• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
evit, já byla dneska v porodce a i když miniatura normálně předvádí psí kusy skoro nonstop, tak ve chvíli, kdy ho napojí na monitor, usne.. :sweat_smile:
ta představa polonahé saze v kabince, baštící koláč a za dveřma zoufalá hladová ženská s eskortou mě fakt pořád rozesmívá.. :grinning:
10. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
A máme další mimi - a úplně čerstvé!!!!! Velké gratulace k Ondráškovi, Slunatko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
tak teď už se fakt začínám bát.. :sweat_smile:

slunatko - moc gratulujeme! vidíš, nakonec takový drobeček.. :wink: tak ať hezky roste!!!

marsie, teď jsem ti koukala do alba a tak jsem si říkala, jestli ty pořád nečekáš na toho čápa?
10. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
jahod ne ja ho mam doma porad. :grinning: :grinning: :grinning:

Slunatku gratuluji moc moc.

Holky ty jo maminek uz je vic nez tehulek.
10. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
jahod ceho se bojis??
10. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahooooj holky...bohuzel jen nedávno sem nasla tuhle uzasnou stranku a musela sem se pridat k vám jelikož sem patrím :slight_smile: vím ze uz je docela pozde sem psát ale jeste je tu pár maminek tehulek :slight_smile:...ja mam termín 27.11. a budu rodit u Apolináre.. rada se k vám pridám a snad pak v novej diskuzi uz s miminkami budu s váma od začatku :slight_smile: Držte se a hodne sil nám všem :slight_smile:
10. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
ad - že tu zůstanu s davlu poslední... :zipper_mouth: :grinning:
10. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahoj Hanko :wink:
10. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jahod, ta si děláš srandu, ale když začnou 16. 11. vyvolávat, tak se do zdárného konce taky můžu dostat 18.11. a na to stačí abys porodila pouhých 5 dní před termínem, no a ...jsem tady poslední...Termín mezi prvníma a rodím poslední... :angry:

Veliká gratulace Sluňatko... :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jo a vítám Hanku... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
davlu, já si nedělám srandu, vždyť sis to zamluvila, ne? :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jéééé, moc gratuluji Lullce i Slunatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Holky, blbej dotaz...jakou velikost by měla mít fotka v albu, aby byla ke koukání??? Nějak nevím, jestli to co tady mám je dost velké/malé? Děkuji za pomoc v nouzi.... :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jooo a ty koláčky byl makové - manžel mi je koupit u vchodu do porodnice Krč (je tam takovej stánek) :grinning: :grinning: :grinning:
Gratuluji moc novému miminku.
10. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
slunatko-gratulace k miminku!
hannko-nazdar!
davlu a jahod-nebojte, dneska jsem se mudr ptala, jak to vypada, kdyz jako neporodim v terminu a on rekl, ze pokud je vse ok, tak se ceka max 10 dnu-takze teoreticky muzu porodit az na konci listopadu...to jsou vyhlidky, zvlaste, kdyz jsem behem 5 dn pribrala 1kg, takze s timhle tempem to vidim na 100kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
saze-pribeh faakt dobry..ja tlacila mandarinky...jsem si nic lepsiho z domova nevzala...
10. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak mi to nedá vám nenapsat.. :grinning:

Davlu, neboj, taky se dočkáš.. :wink: A svatební fotečky máte krásný, taky jak jinak, když to fotila Zuzka, viď? Nebylo jí špatně? Byla si nádherná nevěsta! :dizzy_face:

A fotky tu mám tak kolem 100 kB..
10. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Holky, nechrápejte...jsem tady sama samičkatá a nikdo se mnou nesdílí mé trápení na které jsem si momentálně dobrovolně zadělala....jsme s manželem na to hupli :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já už mám celou hodinu kontra po 10 minutách, břicho jako šutr a bolí to jako dost....nedovedu si představit pravé porodní bolesti....ufff, to bude síla... :sweat_smile:
11. lis 2009 v 00:02  • Odpověz
No tak Davlu, snad se nechceš posunout nad caru? :angry:
Já myslela, jak se dneska konečně vyspim a prd! Zase budík.. Zapomněla jsem, ze musím byt v devět s autem v servisu, aby mi odpojili ten airbag.. Ach jo, se mi teda chce...
11. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
davlu: tak co, jsi tu, nebo rodiš? :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
davlu ty jo tak to držím palec aby všechno vyšlo tak jak má!!!!!Hlavně rychle a pohodově :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Hani vítej!!! Máme společný termín tak jsem zvědavá která porodíme dřv :grinning:
11. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj :wink:
Tak Davlu má možná už miminko u sebe.... :slight_smile: Držíme pěsti, pokud ne, ale myslím, že už to za sebou má :wink:
11. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
ahojte

gratuluju novým maminkám a davlu držím palce, jestli fakt konečně rodí

jak si tak čtu, že už to chcete mít za sebou apod, uvědomuju si, jaká je to pohodička si to číst už s prckem v náručí a to teda doslova
11. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

davlu držíme pěstičky :wink:

o mě se asi pokouší nějakej bacil nebo co... :unamused: a ještě tu od rána bušej kladivem, asi mi brzo praskne hlava... :frowning2:
11. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
čau holky....jestli si myslíte, že píšu z porodnice, tak to jste vedle jak ta jedle....po sexu se mi rozjeli v 11:30 kontra přesně po deseti minutách, ve 2:00 už po 5ti, chodila jsem po baráku jak šílená a zkoušela dýchat, aby ch natrénovala, než přijde to nejhorší, ve 3:00 jsem mezi chůzí i zívala. Navíc mi to šlo dost do kříže. Před 5 jsem si šla lehnout, že únavou padám, pořád mě to budilo po 5, ale najednou po 10, nakonec po 15 minutách a když vstával manžel v půl 7 do práce, tak už mi nic nebylo.... :angry:
Ale alespoň vím, že na prostaglandin reaguju docela dobře....Stejně mě císař nemine kvůli těm svalům na břiše. I Dr. to včera připustil... :frowning2:

Rodí alespoň někdo místo mě??? :slight_smile:
11. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
davlu, to vypadá, že Tadeášek se ven bojí :confused: u maminky v bříšku je mu dobře :dizzy_face:
11. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
jonkar: krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

davlu: ty mi teda stačíš!!! Tož já být tebou, tak jsem už jela, když byly kontra po 5 min, to už se má jet ne? ale jak vidno, poslali by vás asi zpátky co :confounded: ty jsi teda případ :grinning:

Já jsem zpět z KO,zas jen monitor, nic moc kontrakce, spíš klídek, takže nic. Ale doktorka říkala, uvidíme, jestli se ještě uvidíme příští týden. Může to přijít kdykoliv ( a taky nemusí zatím) takže nic nového, zbytečná cesta :rolling_eyes: Akorat jsem promokla, u nás pršo-sněžo a tam, kam jezdím k doktorce už sníh zůstává, já v teniskách..... no zážitek. Ale už jsem v suchu a teple a dělám si čajík.
Dnes vařím rajskou omáčku s plněnýma paprikama,mnam.
11. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Davlu - ty jsi teda nešťastnice, to by mě rozlítilo, takové pěkné kontrakce a nic z toho! :sweat_smile:

Jinak kontroly - mě se zdá, že to "pokud se nic nestane, uvidíme se příští týden" si nechávají doktoři v záloze - mně to říkal taky. Prý se otvírám, břicho už mám dole (můžu se zase sama obout, chá!), ale jinak nic. Akurát se smál, když jsem na jeho zvídavý dotaz po poslech odpovídala "a já vám vlastně ani nevím". Prý že to poznám. Tak jsem zvědavá. Ale furt nemám sbalenou tašku do porodnice. Nemůžu se nějak k tomu zmotat, zřejmě nějaký psychický blok. Až mi rupne voda, budeme s manželem hrát bojovou hru Najdi gel s dubovou kůrou... :grinning:
11. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Davlu, chlapeček si z tebe dělá asi srandu :sweat_smile: Tak nakonec je úplně jedno,jestli to bude císař nebo ne, hlavně, aby to dobře dopadlo :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.