• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
renat jak to??
23. bře 2009 v 15:26  • Odpověz
ježiš ještě aby chtěl sex :grinning: :grinning: to on je naštěstí v tomhle rozumný a nevyžaduje to často :sweat_smile: :zipper_mouth:
23. bře 2009 v 15:27  • Odpověz
No od rána mi je divně, žádný zvracení nic, ale pořád nějak žaludek mimo, stávkuje:slight_smile: všechno mi rádno smrdělo, několikrát se mi naprázdno zvedlů žaludek, mám pocit, že podbřišek začíná růst, a prsa jsou na dotek citlivá, i třeba když jsem popoběhla v práci, tak sjem je cítila...
23. bře 2009 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz
mury a jak to delas???

renat jo tak to je ono.
23. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se k Vám přidat? Jsem 8+2 tt a dle mých výpočtů bych měla mít termín někdy kolem 2.listopadu. :slight_smile:
23. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
to mám už dávno :grinning: :grinning: :grinning:

ad nevím mám moc hodného muža až na dárky :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
kri vitam te.

mury no ten muj je taky hodnej az na tohle.
23. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
adajar, díky.

Tak já jsem na tom podobně, manža měl sice radost, ale to je tak všechno. I když občas má takévé záchvěvy staroslivosti :wink:

renat, jj tak mě úplně stejně už asi týden. Někdy je to lepší, ale naštěstí ještě jsem nemusela běžet pozdravit mísu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
kri: super, vítám tě, konečně někdo blíž Kutné Hoře:slight_smile: zdravím dpo Nymburka. kdy si měla poslední ms:slight_smile: podle TP jsme na tom podobně:slight_smile:
23. bře 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz
renat, já jsem z Poděbrad, tak to je skoro kousek :wink: . Poslední MS jsem měla 25.1.09 a 6.2. jsem byla na prvním IUI a hned se zadařilo. :slight_smile: Zítra jdu ráno na první KO k mému gynekologovi, tak jsem na to zvědavá. Zatím jsem byla jen 2x na UTZ ještě v CARu.
23. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
kri tak aspon ze nemusis komunikovat s mosou. :grinning:
23. bře 2009 v 15:38  • Odpověz
Kri, ahoj,vítám tě :slight_smile:

Mury, tož pošli lampu sem, mě by se hodila :sweat_smile: Já mám teda muže moc moc úžasného, jedině kdy mě asi fakt dostal, že jsem semálem rozbrečela bylo když mi týden před svatbou řekl jakou kytku mi objednal...Já dva měsíce mluvila o bílých růžích a liliích a dostala jsem gerbery :cry: :cry: Ale když mi pak vysvětlil proč je objednal, tak jsem byla moc štastná...Ale ta první chvíle...Jsem si to děsně pak vyčítala, on byl z toho moc smutný, ale to jinak v tu chvíli nešlo :angry:
23. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
kri tedak super vec.
23. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
cirr a proc ti objednal jine???
23. bře 2009 v 15:40  • Odpověz
kri: tak Poděbrady, to je ještě blíž:slight_smile: jezdíme tam často na procházky na kolonádu, je to od nás cca 20 min. když je dobrýý provoz:slight_smile:
23. bře 2009 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz
renat je podebrady zname byli jsme tam 2x jednou na nejakem historickem sermu a podruhe kdyzjsme jeli z dvora kralove a davali jsme si vecu na namesti vedle cukrarny,
23. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
ahojky.. prisla unavicka a musela jsem si dat slofika.. jinak to fakt nešlo :wink: ..
jinak do ted jsem se mohla tehu priznakum jen smat, ale dnesek je vyzivnej .. rano jsem malem hodila savli pri cisteni zubu a od te doby furt jak na vode .. kdyz ji i kdyz nejim .. tak nevim ma nedo nejakej recept?

jinak mi prosim reknete - jak to resite s tim sexem? fungujete normalne? nebo zatim abstinujete?
23. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
renat a jeste v lete jsme byli u znamejch na chte ve slatinanech to budes taky znat ne???
23. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
no protože jsem o nich pořád mluvila a protože se mu to zdálo,že je má snad každá nevěsta a že se to prostě ke mě nehodi. Nakonec zvolil 10 ruz.fialovych gerber s černým středem a jednu bílou gerberu s černým středem (brali jsme se 10.1.) a nechal to svázat jen textilní stužkou, kterou jsme měli na dortu i na oznamkách.....(byla hodně podpobné barvy jako ty fialovoruzove gerbery) :dizzy_face: a teď mohu říci, že to byla ta nejhezčí kytka, jakou jsem kdy viděla
23. bře 2009 v 15:47  • Odpověz
matsi ja abstinuji manzovi se to nelibi. a jist by jsi mela malo a casto a tak i pit.
23. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
no jo je to kousíček, na kolonádě je to fajn a když je pěkně dá se tam sedět s kočárkem a dětičky si mají s kým hrát. tak to se tam třeba uvidáme.

ada, myslíš určitě squer café, tedy jestli to bylo někdy během 2 let. tam to není špatný, ale lepší je park café na kolonádě, tak vaří manžílek :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 15:48  • Odpověz
zatím abstinujeme, ale spíše než manžovi (ten se k tomu nevyjadřuje, má strach o malé) se to nelíbí mi :rolling_eyes:
23. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
no, no vidis jak je kreativni! takze nakonec to vyresil lepe nez ty :slight_smile:)
ja tedy kvetinu dostala - dokonce dve tu druhou v kvetinaci - ale od te doby mi prijde, ze ten fakt jeste uplne nevstrebal! asi potrebujou vetsi cassi na to zvyknout :slight_smile:
cirr jo aha no ja si vybirala bile tulipany.
marsie - no já jak kdy, ale naštěstí byl teď manža pořád v práci, tak jak přišel usnul.
23. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
Jj, je v tomhle úžasný. Když jsme měli neobvyklou svatbu, tak proč mít obvyklou kytku? :sunglasses:
23. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
kri tam jsme nebyli, ale tam ano.

marsie odkud jsi z Prahy???
23. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
Adaj, kdy ses vdávala? Který měsíc? U nás v lednu to byla katastrofa, puvodne jsme se oba domluvili na bilých hortenziích, ale ty prostě nešly sehnat
23. bře 2009 v 15:52  • Odpověz
cirr jak neoviklou a kdy jste se brali mi 12.1.2008 :grinning:
23. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
cirr mi ctes myslenky ne???
23. bře 2009 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.