• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
jonkar - teda koukám, zkoušíš samé babské lektvary :wink: . Manžílek teďkom hodinu do malé hučel, jak už se těšíme a kudy má vyjít ven a pořád do ní šťoural a výsledkem bylo několik echt kopanců do mě a pak jen přehodila výhybku a usnula...takže výsledek jaký?žádný :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Riv, tak látkovky nejsou vůbec potíž- ani skládání- a to jedu čtverce :dizzy_face:
Zítra končíme šestinedělí, tak to budeme muset nějak oslavit- asi nespoutanou vášnivou nocí (nespoutaně vášnivý ale bude Jáchymek...)
Je fajn, že si žačíná být schopný zabavit sám- dneska mu učaroval kolotoč nad postýlkou- hýkal radostí a plácal do točících se krav:slight_smile:. Taky ho baví poslouchat hudbu- je ale fajnšmekr- teď vytuhává při Vivaldim
Hlavní potíží teď je, že při jídle potřebuje několikrát dávat ubrknout, stejně ale blije- po Nutritonu měl ale takovou sračku, že radši ať blije... Prý se to spraví, až začneme přikrmovat- takže za 2 měsíce a kus- kašičky to jistí...
28. lis 2009 v 01:26  • Odpověz
ahoj holky, tak my za chvilku začínáme slavit Verčiny narozeniny ... má je teda až zítra, ale já chci aspoň v neděli klííííííííííííííííd ...
začala jsem malýho zavinovat, nosit na tygříka atd. a zdá se, že to bude dobrý ... teda spíš lepší ...
dnes bude Ondřík vyvětranej do alelujá ... ten zas bude hladovej ... ráno si ho vzala sousedka s holkama na hodinku ven ... byla tu mlha ... a teď už je krásně, svítí sluníčko, tak si ho vzal Z. a spolu s malou šli babičce naproti ... tak mám chvilku klidu ...
holky, nepsali někde o nějaké kopřivce, nebo tak něčem? ... já to měla i u malé, ale fakt jsem si myslela, že jsem se osypala z aqulla čaje ... a teď to mám zas a nevím proč, nebo co to je ... prostě se musím furt škrabat, jak při alergii na srst ...jen mi u tohoto neslzí oči ... je to jak kdybych měla alergii na kojení :grinning: ... hrůza ... je to strašně nepříjemný ... nepiju nic, co jindy, nevyměnila jsem prášek ... prostě nic ...
28. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak holky těhulku, držím všem palce, a ať už to máte za sebou :grinning:

no tak já s Váhou ani nevím,vážila jsem se min. neděli, čili 5 dní po porodu a měla jsem z 17 kg dole 8,5,čili ještě 9,5 kilo mi zbývalo,ale to jsem měla ještě hodně otoky, teď už je to lepší,tak jsem zvědavá, kolik to bude zítra :slight_smile:

jinak se nám u ručička hodně loupala kůžička, dr říkala,že jen poťukat krémem,a teď to má červený... tak nevím co s tím, jestli to přejde,nebo jestli to není nějaký problém...:frowning2:
28. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky, taky držím palečky zbývajícím těhulkám. My jsme oslavili 2.měsíc a čeká nás návštěva v rizikové poradně - tak doufám, že budeme v pořádku. Koukala jsem vám do albíček a moc chválím miminka.
28. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahojky holky koukám jak už jste všechny maminkami ale ještě tu jsou nějaké těhulky tak jsem ráda že nejsem sama kdo se s tim ještě moří :wink:

jonkar:já jsem v úterý vypila ten super driák na vyvolání porodu a jediný co z toho bylo že za 12h po vypití mě chytly stahy,který byly nepravidelný a trvali sedm hodin a pak to přešlo.Takže asi tak no. :unamused:
28. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
ahoj holky-tehu i matky- v rychlosti jsem preletela diskusi-u nas se taky jenikovi osvedcil na pupinky na obliceji vyvar z cerneho caje-placla jsem do toho kapesnik a pak mu to prilozila na oblicej...zlepsilo se to ... :wink:
jinac opet stejna pisnicka-jsem tady s 2 detmi furt sama, takze mi zacina radne hrabat a mam pocit ze to 6nedeli je fakt psychicky narocne, zvlaste, kdyz jedno dite uz spi a druhe vymysli a vymysli a pije a pak kadi a tak furt dokola a kdyz ho uspim, tak se probudi prvni dite a nic neni udelaneho...po nedeli ma prijet segra a ma mi pomoct-tak uz se tesim, ze se konecne vypravime i ven... :wink:
holky, dotaz-kolikrat-samo, ze prumerne, denne, vam deti kakaji??me prijde, ze to moje decko kadi porad... :grinning:
a jak a na cem je vazite?? :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj :wink:
Jáchymkovi se oloupaly ručičky, nožičky, břicho i obličej, stačí jen namazat, to loupání je normální, strávili 9 měsíců ve vodě, tak se jim ta kůže přirozeně oloupe. Beatka se nám oloupala úplně celá, vypadala pár dní jako by měla lupénku :sweat_smile:

Kremb, já Jáchymka nevážím, je na něm vidět i tak, že přibírá :grinning:
Pokud jde o spaní, tak Jašula spí míň hodin jak Beatka, je to na nervy, většinou má své pětiminutovky, prostě běhám jen kolem něho, do toho pořád Beatka chce, abych si s ní hrála a vůbec nejlepší je uspávání, jednoho na ruce a druhou hladím a zpívám ji...
28. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
A na pupínky taky dáváme ten černý čaj a je to lepší :wink:
28. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Kremb, je zvláštní, ale já se teď cítím psychicky mnohem lépe než u prvního dítěte, to jsem byla pořád taková vnitřně napjatá co příjde a co já s tím budu dělat a jak si poradím. Teď to moc neřeším, ale spíš jsem unavená fyzicky :unamused:
28. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky ber koukám že si s malým užíváš :slight_smile:
28. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahoj holky,
manžel šel stříhat malému vlasy tak mám nachvíli čas. Je tu ještě někdo?
28. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
ahojky maminky,tehulky a miminka :wink:
chci se optat... kdyz delate nutrilon,bebu,hamilon,... kojenecku vodu jeste prevarujete nebo staci ohrat???
28. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
achoj holky,
tak po kontrole žádná změna - prďolka nejdřív na monitor kašlal a užíval si spinkání a pak ho sestřička probudila a to mi zase málem prokopnul břicho, takže křivka lítala :grinning: zato ta druhá byla skoro rovná... :frowning2: pak mi dělala vyšetření a říkala, že tam má prcek hlavičku pěkně napasovanou... :confused: další kontrola v úterý a tam se domluvíme na vyvolání...

tak jsme se šli aspoň potom podívat na vánoční trhy a nakoupili tam nějaký ozdobičky a dárečky :slight_smile: a teď jsem si v cukrárně koupila větrník... :grinning:

holky, babský rady zkouším, ale jaksi se všechny míjí účinkem :sweat_smile: jsem zvědavá, jak ho ze mě dostanou... :confused: :grinning:
28. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
28. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Adaj - to je teda ksichtič :grinning: :grinning: :grinning: A moc pěkně vám roste :slight_smile:
28. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
riv dekuji no uplne pred ocima.
28. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
ahoj tak se přidávám.. ještě jsme 2v1 ale je to úmor, čekáme druhého kluka, dnes máme vypoččítanej termín a dle ultrazvuku už přenáším 4.den a furt nic.. a to jsem ty drijáky taky vypila a krom záchodu a tvrdého břicha nic...
28. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dneska najeli na čajíček - může se od ukončeného prvního týdne mimča a je proti prdíkům a zatím to vypadá že funguje a malej spinká. Dáváte už ho některá?
28. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
ad-maly je krasny!!a fakt roste uzasne!! :wink:
beranku-no ja nevim,mozna, kdybych tu nebyla furt sama, tak bych si to taky nejak vice uzivala, psychicky jsem na tom teda taky asi lip, nez u prvniho ditete, spise me depta to, ze na Jenika mam strasne malo casu...zatim teda to nejak dava-ja teda hur!!me hrozne vadi,ze muz pracuje i o vikendech, skoro neni doma a to me nici...i kdyz zitra pry bude doma cely den, tak jsem se tak nejak vnitrne uklidnila... :wink:
no ja to vazeni taky moc neprozivam, jen me tady znervoznuji holky, jak popisuji, kolik jim mimca pribrala :grinning:
spani-to mas teda peklo, to ti povim, Maja spi asi nejlip, kdyz mi lezi na brichu, ja sedim v obyvaku a kolem pobiha a rve Jenik a hraje nejaka pohadka-to je asi nejvic v klidu a taky, kdyz ma prso v puse :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
saze ne ja nen kojim cvicim a davam maleho na brisko. A dobre je sabsimplex na prdiky ty jsme meli v nemocnici.

krem no u nas se vazeni uz taky neproziva proste pribira uz to neni takovej drobek. Jinak nestiham uklizet natoz prat a zehlit.
28. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ad - malej se teda umí tvářit - chi chi -
Sabsimplex dáváme ale nějak nepomáhají .
28. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
saze jojo ksichtici dite. No nam hodne pomaha to cviceni a davat ho na brisko. :grinning: :grinning: :grinning: A jinak ja hodne piju kojici caje tak si myslim ze by to taky mohlo pomoct.
28. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

saze: tak já zatím taky jen kojím, malá s prdíkama naštěstí moc problémy nemá,ale co není může být,tak se pak budu kdyžtak ptát :grinning:
28. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
lili je ahojky.

Jo holky jeste se musim pochlubit ze kojime plne.
28. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
adaj: ahojky :slight_smile: koukala jsem na fotečky, malej už je pěknej chlapák :slight_smile:))

jinak tady někdo psal o loupání.... no malá se mi taky loupe, byla jsem z toho dost nešťastná,ale dr. říkala,že je to ok,že jen ty nejsušší místa mám trošku namazat..:slight_smile: tak jsem jí u ručičky mazala Sebamed... a on se jí tam udělal červený flek,,,, tak teď zkusím chvilku nemazat a poté dát bepanthen a uvidíme...
28. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
dobrý večer

nám na suchou kůži/loupání pomáhá infadolan-mast, doporučila nám ji doktorka
28. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
lilisek no my se nastesti vubec neloupem zatim jsme plysaci. No jo roste az moc rychle.
28. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
eva: ahojky :slight_smile:))) no tak u nás jsou to jen nějaký místa, jako záhyb u nožiček a ručiček :slight_smile: tak když to není drastický,tak dr říkala nechat,jen hodně suchý mazat.... no asi jí chudince ten Sebamed nesednul u tý ruky,tak uvidíme,co bude dál :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
My jsme fenyklový čaj chtěli dávat, ale Jáchymek nechce flašku a proto ani čaj....

My mažeme olejíčkem a suchá kůže už je v pohodě, každé miminko se loupe, žádnou mastí bych nemazala...
28. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.