• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
to se nedivím... :confused: taky jsem dneska nějak plná energie, to už tady dlouho nebylo... a vůbec nevím, čím to je... :slight_smile: se asi zkusím uspat knížkou...

tak přeju všem klidnou noc :wink:
9. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
jahod: taky jsem si myslela, že berou automaticky, ale mě sám Dr. při první poradně řekl na rovinu, že doufá, že porodím normálně... :astonished: jinak jsem četla , že klidně nechávají rodičky trápit a tahají napřed nožičky :frowning2: i když je to rizikové hlavně pro mimi. No uvidíme, uvidíme, uvidíme.. Přeji také krásnou klidnou noc a pokud to na někoho přijde, tak hodně síly!!! :wink:
9. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz
Dobré ránko! :slight_smile:
Dnes jsem se rozhodla vstát dříve, i když bych možná ještě usla, ale manža vstával do práce, tak jsem se taky vyhrabala z peřin.... Stejně to břicho asi ještě roste, pač se mi čím dál hůř otáčí v posteli a o vstávání ani nemluvě, potřebuju jeřáb!!!!!! :rolling_eyes:
Zítra jdu na KO, dnes mám v plánu dát do kupy pokojíček, ještě jsem včera dožehlila věci od kámošky, a ty větší velikosti musím někam schovat, zas tolik místa v té skříni není... Tak to dnes proberu a taky musím nachystat do tašky manželovi oblečení i pro mě na cestu z porodnice...na to jsem jaksi zapoměla...
Tak hezký den všem! :dizzy_face:
10. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj holky. Tak já zažila super kontrolu - u mě vše ok malej má odhad váhy nyní 3,10 kg a zatím to na porod není.
Ale přivezli tam vězenkyni která byla ještě pomatená. Já čekala už v kabince , ale vše se muselo zastavit a vzali jí. Pořád tam chtěla jídlo, že si bude stěžovat že ji žádné nedali, pak křičela na doktorku ať do ní nešahá a že rodit teda nejde a furt křičela to bolí to bolí a pak už jen chudák doktorka jdete na sál a rodit budete ve spaní. - asi by to jinak s ní ani nešlo. No fakt super, bylo to dost nepříjemné to 30 minut poslouchat.
10. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Jo holky a doktorka mi řekla že pokud chci vyvolat porod tak sex ale nejde o ten akt ale o tu tekutinu - tu totiž prý obsahují i prášky, které dávají na vyvolání porodu.
10. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
krasne rano holky tak Danyskovi je dneska 3 mesice to je husty pac se mel narodit az za 6 dni.

vitam nova miminka a gratuluji.

saze ty jo ty mas pribehy.
10. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Adajar - bylo to maso fakt. Si vem že tam sedíš s nahou prdelkou a kolem lítají 2 policajtky a ženská tam řve že chce jídlo.
10. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Ad - a jakej je to krásnej kluk chlapa na to že se teprve za 6 dní narodí.
10. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Ad - kus chlapa
10. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Dobré ranko, :slight_smile:

saze, na ten u nás včera došlo a vůbec nic se nestalo... :confused: mimískovi se ven nechce, i když už tam nemá žádný místo :dizzy_face:

ad, to to letí :dizzy_face: za chvilku začne balit holky :grinning:
10. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Náš nový spací pytel, kámošky z Anglie mi dovezla:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3517313#navigator

A já se picnu, pač při tom blbnutí s focením konin mi vypadl foťák na zem a nejde........................ :frowning2: :confounded: :fearful: se picnu, to jsme teď potřebovali těsně před narozením :fearful: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: doufám, že to nebude nic fatálního, ale nějaká blbost.......
10. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
jonkar: ještě máme čas :wink: ale taky musím vletět na manžela, ať laskavě poskytne "tekutinu" :sweat_smile:
10. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
dobré dopoledne

tak jsem vás konečně dočetla ,uff :stuck_out_tongue_closed_eyes: baby ukecané

noc děs běs, elinka se pořád budila, jde vidět, že už má hlad, ale nakojit nešlo, bránila se jako čert, 2x jsem brečela s ní jak želva, aspoň že mi to trochu vynahradila ráno, v 8 a 10 se napila v pohodě, tak asi budu přikládat častěj a než se sama probudí
kdybych mlíko neměla, dám prostě nutrilon a hotovo, ale když vidím, že ji lze nakojit, tak mi to přijde zbytečné a jako příkrm se mi to nelíbí - s tou stříkačkou má pak v sobě hodně vzduchu, tím pádem může dýl a víc říhat, se bojím, že ji dám spát a zalkne se, ráno jsem jí to dala a pak si s ní chvilku hrála, nechtěla spát, asi bříško a říhla si dokonce až za 30 a 40 minut po příkrmu...

kvakul a tu bebu ti někdo doporučil? mě v porodnici poradili nutrilon
10. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
ten spací pytel asi taky zrovna koupím, z té zavinovačky se hned vykope někam nahoru a zmrzá a do té klasické se mi nechce
10. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky. Nemám čas vás teď dočíst, ale koukám, že jste se nějak rozjely...Jdu se chystat na kontrolu k Dr. a jsem napnutá jak k šandy co z něho vyleze za verdikt. Jsem 4 dny po termínu, břicho nahoře, malej dolů netlačí vůbec, navíc odhad váhy 4-4,5 kila...tašku si sebou teda neberu. Kdyby si mě tam chtěli už nechat, tak mám důvod jet ještě domu...nějak jde do tuhýho....tak ahóóóóójjjjjj.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
davlu, držíme palečky :wink:
10. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
ahoj holky...dočtu asi později, chci něco udělat, když malý chrní :slight_smile:

Také gratuluji k novým miminkům..

Já přidala nějaké fotky...tak můžete juknout, kdo chcete :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=512597&vReferer=
10. lis 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz
evit, jsem se fakt zasmála - poskytne tekutinu... :grinning:
jsem taky nečekala, že rovnou porodím, ale myslela jsem, že bude aspoň nějaká reakce a ono vůbec nic... :confused:
10. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
renat, malej je roztomilej :dizzy_face:
10. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Jonkar ty jo nestras.

evak no jako me se malej taky prichyti jak kdy a nekdy treba az po ctvrt hodine kdy si jen hraje a pak jeste dokrmuju a v noci je to lahudka. Jenze ja dokrmuju klasicky z flasky a bud bebou nebo mim, ale ja mam specialni Bebu alpren pro nedonosene deti.

davlu neboj bude dobre a budes mit broucka brzo u sebe.

renat nadherne fotecky.
10. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
rent koukam ty mas jine kytiky. na kocarku.
10. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
adajar a když dáváš z flašky, chce i bradavku? údajně pak už bradavky odmítají...

konečně jsem dala fotky do alba

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=519763&vReferer=
10. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:))))

teda Saze to jsou story,to by jeden nevěřil :slight_smile:

Adaj: no vida,tak gratulace ke čtvrt roce :slight_smile:)) Daník je prostě pašák :slight_smile:

renat + evča : krásný fotečky :slight_smile:)))
10. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojky holky jdu vás pozdravit a kouknout jak se to tu rozběhlo.Tak nějak jsem se moc neorientovala když máte v pasech ještě tt a už jste dávno maminkami :sweat_smile: Tak všem moooooc gratuluju a tiše závidím.Už bych ten batůžek taky nejradši sundala :grinning: Ještě omrknu fotečky :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
evak chce i bradavku ikdyz jak kdy, ale vetsinou jo.

lili ty jsi jeste tady??? :grinning: :grinning: :grinning:

beny neboj sundas.
10. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
adaj: jo jo bohužel ještě jo, pořád malou přesvědčuju,že už by mohla vylézt a ono pořád nic :slight_smile:)))) no zítra je hezké datum,tak uvidíme, i když moc iluzí si nedělám, jsem říkala dr. že tady budu jako těhule až do prosince,tak se smál a říkal, že to určitě ne, ale bůh ví, jestli náhodou nekecá :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj :wink:
Pěkné fotečky Elišky i Kubíka :dizzy_face: :dizzy_face:

Jáchymek skoro celé dopoledne nespí, až na pár minut...nejraději by se pořád nosil...
A pak máme každý den už od narození období večer mezi 20 až 23hod, kdy nespí a většinou brečí :unamused: V porodnici říkali, že děti byly zvyklé v břichu na nějaký "režim" a ten dodržují i po narození, u nás to tedy sedí, v posledních týdnech měl opravdu večer velké cvičení, jen nás to netěší :unamused: Rádi bychom se někdy i vyspali :grinning: A sousedi možná taky :sweat_smile:

Adajar, teda vy už máte 3 měsíce... :wink:
10. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
lilisek hele jeste mas cas ne do 17.11. takze klidecek male je vevnitr dobre.

beranek no Danysek moc nedodrzuje protoze ho vzdycky za cely den utaham a tak spinka a pomalu nabaluju, ale u nas je to neco jineho nez u donnosenych deti. Jinak jojo uz 3 mesice to je strasny jak to leti.
10. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Eliška i Kubík jsou nááááááááááádherní!!!!!!!!!!Takoví uzlíčci k pomuchlování!!!!!!!!!!!!!!!!jůůůůůůůůůůůůůůůů
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
adaj. já vím,že je jí tam ok,ale já už bych to ráda měla za sebou :grinning:DDDDD
10. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.