• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
barbarek, díky za info a saze držíme pěstičky :wink: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
přijde mi teda dost nespravedlivý, jak se tu předbíhá... :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
taky si říkám... :wink:
11. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
no tééda :confused: saze drž se!

prý jak se tu předbíhá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
evit, já poslouchám jahodarku, že musím vydržet, dokud na mě nepřijde řada v tabulce a holky si to klidně jedou na přeskáčku... :grinning:

no, ale už jich před náma moc není... :confused:
11. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
no holky fakt, to je jak na poště, tam mě to taky vždycky naštve.. :wink:
11. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
jonkar - správně! já zase poslouchám marsie a držím plod.. :grinning: mmch, kdepak jí máme? zítra má termín, tak by už možná mohla, davlu se stejně nepočítá, ta se předbíhat může.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
11. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
to je jasný, davlu si chce prcka nadělit pod stromeček... :grinning:
11. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Jen pro opáčko a aby bylo jasno!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
Ty bláho, marsie má fakt zítra termín - byla dnes vubec? :confused:

TĚHULKY
DAVLU – 25 let – TP 8.11. – Beroun - +12 kg – čekáme chlapečka - Tadeášek
STANINKA77 - 32 LET - Blansko - TP 10.11. - chlapeček Šimon
MARSIE - 31let - 12.11. - Pha Podolí - 65 /82 - holčička - Klára
LILLISEK – 29 let - 17.11. - K. Vary - 57/ 64,5 , čekáme holčičku ( Natálie )
SAZE - 33let - Praha - TP18.11. chlapeček Tomášek
EVITA_IJ - 28 let - 20.11. - Rožnov p. R. - překvapení pro všechny!
JONKAR - 25 let, Brno - 74 / 79,5 (33.tt) – 22.(19.)11. čekáme chlapečka - KO 22.10.
VERUSA -21 let-22.11. Moravský Krumlov ( +20kg) čekáme holčičku Natálku
JAHODARKA - 28let - 23.11. - Pha Podolí - 64 / 76 - čekáme chlapečka (Vojtíška)
IRCATKO - 31let - 23.11. - Neratovice - 85kg/87kg - čekáme holčičku (Kristýnka)
RIVKA – 29 let - 27. 11. - Praha - čekáme chlapečka a bude to chobotnička!
KATULKA.OV - 26let - Ostrava - 60/ - chlapečka (asi Tomáška)
EVANEK77 - 32let - Brno - 56 / - zatím nevíme
11. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
evit, myslím, že se dneska nehlásí... :confused: kdoví, jestli někde nehopsá po schodech, aby prcka vyhnala :grinning:
11. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
no hele, tak k tý tabulce:
davlu je jasná, ta zůstává, staninka nechodí nijak pravidelně, marsie rodí, to jsme vydedukovaly samy :grinning:, lill uklízí, takže ok, saze rodí - předbíhačka, my tři tu jsme, verusa - kdy tu byla naposledy? vcera? predevčírem? ircatko nechodí pravidelně, rivka je v poho a katulka a evanek nechodí pravidelně..
11. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak to tedááá nééé...zase mě někdo předběhl - Saze ať to jde dobře, holka ještě chvilku a jsi nad čarou...
Já bala dát svižným krokem 3 kilometry a měla jsem pocit, že bych mohla klidně i běžet, protože prďolu jsem dole necítila a asi ani nesklepala...chjo...

Evit, teď jsem jukla na svat. album. Z té vaší veselice vyzařuje takové štěstí, láska a pokora vůči druhéhu. Ten svatební slib. Úplně jsem se do toho vžila...pěkný, fakt...a navíc vám to seklo... :slight_smile: Tak ještě toho třetího do party a je to reklama na absolutní štěstí... :slight_smile:

A ještě někdo mě předběhne a já to vzdávám, balim a přihlašuju se do březnovek 2010.... :grinning:
11. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
jahod: jsi to krásně shrnula. Tak mysleme na marsie, asi rodí nebo má odrozeno. Snad dá někomu nebo skrz někoho vědět. Zítra třebas dopíšeme další 2 miminka - to ted je 2 denně. :sweat_smile:
11. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
davlu, březnovky 2010 - :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
včera slibovala, že by napsala, tak buď někde funí nebo rodí, uvidíme..
11. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
davlu: díky, jsi hodná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hihi, do březnovek :grinning: :grinning: :grinning: to by malý měl ale 10 kg :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Evit...by mě ale vůbec nepřekvapilo, kdyby je měl už teď.... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
davlu: jéééééj, aby pak neměl jen nějakých 3,2 kg, znám tolik případů, co se doktoři O DOST sekli, a to oběma směry, takže na to zkus nemyslet. Stejně musí ven - dřív nebo později - a nejlépe spodem :wink:
11. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Evit, kdyby mi to tvrdili po utz a měřili ho tím přístrojem, tak bych ještě věřila v omyl, ale řekli mi to 3 doktoři nezávisle na sobě a zjišťovali to pohmatem přes bříško...tak na tom asi něco bude...
A byla bych ráda aby šel spodem...ten císařák necííííí... :frowning2:
11. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
ufffff... (pozdrav jahod..)
uz i vy zacinate!!!! dejte pokoj, ja se rozhodne k nicemu nechystam..
dnesek byl s promoinutim na prdel ... rano jsem se krasne vyspala, mala nikde netlacila no, uzasny.. pak ovsemi volal manzel a serval me, co ze je se mnou, ze se mi nikdo nemuze dovolat !!! nasledne jsem zjistila, ze mi proste vubec nefunguje mobil - O2 me normalne odstrihlo- coz si bohuzel vsichni vysvetlili tim, ze rodim!!!! tak jsem se musela rozjet navstivit jejich svatostanek, aby mi po 2 hodinach mobil rozchodili - mezitim asi 50 zmeskanych hovoru!!! peklo! pomoc!
11. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
marsie - hahahaha, vždyť ti to říkám, že je to peklo, chvilku nebereš telefon - stačí, abys byla na záchodě a všichni tě sprdnou jak malou.. , ale my jsme tě teda dneska fakt vyhodnotili jako vhodnou adeptku..
11. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
marsie: termín máš zítra (v tabulce) nebo v sobotu (v pasu MK)
11. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
no jo!? :astonished: evit, ty jsi taky kolombová!!!
11. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
11. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
takže marsie sice nepředbíhá, ale zase si ubírá!!! potvora! :angry:
11. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ale všimly jste si ženský, že čím víc je maminek, tím míň se diskutuje? No jo, maminky mají jiné strarosti, než sedět na netu jako nedočkavé těhule....
11. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
Jo a Marsi, to se snad může stát jenom ve špatném filmu....a představit si to dovedu. Ty věčné telefonáty a smsky od všech jestli už a kdy teda (upozornění: při přenášení je to ještě nesnesitelnější :angry: ) tak to už mi asi brzy rupnou nervy.... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
dobré ránko

davlu já na netu sedím, ale stále něco hledám - kojení, dudlíky, rektální rourka, spací pytel, kdy na procházku a furt dokola...

marsie s těmi telefonáty tě chápu, mě nějaké nadměrné dožadování informací a vyvolávání leze krkem i normálně, natož teďka... to jak po mě ségra chtěla, ať dám vědět, hned jak pokojedeme do porodnice... neměla jsem na to ani pomyšlení, v porodnici už vůbec ne, tak manžel jí napsal, ptala se, jak to vypadá... tož co jí na to chceš napsat - nijak, "jenom" je mi "trošku" blbě
12. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky holky! dnes jsem za ptace :wink: - ale vyspali jsme se bajecne :dizzy_face: ... ten vcerejsi stres fakt nebyl dobry :zipper_mouth:
jeste jsem nepogratulovala novym miminkum - takze gratuluju!!!!!
saze :slight_smile: na tebe jsem sazela, ze jeste nejakou dobu vydrzis !!!

holky, opravdu TP - mame DNES :grinning: - konik je zmateny.. ale mam novou prognozu - rodime 17. aby se to dobre pamatovalo, ja mam pak narozky presne za mesic :slight_smile:))..

evi - chapu, ze to vse hledas, vse uchovej a klidne posli, pac ja budu uplne stejne zmatene vsude hledat...
12. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ranko.

Baby, kde zase všechny lítáte? Evatk, chápu. Taky už sháním něco o kojení a plenách...nejdřív řešíš sebe otky, břicho, kontroly...potom se to zlomí a hledáš kojení, přebalování... :wink:

Marsi, cože...TP dnes...????? :astonished: :astonished: :astonished: Tak ty mě taky hodláš předběhnout...???
12. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.