• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
kdepak mame evitu, aby zpracovala nova data do tabulicky :wink:
a koukam :confused: , ze uz ji predbehla jahod :grinning:

jahod - ty uz jsi odkoukala to smirovani v albickach aneb hru na pani Colombovou :wink: , vid?

holky - jak me ruplo v zadech, tak mi splaskla jedna noha!!!!!! teda si mislim, ze to ma souvislost :confused:
12. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
jezis - pardon!!!! samozrejme, ze myslim!!! i kdyz to teda tak nevypada :cry: :fearful: :zipper_mouth:
12. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
marsie - :grinning: dneska mě teda fakt bavíš!
tak si nějak rupni v zádech ještě jednou a třeba ti splaskne i ta druhá.. :sweat_smile:
holky mě se hrozně poslední dny horší pleť. máte to taky? asi už jsem fakt komplet ucpaná..
12. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
jahod - no jo, to snad bude lepsi - a tehu demence ustoupi???
12. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Velká gratulace Saze a Tomíkovi... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Marsi, splaskla noha jóóó´???....A co mám udělat, aby mi splasklo břicho???? :grinning:

jahod...mě taky...asi před porodem ubývá nějaký hormon, který mě celou dobu držel pleť v přijatelném stavu... :frowning2:
12. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
marsie: tabulka aktualizovaná paní colombovou č.2 :grinning: jéééé, taky chcu aby mi splaskla noha, jednu mám fakt větší než druhou, už delší dobu, i ruka (pravá) je tlustější..... no už ať porodím a splasknu celá :rolling_eyes:

jahod: pleť? ani ne, spíš lepší, řekla bych, i vlasy se mi míň mastí, uvidíme co bude po porodu...... :angry:

saze: velikááááááááááááá gratulace, upřímná závist, že je to za Tebou, i když asi nic moc :unamused: ale je to pryč a máš malého Tomíka
12. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
marsie - problém je, že ve chvíli, kdy ustoupí těhudemence, nastoupí kojící demence, která je údajně ještě zákeřnější.. no, a až zdárně dokojíme, tak už nám zůstane "pouze" mateřská demence, která už nám zůstane navždy.. podívej se na svojí matku - nic ve zlém, samozřejmě jí neznám, ale moje matka jí teda má..
12. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
ahoj holky, můžu se vás jen zeptat, nejste tu některá z prahy, co bude rodit v motole a chodí tam do poradny? díky
12. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Jo jo Jahod...tomu rozumím...mamka mi volá na gyndu ať jí vyzvednu žádanku na mamograf, já jí volám zpět, že jim zrovna vyplivla tiskárna, tak že smůla, přijedu domů, mamka se zeptá tak co na kontrole a vzápětí se zeptá, jestli jsem jí vyzvedla tu žádanku (mami promiň, že jsem tě napráskala) :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Jahod - já jsem měla dojem, že po počáteční hrůze mě těhotenská demence lehce přešla (pokud nepočítám občasné vypadávání slov, ale to jsem měla už dlouho :sweat_smile: ). Tak by mě zajímalo, jestli se mi to jenom zdá.... :grinning:
12. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Jo a samo gratuluju všem novým maminám ke zbrusu novým dětem!
12. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
no, davlu, vidíš, to je prostě tak.. a to nás čeká v bledě modrym, nehledě na to, že mi přijde, že ty matky chlapů jsou ještě horší, takže se máme na co těšit.. :sweat_smile:
amallie - myslím, že z toho zbytku co jsme ještě neporodily už nikdo do motola nejde. ale jestli potřebuješ s něčím poradit, pár motolaček jsme tu měly..
12. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
jé, riv, já se úplně zapomněla vyjádřit k tomu tvému kutálení do porodnice, nemohla bys mi zavolat? já bych si to děsně přála vidět.. :angry:
já teda těhudemenci mám těžkou, občas mám pocit, že se můj původní mozek na chvilku objeví, ale nikdy se dlouho nezdrží, takže asi tak..
12. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Jahod, bacha na slova - matky chlapů - tím se myslí tedy i tchýně (no jo, tak to je kapitola sama o sobě)...hihihi :grinning: :grinning: :grinning:

Riv, stočíš se jako do klubíčka a manža tě bude popostrkovat jako pneu před sebou??? Taky si rezervuju lístek do první řady... :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
taky se hlásím k těhudemenci, nejvíc to samozřejmě pociťuje manžel a já se nebráním, sama se k tomu přiznávám..... právě před chvílí jsme o tom mluvili, když jsem hned nepochopila něco ohledně nové digikamery,kterou před pár dny donesl domů - prý abychom zaznamenali každičkou věc o mimi :dizzy_face: - a tak jsem dementní, a prý se to jen tak nezlepší když se budu teď vídat jen se samýma maminama a budem řešit prdíky, zoubky, kojení atd atd..... no jo, má pravdu! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

riv: taky bych to chtěla vidět - máte taky kameru? :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
davlu - ty jsi teda taky vtipná.. prý stočíš se do klubíčka.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
jahod: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Tady je dneska nějak veselo... :grinning: :grinning: :grinning: Jdu si zaplavat do vany a až se vrátím, tak ať jsou tady další perličky... :grinning:
12. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
jahod - jako vzdy jsi to bajecne sumarizovala - napada me jen jestli neznas moji matku??? vcera po tom poplachu pokracuje dal a na dnesek si pripravila rec o tom, jak si me tam zitra rozhodne nechaji a jaktoze me tam neveze manzel a uz vubec nemohla pochopit, ze jedu bez kufru!!!! :zipper_mouth: se z nich po...

amalie - tadyo nikom nevim, ale AKVY do motola chodi a asi tam bude i rodit!

hmm.. manzel mou tehudemenci vyresil tim, ze si objednal kamarada, sezrali tu veceri a sli do hospody... pry ma sebou telefon, kdyby neco .. :angry:
12. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Znáte online časopis shine? mrkněte na ta videa, ta dvě miminka jsou super:

http://www.shinemag.cz/2309/?page=18
12. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky na Volné diskusi je zrovna porodní bába, tak pokud se některá chcete zeptat na něco odbornice, šup tam... :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
marsie - tvojí matku neznám, ale právě mi píše přes icq moje matka, že se bude vdávat, je nechutně rozněžnělá, fuj, to by matky dělat neměly - přeju jí to, ale.. řeší se mnou termín svatby (velikonoce, 1.4. - haha, jak symbolické), no nic, to ode mě není moc hezký.
marsie - manžel teda taky dobrej.. nechceš přijet? otevřem si lahev a uděláme si pěknej pipivečírek.. :wink:
12. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
davlu - třeba jak dostat miniatury z našich břich?
12. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
holky, k té těhudemenci se hlásím taky... ten můj se na mě vždycky kouká, co to ze mě zase vypadlo za perlu, pak mě pohladí a řekne "to bude dobrý..." :grinning: no, já bych si tak jistá nebyla... :grinning:
12. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
jonkar - ten je ale hodnej..
12. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
jahod, to by mě taky zajímalo... na procházce mi trochu tvrdlo břicho, ale jak jsme zamířili směr cukrárna, tak to přešlo... :sweat_smile: pak jsem vyběhla schody jak laňka a taky vůbec nic... :confused:

no zítra jedem do porodky na kontrolu, tak jsem vysvětlovala prckovi, že by nebylo špatný, kdyby když už tam budem, byla i nějaká akce, ale nějak dělá mrtvýho brouka... :grinning: tak nevím... :confused: :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
já vždycky řeknu - "já jsem myslela..." a D. na to: "Mari, hlavně nemysli..." :confounded:
12. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
jahod, nejdřív to z nás udělají a pak se ještě diví... :wink: :grinning:
12. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
jon - přesně, já to taky říkám, že mi to udělal on!!! :angry:
12. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
holky, tak si tak prolejzám alba a koukám, že přeběhlice murynka už je taky mamka! to je fakt neskutečný..
12. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.