• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Rivko - moc gratuluji :grinning:

Jahod - pockej az konecne vyfotim svoje bricho po mesici, to je neco, a to jeste hubnu - uz jen 3 kg nahore.. :confused:
1. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
riv - no tak sláva! moc gratuluju! další pražanda a další císař - to je neuvěřitelný!!! taky sis asi užila, viď? njn, ale počkej, ještě to těm našim chlapečkům vytmavíme! :angry:
evatka, davlu - já taky dost piju cca litr kojícího čaje, buď od hippu (ten mám nejradši) nebo od weledy. teekane mám taky, ale ten mi chutná nejmíň a k tomu tak dva litry nějakýho ovocnýho čaje, ale jestli teda mám hodný dítě potom, to mě nenapadlo.. :slight_smile:
marika - vyfoť, prosím, prosím...
1. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
jani, oni vyvolávají až kolem toho 9. - 10.dne, tak máš ještě týden... :wink: podle toho, co mi dneska řekl dr., tak bych to asi dotáhla až do vánoc (10. měsíců! :confused: ) :grinning:

holky, ale má to svoje výhody, nejdřív nastoupit do porodky a pak teprve začít s porodem, aspoň nemusím přemýšlet, jestli už mám jet nebo ne... :sunglasses:

dneska, jak jsem byla na monitoru, tak zrovna tam nějaká holčina rodila, že u toho křičela je pochopitelný, ale ona to ještě zvládala komentovat :confused:
1. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
jon - vyfoť pupek, ať vidíme jak vypadá 42tt.. :slight_smile:
1. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
gratulace mamince a miminku :wink:
1. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
ahojky holky.gratuluji k miminku... ja do vcerejsiho dne mela hodne dite.neplakal jen se napapala a spala dal. ale od vcerejska je to mazec... neustale breci a vzpira se.. ma zarazeny prdiky jenze ja uz nevim jak by jsme ji pomohla.. stourame digi teplomerem a nekdy se vykaka a je v klidu. davame sab simplex do nutrilonu. Cecika uz skor nechce a me se asi stejne mliko prestava delat :( jinak nase dite usina v naruc kdyz ju dam do zavonovacky a jakoby houpu v naruci... do vferejsiho dne usinal v postylce. nevim co to je ted za zlom :confounded:
1. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
veru, zkus jí ten sab dát samotnej, ne do mlíka ... před jídlem ... a pokud to nepomůže, tak to vyměň za baby calm ... a uvidíš ... nám totiž sab nezabíral a já se pořád divila, pak jsem koupila baby calm a malej je klidnější ... a do zadku radši na kajdění používejte tu rektální rourku, je totiž dutá a ono to tím vytíká ... a údajně (ale to nevím, co je na tom pravdy) když to děláš teploměrem, tak si na to to dítko zvykne ...
jinak rourka a její použití ... namočíš v olivovým oleji (lékárna) a pak zasuneš do prcky, jak píše Ber, jeden a někdy i kousíček víc cm ... a protřepeš ... ono se jim strašně uleví ...
riv, moc gratulujeme ...
holky, pražandy, rodila některá z vás normálně? :grinning:
1. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
aktuální bříško je v albiku :wink:
1. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
jon, tak to je fakt hustý! brouček už tam nemá fakt žádný místo.. a taky teda koukám jak jsi pěkně popraskala za těch pár týdný... :confounded:
1. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
jahod, no jak se prcek vůbec neomezuje v pohybu, i když tak narostl, tak už mazání vůbec nepomáhá... :sweat_smile: ale když jenom praská bříško, je to dobrý, horší kdyby se stalo něco s prckem :confused:

já se tak těším, když vím, že prďolku budu mít nejspíš už ve čtvrtek v náručí :dizzy_face:
1. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
no to je jasný, že ty naše zhuntovaný těla jdou stranou.. fakt je, že ta odměna je neskutečně sladká.. :dizzy_face:
1. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
jahod, Vojtíšek se tváří hrozně rozumně :dizzy_face: jsem zvědavá, co ten náš loupežník :grinning:
1. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
no to já teda taky! ten nás teda napíná..
1. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
jeee, tak konečně další mimčo. Riv, moc gratuluju a ostatním zbývajícím těhulkám přeju rychlý porod. Už to máte všechny za pár.

Já čekám, jestli se mi vzbudito dítko nebo ne. Jsem ji chtěla jít v 18 hodin koupat, ale spí jak dudek. Takže se na to dneska asi vyprdnu. Malý šel dneska do vany k našim. Takže toho mám taky pro dnešek z krku. Takže asi půjdu uložit Roba do hajan a půjdu se do vany naložit já.
1. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
já už bych chtěla taky vanu, ale pořád toho ze mě teče habakuk.. :unamused:
1. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
jahod, neboj ono to jednou skončí :wink:

Ten můj malý satan už dorazil domů. To je dost, že taky ví kde bydlí. :grinning:
1. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
kalimer, beranku, saze - dekuji za podporu - jsem rada, ze v tom nejsem sama..
asi me Klara chtela odmenit (teda tukááámmm) ale dnes je to opravdu zlaticko - i jsem si odpoledne dáchla! Delam to preventivne nebot nevim co prijde v noci a lepe se to resi kdyz mam trochu "naspano" do foroty :wink:

dnes jsme poprve daly ten SAB simplex - mozna po tom je tak hodnoucka???

Velika gratulace Rivce!!! - ze uz ale bylo nacase :wink: Jaka jsi ale vzorna nosnice :wink: a stihla jeste listopad!!!!
1. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
jahod, davlu já piju kojící čaj leros a teekanne 2x denně a pak 1x denně fenykl (dnes 2x) - vždy po 1/4 litru, píšou tam totiž, že se mají 2-3 denně... tak proto se divím u davlu tomu množství, jinak na ten 1 litr se taky dostanu, ale snad když přidám 1/2 litru se nic nestane... malá dneska snad poprvé měly ty prdíky horší než obvykle, jsme i rourkovali, což zabralo jen částečně, nakonec zabrala osvědčená poloha na bříšku na mém břiše, ve které i usnula, teď ji tak má manžel... nakoupím radši i ty kapky
1. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
jahod - :grinning: asi jo, zitra pro ten rohypnol skaknu :wink:
s mudrou jsem to resila, ja si myslela, ze to rve hlady... ale nechce ani nutrilon - no, s mudrou si budem volat ve ctvrtek, tak to probereme..
1. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky...

teda riv: gratulace největší....císař necísař, hlavně, že jste oba v pořádku:slight_smile:

Já teda taky piju čaj pro kojící, na začátku jsme melě aTeekanee, ale teď piju Leros, cca 3-4 hrníčky denně. Pak jednou denně fenykl.

holky jak vypadá ta kolika?? nebo když trápí vaše prcky prdíky? já totiž fakt nevím, ťuk ťuk...malý to asi nemá, prdí si o sto šest, občas se u toho zakroutí, ale prdí jedna radost. Dokonce i manžel říkal, že to snad ani nejí možné. Doufám, že to není nějaký klid před bouří.
My pro jistotu máme dvě balení těCh probio kapek doma. :slight_smile:

Jinak doporučuji koupit přes to Polsko, já kupovala od holčiny na mmb a super, paltila jsem předem, je spolehlivá, došlo to do 3 dnů.. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
Jinak u nás v pohodě, poslední dva dny malého nepoznávám...on je teda hodný pořád, ale tyhle dva dny fakt andílek, jak ve dne, tak v noci :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
Jonkar: Videla som fotky tvojho bruška, tiež ti ešte asi velmi nekleslo, ja mám ten samý pocit aj u seba, že je zatial dost vysoko, dufam , že to nebude komplikovat porod...
Inak nechcem ta sklamat ale to vyvolavanie moze byt aj na viac dní, však uvidíme...
Tak nám zostatkovým kusom prajem nech to máme rýchlo za sebou a s minimálnymi škodami... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
My holky, co bydlíme v Praze, rodíme pouze po císařsku!!!! Riv- no kooonečně- si teda dával na čas, jemnostpán- no a jak se vlastně jmenuje? A co váha, dýlka-- no chceme infoooo!
Jáchym se taky držel, a proto nešel ven- taky kontrakce hnusky, taky epidurál, taky císař (taky Hájek...)- a že ti to už ani nepříjde, že to bylo hnusný? Já už v porodce zvažovala, kdy že si pořídíme druhýho prcka a jestli po prvním císaři musí být i druhý císař. Oxytocin dělá divy...
Jinak sex....Holky, musím se přiznat, my jsme tentononc ještě v šestinedělí, hned jak jsem přestala špinit----chuť jsem měla, pocity dobrý, ale pořád jsem byla nastražená, jestli malej nezačne vrnět. No ono po císaři se člověk tak nebojí, dole není rozpáraný
1. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
evi, já mám pocit, že kdybych ho měla ještě níž, budu si do něj kopat... ale četla jsem, že to je u každýho jinak, někomu klesne víc někomu míň a vůbec nic to neznamená... navíc prďolka má hlavičku narvanou hodně nízko (říkala dr.) a bříško mám pokaždý jinak, podle toho, jak se to zrovna hodí prckovi... :wink:

jinak je jasný, že to může trvat i dýl, ale když je to po termínu, tak je to většinou celkem rychlý... :dizzy_face: a navíc se konečně bude něco dít, je jedno jak to bude trvat dlouho, ale na konci bude krásnej dáreček... :dizzy_face: bez toho bych taky mohla chodit s bříškem až do vánoc, než by se něco stalo... :confused:
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kvak, taky mě zajímá jméno, délka a váha chlapečka od Riv, snad budou nějaké informace :grinning:
Jojo, taky jsem po prvním porodu zvažovala už 2 týdny po porodu, že snad druhé dítě může být, od šestinedělí jsme tomu nechali volný průběh :sweat_smile: No zadařilo se po delší době, ale myslím, že příroda ví co dělá... :wink:

No a jinak, my chceme taky spícího andílka :wink: Zatím je to spíš nespící dítě než spící, tak nevím...
1. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Břicho nahoře fakt nic neznamená, dítě vyleze i tak :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jonkar :ja by som asi tiež chodila s bruchom až do nového roku, tak čo , ked máme takých lenivcov :sweat_smile:
Ktovie ako dopadla Ircatko, či to už má za sebou ?
U mna by sa zajtra už mala začat priamo indukcia s prostaglandínovou tabletkou, preindukcia že už nebude potrebná, tak som zvedavá ako budem reagovat..
Neviete niekto ako dlho po zavedení tablety nechávajú ležat a monitorujú / niekde na hekárne ?/ alebo ako to prakticky prebieha ?
1. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
ircatko ma na mě kontakt, ale zatím se neozvala... napíná nás holka jedna :grinning:
1. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
evi, myslím, že je to jak kde ... ale já ležela na normálním pokoji s holkama, co měly třeba rizikový už od pondělí a teprve ve středu mě odvezli na sál ...
1. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.