• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jonkar: hm, tak uvidíme, tu holčinu vubec neznam, tak bud se ozve nebo ne

davlu: no jo, 1 prst = 1 cm, to asi není moc, ale aspon neco, ja nevim, jestli mam aspon 0,5 cm :sweat_smile: Tak uvidíš, co to s TEbou udělá. Už jsi byla na wc podruhe? :grinning:
13. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
VZKAZ PRO TETKY KONIKOVKY:
Dnes v Podoli jsem nakoukla za Lulkou a Lukaskem - moc vas vsechny zdravi a gratuluje novym miminkum!!
Lulka (po CR) vypada bajecne, jako ze teda vypadala cele tehu... ma uplne malinke splaskle brisko, Lukasek je nadhernej hodnej klucik - jen je trochu dozluta, tak ho chodi slunit :grinning:. V nedeli uz by je meli pustit domu, tak uz se tesi!!!
13. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Marsi, no kde jinde než v Hořovicích (porodnice U Sluneční brány) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chodím tam už od 15ti let do ambulance. Stejně pod ní spadám oblastně. Nemocnice zvenku už letaletoucí, ale ta porodnice...Já vím, že holky z Prahy se registrujou v těch velkých porodkách jako přo sichr překotného porodu, ale jezdí rodit k nám...porodka má fakt jméno. Nejen na personál (výborný, skvělý, úžasný). Samé mladé PA a vstřícní doktoři, ale i to nové prostředí, kde tě nepřesouvají z nějaké přípravny na herárnu a z hekárny na sál. Přijdeš a k dispozici rovnou pokoj (žádný boxy nebo oddělené kóje zátahem). Tam se dokonce už těším...a jestli mi to fakt v pondělí budou vyvolávat, tak má službu moje spolužačka ze ZŠ... :wink:

Evit, proběhlo už druhé vyprazdňování, ale jinak nic víc...je mi fajn... :wink:
13. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
jeeej evit ty si šikula, tak uz sem v tabulce, super, sem vas prisla zachranit aby ste nebyli mezi poslednýma, heh :slight_smile: delam si legraci :slight_smile:
Rivka, Rennik - máme společný termin, tak sem zvedavá která bude dřív :slight_smile: Rennik dokonce i věk máme stejný :slight_smile: Rivka - kde budeš rodit??? ja u apolinare.
13. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
davlu -aha, diky za info - uz jsem se koukla na mapu - ono je to jeste kus od Berouna .. tak kdyby me nahodou z Podoli vyhodili - tak se tam v prosinci potkame :wink: :grinning:
13. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Marsi, nestraš, ani s tím, že by tě vyhodili, ani s tím prosincem...ale kdyby náhodou...tak po dálnici je to od okraje za 20-30 minut a tam vezmou vždy každého. Primář doslova řekl, že takové nesmysly jako jsou registrace u nich nikdy nebudou. A opravdu se tam dostane každé velkého luxusu a báječného přístupu...(ne že teď přijede zbytek rodit k nám a ucpe porodnici) :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
ahoj

pridala jsem fotky do albicka - konecne jsem se k tomu dostala, tak se muzete podivat na nasi krasku :grinning:
13. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
marikap: krááááááááááásná Niki, celá maminka, co? Jak Vám to doma jde? kojení ok? spinká nebo zlobí? :dizzy_face:

davlu: no to zní jako báječná porodnice :sweat_smile: já mám momentálně dilema co dělat, zda jít rodit do Valmezu, kde mají zákaz návštěv kvůli pras.chřipce nebo jet rodit do Frýdku Místku,kde to vůbec neznám, je to o něco dál, ale jinak asi v pohodě...... To je dilema....... :frowning2: no musím to probrat s miláčkem, až přijde z práce dnes
13. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
davlu - no, ja na ne slysela chvalu a posilaji tam prave z Podoli ..

marika - ahooooojjjj - jak se dari? jak to doma zvladate? jdu omrknout fotecky ..
13. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
teda, nikinka je faakt úúúžasná - máte báječné společné foto !
13. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Mari, malá je kus krásný ženský...už aby jste začali odhánět ženichy... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Evit, a není tady diskuse na F. M. porodnici? Třeba by to nakonec bylo prima, když tam nepouštějí ty návštěvy...
13. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
davlu: nevím, ale reference mám dobré a celkem čerstvé, dokonce tam mimi nechají hned u Tebe po narození, žádné 2 hodiny pryč jak ve Valmezu.... Jestli se pro to rozhodnem, zavolam si tam a musím se poptat, zda nás vemou pač nespadáme pod ně, je to jiný kraj :wink: ale známá tam rodila před cca měsícem, taky z našeho města a byla moc spokojená a vše bez problémů.
To je sranda, takové špelukace na konci těhu......

Poslouchám zprávy na nově, v Ústí n.L. museli udělat císaře ženě s pras.chřipkou, je v kritickém stavu, mimi stabilní, ale neřekli, v kterém týdnu........... To je hnus..... listopad není zrovna nejlepší měsíc na rození, ať už kvůli prasečí chřipce, ptačí nebo koňské :angry: nebo té obyčejné :unamused: :frowning2:
13. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
davlu: přidala jsem gratulaci k vašim svateb.fotkám, jsem neodolala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dívala jsem se,jak se jmenuješ IN REALITY :slight_smile:
13. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
Evit, tak to je snad samozřejmost, že se mimi nikam neodnáší, natož na 2 hodiny...jeď rodit do FM :slight_smile:

Na začátku zpráv říkali v 33.tt myslím. No je to děs ty chřipky. Z porodky chodím na vychajdy pouze do lesa (kam jinam taky u nás na vsi) a dokud to neodezní jsme zabarikádovaný doma a nikoho k sobě nepustíme... :wink:
13. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Mari..Verunka je fakt kouzelná moc se vám povedla..
Marsie tak toho neznám..hele já myslím, že žádné přenášení nebude :slight_smile:)nebo max pár dní rozhodně ne 14 :slight_smile: neboj...
jinak my bojujeme.. Sofinka se snaží takže se zlepšilo trochu kojení..ted to vychází tak kolem 3 hodin.. včera i 2x za den zvládna 4 hodinovou pauzu.. vnoci jsou to 3 hodiny ale k ránu zase po 2 nechápu :slight_smile: doufám,ž e se dopracujeme k nějakému pravidelnému rytmu..jinak spinká ale ne tedy tak jako před týdnem... to jsem ji nakojila a hned spala..ted někdy i hodinu kouká než zabere..někdy i je zteklounek můj malý :slight_smile:)
13. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahojte dievčatá pozdravujem !
Vidím , že tie posledné dni očakávania už nie sú žiadna sranda....

Evita: Aj ja sa chystám do FM, a tiež nie som spádová..... Ked sme sa tam boli pozriet, vraveli, že im to nevadí, že sme z iného okresu. Len vo výnimočnej situácii by sa mohlo stať, že budú mat plno, a možu podla nálezu ešte poslat do inej nemocnice......
Na dalšej schodzke už vraj vraveli, že by bolo dobre si tam zavolat, ked už to príde, či majú volno na porod....
Ale sama neviem či budeme volat, či tam nepojdeme radsej len tak naslepo

Inak už mi na FM písala referencie aj Rennik, ktorá tam bola na praxi a porodnicu doporučovala.
Inak foto majú na nete. 3 samostatné porodné boxy, len jeden z nich asi nemá WC.
POkoje po 2 so soc.zariadením, a asi 2 nadštandardy, takže pohoda
13. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
davlu: přesně tak, žádné návštěvy v šestinedělí, možná na vánoce rodina, jinak nic :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tolik lidí se chystá nás navštívit, no nevím, budu to muset nějak krouhnout..... :angry: :pensive:
Jojo, ve Valmezu Ti mimi ukážou (někdy i to ne - musíš si vysloveně říct, když je dobrá nálada, i ti ho přiloží k prsu na chvíli a pak tradá na dětské oddělení (které je o patro níž) a ty odpočíváš a až po 2 hodinách od porodu Tě přesunou za mimčem..... jojo, tak to je ve Valu.... tak uvidíme no, FM to jistí :wink: asi si tam uděláme výlet v pondělí - to najít, at pak nebloudíme a taky se třebas mrknout dovnitř :sweat_smile:
13. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
ufff, čus pupíkačky a samozřejmě maminy,
tady se jako nerodí nebo co? ale to je dobře, alespoň si máme s kým pokecat.. :wink:
kvakul - velké díky za tvá slova útěchy, já se už snad i těším.. :sweat_smile:
marika - verunka je teda fakt zlatíčko! a jak to vypadá se zdravíčkem? vůbec ses nezmínila, doufám, že všechny katastrofy zažehnány a už je všechno ok.
marsie - to bude fakt legrace jestli nás do toho podolí nepustěj, viď? mně říkali v kartotéce při zápisu, že jestli budu rodit 23. a dál, tak ať tam ani nejezdím.., ale ne, já se toho nebojím, ty prostě čekáš na mě kvůli tý úspoře na nadstandardu, viď? to si ale podrbem.. :dizzy_face:
13. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
evi21: tak super, se tam možná potkáme :grinning: já uvidím jak to dopadne no a taky hlavně jak akutní to bude, až TO na mě přijde :dizzy_face:
13. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
evita: Myslím, že som počula, že vo ValMezu sa stal nejaký pruser za tie 2 hodinky s miminkom, ked ich predtým nechávali, tak teraz ich radšej sledujú na detskom....
Ale silou mocou sa to dá dopredu vybavit, dohodnut sa, ale asi by chceli podpis, že preberáš zodpovednost....
13. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
evi: ale tak mě to tak nevadí, neberu to jako problém, stejne si myslim, ze ty 2 hodiny po porodu jsme stejne mimo..... takze to neresim.... spis ted resim ten zakaz navstev.............vyhlášený na neurcitou dobu do odvolání (do jara?!) :confounded:
13. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
evita: ten FM už máš vyše hodiny cesty, Nový Jičín si zavrhla ?,
V poslednej dobe po rekonštrukcii, že sa to zlepšilo aj tam, akurát WC ostávajú na chodbe
Ja mám práve NJ najbližšie, ale nejak sa mi viac páčilo vo FM...
13. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
evi: FM není hodinu, bydlíme v Rožnově, takže 30 min asi, valmez je 15 min. Takže to není tak hrozné, když nebudu rodit extrémně rychle :grinning:
NJ jsem právě kvůli tomu staršímu vzezření zavrhla, ale kdoví, třebas mi i to nakonec bude dobré, co já vím kde skončím :grinning:
Teď jsem si přečetla vše o FM na netu, zní to zajímavě a nemusím být z okresu, to je fajn. Ale volat dopředu si myslím, že je dobrý nápad. Určitě pro mě, at pak nerodím někde v autě na parkovišti. :grinning:
13. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Davlu, já jsem měla na kontrole v den porodu nález - otevřená na 1,5cm, za 12hod se narodil Jáchymek :sweat_smile:

Mariko, Veronika je moc krásná :dizzy_face:
13. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
mari, Veruška je vážně kouzelná :dizzy_face:
13. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
holky, diky moc, malicka je nejen pekna, ale taky moc hodna :dizzy_face:

jinak - Jahod - bylo nam receno, ze mala je klinicky v poradku, udelali ji jeden rentgen, tam se nic neukazalo, ale 18.12 jedeme zase na kontrolu do Prahy, tak snad se nic nezjisti, ted je to proste normalni zdravoucke miminko

Evita - kojeni nam porad nejde, sice laktacni poradkyne byla super, vsecko nam vysvetlila, jenze ja porad nemam mliko a nevim, co bych mohla udelat aby se objevilo... asi to brzo vzdame, Niki je zatim 100% na umele vyzive :frowning2:
13. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Beranek - Jahymek je taky moc krasny, ale co mi nejde do hlavy - tys opravdu mela po tydnu takove brisko?... :confused: jak to delas?.. ja porad mam 5kg navic, bricho mi visi a nevejdu se do starych kalhot :pensive:
13. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
mari: no jo, beranek, to je nase hvězda, takova výjimka, co nás bude nutit sportovat, at jsme brzy jako ona :sweat_smile:
13. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
holky, já teda nevím jak to dělá, ale prcek mi strká nožičky skoro až na záda :grinning:

mě nějak začíná bolet bříško, ale dneska fakt rodit nemůžu... :confused: Tom je v práci sám, by ty lidi musel všechny vyhnat a zavřít hospodu... :grinning: úplně ho slyším "nezlobte se, ale zavíráme, jedeme rodit!" :grinning:
13. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.