirr: ani ne, ale mám na to celý týden :slight_smile:. Bude to dobré - to je jasné - musí.
23. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak jsme konečně doma, uff, dnešek mě prostě utvrdil v tom, že jdu na neschopenku, pokud to bude možné, protože nezájem vedení o problémy a celkové stresy, se na to mohu vyprdnout velebnosti....

Gratuluji všem, co jsou po kontrole a vše je v pořádku, kde je Adajar?? ještě asi u doktora...

Cirrus: nechtěla jsem tě nějak vyděsit, já byla na první kontrole 5+5 a byla vidět jen ta sliznice, ale možná i proto, že ovulka byla 16-17DC, určitě tam něco bude a zvětšená sliznice a pozitviní testík rovná se mimí...kolik si přesně ty??? Kdy si měla poslední ms...a víš plus minu kdy byla ovulka??
23. bře 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
cirr ale proč nenapsala adjar ani tu SMS :unamused: u dr.už asi není berou na čas a měl ajít v půl 12 ach jo děsí mě holka jedna zlobivá :frowning2: :frowning2:
já když byla minule v 5tt na kontrole viděl jen něco 3mm velkého :grinning: :grinning: :grinning:

já dala manžovi k narozkám pozitivní testy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vyšlo t krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
Snad se brzo ozve....
23. bře 2009 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
Mury to si měla krásné dát manžovi k narozkám pozitivní testíky. My s přítelem plánujeme, že to na jeho narozky oznámíme obou rodinám.
Doufejme, že je vše v pořádku.
23. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
ad my jsme to minule také oznamovali nějak tak elegantně :wink:
ale ted moje mamina přijede ve čtvrtek na návštěvu tak jí to asi řeknu mají právo to vědět a prožívat ty radosti s námi a kdyby se něco stalo byli mi tenkrát strašně velkou oporou takže jim to řekneme co nejdříve stejně mají tušen jaktože marodím s nachlazením :sweat_smile: :sweat_smile:
23. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
Mury já to taky chtěla říct už teď na mojí oslavě o víkendu, ale zase Martin by byl asi naštvaný, že to první ví moje rodina a jeho až druhá.
23. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
to naši to minule také věděli o pár hodin dříve :grinning: :grinning:

kde je ta ad už jsem fakt na nervy :zipper_mouth: :zipper_mouth:
23. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.