• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Když se dívám na tu váhu miminka od Veruse, tak přemýšlím, proč ji strašili s velkým dítětem a velkým břiškem? :confused: Fakt nechápu....

Smrt Baníku, jo? To je vtipné, bydlím asi pět minut od jejich stadionu a jsem z Ostravy, tak pozor :grinning: :grinning: Ne já nejsem žádný fanoušek, ale region je region :sweat_smile:
14. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Aha, teď si uvědomuji, že to velké bříško miminka a velká váhu u Veruse nebyla, to jsem si holky popletla, tak nic....
14. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
Marsi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A s tou kávou se fakt nebojím. Dávám si jí tak 2x - 3x denně menší rozpust s mlíčkem. Když se mi malej nechce pustit, tak já se kvůli nělu taky nestrhnu - boj hned od začátku. Néééé, ale prý menší rozpustky teď ke konci už nijak nevadí, naopak se prý mimi trochu zvykne a při kojení sem tak maličké kafíčko zkousne....

Hani, se zapoj, já se taky přidala až na poslední měsíc.... :slight_smile:
14. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Beranku, to se bála Zuzu, že má malá velké bříško...ta nastupovala někdy v útrý myslím a zatím nikdo nic nepsal, ale asi (určitě) to má už za sebou....

Evit, do Vánoc :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Já jsem pila ještě v těhotenství 1-2 kávy 3v1 denně a teď si dám jedno taky :wink:
Teď jsem četla, že problém by byl, kdybychom pily více jak 3 silné kávy denně, což třeba to mé 3v1 není....
14. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
tak tady se šlo spát...no tak já to jdu taky zkusit...a zítra bude poslední den doma a ve dvou... :dizzy_face: Brou...
14. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
davlu: jůůůů, tak se kráááásně vyspi a zítřek si užijte! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz
Brý ráno....kde všechny lítáte ??? Doufám, že nerodíte, to byste mě naštvaly... :wink: :wink: :wink:
15. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:))

beranku - ja vedela, ze se nekdo ozve - nic proti, ja vim, ze cituji "Ostrva je region razovity.. " :grinning:
jo - to byla zuzu - ale TA tu dlouho nebyla, jdu se podivat, zda neni nahodou uz maminou!!!

holky, kouknete do prosincovek - krome murynky tam jsou uz dalsi 4 miminka!!!!! :confused: :confused: ted, ja nevim ... :fearful:

davlu - tak co dnesek by se ti hodil??? :grinning:
15. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Marsie...ty šmíruješ i v prosincovkách....???.... :astonished: :astonished: :grinning:

Jinak mě by se to hodilo kdykoli, ale našemu malýmu se žádný den nezdá dost dobrý, takže....zítra, jo jo, už je to tak...
15. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Dobré ránko!
davlu: zítra Ti budem držet palce, kdy to vypukne? :wink:

marsie: si děláš srandu s těma prosincovkama....... :rolling_eyes: :angry:
15. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Kdepak, stále kindervejce. Dítě se večír probralo a začalo se poctivě hemžit, nebýt toho, že je mi furt nějak šoufl, je to prima. Dneska snad teda nějaký ten úklid, včera to moc nedopadlo. :unamused:
15. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
marsie: tož jsou to prosincovky,ale termíny tam některé mají v listopadu, tak to jooooo, i když rodit 14 dní před termínem :rolling_eyes: to se nám už asi nepoštěstí většině zbývajících :rolling_eyes:
15. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
rivka - no, me je teda taky jako ze soufl .. jako pred mens. , ale nic vic...
zato to spani jsem nejak zakrikla, na dnesek to bylo peklo.. furt me to tlacilo, na bok jsem nemohla pac mimi tam snad delalo rozstep a bylo cely vybouleny!... ach jo, snad se dopecu pres den na gauciku..

evita - na TP jsem nekoukala, to v tabulicce nemaji..
15. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
marsie: našla jsem to na jejich diskuzi asi stránku před :wink:

taky se mi čím dál hůř spí, navíc manža ma trochu rýmu, tak se střídáme na gauči v obýváku :angry: a mimiš strašně těžkne, citím jak tlačí úplně všude....... :confounded:
15. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Evit, nástup mám ráno v 7 hod., ale po kontrole se prý uvidí...buď budu dobře připravená a začneme vyvolávat, nebo nebudu a budou mě třeba 2 dny pomáhat dozrát porodní cesty (preindukce) a vyvolávat začneme třeba až v úterý, ve středu...ale doufám, že při mé smůle s přenášením se mi poštěstí a cesty budou připraveny jít do boje rovnou... :wink: ...jste hodný, že budete myslet. Jen abych ti nepsala sms a ty jsi taky nebyla v porodce... :grinning:

Riv, tak že by...??? :slight_smile:

Marsi, jako bys měla živej pytel cementu v břiše, viď? Taky už to brzy skončí...Jak to u Tebe vypadá? Kdy máš nějakou kontrolu???
15. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
davlu: neboj, já se zatím nechystám :wink: pátek 20.11. je fajn, to snad stihneš!!!!! a kdyby NAHODOU, tak to přepošlu, mám ještě kontakt na evatk :wink: která je už doma s Eliškou :dizzy_face:
15. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Evit, tak ju. Nejdřív já a potom hned ty, jo??? :wink: :wink: :wink:
15. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
davlu: platí! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning:
Kde je to sluníčko dneska? :pensive:
15. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
dobré ráno, jsem si to spinkání dneska nějak protáhla :grinning:

mě se totiž zdálo o davlu, jak pořád vymýšlí různý techniky, aby se mimísek pustil a on se pořád tvrdohlavě drží... :grinning:
15. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
evit, tady krásně svítí... :dizzy_face:
15. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
vidíte, co my tam dnes naskočilo za týden... :sunglasses:
15. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
jonkar: pošli i trošku sem, tu je mlha...... :confounded: tak už tam máš taky 40tt hihi :dizzy_face: tak vítej a šup šup tento týden je náš! :sweat_smile:
15. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
evitko, doufám, aby prosincovky nebyly odrozený dřív jak my... :confused:

sluníčko posílám... :wink:
15. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
jon: :slight_smile: mně už je úplně u pr..... kdo rodí dřív nebo později, je zbytečné se tím nějak trápit :rolling_eyes: já se hodlám soustředit na sebe a užívat si poslední dny ve dvou s manžou, a až to přijde, tak to přijde.... a budu zkoušet domlouvat mimču, ať už mamku netrápí a jde se za ní pomazlit LIVE :dizzy_face:
15. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
davlu - no, tak drzim palce na zitrek, snad to bude snadnejsi nezli popisujes!

holky, mam zpravu od Jahod - od vcera je v Podoli - ne snad, ze by rodila, ale strasne zvracela, tak si ji tam nechali ... se pry uvidi..
Tak ji drzte palecky!!!
15. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
jejda, chudák malá, tak snad bude vše ok. :confused:

evit, já jen myslela, abysme to netáhly spolu až do vánoc... :wink: taky malýho přemlouvám, že mazlení bude lepší, než to mačkaní v bříšku, když už tam nemá žádný místo... :dizzy_face: ale zatím to nějak nezabírá... :frowning2:
15. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Evit, tady taky svítí, vydrž dočkáš se.... :slight_smile:

Jon, o měěěěě???????....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hi hi hi...sem vás dohnala k hororovým snům...to mě mrzí... :frowning2:

Marsi, Díky, díky...budu ve spojení v Evit, tak jí dám vědět...
Chuděrka Jahodka, snad to je už dobrý.... :wink:
15. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
davlu neboj, horor to nebyl :grinning: teda pro mě ne... :grinning:
15. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
jonkar má fotkuuuuuuuuuuuu, konečněěěěěěěěěěěě hihi ve 40 tt takové změny! :grinning: :grinning: :grinning:
do vánoc nic táhnout nebudem, to by se narodilo opičátko zarostlé :grinning: a to NE-E!

davlu: díkec, možná že se ještě oskar ukáže /sluníčko/
15. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.