• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
rivka: Ty máš bříško dolů a to máš termín týden po mě!!!! NENI FER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak jdu nakouknout a pogratulovat novým maminkám :slight_smile: takže Sluňátko a Lullka moc moc gratuluju :slight_smile:)))

teda já mám ale dneska protivnej den, ráno jsem umyla dveře a skl. stěnu u malé v pokojíku a lustr v obýváku, teď jsem udělala nějaký papíry na firmě,ale pořád jsem jak praštěná, bez nálady, nic se mi nechce,chjo chjo... to jsou stavy
11. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Riv :grinning: :grinning:
Můj přítel, když jsme odjížděli do porodnice sedl k PC a hledal nejideálnější cestu, to jsem už nezvládla a řekla mu ať nic nehledá, že nemůžu jen tak stát a čekat :sweat_smile: No já jsem už v podstatě nestála, spíš byla v předklonu až u země, ale i tak.... Ne že by cestu neznal, ale hledal takovou, abychom se vyhli nějaké špatné cestě a se mnou to moc neházelo :grinning: Jinak jsem mu cestou už musela říct, aby přestal mluvit, protože mě pořád uklidňoval a mě to hrozně rozesmívalo a moc to příjemné s těmi kontrakcemi nebylo, chtěla jsem jen ticho :wink:

A jinak jsem si opět nebyla jista, že rodím, ani poprvé bych to nepoznala, ale to mi rupla voda, teď rupla 10 minut před narozením Jáchymka, to bych už nikam nedojela :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
A taky jsem překvapená, že máš už sourozenecký kočár :slight_smile: My máme stejný, ale stále je v krabici, nebyl čas ho složit. Uvidíme, jak se nám osvědčí....
11. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Holky, jste hodný, že na mě myslíte....já jsem prostě věděla, že by mě vrátili zpět. Ty kontra fakt vydatný a to nejsem strašpitel. Už jsem si říkala a je to tady, tak pojď ty další kontrakce, nešetři mě a bol si klidně víc...ale vím, že malý je prostě vysoko a když nenaléhá, tak smůla. Takže děloha pracovala, v pravidelných intervalech se snažila něco vypudit, ale co, že jo...A největší paradox je, že po tom co jsem s tancováním už sekla, mi narostla akorát prdel, stehna a břicho zůstalo. Byla bych radši kdyby mi zůstal zadek a stehna a povolilo se to pitomý břicho... :angry: :angry: :angry:
11. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
davlu dobrý, jsi držák, nezklamala´s! :wink:
riv - už jsem se bála, že nám taky rodíš, dlouho jsi tu nebyla..
lill - jsi teda fakt dobrá, tolik aktivity by mě určitě zabilo!
já už mám odpojený airbag, tak klíďo píďo můžu rodit, ale miniatura to nějak nechápe nebo co..? dala jsem vám do alba dnešní břuch, jako důkaz, že neklesá a neklesá, mám pocit, že spíš naopak.. :rolling_eyes:
11. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Evit - ono může klesnout klidně při porodu - jak jsem z různých diskusí pochopila, tak v zásadě jedinou zcela spolehlivou známkou blížícího porodu je, když někdo křičí "vidím hlavičku". Jinak se nedá spolehnout na nic :grinning:

Beranek - na cestu se těším, nemáme auto ani řidičák. Už to vidím - já hysterická, muž se nemůže rozhodnout, jestli zavolat taxi nebo sanitu, tak se nakonec plazím přes kopec jako Meresjev (rodím v Krči a do porodnice to mám 15 minut pěšky)... :grinning: A tam mi řeknou, že mě nevezmou. Moje máti už konstatovala, že si musí nastudovat použití horké vody při domácím porodu... (ona je doktorka a bydlí - nikoliv shodou okolností - asi deset minut od nás, cestou k porodnici) :grinning:

Ke kočáru, to bylo taky na mě? Ten Phil and Teds měl v podstatě nejlepší užitné vlastnosti (lehký, konstrukčně dobře řešený, dobrý prostor pro mimčo i sedícího Plivníka), jaké jsme jinde nenašli, a navíc jsme si říkali, že existuje jistá pravděpodobnost, že budem mít "rovnou" druhé - tak že to prostě koupíme, a buď to využijem na jedno, nebo na dvě. Drahý byl cca stejně jako všechny ostatní, nikdo si na něj nestěžoval, zkrátka vypadal ze všech nejlíp.
11. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
evit, můžu přijít na oběd? plněný papriky s rajskou miluju! :dizzy_face: :grinning:

já jsem dneska totálně bez energie... :frowning2: jestli brzo nezačne svítit sluníčko, tak asi umřu na přemíru mraků :angry:
11. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
riv, s tou hlavičkou nevím, přítel si tuhle dělal srandu, že mu tam prckova hlavička "zavazí" a malej ven nechce... :grinning: i když mám pocit, že buď mi praskne břicho nebo prasknu od spodu... :confused:
11. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jahod - kdepak já a rodit. Plivník se hemží a tváří se spokojeně, zatímco já už jen tak funím. Dokonce se mi zdá, že čím víc já funím, tím víc on se spokojeně hemží... :angry: :grinning: (A mimochodem, břicho máš teď tak nastejno se mnou, já ho měla narvané nahoře tak, že jsem vleže měla bouli, a pak už prsa - teď je tam párcentimetrový předěl, pod nímž již lze tušit žebra. :slight_smile: Takže je možná otázka, odkud kam to vlastně má hópnout... :wink: )
11. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky, když dám fotky do alba a mám to jako hotový a chci ho potvrdit (jako že hotovo), tak mám jako kliknout na co? Dole je přidat fotky do alba, tak zase na to? Já na to klikla a zobrazí se zase tabulka na další fotky :angry: Viděli jste někdy větší střevo? :angry:
11. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
jonkar: no tak prijed!!!! Akorat bys asi umřela hlady - 3-4 hodiny vlakem z Brna k nám (vyzkoušeno z VŠ)
11. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
davlu: vidím, že se Ti to už podařilo a máš krááááááááásné album!!! I s erotikou!!!!! Moooooooooooc Ti to sluší!!!!!!!!! I na svatbě i to bříško!!!!!!!!!!!!! Jsi kus baby! :dizzy_face:
No fotky můžeš přidávat do 50 ks myslím, pak musíš udělat další album.
11. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
Aha...ono už to tam jééé????Cožééé....Jdu se podívat. Holky, moje první práce s internetema fotkama...Evit, díky...
11. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
davlu: jo, máš to na přední straně MK :grinning: vždy když přidáš fotku, tak se to objeví na první straně
11. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jak to máte s váhou,holky? Mně se normálně teď zastavila - dokonce jsem dnes měla o 0,5kg míň jak před týdnem ve středu. Zajímavé. Je fakt, že toho teď míň sním, jak mi tlačí mimis furt na žaludek, a taky mě trápí furt ta žáha občas, ale je pozitivní, že se to zastavilo. Mám nahoře necelých 15 kg.
11. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Riv, my máme auto měsíc, takže klid. U prvního porodu jsme zvažovali tramvaj, ale na tu bychom čekali hodinu, tak jsme jeli taxíkem :grinning: Jet tou tramvají, tak by to mohlo být velmi zajímavé, nevím, jestli bych na ten příjem došla :sweat_smile:
Jinak ten kočár se mi právě moc líbí kvůli těm vlastnostem a dá se opravdu využít pro 1 nebo 2 děti :wink:
11. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Evit, dle Dr. je to k porodu. Vsákne se voda, bříško změní tvar, půl kilča ubydeš a najednou slyšíš to ....,,už vidííím hlavičku...,, :slight_smile: Mě nic neklesá-ani břicho, ani váha...jediný co bude pokleslý je břicho po porodu a prsa po kojení.... :frowning2:
11. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
A hele, to jsem netušila, že pokles váhy je taky indikace k porodu... Já myslela, že klesá kvůlivá žaludku (i když, pravda, nevím, proč by mi měla klesat, jídlo jsem nijak zvlášť neomezila, žáhu neřeším, pálí mě úplně po všem, takže dlabu Rennies). Jinak to bylo za poslední poradny: 14+, 14+, 15,5+, 16,5+, 15,5+. Tak že bych čekala potopu? Dneska večer by to bylo veselé, chystám se na přednášku - toho sedmdesátiletého pána bych jistě potěšila, kdybych uprostřed jeho zásadních vývodů o projevech české literatury v závislosti na politické situaci za 1. republiky houkla Hele, mně praskla voda... :grinning:

Ale jak tak koukám na fotky - Davlu, super! - ty poslední jsou fakt moc pěkné! (ne že by ty ostatní nebyly :wink: ), tak moje děloha se zatím na porod nechystá, když vidím ten tvůj monitor. Já jsem měla činnost pouze u Plivníka, děloha nedělala vůbec nic, tohle jsou velehory, ta moje vypadala jak po smrti, taková ta rovná čára... :grinning:
11. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
rivka. já ani ten výpis z monitoru neviděla, natož aby mi ho MUDr. dala.... :angry: jen si ho schovala k sobě....

davlu: to jsem taky neslyšela, že by to byla indikace k porodu, že se váha zastaví. ALe pobavila si mě: už vidím hlavičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele, dávám Ti přednost, Ty jdeš první, já až po Tobě!!!!!
Máš na někoho mobil dát vědět, až TO BUDE?
11. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky koukám že tady probíráte příznaky k porodu.Já už mělo břicho dole tak měsíc před porodem a každý mi říkal že to bude určitě dřív.Dneska už mám třetí den po termínu a pořád nic.Taky jsem během týdne schodila zhruba dvě kila,břicho mi tvrdne jako kámen a hlavičku už někdy cítím snad mezi nohama tak doufám že už to moc dlouho trvat nebude.Nejlepší by bylo kdyby to přišlo ještě dneska abych to měla už konečně za sebou.Pokud se to do pondělka nezmění tak jdu na vyvolání,doufám že to už mě nečeká.
11. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
jahod: no vidíš a mě to prostě nezabavilo.. chjo chjo.. říkám,že je dneska nějakej blbej den

davlu. ty jo ten monitor je hustej :slight_smile:))))
11. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Rivko...jsi mě rozesmála...jsi dnes prvnía to po tom verdiktu, že jen tak neporodím, dokáže málokdo... :grinning: :grinning: :grinning: Úplně Tě slyším, jak to do té vážné situace řekneš.... :grinning:

Jo a buďte v klidu. Dr. říkal, že je to jedno jestli je tam mrtvolná čára nebo mých prvních 117. Pokud to nebolí, tak to nic neukazuje...

Jo před porodem se váha, alespoň zastaví nebo lehce klesne. Tak já opět za poslední týden (41.tt) nabalila na své tělo o další kilo navíc... :angry:

Dobře Evit, až po mě, ale počítej že to bude tak ten březen...duben.... :wink: Jo číslo na nikoho nemám... :frowning2:

Jajik, jdu taky v PO na vyvolávání, ale třeba to ještě dáme samo od sebe...u Tebe to vypadá, u mě nikoli :angry:
11. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
davlu - neboj musíš pořád věřit že to přijde samo
11. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jajik...NÁPODOBNĚ... :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Kde jste všechny? rodíte? :wink:
11. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
riv - tak to ho teda moc dole nemáš.. :sweat_smile:

evit, já jsem tu, ale fakt je, že jinak pusto prázdno, viď? njn, maminy už na nás kašlou a ostatní asi rodí..
11. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky,

dovoluji si k vám nakouknout a napsat žhavé informace :wink: Jsem sestřenka Šárky-Saze a jen vás chci informovat, že je v porodnici. V noci jí odtekla část plodové vody. Odpoledne zřejmě zbytek. Teď má kontrakce po 11min a čeká zda se rozjede porod. Tak na ní myslete :wink: Jinak přeju všem těhulkám ať jim to dobře dopadne a maminkám ať jsou miminka zdravá :wink:
11. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
jahod, já určitě nerodím, akorát se mě všichni ptají, na kdy to vidím... no asi tak na Vánoce :grinning:
já jsem dneska úplně mimo, za to prďolka má energie na rozdávání... :dizzy_face: dneska mi psala kamarádka, že se jí zdálo, že rodí, že to byl kluk a že brečela dojetím... a to ani není těhotná... :grinning: jsem zvědavá, jak dlouho všem to nadšení vydrží... :sweat_smile:
11. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
barbarek - děkujeme za info! moc na saze budeme myslet a držet palečky!
11. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.