• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jaho drž se.. přeji at máš pak už rychlovku..
16. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
jahod!!!!!! ufff... ja mam normalne z tebe takovy nervy!! tak aspon ze uz jsi na dratu! hele, mam problem, ja zitra rodit nemuzu :fearful: - pac se do podoli nedostanu!!!! ted hlasili, ze tam jsou oslavy revoluce a cely nabrezi je zavreny!!!
tak uz to vidim, jak jdu proti celymu davu a ru pozooor ja faaakt rodim :wink: - proste zase budem mit extra burt :grinning:
16. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
mari, já mám posledních pár dnů energie na rozdávání a říkám si, že ho tím chozením aspoň trochu setřepu dolů, ale on si z toho vůbec nic nedělá a spokojeně si řádí v bříšku :grinning: akorát se teda už pěkně pronese... :confused:

jahod, držíme palečky, abys měla Vojtíška brzo u sebe :wink: :dizzy_face:
16. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Marsie :grinning: :grinning: :grinning: ty porad nadelas.. Prijed, budeme mít revoluční děti. :wink:
holky moc dekuju za podporu!
16. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Saronko, naše kojení je velmi neustálené, chtěl by být přicuclý nejlépe pořád :unamused: Navíc celé dopoledne nespí a velmi rád se nosí, od 6.30 do 12.30 spal 30 minut ve dvou fázích - 15 minut.
Tak to je jen pro vás holky, které máte jedno dítě a máte depky :grinning: Já střídavě nosím, utěšuji,kolébám a zpívám celý den tomu malému a druhou rukou obsluhují tu "velkou" - fakt paráda, potřebovala bych vypadat jako chobotnice, protože mi chybí aspoň jedna ruka navíc....
16. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
No jo, Jahodarka bude mít revoluční dítě, super :grinning: My jsme mohli mít dítě narozené na vznik československa, ale protože si pospíšil a o necelou hodinu se předběhl, tak nic z toho :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
davlu gratulace

u nas vse ok, teda az na to, ze mala ma zloutenku, dneska jsme byly na odberech, nabrali ji to az napotreti a to z hlavicky :frowning2:...hodnoty ma zvyseny, takze zitra musime znovu na kontrolni odbery a pak se uvidi, co dal
16. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
saronka my kojíme velice nepravidelně, dneska 1x dokonce po 4 hodinách, a z toho má hlad snad za hodinu... teď večer opět ožila, jsem zvědavá, co zas bude v noci - chození, chování, budu ji mít zase v posteli, bo je to jednodušší než vstávat co 2 minuty
16. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
a s koupáním nějaký pravidelný čas zatím taky nehrozí... jak to vyjde s odstupem po předešlém kojení
16. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
beranek no jo máš recht
16. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
jojo, chování... Za chvilku budu mít bicepsy jak Schwarzeneger- když už je to moc, tak ho hodím do Manducy- Beránku, Jáchymek si Manducu zamiloval- úplně vzorně nosítkový dítě- když se dlouho nosí, tak pak výborně papá a kadí a nemá koliky- prostě se z něj ty prdy vytřesou.
Saze- Tomášek se mi hrozně moc líbí, takový chytrý očička... Gratuluju k miminku a kojení!
16. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
je sranda jak malá už hodně a dýl křičí, tak náš pes se zdekuje a jde si lehnout jinam, co nejdál :grinning: :grinning: je holt zvyklá na svůj klid no
16. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Náhodou svaly jsou fajné, co jsem začala dělat akorát na počítači, rozpadám se, tož to děcko to zas trochu pošteluje :grinning:

Jinak já jsem si radši koupila lítačku na další měsíc a plánuju další kulturu, bo na porod to zatím nevypadá - CS pořád 5, placenta dozrává, "pokud neporodíte, uvidíme se příští týden". Na druhou stranu - mám tu neblahou zkušenost, že kdybych měla trpaslíka, vyroste mi, takže odtok plodové vody stále ještě je platná varianta :grinning: Trochu se za to modlím, představa vícetýdenního holení "pro případ" mě děsí. Upřímně nechápu, jak to všichni dělají. Já s tím včera blbla hodinu, a pak další hodinu muž. Co dělají matky samoživitelky???
17. lis 2009 v 00:13  • Odpověz
ahoj holky, jsem na tom podobně jako Beránek ... kojíme, kojíme, kojíme, nosíme, nosíme, obsuhujeme malou ... jen mě štve, že ještě nemůžem ven, tak to řeším sousedama ... vždy se mi pro ni někdo staví a odpoledne je venku ... na středu jsem objednala švícu, která si ji do čtvtka vezme domů ... aspoň bude mít nějakou změnu ... teda obě ... ségra už má děcka dospělý ...
dnes jsme měli první suprovou noc ... kojila jsem o půl dvanácté, pak ve tři a v šest a to už za náma došla i Verunka ... Zdenál jel do Jeseníku, zkontrolovat stavbu, tak slíbil, že se vrátí do dvou hodin ... a o půl třetí jsem zas prodala Verču sousedce, ona má koně, tak si ji bere spolu se svou malou s sebou ...
jinak na těhulky myslím, ať už to máte holky za sebou, protože já se taaaaak odlehčila tím porodem ... nechala jsem tam sice jen asi 10kg z 27, ale i tak dobrý ...
17. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Cus damicky, tak hlásím setrvalý stav 2v1.
Mamanek chce u mě zřejmě zůstat minimalne do svých patnácti..
Už jsem zase úplne bez kontrakci, za chvíli půjdu na kontrolu, jestli jsem se od včera alespoň trochu otevřela, ale moc tomu nedávám, Vojtovi se proste u maminky líbí..
Riv-samoživitelky :grinning: jako já jsou chlupatice.. :wink:
17. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj holky jdi vás pozdravit po pár dnech, moc se omlouvám ale nějakou dobu se tu neukážu, mám zavirovaný PC takže se mi opravuje, píšu nouzově od kamarádky, jen ať víte že na vás myslím a že jsem stále celá s Lukim v bříšku, ve čtvrtek jdu na kontrolu a pokud by byly cesty připravené šla bych 23 v pondělí na vyvolání tak mi prosím držte palce...držím palce všem těhulkám aby porody byly co možná nejlehčí a rychlé mělu jste všechny zdravé miminka, až to půjde zas se ozvu. Zatím papa :slight_smile:
17. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
jahod ...mě takhle vyvolávali Verču ... od pondělí do středy ... takže ještě máš čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

jahod, taky mám ten pocit, že to naše mimino čeká, až vyroste, aby mohl jít rovnou za holkama... :grinning:
já s ním včera takovou dobu trajdám po obchodech a natřásám ho o on si pak klidně řádí až do půlnoci místo toho, aby se snažil vyskočit ven... :confused:
17. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky, jsem od včerejška trochu na nervíky tady z některých těch zpráviček o tom, že by taťulda nemohl být u porodu- ježkovy oči, vždyť to přeci nejde, vždyť to je pro oba zážitek na celý život a když je manžílek zdravý, proč by mu měli zakázat být u toho...klidně by tam byl prý i nahý politý desinfekcí...jsem z toho smutná :frowning2:
17. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
zpráva od evity:

"Hlásím, že jsem v porodnici ve FM, v 1:40 rupla voda a už tady o 3 skuhrám bolestí, čekám na vyšetření, asi to půjde pomalu. Držte palce ať je to rychlé a brzy. Pa"
17. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
evi, děkujeme za zprávičky, že na ni moc myslíme a ať má to překvapení brzo u sebe :dizzy_face:

začínám mít takovej dojem, že tu brzo zůstanu sama :frowning2:
17. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Držím palce do porodnic :dizzy_face:

Jahod - to pro mě není varianta, odháněla jsem od sebe i manžela s žiletkou, představa, že se o to pokusí někdo jiný, mě děsí natolik, že jsem ochotná (a schopná!) porodit vrchem... :grinning:
17. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
evitko, drž se holka...
jonkar, tak budete mít aspoň krásnej vánoční dárek :grinning:
rivka, tak to bych chtěla fakt vidět :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
sluni, dík za podporu :slight_smile: to abych nachystala hodně velkou mašlu, co? :grinning: :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že se tady rodí jedna báseň. Jahodarko a evito koukejte zatlačit, ať máte prcky co nejdřív na světě. A ostatním držím taky palečky.

My se máme moc dobře, Terezka roste jako z vody. Kojení se bohužel po návratu z nemocnici nerozjelo, tak děláme nutrilon. Máme teď trošku oječené období, pokud nedostane hned flašku, vříská jako pavián (ještě že nebydlíme v paneláku - to by nás sousedi milovali). Ale jinak je to moje zlatíčko.

Mějte se moc moc krásně, já zase nakouknu, jak se máte.
17. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj :wink:
Evitě držíme palce, aby to měla holka brzy za sebou :dizzy_face:
My jsme opět nosili a Jáchymek usnul až před 13hod, svaly budu mít stejné jako Kvakulka :sweat_smile:
Náš Jáchymek má už od narození velmi vysoký a pronikavý hlas, v porodnici o něm věděli a říkali, že bude asi pracovat u dráhy, že nemusí ani používat píšťalku :grinning: :grinning: Do toho máme Beatku, která má taky velmi vysoký a pronikavý hlas.....tak nejtišší jsme doma my s přítelem.
17. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Akorát, jak dočítám, tak přemýšlím, proč vám všem vyvolávají ty porody už před termínem? :confused: Mně řekli v porodnici v den TP, že jistě vím, že se do "procesu" nebude zasahovat 7-10 dnů po TP, a až pak se rozhodne co dál....

K tomu ochlupení :grinning: ... já jsem se holila sama, nějak to vždy dopadlo, trochu jsem i viděla :sweat_smile: A nakonec to bylo úplně jedno, porod proběhl bez přípravy, tak ani klystýr, ani holení neproběhlo a prežili jsme to všichni. No je fakt, že jsem si to pak uvědomila, ale stéjně už s tím nic udělat nešlo....bylo mi trochu trapně, ale jen chviličku.
17. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jahod, Vojtíšek evidentně ven ještě nechce :wink: :slight_smile:
17. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Beranek - mně taky doktor říkal, že čekat deset dní po termínu a pak se teprve uvidí. Po termínu že to budou častěji sledovat, ale jak jsem pochopila, tak ani těch deset dní není úplně konečná. Ale třeba ta Jahod asi kvůlivá cukrovce? Přenášet se při ní nenechává určitě.
17. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
no, já bych byla taky raději, kdyby mě nechali po termínu, ale to už bych měla asi zas sekci, protože by byl velikej ... protože když to vyvolávají před termínem, tak je porod bolestivější ... aspoň mi to říkal primář v Bohunicích a tomu já věřím ...
17. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.