• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
luco - diky moc za info, uz jsou holky v tabulicce - a virid, ze moc gratulujeme!!!
14. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
luuca: děkujeme za dobré zprávy, velkééééééééééé gratulace verči k Natálce, hodně zdravíčka oběma!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

marikap: no to je trápení s tím kojením :frowning2: :frowning2: :frowning2: Když vidím, kolik z Vás s tím má problémy, resp. že to prostě nejde, tak mě to děsí a začínám mít z toho teda obavy! :unamused:

Kdepak máme dnes davlu???? Od rána se neozvala. Co zase vymýšlí za metódy :grinning:
14. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
holky, velká gratulace oboum :dizzy_face:

evit, já teď koukám, co tu máme za novou těhulku a ty sis změnila fotečku v profilu :grinning:
14. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Evita - neboj, ty urcite budes kojit, uvidis :wink: u me za to mozna muze cisar.. :frowning2:
marsie: jsme to napsaly obě dvě do tabulky, hihi, má to verusa tuplované :grinning: :grinning: akorát jsi jí tam nechala ty kila! to nevypadá hezky! :sweat_smile:
A takový malý drobek ta Natálka, co? týden před porodem jen 2 kg?
Tak jsem uděla fotogalerii. :wink: :slight_smile: .
14. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
marikap: no to není nikde napsáno, že zrovna mě to půjde... prsa moc nevyrostla, za to bradavky mám jak africká zasloužilá matka (OBROVSKE, FIALOVE, BLEEEE), tak nevím, uvidíme, moc bych chtěla kojit plnohodnotně, ale prostě když to nepůjde, tak to nepůjde....

jonkar: jo, ještě na chvíli jsem si tam dala svatební foto :grinning: zatím nejšťastnější můj den v životě, než ho vystřídá jiný :dizzy_face:
14. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Verusko-Moc gratuluji k princezně :slight_smile: :wink: je to takovej malej drobínek vše to malá dožene hlavně zdravíčko aby bylo.
Ještě jednou gratuluji. :slight_smile: :wink: .
Marikap-nevěž hlavu taky musím dokrmovat moc toho mlíčka nemám a jsme taky na Nurtrilonu něco si z prs vezme ale i tak je to hodně málo. :frowning2: .
A taky jsem chtěla že ve středu musíme do Brna kvuly té toxoplasmoze na odběr krve ale chcou po mně ty moje hodnoty co jsem měla tak snad to budou mít v porodnici ještě někde a dají mně.
A taky dělaly Šimonkovi kontrolu očiček a hlavičky tak je to vš v naprostém pořádku. :slight_smile: :wink: tak jsem ráda že tohle je dobré ještě ty hodnoty té krve a snad to bude pořádku docela se toho bojím ale věřím že je to O.K. :slight_smile: .
14. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
evit, třeba jí konečně zabrala ta "tekutina" z rána... :grinning:
14. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
staninka: kráááásný uzlíček ten Šimonek, taky takové drobátko malinkaté

jonkar: hihi, že by? no kééééž by, už bych jí to moooc přála :grinning:

Holky, mám mírné podezření, že mi TROCHU začíná padat břicho...... ale zatím je to jen podezření, snad se to v násl.dnech trochu více a zjevněji projeví..... tak aspoň nějaký náznak, že se mimi nebojí vylézt :grinning:
14. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
A mám poslední dny furt chuť na kafe.... pijete ho normálně? Já se snažím co druhý den, i míň a kdyžtak si dát to Caro, ale to není ono...... :unamused:
14. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
evit - no taky jsem si toho vsimla +20kg a mala jen 2kg!! to me teda desi, mych 21kilo prisuzuju, ze mala ma minimalne 4!!!!

jo holky, dalsi znama so mela termin po me uz porodila - maji Nellinku.... :angry:
14. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
marsie: no kde máš jako těch 21 kg???????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: nechápu nic
NO jooooo, předbíhačky............ moje známá má taky termín po mě, ale už je objednaná na CŘ na 24.11., tak to vidím, že mě taky předběhne..... neřeš.....to nemá cenu.......... :angry:
14. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Marsie-Neboj i ty se malého tvorečka dočkáš držím palečky aby to bylo co nejdříve. :wink:
14. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Evit - kafe jsem pila každý den jedno instantní a občas ještě jedno v práci (z kavárny). Tak měsíc dva zpátky mi přestalo jet, dělalo se mi po něm blbě, takže snídám mlíko a dám si občas - tak jednou za týden - turka. Mně přijde, že tělo si fakt o leccos řekne samo...

(A kde má Marsie těch 21 kilo, to by mě taky zajímalo :angry: :grinning: )
14. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
evit, mě řekla doktorka, že pokud jsem na něj zvyklá, tak v tom není žádnej problém... a PA na kurzu říkala, že rozpustný kafe s mlíkem ani není pořádný kafe... :wink: takže piju každej den kafčo s mlíčkem a občas si dám i turka... :slight_smile: ale je fakt, že poslední dobou na něj mám taky nějak ještě větší chuť... :sunglasses: bych jich byla schopná vypít i víc za ten den... :confused: ale to už zase nechci riskovat... :wink:
14. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj :wink:
Gratuluji k novým miminkům :dizzy_face: :dizzy_face:
My jsme dnes poprvé byli venku s Jáchymkem a protože bylo moc hezky, byli jsme v ZOO víc jak 3 hod a Jáchymek krásně celou dobu spinkal, mohli jsme se věnovat Beatce, které se to moc líbilo :wink:
14. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
no, jste hodne, ale fakt nelzu... 21 je tutovejch.. a uz me je to fuk...

jo, jeste jsem si vzpomnela na hezkou historku, co mi vypravela vcera Lulka - za spolulezici maminkou prisel manzel a dojemne ji vyznaval lasku a dekoval ji ze mohl byt u tak krasneho zazitku jako je porod jejich miminka ...
no, myslim, ze ja se tohohle rozhodne nedockam!!!!

jo, a zitra peoste NERODIM! - mam nalozenou panenku.. :grinning:
14. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
Gratuluji novim miminkum a preju stesti do zivota.

Holky jinak ke kojeni verte ze se rozkoji kazda chce to jen trpelivost nas mladej si bere uz vic z prsa nez z lahve a doufam ze brzo lahev uplne odpadne zustane jen na leky. Ikdyz obcas je tezke ho prilozit pac spi a nebo nechce a proste na nej nic neplati. A co noveho tady??? Co Jahod a marsie???
14. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
marsie: no jistě, kila neřeš, jsi kočka a u Tebe mám nejmenší strach, že všechno neshodíš! v pohodě!!!!

jonkar: rivka: děkuji za rady :wink: už jsem si uvařila 2v1 kafíčko :sweat_smile:

davlu mi nedá spát, ta asi rodí, SUPER! :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
evit, opatrně, ať jí to nezakřiknem... :wink: ale taky na ni myslím, že snad... :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahoooooooooooj,
tak jsme ode dneška doma ... těhulky, který máte indikovanej porod před termínem, tak nečtěte ... Malej se narodil v 18.35 po šílenejch bolestech ... samo, že křížovejch, ale dr. mě varoval, že to bude o trochu horší (ha ha ha) než kdyby ho vyvolávali po termínu, pže ještě nejsou nachystaný porodní cesty ... no nekecal ... bolest jak kráva ... když jsem začala hysterčit a prosit asistentku, aby mi dala nějaký drogy (doslova), tak zavolala dr. ten nečekal, zavolal nahoru a přišli mi dát epidurál ... jenže ta první dr. se nemohla trefit a tak mezi kontrakcema se o to neustále pokoušela, nešlo jí to, tak ji odvolali k porodu a pak došla ta jiná dr., které se to podařilo mezi kontrakcí napoprvé ... ale pak hned to přišlo ... přišel v šest dr. a když mě kontroloval (malej měl nějakou sondu na EKG, pže od asi jedné hodiny byl bez vody), tak mi podle mýho udělal hamiltona, bolelo to totiž jako sviňa ... Zdeněk se ho zeptal, na jak dlouho to ještě vidí, tak řekl, že do osmi bude mimi venku ... no hned jak odešel, tak to začalo ... au au au ...
pak mi řekli, že malej je vyčerpanej ... to já byla taky, takže jsem tomu rozumněla a oni si ho odvezli ohřát atd. ... dali mi ho ale pak hned na pokoj asi v deset ... a kojíme jak o život ... jeho porodní váha byla 3550 a dnes, když ho sestra vážila tak měl 3470, ale po kojení ...
14. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky. Vy co na mě myslíte, tak vám hlásím...téď je to napjatý, žééééé....mě nic není a rodit tudíž nejedeme....cítím se báječně, takže to fakt vidím bledě a PO nástup...

Kafe, šílená chuť na něj mě přepadla tak před měsícem, takže bacha od zachutnání kávy je to k porodu tak měcíc... :grinning: :grinning: :grinning:

Dítě se zoubkama...tak až se náš malej velkej narodí bude v novinách, že se narodilo mimi se zoubkama, nohou č. 37, vláskama pod ramena, nehtíkama 3 cm a po porodu řeklo MÁMA..... :grinning: :grinning: :grinning: a potom strhlo váhu... :grinning:

Veru...veliká gratulace...věřím, že po tak malém mimi přijdem na řadu my a už toho našeho obříka porodíme... :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
davlu: co tu sakra..... nic neříkám! :zipper_mouth: :grinning: :dizzy_face:

hihi, tos mě zas rozesmála!!!!!!!!!!!!!!!! s tím třetím odstavcem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
davlu - :slight_smile:)))) a to jen pokud bude po mamince, pokud se potatí, tak bude mit nohu petactyricitku :grinning: :grinning: a rvat bude "Smrt Baniku" :grinning: :grinning: :grinning:
uz jsme si vazne mylela, ze snad to na tebe prislo ...
14. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
slunatko: vítej doma a velké gratulace k Ondráškovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taky chceme vidět nějaké fotky, tak až bude trochu čas.... a porod teda celkem mazec, ale máš to za sebou, to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

marsie: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
holky s tou kavou se vubec nestresujte, pokud na ni mate chut a nelejete do sebe hektolitry, tak si dejte! ted uz je to stejne jedno a mimi bude max trochu naspídovany :wink:
14. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Nebojte holky vše bude v pohode, musime se uklidnovat :slight_smile:
ja si vas jenom čtu a občas se musim smát, jo holt, nebyla sem tady od začátku a težko se nadvazuje...ale ste zlaté :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
hannka: jen se zapoj, do vánoc toho ještě stihnem probrat, že davlu? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jasně, mimi je upečené a prý bude naspídované :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrý marsie
14. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.