• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
tak já pomalu frčím...doufám,že to bude vše co nejrychlejší a hlavně v pohodě.Těhulky Riv a Jonkar, budu na vás myslet, ať to taky co nej zvládnete. :wink:
29. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
ircatko: držíma palce

rennik: i na tebe budeme zítra myslet
29. lis 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

tak těhulkám, co nastupujou přeju vše nej.... a ať už brzo máte prcíky u sebe :slight_smile:)))
Eva: no já jdu teď na kontrolu s malou až ve třech týdnech,takže doufám,že se to loupání zlepší....dr říkala,že potírat jen ty nejhorší místečka, že ostatní zmizí samo,tak se snažím jen opravdu ty nejhorší :slight_smile:

btw dneska jsem jí u konečníčku našla dvě červený jakoby žilky, tak jsem si říkala,že to má asi z horentního tlačení, nesetkala jste se s tím některá?:grinning: asi jí prostě moc pozoruju, jsem fakt hrozná :slight_smile:
29. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
lilisek to budou hemeroidy boli te nebo tak??
29. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
adaj: ne u mě, u malý :grinning: a nebolí, vůbec nebrečí... dle mého možná hodně tlačila :slight_smile: možná to vůbec nic není, a jen jí moc pozoruju :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
těhulky držte se. moc na vás myslím.
lili - to bude asi fakt od tlačení
29. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
lilisku blbe jsem to pochopila tak to je hemangion nmyslim danysek to ma na krku a na zadech a pry se to strati casem.
29. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
tak co vy nase tehulky? snad necekate na prosinec? kazdopadne vsem drzim palce a Jonkar - nezda se ti, ze 42tt uz vypada nejak divne?.. :confused:

dnes jsme mely bezva noc - poprve za celou dobu jsem se vyspala, protoze manicka vydrzela spat do 10 a v noci jsme se budily jen na krmeni, parada, kdyby to tak bylo byvalo casteji. jinak den byl zase hrozny - kdyz nespi tak breci a my se ji porad snazime utisit, dnes jsem dokonce zapinala fen - manzel se docetl na netu, ze to pry pomaha - a nebudete mi verit - zabralo :grinning:

jinak jsem na sebe pysna - vcera jsem upekla pernicky :sunglasses:

tak se mejte, jdu se divat na Superstar
29. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
mari, mě se to taky nelíbí, ale prcek to ne a ne pochopit... :confused: :grinning:
29. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
adaj: to má myslím malá na patičce, a tohle u toho konečníčku neměla :slight_smile: no budu doufat,že je to jen od tlačení a zatím to nechám být... ve 3 týdnech půjdem k dr, tak kdyby to nemizelo,tak se tam poptám :slight_smile:

saze: jo jo doufám,že je to tak :slight_smile: asi všechno moc řeším :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
no nic jdu se koukat na superstar a žehlit,ať taky něco udělám, zatím všem pa pa :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahojky babuše,
tak u nás noc taky super ... malej spal od devíti do tří, ale pak mi svačinka stříkala i ušima :astonished: .. teď ho Z. chová, protože prospal celej den, tak se začínám psychicky připravovat na noc ... asi bude hrozná ... ale já si aspoň přes den umyla okna /sice jen dole/ a udělala výzdobu ... zbytek si říkám, že udělám v týdnu, jak malá začne chodit do té školky ...
včera jsme slavili ty její narozky, tak to byla bomba ... celý odpoledne jsem o ní nevěděla ... hrála si se synovcem ... dali jsme jí vláčky, protože je moc chtěla, takový ty z Ikea za 250,- a dnes si s nima hrála taky půl dne ... takže si myslím, že to byl fakt super dárek ... a k vánocům jí možná ještě koupím nějaký to nastavení, aby tu dráhu měla větší ... i když teda přemlouvá Ježíška, že by chtěla ještě autodráhu :grinning: ... tak vám nevím, jestli si Ondra nebude hrát s panenkama a nosit moje oblečení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
k Vánocům jí Zdenál koupil benzínovou čtyřkolku, když jsem to viděla v té garáži, tak jsem se jen zeptala, kde budu parkovat ... no asi stále před barákem ... je tam totiž složenej kubík dřeva do krbu, kočárky, kola, Verčin vozovej park (kola, koloběžka, odstrkovadlo, tříkolka, kočárek) ... tak vám nevím
těhulky, přeju vám, ať to už máte za sebou ... verča je taky 42. týden, takže vím jak je to hnusný, když už všichni kolem vás mají prďolky u sebe a vy pořád čekáte, kdy to příjde ... a všichni okolo se vás ptají, jak to, že ještě nerodíte ... jak kdyby se to dalo naplánovat
jon, kam ty jdeš vlastně rodit ...
29. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
slunatko, k milosrdným bratřím, máme to tam nejblíž a moc se mi tam líbí :slight_smile: teda jestli vůbec někdy rodit budu :confused: zatím to vypadá, že mi to bříško zůstane :grinning: dělám si z toho legraci, ale popravdě už mi z toho začíná trochu hrabat... :sweat_smile: posledních pr dní mě vždycky navečer začne pobolívat břicho, tak si říkám že snad třeba už... ale vždycky to zase přejde :frowning2:
29. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
jon, neboj, ven musí :wink:
my dnes musíme dokoupit věcičky do školky a od zítra pošupajdí ... už se těším ... jen z těch nemocí mám hrůzu
a kdyby vás třeba zajímala noc, tak katastrofa ... on má fakt 36-ti hodinový režim ... zkoumám to u něj od narození ... přes den byl včera zlatej, moc nezlobil a po vyrourkování byl v pohodě ... v noci jsem rourkovala dvakrát, ten jeho blaženej výraz bych vám přála vidět, a stejně pořád kňoural ...
30. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj :wink:
My jsme snad poprvé po za celý život Jáchymka měli dnes "normální" noc, vstal jen dvakrát a nebrečel, zázrak :confused: :sweat_smile: Třeba se to u nás obrací k lepšímu, ale nechci nic zakřiknout :grinning:
Slunatko, určitě si oddychneš, když budeš mít dceru ve škole. Držím palce, aby to mělo hladký průběh :wink: My máme začít od ledna s jeslemi, ale jen jeden den v týdnu, no i tak jsem zvědavá....
Vláčky z Ikei jsou skvělé, Beatce se vždy líbí třeba v herně a taky jí je snad pořídíme, nemáme moc holčičí dítě, spíš ji baví ty vláčky a autodráhu by taky ocenila :grinning: Taky si říkám, že snad chlapeček nebude nosit mé boty na podpadku :grinning: :grinning:

Holkám, které budou rodit, moc držím palce a budu průběžně nahlížet....hlavně, ať je to co nejvíc v pohodě :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
hele Bery, koukám, že toho ty naše dítka mají společnýho víc :grinning:
dnes musíme pro ty věcičky a docela mě štve, že venku strašně fučí ... to budeme zas brzo doma ... už aby bylo nějak normálně ... tady to aprílový počasí není nic pro mě ...
30. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
dobré ranko,
hlásím setrvalý stav 2 v 1... dneska teda spíš 3 v 1 - sedla na mě pěkná depka :frowning2:
30. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Slunatko - ty používáš tu trubičku do zadečku na prdy? Jestli jo jak se to pužívá prosím?
30. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
jonkar neboj ven musi. :wink:
30. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Jonkar vydrž , chápu že to je hoodně těžké.
30. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
beranek: tak to sem ráda, že v tom nejsem sama a i někdo jinej má doma taky "uřvaný" dítě - no já pořád hopsám na balonu jak magor a v noci abych se vyspala mám malou v posteli přisátou u prsa (vim, že se to nemá, ale potřebuju aspoň v noci načerpat energii).
30. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahojl holky,
tak mě paradoxně unavuje spíše to větší dítko. Jelikož manžel má tento týden odpolední, tak malý vyžaduje pozornost ode mne. Ještě že malá je zlatíčko a skoro pořád spinká.
30. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Kalimer - také jsme ubrečený. někdy i 3 hodiny v kuse jako tlačí a brečí.
30. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky holky,vy co máte rodit tak držím pěsti ať to máte co nejrychleji za sebou. Maminy,když čtu jak vám mimča pláčí několik hodin v kuse,tak sem vděčná že Lukynek pláče jen když má hlad. V noci dokáže spát 6h v kuse a budí se za noc dvakrát. Snad mu to vydrží hodně dlouho.
30. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
No jsme tady zvláštní diskuze, skoro co dítě to pěkně uřvané......my máme navíc doma ještě velmi hlučnou a náročnou (na čas) dceru, tak pro sebe nemáme s přítelem ani minutu času - myslím každý zvlášť svou minutu, o nějaké společné ani nemluvím :grinning:

Saze, trubičku jen namažeš konec nějakým olejem a zasuneš asi 1cm do zadečku a nejlépe s trubičkou trochu zahýbeš a miminku by to mělo pomoct.

Kallimer, jojo hopsám jako šílená a přešlapuji z pravé nohy na levou a opačně, až mě bolí kyčle a zadek a záda, no prostě paráda :sweat_smile: To že máš Terezku v posteli .....to neřeš, víš kolik ústupků ještě uděláš, aby byl klid? To taky známe, dcera s námi byla v posteli do dvou let, až dostala velkou postel, tak paradoxně k nám naopak nechce a my ji rozhodně nepřemlouváme :grinning:

Jonkar, a měla jsi jen jeden TP nebo máš ještě nějaký později? Víš jak to chodí, dítě mohlo vzniknout později a vlastně jsi třeba pořád v termínu.....a dítě ví, proč tam ještě zůstává, určitě to nebude trvat dlouho a bude Kubík na světě :slight_smile:
30. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Monterko, ty jsi normální provokatérka :grinning: Tak hlavně ať vám to vydrží :wink:
30. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahoj holky,
jonkar, ty jsi teda fakt držák!!! a to ses bála, aby náhodou nevylezl dřív.... :sweat_smile:
tak setkání s tchánovci proběhlo docela dobře. já byla v klidu, zato tchýně poměrně nervózní. normálně si představte, že oni o mně celých skoro pět let vůbec nevěděli!!! no fakt mazec, se nedivím, že jsou na nervy, já o nich alespoň věděla.. no nic, samozřejmě jsou z miniatury poprděný..
jinak jak psala spaaget, já se teda před váma taky skoro začínám stydět. Vojtu jsem snad ještě neslyšela plakat, když má v noci hlad (po 4,5 hod), tak začne mlaskat a to znamená mami, jídlo! když nedám, mlaská dál a u toho spinká, fakt dokonalý dítě - ale nebojte, čekám to každým dnem :wink:
30. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jahod, Vojtíška skoro závidím.....mně řekli už i v porodnici, že byl velmi hlasitý a celé novorozenecké oddělení o něm vědělo, protože plakat stále už po porodu a má hodně vysoký hlas, taková píšťalka :sweat_smile:
Seznámení s tchánovci nemá chybu :grinning: Nedivím se, že byli nervózní, o tobě skoro nevěděli a vy jim hned přivedete vnoučka.
30. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
ahojky maminy,
hlasim se zpet od pani doktorky - nase pani doktorka je naprosto uzasna!!! Jsme zkontrolovany - Klarka vyrostla o 3,5 cm a o 350g!! no, pry krasne vitalni dite, pela na nas samou chvalu.
Jinak teda vsechen ten cirkus pobrat, narvat do auta... :stuck_out_tongue_closed_eyes: celkem mazec, ale zachvili to bude v pazi :wink:

jahod - tak uz te ukazal jo? no to muselo byt vtipny... nerekli si doufam o vypis z rejstriku trestu a danove priznani ?? :grinning:
teda to je nespravedlivy!!! ze ty Vojtímu delas odvar z makovic???

holky tehulky, uz "to" fakt pustte! - zitra je uz prosinec!!
30. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
Beranku já nechtěla provokovat :slight_smile: Sem strašně ráda že je malý takový jaký je. Musí to být hrozné když dítě řve několik hodin v kuse...ještě že ti přítel pomáhá. Já sem přes týden sama ale o víkendu přítel přebírá směnu :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.