• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Jonkar - a já už myslela, že jsi odrodila, když jsem tě tu nějakou chvíli neviděla.Neboj, nejsi v tom sama, dnes mám po kontrole a porod v nedohlednu, za posl týden žádná změna a další KO až v pátek.Kristýnka je totál zakuklená, krásně si tam houpe s prdelkou sem tam a mamina jen kyne...
24. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
My jdeme na kontrolu s kyčlema až v 6týdnech.
24. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
my jdeme taky až v šesti týdnech ...
holky, musím zaťukat, ale dnes tu byla sousedka, ukazovala mi nějakej pevnej zábal, či jak tomu nadávala ... prostě jsem vzala malýho do zavinky, dala ručky podél těla a zavázala mašlí ... a on spí ... od devíti hodin s přestávkama (dvouhodinovýma) na jídlo a přebalení ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Holky, já jsem měla porod v nedohlednu i v den porodu a za 12hod jsme měli Jáchymka u sebe,u prvního dítěte to samé :wink:

My jsme byli na kyčlích ve 3 týdnech, pak jdeme v 6 týdnech a 3 měsících.
24. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
my taky teda spime-s prestavkama na kojeni a prebaleni, ale to zas bude noc-viz dneska od 2 do pul 6 vhuru a matko koj koj koj a prebaluj...jsem uz mela ta prsa az na zem a ta princezna se vztekala, pac chtela furt dudlat, ale jen dudlat... :grinning:
ted spi oba dva...ufuf...Jenik byl venku u babi na zahrade, tak prisel spinavy, unaveny, koukl na tucnaka v tv, postavil vez z kostek a sel dobrovolne spat-rekl PRYC-jako na me a usnul...ufuf
my to mame jako beranek-tu kontrolu-teda my jdem zatim jen na prvni-ve 3 tydnech ci tak nejak... :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
slunatko ze bych teda taky zkusila klasickou zavinovacku...? asi v porodnici vi, proc ji pouzivaji

my jdeme na kycle az v 7 týdnech

malá si dneska ublila docela drsne, zkusim ji davat polstarek nebo neco pod hlavu, pry by meli mit hrudnik vys nez brisko, akorat teda nevim jak moc
24. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Nám to stahování ručiček moc pomohlo u Beatky, ale Jáchymek odmítá....ach jo :unamused:
U nás v porodnici byly rychlozavinovačky...
24. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Evatk, když si vzpomeneš na ten vozíček v porodnici, ve kterém miminka spala, tak ten úhel byl dost velký.
24. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky co noveho. omlouvam se vas zanedbavam, ale nejak vzdy mam hodne prace a nestiham no.
24. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
beranek u nas v porodnici meli postylku, resp. matraci vodorovne...
24. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Holky, od včera mám NAt u dedy, takže sa starám iba o Lukáša a to je pohoda...
my ideme zajtra 1x k mudre na kontrolu na kyčle by sme mali ten příští týžden
zavinovat sa prcek moc nechce, řve u toho a stále sa snaží vyndat ruky , ale v noci som sa naštvala a proste som ho na tesno zavinula, chvílu protestoval, potom krásne zaspal
v noci sa budí 2-3x na jídlo a samozrejme sa vždy pri tom pokadí, tak ho musím prebalit a to ho prebudí a potom trvá asi tak 30min až hodinu dokým zaspí- ráno sa budí okolo 7.30h tak sa to docela dá zvládnut

Beránku, ty máš dve deti a stále si na konovi- paráda :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
a ešte sa musím pochlubit :grinning: už oblečem povodné džíny a tých 7.kg, čo som pribrala je fuč :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
lullka neprovokuj, ano?!
24. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Lullko, jsem dokonalá žena, co myslíš? :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám dole 10kg :sweat_smile: :sweat_smile: Ještě necelé kilo a jsem na původní váze.
24. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
šťastné to ženy... mě už zbývá "jen" 8,5 kg ke schození... zatím je dole jen 11... :frowning2: :frowning2:
24. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Taky se pochlubím váhou...8kg co sem nabrala v tehu mám dole plus 3kg k tomu :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
hm ja nemam dole stale nic naopak jsem pribrala takze v klidku. :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak já mám dole 9 kilo a 8 ještě na sobě. A holky teda fuj se nosí.
Jinak jsme měli super noc, malej se budil po 4 hodinách až k ránu od 6.30 nespal a trápili ho prdíky. Ale jinak sladkej.
Mohl by takto spinkat stále.
24. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
ahojky holky!!! pardon, ze vas zanedbavam, ale je to teda mazec!!!
mala je pres den celkem hodna, ale uderem 8 zacina cirkus.. koncime vycerpanim na gauci okolo 3 rano.
Ach jo... jsem teda celkem z toho hotova.. mate nejakou radu???

jinak kojime, kozy mam jak vozy - slusny silikony :sunglasses:. Klarka by jedla furt, je to nenazranec .. a samo, ze pak porad skytame a ublinkavame..
jo.. a do toho nam vyplivnul kotel - od vcera netopime a netece tepla :angry: l!!! takze jeste ze mame zalozni zdroje..

a jak to zvladate vy ??? damy, vy co je to vase druhe, opravdu pred vami smekam!!!!! jste dobre!!!
24. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
:angry: :angry: - lulka a beranci maj zakazano mluvit o vaze :angry: :angry: - ja jsem furt jak mařena a jeste s bambulí mezi nohama...
24. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Marsie - tak to ti teda nezávidím - a to od 8 do 3 pláče? Zkus ji ukšírovat s těma ručičkama do zavinovačky jestli se nebude cítit lépe. Holky píšou , že to pomáhá.
24. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
no mě právě připadá, že marsie ji má zamotanou pořád, podle fotek...
24. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
saze - :unamused: hele, to delame uz od navratu z porodky.. ma to rada a uklidnuje ji to..

holky, pomoc - nejak nemuzu zprovoznit tu odsavacku AVENT isis - nemate nekdo nahodou navod? na netu to nemuzu najit - jsem teda vemeno :zipper_mouth:
24. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
uuuzzz jsem to nasla :dizzy_face: ... takze nic.. diky
24. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Marsie - aha tak to jsem netušila.
24. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
evi - :grinning: to je fakt, je zamotana skoro porad - jinak se vubec nevyspi a porad se mlati tema pacickama..
24. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
evi - nakoukla jsem do albicka, a teda fakt jsem se moc nasmála :grinning: :grinning: :grinning: !!!! jste výborny!! a tatinka uplne chapu, ich auch ten samej problem :pensive:
24. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Marsie, přijde mi, že se prckové každým dnem hrozně moc vyvíjejí, malýmu je 5 týdnů a už to není takový ten novorozeneček, který neví, která bije- hlavně i já už vím, která bije- poznám spolehlivě, co říká (teda témeěř spolehlivě), takže kolem něho zmateně nehopsám, když řve. Už taky mnohem víc tuším, co od něj můžu čekat ohledně toho, kdy bud asi chtít jíst, spát. prostě se poznáváme. Taky se zvládne mnohem víc nabaštit a vydrží tak dýl spát, prostě všechno je čím dál lepší.. Tak neboj, taky se sladíte!
24. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
kvakulko - moc dekuji za optimismus a nadeji!! vcera jsem se z te bezmocnosti az rozplakala :cry: - nebezim hned, kdyz mimi plakne, ale proste mi ten plac lame srdce ...

holky- jahod je s vojtiskem uz doma!! mela to holka chudak husty, to vam asi napise...
24. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Holky a je tady ještě nějaká těhulka nebo už jen maminky?
Marsie - to je dobře že jsou doma .
24. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.