• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky,
davlu, mělo by vypít aspoň 100ml.kAle ono záleží i na kvalitě mléka. Podstatné je, kolik během jednoho týdne přibere. Mělo by to být něco mezi 150-200g.

Já už jsem teda ve vaně byla. Přišla jsem z venku z toho větru pořádně prochladlá, tak jsem se do ní naložila a dala jsem si tam i olejíček. Ale samozřejmě bych do vany nešla, pokud ještě neskončily očistky.
1. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Jahod, do Beránka mám ještě hoooodně daleko. A ono to není zase tak slavný. Břicho mi drží jenom ty svaly, ale povolim sval a břicho jak ušlá pneumatika, takže klid. Ta tvoje nesjízdná sjezdovka, taky nebude tak hrozná :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, díky za radu. Budu to sledovat, ale přibývá asi dobře, protože by se měl vrátit do 14 dnů na porodní váhu a tu teda má a ještě něco navíc do zásoby...a vanu ti závidím...já pořád ještě špiním, tak musím vydržet... :frowning2:

Těhulky asi rodí...co jinýho... :wink:
1. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
já teda vážně nerodím, i když jsem si v noci myslela, že snad už pojedem, ale pak jsem to nějak zaspala a zase to přešlo... :sweat_smile: teď se chystám na kontrolu...
1. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
ahojky mminy.. tak ja vazne nevim, poradte prosim..
vcera vecer jsme tu zase meli cirkus - ca od sesti rev jak krava.. a jidla se dozadovala tak za 1,5h!!! dle domluvy s mudr jsem v zaveru kojeni ji zkusila dat kus nutrilonu, ale se zlou jsem se potazala ... prikrm nechce, dudlik nece, krkanim to neni, pecky na brisko taky nic neresi´... proste rev.. pak je chudak cela zavarena, ruda a natekla a ja vyrizena, unavena a na palici pac mi to rve srdce..
fakt nevim co to znamena??? nenapada vas neco??
:cry: znicena marsie
1. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:

marsie: no tak koukám,že to máš podobný, u nás byla taky hustá noc.... malá od 18 h ječela a u prsu jsem jí měla co skoro hodinu, prostě nevím,jestli v těch záchvatech pořádně nesála či co.. .ale bylo to peklo, dala jsem jí trošku fenyklového čaje, prdíky šly,ale moc to nepomohlo :frowning2: měla prostě zaražený asi kakání či co... ale po vyrourkování stejně ječela... no mazec, a takhle to šlo až do 1 h v noci, teď zase spí jak špalek,asi to má otočený ci co. :frowning2:

no máte někdo zkušenosti s pitím mléka ? nenadýmá to? kámoška mi tvrdila,že jo, tak nevím??? :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
marsie, broučku, zkus rohypnol..
ne, vážně, to je mi líto. zkoušela ses ptát mudry?
1. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
marse - teď mě napadlo, nepiješ kofeinový kafe? některý děti to prý fakt nesnášej
1. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
holčiny, kolik mají mimča přibírat ten 1.měsíc? nemáte někdo nějakou tabulku?
davlu: do 14 dnu musi byt na porodni vaze, to jsme, ale nic moc navic.... delam si starosti, doktorka me straší dokrmováním nutrilonem, no já nechci :frowning2:
1. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Marsie - jestli tě to uklidní také bud spíme nebo brečíme - nic moc mezi nemáme :frowning2:
1. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
evito za týden tak 150 až 200 gramů ale Tom přibral za 9 dní 480 a je to prý moc
1. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
saze, tak to teda přibral opravdu hodně. A to jenom kojíš?
1. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
lil-ja piju jen mleko v melte...tak nevim...my kadime strasne moc-ja mam spise problem s timto, sice se krouti, cervena,ake kaka o 106...ty kapky se davaji, kdyz ma prave zarazene prdiky...
my jsme druhy tyden pribrali tech 150g...ted nevim, jdem na kontrolu az 14.12...jsem zvedava, prijde mi, ze kojime furt...ale ona u toho dost usina..takze je to o nicem...
nevite, kolik ma mit prokakanych plinek?? :wink: :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
kocky, tak se pridavam ke rvouci skupine :frowning2:
mely jsme s malou silenou noc, tlaclla, rvala a tlacila a porade jsme usly az v pul sesty...jsem hotova, pres den misto, aby to dohanela, tak to same :frowning2: porad ji trapi prdiky, pritom davam baby calm bo sab simplex, uz nevim, co mam zrat,abych ji tak netrapila
1. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Lucierob - jo jen kojím. malej je žravej dr mi řekl že musim po 10 minutách malého dát od prsu, jinak bude mít koliku a prdy atd tak se to snažím dodržovat ale jde to těžko.
1. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Řvoucí skupina - asi nám pomůže jen zázrak a čas. Jinak to nevidím. :unamused:
1. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
AHoj maminy, u nás je rev tiež na každodennom priadku, dnes v noci do polnoci do 3.hod, som myslela, že ma už porazí...
1. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
marsie: jediná utěcha - nejsi v tom sama - mě malá taky řve a fakt strašně (histerák jako prase) a to je přebalená, odříhnutá, pecky na bříšku, chovám a stejně řve (máme to tak dvě hodky a pak vytuhne) včera 4 a fakt je to na budku -snad až budou prckové větší, tak se to zlepší

kremb: v chytrý knížced píšou, že mimča by měli mít cca 8 pomočených a cca 6 pokakaných plínek. U nás nemáme problém s kakáním, ale čůráním. Přijde mi, že malá málo čůrá (jenom dvě, tři plínky) musim se zeptat Dr. až pudeme na kontrolu
1. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak jsme zpátky z kontroly - zítra v jednu nástup do porodky, bude příprava a ve čtvrtek vyvolávání, pokud se to dřív nerozjede samo, ale prý asi ne... :confused: tak nám prďolku místo čápa přinesou čerti :grinning:
1. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Marsie, u nás je to bohužel úplně stejné jako u vás :frowning2: Jestli tě můžu "potěšit", tak Jáchymek od 6.30 spal celkem 1hod po několika intervalech, nejdelší 30minut....
1. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky, vám co ty mimča tak pláčou nezávidím. Až je mi vás i těch malých líto. Nechci vás naštvat, ale u nás klid (ťuk ťuk). Malý buď papá, nebo spinká a nebo si se zájmem prohlíží hračky v postýlce (na 2 týdny dost brzy, ale co), nebo si jen tak brouká. Prdíky jdou ven dobře. Jen se zakroutí a už střílí. Je zlatej. Jim normálně i pečivo čerstvý jsem riskla a dobrý. Jediný co dělám je, že vypiju asi 2-3 litry kojícího čaje od Teekane. Tak vám držím palce ať je tohle kritické období brzy pryč.

Evit, proč tě straší nutrilonem, když jste na porod váze? Holčičky holt nejsou tak žravý jako kluci (si drží linii :wink: )

Jonkar, hlavně aby Kubík nezlobil jako čert, když ho od nich dostanete...budu držet palec...půjde to dobře, uvidíš... :slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
no u nas neni problem s curanim-plinek hafo a s kakanim-taky hafo plinek - vice nez 6 denne a to me kapku desi... :fearful:
to kriceni, to mate uz od narozeni nebo to nastupuje casem??? :confused:
1. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
davlu toho čaje fakt tolik?
1. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahoj,tak se hlasim, nakonec s listopadatkem. V pondeli v noci me vzbudily kontrakce,v sest jsme dorazili do porodnice. Bohuzel pres epidural bolesti jak krava,i kdyz to vylepsil, a synek se rozhodl pobyt,drzel za pupecnik, takze ve dve odpoledne mi udelali cisare. V ramci moznosti jsme v pohode:slight_smile:
1. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
rivka gratuluju!!!
1. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
Rivko, na tebe jsem myslela, že ses neozvala. Moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
rivka gratuluju :dizzy_face:

takže jsem úplně poslední? :confused:
1. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Jonkar: Ja som tiež mala podobný termín ako ty a nič....
Takže zajtra ráno nastupujem do nemocnice na vyvolavanie, čo už... :unamused:
1. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj Jonkar,

neboj, nejsi posledni. Ja vas tady porad sleduju, ale nemela jsem odvahu napsat. Ja mela termin 27. 11., uz mi z toho sibe. Ty jdes alespon na vyvolani, me dr. rikala,ze budeme cekat, ze neni kam spechat. :frowning2:
Jana
1. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Evatk, no jo, tolik...??? Mám pořád hroznou žízeň a navíc mi ještě chutná. Tak si ho dělám na litry. Tak třeba malému k něčemu je, když tak pěkně prdí.... :wink:

Rivko, veliká gratulace...ať se malému na světě líbí a netrápí ho nic (ani ty prdíky) :slight_smile:

Evi21, tak ať to jde rychle a máš miminko brzy u sebe. :slight_smile:
Janicka, měla ses přidat už dřív...víc mamin a těhulí víc ví...tak ať se to třeba ještě rozhoupe samo... :slight_smile:
1. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
rivko, gratuluju!!!
1. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.